شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درمان آکنه و جای جوش بسیار عمیق

1. سلام. من 24 سال دارم و در دو سال گذشته تحت شدیدترین استرس و فشار بودم. خانواده ام رو خیلی تلخ از دست دادم و در ضمن در دانشگاه هم تحصیل می کردم و واسه کنکور ارشد باید خودمو آماده می کردم. در این مدت بدترین نوع جوش های چرکی رو زدم، و الآن صورتم بسیار افتضاح شده جوری که همه بلااستثنا بهم میگن. یک طرف صورتم انگار که گوشتش از بین رفته باشه به خاطر این که جای جوش ها بسیار عمیق هستند و صورتم به اصطلاح یک وری شده. یک طرف صورتم جای جوش (اسکار) های عمیق داره و طرف دیگه جوش های زیادی که جاشون مث چروک روی پوست هست. واقعا وضعم افتضاحه و الان شدیدا دارم به فکر خودکشی می افتم. میدونم که لیزر معمولی واسه من جواب نمیده چون جای جوش هام واقعا عمیقه. آیا عمل جراحی واسه این کار وجود داره. خواهشا قیمت تقریبی رو هم بهم بگین.

2. دوست عزيز سلام
    به نظر من قبلا از اينكه شما بخواهيد دنبال متخصص وجراحي باشيد حتما با يك روانكاو مشاوره انجام بديدچون هيچ عملينيست كه بتونه وضعيت پوست رو 100درصد به حالت اوليه برگردونه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام و ابراز تاسف از دست دادن خانواده تون باید بگم بله درمان وجود داره اما با توجه به گفته های خودتون چون اسکارها خیلی عمیق هستن با لیزر نتیجه مطلوب حاصل نمیشه مگه اینکه تعداد جلسات درمان به تشخیص پزشک افزایش پیدا کنه. منتها مسلما جراحی به راحتی این معضل رو برطرف میکنه اما حتما باید به تشخیص پزشک باشه. در فضای مجازی فقط میشه نظر داد. شاید از نظر خودتون اسکارها خیلی عمیق باشن ولی از نظر علم پزشکی اینطور نباشه و مشکل شما خیلی ساده با لیزر درمانی مرتفع بشه. به هر حال حتما قبل از شروع درمان با یک متخصص پوست حاذق مشورت کنید و راهکار درمان رو به عهده ایشون بذارید و اصرار به نوع خاصی از درمان نکنید چون کسانی که این تجربه رو دارن در حسرت و پشیمانی زندگی میکنند.
    دوست من امیدتون رو از ذست ندید و به خودکشی فکر نکنید. به فکر راه حل باشید نه پاک کردن صورت مسئله.

با آرزوی سلامتی و کامیابی!

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. با سلام به نظر من هم باید به یه متخصص پوست خوب مراجعه کنید البته با وضع روحی که شما میگی قبلش باید با یه روانپزشک صحبت کنی امیدوارم که هم از لحاظ روحی هم از لحاظ ظاهری به وضع ایده الی برسی  موفق باشی.

5. سلام دوست عزیز ...

طبق فرموده ی خودتون خانواده تون رو متاسفانه خیلی تلخ از دست دادین ...
    به نظر من این جوش ها و این شدت عکس العمل پوستتون بیشتر جنبه ی روانی داره ...
    من هم مثل سایر دوستان فکر می کنم ، اگر به مشاور یا روانپزشک مراجعه کنید ، غیر از آرامش روحی ، ممکنه روی بهبود پوستتون هم تاثیر داشته باشه ...
    و بعد دنبال دکتر پوست باشین ...

به خدا توکل کنید...
    انشالله مشکلتون حل خواهد شد

6. saman_dx نوشته است: سلام. من 24 سال دارم و در دو سال گذشته تحت شدیدترین استرس و فشار بودم. خانواده ام رو خیلی تلخ از دست دادم و در ضمن در دانشگاه هم تحصیل می کردم و واسه کنکور ارشد باید خودمو آماده می کردم. در این مدت بدترین نوع جوش های چرکی رو زدم، و الآن صورتم بسیار افتضاح شده جوری که همه بلااستثنا بهم میگن. یک طرف صورتم انگار که گوشتش از بین رفته باشه به خاطر این که جای جوش ها بسیار عمیق هستند و صورتم به اصطلاح یک وری شده. یک طرف صورتم جای جوش (اسکار) های عمیق داره و طرف دیگه جوش های زیادی که جاشون مث چروک روی پوست هست. واقعا وضعم افتضاحه و الان شدیدا دارم به فکر خودکشی می افتم. میدونم که لیزر معمولی واسه من جواب نمیده چون جای جوش هام واقعا عمیقه. آیا عمل جراحی واسه این کار وجود داره. خواهشا قیمت تقریبی رو هم بهم بگین.

سلام،
    حتما به یک متخصص پوست مراجعه کنید، درمانهای مناسبی برای آکنه شدید وجود دارد که معمولا پاسخ خوبی هم به دنبال خواهد داشت.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید