شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 7 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 2

1. mjmt نوشته است: با سلام وخسته نباشید خدمت دوستان عزیز
    اگه خدای نکرده همسر آیندم پردشو ترمیم کرده بودازکجابفهمم که پردش توسط کسی دیگه پاره نشده بوده واین پرده ترمیمی نیست؟
    قابل ذکر است که اول زندگی نمیشه اونو ببری پیش پزشک قانونی وازصحت ترمیمی بودن یانبودنش  مطمئن شد،اونوقت باید چیکار کرد.

سلام

تشخیص اینکه آیا پرده پاره شده یا ترمیم صورت گرفته با پزشک متخصص حاذق است

و توسط شما هیچ وقت قابل تشخیص نیست مگر شما هم آموزش های مربوطه را دیده باشید (به صورت عملی و حضوری)

و از طریق مجازی ممکن نیست و داشتن یا نداشتن خونریزی همیشه نشان دهنده سلامت یا عدم سلامت پرده نیست

حال باید شما توجه کنید که شما یک نفر را از همه جهت انتخاب کرده و همه اخلاقیات و خانواده طرف را مورد

بررسی قرار داده و پسندیده و تائید کرده اید باید همان طور که به باقی مسائل ایشان اطمینان و اعتماد دارید

به این مورد هم اطمینان کنید همان گونه که این خانم هم به شما اطمینان کرده (از کجا معلوم میشود که شما نوعی

قبل از ازدواج رابطه ای نداشته اید)

در غیر این صورت علاوه بر اینکه خود را به زحمت می اندازید موجب ناراحتی آن خانم هم میشوید

اما راه این تشخیص فقط پزشکی قانونی یا پزشک متخصص است

موفق باشید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  2. mjmt نوشته است: با سلام وخسته نباشید خدمت دوستان عزیز
    اگه خدای نکرده همسر آیندم پردشو ترمیم کرده بودازکجابفهمم که پردش توسط کسی دیگه پاره نشده بوده واین پرده ترمیمی نیست؟
    قابل ذکر است که اول زندگی نمیشه اونو ببری پیش پزشک قانونی وازصحت ترمیمی بودن یانبودنش  مطمئن شد،اونوقت باید چیکار کرد.

بهتره شما بی رودر بایستی و جوری که به ایشون هم بر نخوره به یه پزشک معتمد متخصص مراجعه تا ایشون رو معاینه کنه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. jouibar

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام به دوستان. ممکنه پرده در اثر لرزش مدام از بین بره؟ مثل نشستن در اتوبوس هایی له لرزش زیادی دارن؟ دقیقا احساس می کنم که دار ه اون منطقه میلرزه. در ضمن قبلا هم کمی آسیب دیده به خاطر همین کمی حساس هستم. مرسی

4. jouibar

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام به دوستان. ممکنه پرده در اثر لرزش مدام از بین بره؟ مثل نشستن در اتوبوس هایی له لرزش زیادی دارن؟ دقیقا احساس می کنم که دار ه اون منطقه میلرزه. در ضمن قبلا هم کمی آسیب دیده به خاطر همین کمی حساس هستم. مرسی

5. مگه غير اينه كه به خاطر ارامش ذوجيت رو ترجيح داديم بر فرديت گذشته؟
    اين سوال عجيبه! در هر صورت خودتون با اخلاق و منش همسرتون اشنايي داريد و نحوه درميون گذاشتن اين مساله با ايشون بستگي به شناخت شما داره يا اينكه خودتون سعي كنيد اين تشخيص رو بديد كه احتمال باقي موندن سوالتون در ذهن  همچنان باقيست.
    اگر معرفت و فهم همسرتون از جانب شما تائيد شده است  چه لزومي به كنكاش گذشته!
    شايد نبايد كسي رو طرف صحبتم قرار بدم ، اين وسيله بودن زن در ايران يك شكله و در ....
    ضمانت و گارانتي انسانيت به قبل و بعد پلمپ نيست وخودمون دوخت و دوز و به جاي صداقت گذاشتيم!             منكر عفاف و پاكدامني نيستم. اما زندگي اون قدر پيچ و تاب داره كه هميشه بافت منظم و قاعده مند به خودش نميگيره و من و تو از فهمش عاجزيم.
    " تجلي تمام  صفات خدا هر چند كوچك در ذات انسان است ،ميبخشايد گذشته را بر بنده اي كه خواهان آرامش و زندگي  مجدد است"
    حداقل حب ذات كه داريم پس ديگران را ببخش نه اين كه سزاوار بخششند بلكه تو سزاوار آرامشي!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. jouibar نوشته است: سلام به دوستان. ممکنه پرده در اثر لرزش مدام از بین بره؟ مثل نشستن در اتوبوس هایی له لرزش زیادی دارن؟ دقیقا احساس می کنم که دار ه اون منطقه میلرزه. در ضمن قبلا هم کمی آسیب دیده به خاطر همین کمی حساس هستم. مرسی

سلام
    نه دوست من پرده آسیب نمیبینه.
    نگران نباش.

7. همه میگن پرده رو لبه ورودی  واژنه،ولی مال من اصلا اینطوری نیست  
    راستش اصلا شکل هیچکدوم از عکسهایی که گذاشتین نیست.
    چند سال پیش وقتی نگاه کردم و  روی ورودیه واژن چیزی ندیدم همیشه فکر می کردم که باید توی واژن باشه به خاطر همین هم خیالم راحت بود.اون وقتها یه ترشحاتی از واژنم میومد که بیشتر اوقات سفت بود مثل خمیر.یه جایی خوندم که اگه انگشت توی واژن بکنیم این حالت برطرف میشه. منم که خیالم راحت بود پرده تو هست این نزدیکیها نیست این کارو کردم.اولاش بوی بدی هم می داد.ولی یه چند باری که کردم بوش برطرف شد.الان دیگه اون ترشحات خمیری نیست.
    هیچ وقت نه خون اومد نه درد داشت.همیشه فقط در حد یک سوم بند انگشتم رو وارد می کردم .ولی از وقتی عکسها رو دیدم و متوجه شدم که مال من این طوری نیست خیلی می ترسم.نکنه پاره شده باشه؟؟اگه پاره بشه قسمت های پاره شدش دیده می شه یا این که دیگه اصلا هیچی نیست؟؟
    ولی از داخل یه چیزی هست انگار که جلور مجرا رو گرفته که وقتی زور بزنم یه سوراخ کوچیک پایینش معلوم میشه ولی این جور که از توی عکسها فهمیدم این ممکنه دیواره های مجرا باشه که چون نرمه اومده بالا جلوی ورودی رو گرفته.
    ولی اگه اون باشه خیلی نزدیکه یعنی من که یه کم انگشتمو وارد می کردم باید بهش می خورد و چاره می شد پس احتمالا همون دیواره های مجرای واژنه که وقتی انگشت وارد کردم از هم باز شده و پرده نبوده که پاره بشه  
    نمی فهمم واقعا نمی فهمم هر چی بیشتر بش فکر میکنم بیشتر گیج می شم فقط می دونم هیچ پرده ای دیده نمیشه
    بعضی وقت ها هم سوزش کمی دارم.روی لبه ورودی واژن یه برجستگی هست که اینم نمی دونم چیه ولی فکر می کنم سوزش مربوط به این قسمت باشه.10 سالی هست که این مشکلو دارم.خیلی اذیتم نمی کنه ولی نگرانم می کنه که شاید جای پاره شدن پرده هست که می سوزه.
    یه موضوع دیگه که واقعا منو گیج کرده اینه که توی عکسها دو تا منفذ دیده میشه که بالایی برای خروج ادرار هست ولی من اون قسمت بالا هیچ منفذی نمی بینم فقط چند تا شیار هست.نمی دونم چه طوری بگم.
    توروخدا فقط نگین برو پیش دکتر!آخه شما چه طور فکر میکنید دختری که ازدواج نکرده به راحتی می تونه بره پیش پزشک زنان؟؟!!
    باور کنید این طوری نیست.من یه دفه به خاطر استرس خودم رفتم دکتر.چون هرپی به مامانم می گفتم جدی نمی گرفت.دکتره همون موقع شمارمو گرفت زنگ زد خونمون همه چیو گفت.اگه این دفه هم همون طوری بشه.می تونم ولش کنم بیام بیرون ولی اگه فکرای بد بکنه و قضیه رو پیگیری کنه چی؟نمی دونم شاید هم الکی این فکرا رو میکنم خودمو می ترسونم.خیلی داغونم.دیگه هیچی نمی فهمم.فکرم آشفته هست.دنیا روسرم خراب شده.دلم میخواد بمیرم.
    میشه عکسو براتون بکشم فقط یه بار آقای دکتر یا هر کی که وارده ببینه زود برش دارید
    من واقعا نمی تونم برم دکتر.تورو خدا درک کنید. غیر از این که می ترسم اینم هست که آخه روم نمیشه
    توروخدا یکی به دادم برسه دارم دق می کنم  

8. باسلام
    من با دختری رابطه پیدا کردم و من با عرض معذرت التی حدود 16 سانتی دارم وحدود نصفش رو داخل کردم و نه دردی برای ایشون ایجاد کرد نه از اون خونی امد وبه محض احساس درد آلتم رو در می اوردم این کار طی چند باری انجام شد میخواستم بدونم ایا بکارت اون اسیب دیده یا نه البته این کارپس ازمعاشقه زیاد انجام میگرفت ممنون اگه من رو راهنمایی کنید
    من نمیدونسم این سوال رو در کدام قسمت باید مینوشتم ممنون

9. amin63 نوشته است: باسلام
    من با دختری رابطه پیدا کردم و من با عرض معذرت التی حدود 16 سانتی دارم وحدود نصفش رو داخل کردم و نه دردی برای ایشون ایجاد کرد نه از اون خونی امد وبه محض احساس درد آلتم رو در می اوردم این کار طی چند باری انجام شد میخواستم بدونم ایا بکارت اون اسیب دیده یا نه البته این کارپس ازمعاشقه زیاد انجام میگرفت ممنون اگه من رو راهنمایی کنید
    من نمیدونسم این سوال رو در کدام قسمت باید مینوشتم ممنون

احتمال آسیب پرده بسیار زیاده و احتمال حلقوی بودن هم هست ولی باید معاینه شوند تا نظر قطعی عنوان شه ولی به احتمال زیاد بکارت آسیب دیده
    ولی ایشون اگر برای گرفتن برگه سلامت بکارت اقدام کنن داشتن رابطه جنسی کاملا معلوم خواهد بود

10. باسلام.آيارابطه جنسی ازمقعدبه پرده  بكارت لطمه ميزند؟باتشكر

11. maryam27 نوشته است: باسلام.آيارابطه جنسی ازمقعدبه پرده  بكارت لطمه ميزند؟باتشكر

دوست عزیز و جدید با سلام
    خیر رابطه جنسی از راه مقعد اسیب به پرده بکارت نمی رساند.... ولی خطراتی که این نوع نزدیکی هست:
    1-احتمال سرایت ایدز و هپاتیت
    2-اسیب رساندن به بافت مقعد
    3- ایجاد سوزش به هنگام دفع مدفوع
    4- احتمال بروز بیماری همروئید
    5-خونریزی در ان ناحیه و سوزش

12. naazi نوشته است: همه میگن پرده رو لبه ورودی  واژنه،ولی مال من اصلا اینطوری نیست  
    چند سال پیش وقتی نگاه کردم و  روی ورودیه واژن چیزی ندیدم همیشه فکر می کردم که باید توی واژن باشه به خاطر همین هم خیالم راحت بود.اون وقتها یه ترشحاتی از واژنم میومد که بیشتر اوقات سفت بود مثل خمیر.یه جایی خوندم که اگه انگشت توی واژن بکنیم این حالت برطرف میشه. منم که خیالم راحت بود پرده تو هست این نزدیکیها نیست این کارو کردم.اولاش بوی بدی هم می داد.ولی یه چند باری که کردم بوش برطرف شد.الان دیگه اون ترشحات خمیری نیست.
    هیچ وقت نه خون اومد نه درد داشت.همیشه فقط در حد یک سوم بند انگشتم رو وارد می کردم .ولی از وقتی عکسها رو دیدم و متوجه شدم که مال من این طوری نیست خیلی می ترسم.نکنه پاره شده باشه؟؟اگه پاره بشه قسمت های پاره شدش دیده می شه یا این که دیگه اصلا هیچی نیست؟؟
    ولی از داخل یه چیزی هست انگار که جلور مجرا رو گرفته که وقتی زور بزنم یه سوراخ کوچیک پایینش معلوم میشه ولی این جور که از توی عکسها فهمیدم این ممکنه دیواره های مجرا باشه که چون نرمه اومده بالا جلوی ورودی رو گرفته.
    ولی اگه اون باشه خیلی نزدیکه یعنی من که یه کم انگشتمو وارد می کردم باید بهش می خورد و چاره می شد پس احتمالا همون دیواره های مجرای واژنه که وقتی انگشت وارد کردم از هم باز شده و پرده نبوده که پاره بشه  
    نمی فهمم واقعا نمی فهمم هر چی بیشتر بش فکر میکنم بیشتر گیج می شم فقط می دونم هیچ پرده ای دیده نمیشه
    بعضی وقت ها هم سوزش کمی دارم.روی لبه ورودی واژن یه برجستگی هست که اینم نمی دونم چیه ولی فکر می کنم سوزش مربوط به این قسمت باشه.10 سالی هست که این مشکلو دارم.خیلی اذیتم نمی کنه ولی نگرانم می کنه که شاید جای پاره شدن پرده هست که می سوزه.
    یه موضوع دیگه که واقعا منو گیج کرده اینه که توی عکسها دو تا منفذ دیده میشه که بالایی برای خروج ادرار هست ولی من اون قسمت بالا هیچ منفذی نمی بینم فقط چند تا شیار هست.نمی دونم چه طوری بگم.
    توروخدا فقط نگین برو پیش دکتر!آخه شما چه طور فکر میکنید دختری که ازدواج نکرده به راحتی می تونه بره پیش پزشک زنان؟؟!!
    باور کنید این طوری نیست.من یه دفه به خاطر استرس خودم رفتم دکتر.چون هرپی به مامانم می گفتم جدی نمی گرفت.دکتره همون موقع شمارمو گرفت زنگ زد خونمون همه چیو گفت.اگه این دفه هم همون طوری بشه.می تونم ولش کنم بیام بیرون ولی اگه فکرای بد بکنه و قضیه رو پیگیری کنه چی؟نمی دونم شاید هم الکی این فکرا رو میکنم خودمو می ترسونم.خیلی داغونم.دیگه هیچی نمی فهمم.فکرم آشفته هست.دنیا روسرم خراب شده.دلم میخواد بمیرم.
    میشه عکسو براتون بکشم فقط یه بار آقای دکتر یا هر کی که وارده ببینه زود برش دارید
    من واقعا نمی تونم برم دکتر.تورو خدا درک کنید. غیر از این که می ترسم اینم هست که آخه روم نمیشه

دوست عزیز سلام.
    با این این طرز تفکر و پیش داوری های شما از پرده بکارتتون و با این طرز تفکر  اخیرتان در رابطه با مراجعه به دکتر فکر نمی کنم حرفهای منو و دوستان تاثیری در شما داشته باشد ولی خوب بسم الله...
    1-دوست عزیز شما مگه معلومات پزشکی دارید که  پرده خود را با چند تا عکس مقایسه می کنید و بعد نتیجه می گیرید که پرده ندارید و تازه سوزش 10 ساله را ناشی از ازاله بکارت می دانید.... پس مادربزرگ منم باید پس از چند سال هنوز شکایت داشته باشد.
    2-خارج از شوخی شاید سوزش شما سوزش ادرار باشد و شاید ناشی از عفونت.....
    3-نوع پرده های بکارت ها با هم فرق می کند
    4- شما چطور با 27 سال سن از مراجعه به دکتر واهمه دارید مگه دخترها نمی توانن بیماریهایی در ناحیه الت و یا نوع عادت ماهیانه داشته باشند. ... ما دکتری به نام دکتر مخصوص دختران نداریم....!!!!
    5-ان دکتری که اسرار دیگران را فاش می کند باعرض معذرت از- دکتر رهام صادقی-دکتر نیست،کاسب است و بی حیا....!!!!
    6-دکتر خود را بدون داشتن استرس عوض کنید و در ثانی مگه  نگفتید به مادرتان گفتید ولی جدی نگرفته، پس چرا اینقدر پریشانید؟؟؟
    7-ترس شما از پیگیری بی مورد است؟ اولا مگه اتفاقی افتاده.. دومآ دکتر حق چنین کاری را حتی در موارد حاد ندارد...
    8 - به نظر می رسد شما قبل از مراجعه به دکتر زنان  نزد یک روانشناس مراجعه نمایید تا ترس خود ساخته را از خود دور سازید  و هم فکر خودکشی نداشته باشید.
    موفق باشید.

13. سلام به دوستان

راستش من سوالی داشتم که مدتی ه ذهنم رو مشغول کرده ...
    من از دوران بچگیم وقتی دستشویی می کردم با دستم ترشحات رو از واژن خالی می کردم
    و هنوز هم این کار رو می کنم ...
    اما هیچ وقت در هیچ دورانی یادم نمیاد به جز زمان پریود خونریزی داشته باشم ..
    اما الان مدتی ه که نامزد کردم ...
    رابطه مون دخول کامل نبوده ، فقط در حد سر آلت ... باز هم خونریزی نداشتم ...
    اما خودم بررسی کردم چیزی شبیه پرده ی بکارت ندیدم !!!!

حالا می ترسم پرده از بین رفته باشه ...
    می تونید کمکم کنید ؟!

14. سلام دوست من(perle)
    تصور نميكنم پرده شما اسيبي ديده باشه،شستشوي كه شما توصيف كرديد مطمئنا در سطح بوده و لزومي نداشته كه براي شستشو تا نزديكي پرده انگشتتون را داخل واژن كنيد.
    احتمال كمي داره كه پرده اسيب ديده باشه.  رابطه با نامزدتون هم گويا سطحي بوده و كامل نبوده، اما با اين حال بد نيست بابت اطمينان از اين موضوع  پيش متخصص بريد.  چون در هر صورت پاسخ هر كدوم از دوستان در اينجا نميتونه 100% درست باشه وتوصيه ام اينه كه واسه  اين كه خيالت راحت  بشه از اين مسآله در مورد مراجعه به متخصص كوتاهي نكن.

15. naazi نوشته است: همه میگن پرده رو لبه ورودی  واژنه،ولی مال من اصلا اینطوری نیست  

با سلام
    قبل از هر چیز بگم که شما خودتون نمیتونید جایی رو که پرده ی بکارت قرار داره به راحتی ببینید و برای خود شخص امکان معاینه ی بکارتش وجود نداره .. پس اینکه میگید چیزی میبینید و نمیبینید اصلا نمیتونه ملاک باشه و اهمیتی نداره ... پرده یه مقدار داخل واژن قرار داره و با ورود یک سوم بند انگشت فکر نمیکنم انگشتتون به پرده رسیده باشه .. و این هم که میگید خونریزی و درد نداشتید میتونه بر این موضوع صحه بذاره .. ولی به هر حال تا پزشک متخصص معاینه نکنه نمیشه نظر قطعی داد ...
    به نظر من شما حتماً به یک پزشک متخصص زنان مراجعه کنیدد.. چون درمورد یه برجستگی هم صحبت کردید و همچنین سوزش...و هیچ ترس و نگرانی ای نداشته باشید .. دکتر قبلیتون نمیدونم واقعاً چی بوده که همچین اتفاقی افتاده! و نمیدونم شما به ایشون چی گفته بودید ... شما قتل که نکردید میترسید کسی بفهمه! .. با خیال راحت به یه دکتر دیگه مراجعه کنید تا شما رو معاینه کنه ...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 7 از 17
رفتن به صفحه :    ... 7 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید