شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 2

1. سلام من یک سوالی داشتم حدود 2 ماهی هست که عقد کردیم ولی هر موقع صحبت عروسی میشه من از ترس درد پارگی پرده عروسی را عقب میندازم راهنمایی کنید درچه حالتی این کار انجام شود که درد احساس نشود یا کم باشد ؟

2. من طی مراجعه به 2پزشک  یکی بهم گفت پرده ام ارتجاعی هست وشاید خونریزی نداشته باشه ویکی گفت حلقوی ولی 2 ماه پیش بعد از عقد با نامزدم رفتم پیش اونی که گفته بود ارتجاعی هست گفت حلقوی هست ونگفت خونریزی داره یا نه ؟ آیا حلقوی وارتجاعی فرق داره ؟

3. ناراحت نشین دوستان جواب سوالهای من هم داده نمیشه ممکنه در این موارد کسی اطلاعاتی نداره پیش متخصص که میری تو ایران همچین جواب درستی نمیشه گرفت چه برسه به غیر حضوری ....... بی خیال شین ............

4. راستی سوال من در صفحه 5 قرار داره در ضمن اگه ممکنه از دوستان خواهشی داشتم اگر سایت پزشکی خوبی سراغ دارند بصورت پیام خصوصی بهم اطلاع بدن خیلی ممنون میشم

5. azxcv نوشته است: سلام من یک سوالی داشتم حدود 2 ماهی هست که عقد کردیم ولی هر موقع صحبت عروسی میشه من از ترس درد پارگی پرده عروسی را عقب میندازم راهنمایی کنید درچه حالتی این کار انجام شود که درد احساس نشود یا کم باشد ؟

با سلام
    دوست گرامی، تا چه زمانی میتونید این قضیه رو عقب بندازید؟؟؟ آیا اینهمه دخترانی که ازدواج کردنده اند و ازاله بکارت داشته اند! اگر مشکلی داشتند!! دیگر کسی ازدواج میکرد؟؟؟ باور کنید به هیچ وجه دردی که فکر میکنید وجود نخواهد گرفت!! دردی در حد تزریق یک آمپول!!! که در اولین وهله،فقط سوزشی خفیف در بر داره! بعدش همه چیز به خوبی و خوشی تموم میشه !! پس نترسید! و هرچه بترسید قطعاً با داشتن بار روانی ناشی از این ترس، دردتون هم بطور مجازی و ناخودآگاه بیشتر بنظر میاد!! لذا با توکل به خدا و این که این موردیست طبیعی برای همه دختران عالم!! انشالله هرچه زودتر به خانه بخت برید و با سلامتی زندگیتونو شروع کنید! ضمناً برای راحتی و کم بودن دردتون!!!!! بهتر از ژل های روان کننده و یا بی حس کننده استفاده کرده  و  پوزیشن   نزدیکی  مناسبی رو انتخاب کنید!
    پیشاپیش این پیوند فرخنده رو بهتون تبریک میگم.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. azxcv نوشته است: من طی مراجعه به 2پزشک  یکی بهم گفت پرده ام ارتجاعی هست وشاید خونریزی نداشته باشه ویکی گفت حلقوی ولی 2 ماه پیش بعد از عقد با نامزدم رفتم پیش اونی که گفته بود ارتجاعی هست گفت حلقوی هست ونگفت خونریزی داره یا نه ؟ آیا حلقوی وارتجاعی فرق داره ؟

سلام
    بله پرده ی ارتجاعی و حلقوی با هم تفاوت دارند و تا اونجایی که من می دونم تو حالت ارتجاعی شما خونریزی نخواهید داشت چون پارگی صورت نمی گیره ولی در حالت  پرده حلقوی ، ازاله ی پرده با درد و خونریزی همراهه. که شدت درد به نوع رابطه ای که برقرار می کنید و البته آمادگی  کامل روحی و جسمیتون و البته خیلی مهمتر از اینها به نامزدتون و توجهی که تو رابطتتون به شما داره  بستگی داره . وقتی در حین برقراری رابطه، دارید کاملاً لذت می برید، قطعاً تحمل اون درد هم خیلی سخت نخواهد بود .

خیلی نگران نباشید و استرس نداشته باشید ، متاسفانه موضوع ازاله ی پرده ، طوری مطرح می شه که اونو تبدیل به یه اتفاق خیلی دردناک یا کابوس اکثر دخترا کرده . من در تعجبم چرا هیچ یک از خانم هایی که خودشون یک روزی چنین نگرانی هایی داشتند چرا بعد از ازدواجشون حتی اشاره ای به این مورد ندارند ( حتی در محیط مناسب این سایت هم چنین موردی هیچ وقت مطرح نشده ) و نمی گن ایا واقعاً به همون دردناکی بود که قبل ازش شنیده بودن ؟؟؟؟ البته دوستی می گفت : " شاید برای اینه که زوج ها دوست دارن این مسائل بینشون مثل یه راز یا یه چیزی تو همین مایه ها بمونه ، شاید نخوان کسی ازش چیزی بدونه ... "
    اما می شه خیلی ساده و کوتاه بدون ذکر جرئیات ریز رابطشون ، حداقل از  حس و دردی که تجربه کردن  بگن نه چیز دیگه  .....

7. azxcv نوشته است: من طی مراجعه به 2پزشک  یکی بهم گفت پرده ام ارتجاعی هست وشاید خونریزی نداشته باشه ویکی گفت حلقوی ولی 2 ماه پیش بعد از عقد با نامزدم رفتم پیش اونی که گفته بود ارتجاعی هست گفت حلقوی هست ونگفت خونریزی داره یا نه ؟ آیا حلقوی وارتجاعی فرق داره ؟

با سلامی مجدد
    دوست عزیز،ٍدر مورد این سئوالتون هم باید بگم تا اونجائیکه بنده میدونم پرده از نوع حلقوی ارتجاعی و غیر ارتجاعی وجود داره!! که در زمان نزدیکی، ازاله پرده حلقوی غیر ارتجاعی ، همراه با خونریزی است و ارتجاعی بدون و یا با کمی خونریزی همراهه!!

موفق باشید.

8. nasim58 نوشته است: سلام دوستان برای اینکه امکان طرح سوال نبود اینجا مطرح کردم ازتون تقاضا دارم جواب منو بدینننننننن  .چندی پیش بدلیل عارضه وازینوسموس (به تشخیص پزشک)نزدیکی دردناک وسختی با همسرم داشتم که احساس میکنم دهانه وازنم ترک خورده یا فاصله بین دهانه ومقعد کمتر شده به پزشکی  مراجعه کردم فرمودن که ترک خورده وزل لوبریکانت دادن ودیگه چیزی نگفتن ولی من کاملا احساس میکنم که فاصله مربوطه کمتر از قبل شده و از همه مهمتر که بعد از هر بار نزدیکی هر چند به میل خودم هم صورت میگیرد ولذت هم میبرم ولی باز هم دهانه وازنم دچار درد وسوزش میشود درست مثل اینکه هر بار دچار ترک وپارگی میشوم البته از نظر عفونت درمان شده ام وهیچ مشکلی ندارم چه کاری میتونم در این مورد انجام بدم خیلی نگرانم کرده (معمولا فاصله بین دهانه وازن ومقعد چقدر است وتا چه حدی نرمال میباشد؟ واگر پارگی صورت گرفته باشد پزشک میتواند تشخیص دهد؟ ویا قابل ترمیم میباشد؟؟؟؟؟؟ به نظر شما چکار کنم؟؟

با سلام
    دوست عزیز، آیا در زمان نزدیکی مجرای واژن، زیاد خشک نیست؟؟؟ در این مقوله پیشنهاد میکنم از ژلهای روان کننده ها و یا مدتی از ژلهای بی حس کننده  استفاده کنید!! تا بسهولت عمل دخول صورت گرفته و درد و سوزش اونو کم و یا احیاناً ترکی که میگید پیش نیاد!! در مورد اینکه فاصله بین دهانه  واژن و مقعد چقدره!! فکر میکنم بسته به فیزیک شخص ، متغییره!! ولی بنظرم بین دو تا سه سانتی متر باشه!! به هرحال پیشنهاد میکنم به متخصص زنان مراجعه کنید!!چون این موارد با معاینات بالینی تشخیص و معالجه و یا راهکار مناسب ارائه خواهد شد.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. kasrany نوشته است:
    jim-joon نوشته است:
    kasrany نوشته است: سلام.
    با تشکر از فروم علمی خوبی که راه انداختید.
    من 2 سوال داشتم که البته از لحاظ زمانی باهم ارتباط ندارن.

1. ایا امکان از بین رفتن بکارت در رابطه با لباس زیر(رابطه ناکامل) وجود دارد؟ حتی اگر فرد احساس درد در ناحیه واژن پیدا کند؟

2. آیا در رابطه که تماس مستقیم بین التها وجود داشته اما دخول صورت نگرفته و انزال روی شکم اتفاق افتاده، و البته فرد هنوز بکارت دارد؟ امکان بارداری وجود دارد؟ اگر دارد راههای پیش گیری سریع رو توضیح بدید.
    ممنون از راهنماییتون

با سلام . دوست عزیز . نگران نباشید جواب هردو سئوال شما منفی است.

سلام مجدد. باتشکر از پاسخ شما.
    اگر نزدیکی سوال دوم 2-3 روز قبل از دوره پریود بوده باشد، و 2 روز بعد اولین خونریزی پریود آغاز شود، آیا باز هم امکان بارداری وجود دارد؟ در ضمن اگر در دوران پریود از قرصهای HD و LD استفاده شود، آیا سیکل پریود بهم می ریزد؟

ببخشید از اینکه اینهمه سوال پرسیدم، بخاطر محدودیتهایی است که فروم برای تازه واردین قرار داده.
    با تشکر از شما

با سلام. 1-خیر 2- بلی

10. خیلی ممنون از جوابتون (aliyan) یه سوالی داشتم خیلی ناراحتم میکنه من از پارگیه پیش اومده خیلی مطمئنم ومیخوام بدونم اگه نزد دکتر برم اصلا چنین امکانی هست که پارگی رو بخیه بزنن یا ترمیم کنند؟؟؟؟ واگه ترمیم ممکن هست آیا این کار در مطب انجام میشه یا تو بیمارستان؟؟؟؟

11. nasim58 نوشته است: خیلی ممنون از جوابتون (aliyan) یه سوالی داشتم خیلی ناراحتم میکنه من از پارگیه پیش اومده خیلی مطمئنم ومیخوام بدونم اگه نزد دکتر برم اصلا چنین امکانی هست که پارگی رو بخیه بزنن یا ترمیم کنند؟؟؟؟ واگه ترمیم ممکن هست آیا این کار در مطب انجام میشه یا تو بیمارستان؟؟؟؟

با سلام
    دوست عزیز، فکر کنم جوابتون مثبته!! بله میشه اینکار رو کرد!! چون در زایمانها ی طبیعی، احتمال پارگی دهانه واژن  وجود داره!!  یعنی بانظر پزشک اگر بچه بزرگ جثه باشه!! خودشون کمی پارگی در اون ناحیه ایجاد میکنند!! که بعدش هم بسته به مقدار پارگی،با بخیه کردن و بدون بخیه و با  پانسمان کردن ، اون قسمت به مرور زمان بهبود میابه!! حال نمیدونم اینکار چقدر حساسه و وقت میبره که بشه توی مطب انجام داد و یا بیمارستان!!! ولی بنظرم در مطب هم اینکار رو انجام میدن!! لذا میتونید به متخصص مربوطه مراجعه کرده و مشاوره ای با ایشون داشته باشید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. سلام،جوابه منم بدین.
    من 2 سال پیش یه اتفاقه خنده دار و همین طور ناراحت کننده برام افتاد.موضوع ازین قراره که یه بار داشتم با خواهرم شوخی میکردم که یه دفه منو هل داده و یه قوری پشته سرم بود و من افتادم روش و یه درده شدیدی در ناحیه تناسلی احساس کردم .رفتم دستشویی دیدم به اندازه بند انگشت خون روی لباس زیرمه نمیدونم پاره شده یا نه؟ایا لازما برم معاینه؟؟
    کمک.....

13. reihaan نوشته است: سلام،جوابه منم بدین.
    من 2 سال پیش یه اتفاقه خنده دار و همین طور ناراحت کننده برام افتاد.موضوع ازین قراره که یه بار داشتم با خواهرم شوخی میکردم که یه دفه منو هل داده و یه قوری پشته سرم بود و من افتادم روش و یه درده شدیدی در ناحیه تناسلی احساس کردم .رفتم دستشویی دیدم به اندازه بند انگشت خون روی لباس زیرمه نمیدونم پاره شده یا نه؟ایا لازما برم معاینه؟؟
    کمک.....

سلام

مگر اینکه موضوع خنده دار تر از این باشد و لوله قوری وارد واژن شما شده باشد

که ظاهرا امکانش خیلی کم است علت خونریزی میتواند آسیب به آن ناحیه باشد نه ازاله بکارت

اگر هم در فرض چنین اتفاقی برای شما افتاده باشد و ازاله بکارت شده باشید

پزشک قانونی میتواند تشخیص دهد که علت حادثه بوده نه رابطه جنسی و به شما گواهی سلامت میدهد

البته اجباری برای مراجعه نیست و برای اطمینان خاطر میتوانید این کار را کنید

موفق باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  14. reihaan نوشته است: سلام،جوابه منم بدین.
    کمک.....

با سلام
    دوست عزیز،فکر نکنم مشکلی بوجود اومده باشه!! ولی اگه به متخصص زنان مراجعه کنید هم بد نیست! چون خیالتون راحت میشه!!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. با سلام وخسته نباشید خدمت دوستان عزیز
    اگه خدای نکرده همسر آیندم پردشو ترمیم کرده بودازکجابفهمم که پردش توسط کسی دیگه پاره نشده بوده واین پرده ترمیمی نیست؟
    قابل ذکر است که اول زندگی نمیشه اونو ببری پیش پزشک قانونی وازصحت ترمیمی بودن یانبودنش  مطمئن شد،اونوقت باید چیکار کرد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 6 از 17
رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید