شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 7 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 2

1. salam dustan lotfan harche saritar javabe poste mano bedin

2. با عرض سلام خدمت دوستان محترم
    دوستان گرامی لطفاً جواب منو بدید من خیلی استرس دارم آیا با این مشخصه های که در من است آیا حاملگی خارج از رحم ممکن است؟ حاملگی خارج از رحم چه مشخصاتی دارد؟
    راستی چه طوری میشه که اصلاً دهانه رحم  کلفت یا ضخیم بشه که باعث میشه پریود عقب بیوفته؟
    بعد از آمپولهای که زدم چقدر طول میکشه تا پریود شوم ؟
    لطفاً کمکم کنید
    نیاز به جواب دارم

3. fargol نوشته است: سلام دوستان.من روز 6 7 دوره ام رابطه داشتم منی ریخت روی آلتم.12 ساعت بعد اچ دی 1 عدد 12 ساعت دیگه 2 اچ دی. 1 هفته بعد وجود استرس خونریزی داشتم  به مدت 5 6 روز الان حالت تهوع داشتم حامله ام؟چه کار کنم؟خیلی استرس دارم تقریبا دوره ام ثابته.لطفا راهنماییم کنین.
    و در ضمن الان یک دوره ال دی رو شروع کردم.

با سلام
    دوست عزیز،با توضیحات شما بنظرم احتمال بارداری جنابعالی ،نزدیک به صفره!! نگران نباشید.
    موفق باشیئ.

4. mkia نوشته است:
    samanta12 نوشته است: با سلام به همه دوستان
    لطفا اگر کسی مطمئن هست جواب منو بده.من 26 سالمه. قاعدگی تقریبا منظم 30 روزه دارم با 5-6 روز خونریزی در هر دوره.آخرین بار در تاریخ 3/4پریود شدم و در تاریخ 10/4 و 11/4 رابطه سطحی بدون کاندوم داشتم. البته منی با آلت من تماس نداشت اما پیشاب تماس داشته.می خواستم بدونم آیا امکان بارداری وجود داره آیا باید از روش اورژانسی استفاده کنم؟لطفا اگر مطمئن هستین جواب منو بدین
    ممنون

سلام
    احتمال بارداری خیلی کمه ، نزدیک به صفره
    نگران نباشید

یعنی نیازی به قرص نیست؟مطمئنین؟

5. fargol نوشته است: سلام دوستان.من روز 6 7 دوره ام رابطه داشتم منی ریخت روی آلتم.12 ساعت بعد اچ دی 1 عدد 12 ساعت دیگه 2 اچ دی. 1 هفته بعد وجود استرس خونریزی داشتم  به مدت 5 6 روز الان حالت تهوع داشتم حامله ام؟چه کار کنم؟خیلی استرس دارم تقریبا دوره ام ثابته.لطفا راهنماییم کنین.
    و در ضمن الان یک دوره ال دی رو شروع کردم.

دوست عزیز شما پریود شدین .پس چه انتظاری دارین که باردار باشین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    این حالت تهوع به خاطر اولین دوره مصرف قرص است

6. با سلام
    1- آیا دروز 2 و3پریود نزدیکی بدون دخول ولی ریخته شدن مایع منی باعث حاملگی میشود؟

7. azxcv نوشته است: با سلام
    1- آیا دروز 2 و3پریود نزدیکی بدون دخول ولی ریخته شدن مایع منی باعث حاملگی میشود؟

خیر امکان بارداری نیست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. samanta12 نوشته است:
    mkia نوشته است:
    لطفا اگر کسی مطمئن هست جواب منو بده.من 26 سالمه. قاعدگی تقریبا منظم 30 روزه دارم با 5-6 روز خونریزی در هر دوره.آخرین بار در تاریخ 3/4پریود شدم و در تاریخ 10/4 و 11/4 رابطه سطحی بدون کاندوم داشتم. البته منی با آلت من تماس نداشت اما پیشاب تماس داشته.می خواستم بدونم آیا امکان بارداری وجود داره آیا باید از روش اورژانسی استفاده کنم؟لطفا اگر مطمئن هستین جواب منو بدین
    ممنون

سلام
    نگران نباشید

خواهش میکنم یکی جوابمو بده.من قرص بخورم یا نه.وقتم داره تمام میشه!

9. samanta12 نوشته است:
    mkia نوشته است:
    ممنون

سلام
    نگران نباشید

امکان بارداری خیلی کم هست ولی اگر قراره تا زمان پریود از استرس مریض شید، بهتره قرص بخورین.

10. سلام.من پریود نا منظم دارم.سه ماه قبل در تاریخ 18 ماه پریود شدم.دو ماه قبل یک رابطه مشکوک داشتم که 24 ساعت بعد از ان 4 قرص ال دی و 12 ساعت بعد هم 4 تای دیگر مصرف کردم و بعد از چند روز روز 27 ماه پریود شدم.اما از ان تاریخ پریود نشدم.ترشحات زیاد و دل درد کم و حساسیت عصبی دارم.ایا امکان بارداری در من وجود دارد؟

11. ffateme_40 نوشته است: سلام.من پریود نا منظم دارم.سه ماه قبل در تاریخ 18 ماه پریود شدم.دو ماه قبل یک رابطه مشکوک داشتم که 24 ساعت بعد از ان 4 قرص ال دی و 12 ساعت بعد هم 4 تای دیگر مصرف کردم و بعد از چند روز روز 27 ماه پریود شدم.اما از ان تاریخ پریود نشدم.ترشحات زیاد و دل درد کم و حساسیت عصبی دارم.ایا امکان بارداری در من وجود دارد؟

شما از روش اورژانسي درست استفاده كرديد و هم چنين بعدش پريود شديد پس احتمال بارداري نيست.

براي دليل تاخير به پزشك مراجعه كنيد

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. سلام دوستان نمی دونم چرا کسی جوابمو نمیده من خیلی استرس دارم هنوز پریود نشدم یعنی چی؟

13. pishi_naz نوشته است: با عرض سلام خدمت دوستان محترم
    دوستان گرامی لطفاً جواب منو بدید من خیلی استرس دارم آیا با این مشخصه های که در من است آیا حاملگی خارج از رحم ممکن است؟ حاملگی خارج از رحم چه مشخصاتی دارد؟
    راستی چه طوری میشه که اصلاً دهانه رحم کلفت یا ضخیم بشه که باعث میشه پریود عقب بیوفته؟
    بعد از آمپولهای که زدم چقدر طول میکشه تا پریود شوم ؟
    لطفاً کمکم کنید
    نیاز به جواب دارم

عباریت بارداری خارج رحم رو جستجو کنید و با علائم آن آشنا شید یارداری خارج رحم الکی اتفاق نمیوفته
    اصولا آمپولها هم به شرایط هورمونیتون و سازگاری بدنتون با آنها بستگی داره امکان داره 2 روز بعد از زدن آمپولها پریود شید

14. samane24

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام وقت بخیر
    من از روز 6 پریود شروع به خوردن قرص مارولون کردم در روز 10 راطه مقعدی داشتم منی هم  تخلیه شد  از ترس احتمال بارداری از روش اورژانسی استفاده کردم2تا اچ دی 12 ساعت بعد 2تادیگه الان 7روز می گذره از روز رابطه. احتمال بارداری هست؟ تست بتا بدم مشخص میشه؟اصلا نیاز هست؟
    توروخدا راهنماییم کنید
    متشکرم

15. samane24 نوشته است: سلام وقت بخیر
    من از روز 6 پریود شروع به خوردن قرص مارولون کردم در روز 10 راطه مقعدی داشتم منی هم  تخلیه شد  از ترس احتمال بارداری از روش اورژانسی استفاده کردم2تا اچ دی 12 ساعت بعد 2تادیگه الان 7روز می گذره از روز رابطه. احتمال بارداری هست؟ تست بتا بدم مشخص میشه؟اصلا نیاز هست؟
    توروخدا راهنماییم کنید
    متشکرم

سلام
    دوسته من با توضیحات شما ، احتمال بارداری صفره...
    یه توصیه دوستانه یه سرچی درباره مضراته رابطه مقعدی تو سایت بکنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 7 از 18
رفتن به صفحه :    ... 7 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید