شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

انفجار تستسترون

1. سلام
    در اینجا  میخوام یک  هم امیختگی مکملی  رو  بگم که  واقعا  سطح تستسترون شما رو  تا حد انفجار بالا مبیره !!!!!
    اولا توضیح کوتاهی در باره ای مکانیسم عمل میدم.
    DHEA هورمونی در بدن هست که یکی از کارهای ان ایجاد مواد خام برای تولید تستسترون میباشد .
    اما صرف خوردن تنهای این مکمل به معنای تبدیل شدن به تستسترون نیست , بلکه ممکنه با وجود مقادیر بالای ان در خون تستسترون زیاد نشه !!!!!
    برای این تیبدیل  نیاز به زدن سویچی جهت ا فزایش LH  در غده هیپوفیز هست , اون مکمل  تریبلوس تریس تریس  هست , که کلید  تولید تستسترون  رو  روشن میکنه !!!
    پس ترکیب ما :  DHEA +تریبلوس   میباشد . ( به جای DHEA میتونید از اندرواستن دیون  که به تستسترون نزدیکتره استفاده کنید )
    این هم امیختگی اثری به  مانند  مصرف  استروئیدهای تزریقی داره ( بر  پایه تستسترون ) ولی با اثرات  جانبی خیلی کمتر .
    من پزشک نیستم که بخوام اینو به شما تجویز کنم پس به تذکرات من  توجه کنید :
    - اول با یک پزشک غدد مشورت کنید ( گو اینکه اکثر پزشکان با مکملهه میانه خوب و  اطلاعات کافی ندارن !!! )
    - در مردانی که سابقه یا بطور فامیلی بزرگ شدگی پروستات دارن توصیه نمی شه
    - در مردان زیر 30 سال و 35 سال نباید مصرف شه
    - هر بیماری خاصی مثل فشار خون یا ....  دارید حتما با پزشک در میان بگذارید
    - به ارامی از  دوز کم شروع کنید  و  همچنین به ارامی  دوز  را  کاهش و بعد قطع کنید
    - بصورت  دورهای مصرف منید  نه مدوام
    اما اثرات اینو روی روی  خودم  بهتون میگم :
    - افزایش  ریزش  مو حتی با مصرف فیناستراید
    - فشار و تحریک جنسی شدید این هم امیختگی در ورزشکاران قدرتی شاهکار میکنه .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید