شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارگاسم(ارضا شدن)در زنان

1. سلام به همه دوستان
    مسئله اي كه ذهن من رو درگير كرده اينه كه ارگاسم من به شدت مواقعي كه خودارضايي ميكردم نيست، شوهرم ميگه در ارگاسم زنان اونجوري كه خودش ميگه تو فيلم ديده كه واژن زن چند لحظه دچار ارتعاش ميشه و ميلرزه و هر دفعه  مرتب اونجاي منو چك ميكنه كه ببينه اين اتفاق ميافته يا نه و اينكه هر دفعه ازم سوال ميكنه كه ارضا شدي و اگه شدي  چرا اونجات نلرزيد. نميدونم بايد چيكار كنم، با دكتر زنان مشورت كنم يا با متخصص مربوطه و آيا ممكنه به مرور به اون حالت برسم.ناگفته نماند كه قبلاً موقع خودارضايي به اون حالت ارتعاش واژن ميرسيدم.

2. ladan1356 نوشته است: سلام به همه دوستان
    مسئله اي كه ذهن من رو درگير كرده اينه كه ارگاسم من به شدت مواقعي كه خودارضايي ميكردم نيست، شوهرم ميگه در ارگاسم زنان اونجوري كه خودش ميگه تو فيلم ديده كه واژن زن چند لحظه دچار ارتعاش ميشه و ميلرزه و هر دفعه  مرتب اونجاي منو چك ميكنه كه ببينه اين اتفاق ميافته يا نه و اينكه هر دفعه ازم سوال ميكنه كه ارضا شدي و اگه شدي  چرا اونجات نلرزيد. نميدونم بايد چيكار كنم، با دكتر زنان مشورت كنم يا با متخصص مربوطه و آيا ممكنه به مرور به اون حالت برسم.ناگفته نماند كه قبلاً موقع خودارضايي به اون حالت ارتعاش واژن ميرسيدم.

با سلام
    دوست عزیز،نظرتونو به موارد ذیل جلب میکنم:
    1- اصولاً وقتی فرد ،خودشو ارضا میکنه چون از هم لحاظ جسمی و روحی اینکاررو میکنه و ضمناً استرس و یا مشغله فکری آنچنانی هم نداره!! طبعاً بیشتر و بهتر به نقطه و اوج لذت میرسه!! درصورتیکه پس از ازدواج ،با داشتن استرس،مشغله ذهنی، و یا عدم تحریک مناسب از طرف همسر،یا داشتن پوزیشن نامناسب نزدیکی و..... و ده ها مورد دیگه شاید نشه که به اورگاسمی که در مجردی بهش رسیده! برسه!! البته این عمل با کمی تغییر در رفتارهای جنسی و انتخاب پوزیشن و تحریکات مختلف!! قابل حله!!
    2- نمیدونم همسرتون چه فیلمی دیدن!! چون ارتعاش که نه!! بلکه حالتی مانند ضربان نبض رو، در زمان اورگاسم رسیدن بانوان میشه  در واژن حس کرد! ولی دیدنش کمی دنگ و فنگ داره!!منظورم اینه که هم زن خودش با این عمل به اوج لذت میرسه و بی حال میشه! و هم مرد اگه آلتش داخل واژن باشه! این ضربان رو حس میکنه!! البته بعضاً اگر واقعاً مرد در زمان اورگاسم همسرش به دهانه واژن نگاه کنه! حرکات ماهیچه های اون قسمت رو در اثر انقباضات ناشی از این ضربان رو میتونه ببینه!!
    3- حقیقتاً لزومی نمیبینم که وقتی زن به مردش میگه ارضا شدم!! ایشون کنکاش کنه که آیا واقعاً شواهدی در این زمینه در زنش بوجود اومده یا نه؟؟؟ در این مورد هم میتونید با ایشون با دلیل و آرامش و صادقانه ، صحبتهای لازم رو داشته باشید.
    4- در مورد اینکه به پزشک مراجعه کنید یا نه؟؟؟ باید بگم بد نیست که برای چکاپ ادواری و طرح سئوالتون  به یک متخصص زنان مراجعه کنید!! ولی بنظرم معضل شما، انتخاب پوزیشن و دانستن و عمل کردن به چگونگی تحریک شما توسط همسرتونه!! و نه چیزه دیگه!!(بیشتر نمیتونم در این مورد مطلب رو باز کنم! اگر صلاح دونستید در پیام خصوصی بیشتر توضیح خواهم داد)
    و...
    انشالله با یافتن راههای مناسب،بزودی مشکلتون حل میشه!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  3. با سلام من 26 سالمه و 11 ماهه که ازدواج کردم .و توی 10 ماهه اول اصلاً به ارگاسم نرسیدم.چون بیشتر فعالیت با شوهرم بود و هر چی می گفتم متوجه نمی شد که چجوری باید رفتار کنه البته تقصیر اون نبود من خیلی دیر یا بهتر بگم اصلاً تحریک نمی شدم و نمی تونستم هم گزارش لحظه به لحظه بهش بدم که الان تو چه وضعی هستم و اون چجوری حرکت کنه.تا یک ماهه پیش که موقع رابطه من بالاخره به ارگاسم رسیدم.اما به خاطر پوزیشنی که داشتیم فقط به ارگاسم رسیدم(نفس نفس و لرزیدن) اما خیلی (شایدم اصلاً)لذت نبردم.الان خیالم راحت شده که مشکلی برای به ارگاسم رسیدن ندارم(قبلش فکر میکردم مشکل دارم).اما میخواستم پوزیشن هایی رو بهم معرفی کنید روی رابطه ام تمرکز کنم. یه مشکل دیگه هم دارم که خیلی با پیشنوازی تحریک نمی شم.مثلاً اگه یک ساعت هم با سینه ام ور بره انگار نه انگار(سینه هام کوچیک و بی خاصیتن و تا حد زیادی اعتماد به نفسم رو گرفتن)اگه راه حلی برای افزایش سایز سینه و افزایش تحریکات بهم بگید ممنون همتون میشم .مرسی

4. سلام
    من طی زمان عقد از طریق مالش کلیتوریس ارضا میشم ولی خیلی طول میکشه تا ارضا بشم ولی همسرم بعد از چند بار بالا وپایین بردن آلتش بر روی آلت من ارضا میشه ومایع منی خارج میشه آیا من مشکلی دارم که دیرتر از همسرم ارضا میشم یا همسرم زود ارضایی داره ؟

5. bahar_sa نوشته است: با سلام من 26 سالمه و 11 ماهه که ازدواج کردم .و توی 10 ماهه اول اصلاً به ارگاسم نرسیدم.چون بیشتر فعالیت با شوهرم بود و هر چی می گفتم متوجه نمی شد که چجوری باید رفتار کنه البته تقصیر اون نبود من خیلی دیر یا بهتر بگم اصلاً تحریک نمی شدم و نمی تونستم هم گزارش لحظه به لحظه بهش بدم که الان تو چه وضعی هستم

با سلام
    دوست عزیز، همینکه :
    1- به اورگاسم رسیدید.(در اصل شما لذت رو بردید ولی چون خسته شدید این خستگی،باعث شده اون لذت تحت شعاع قرار بگیره!)
    2- شوهرتون توان نگه داشتن خودشونو دارند!
    در حقیقت تا هشتاد درصد راه رو رفتید!!!می مونه چند چیز:
    1- بیشتر از غذاهای گرم و مخصوصاً تند(در حد اعتدال) استفاده کنید.
    2- حتی در اون پوزیشن میتونید بدون اینکه دستتونو به جایی حائل کنید!
    3- در مورد تحریک شدنتون هم فکر میکنم هم شما و هم همسرتون تمرکز لازم رو ندارید!! بیشتر تمرکز کنید!! احتمالاً مشکل برطرف خواهد شد.
    4- در خصوص نداشتن اعتماد به نفس بگم که  نباید به خودتون تلقین کنید که ندارید!! بلکه همواره بکوشید تا اونو با دادن قوت قلب به خودتون، رو به فزونی ببرید.معتقدم نتها شما بلکه همه ما انسانها این مورد رو کما بیش داریم که باید تقویتش کنیم.
    و اما در مورد افزودن سایز سینه باید دوستانی که تجربه اشو دارن اظهار نظر کنند!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. البته در جهت کامل کردن سوالم باید بگم که من قبلا خود ارضایی از طریق مالش کلیتوریس هم داشتم آیا میشه این مشکل برگرده  به خود ارضایی؟راه حل چیه؟

7. azxcv نوشته است: البته در جهت کامل کردن سوالم باید بگم که من قبلا خود ارضایی از طریق مالش کلیتوریس هم داشتم آیا میشه این مشکل برگرده  به خود ارضایی؟راه حل چیه؟

سلام
    دوست من معمولا آقایون زودتر از خانما ارضا میشن. اگه دوست دارید همزمان ارضا شید باید از همسرتون بخواید خودشو نگه داره و از روشهایی که قبلا تو سایت گفته شده استفاده کنید.
    بله خودارضایی یکی از عوارضش همینه که شما یا ارضا نمیشید یا خیلی دیر ارضا میشید. راه حلش اینه که قبل از ارضا شدن خوب و کامل تحریک شید.
    موفق باشید.

8. azxcv نوشته است: سلام
    من طی زمان عقد از طریق مالش کلیتوریس ارضا میشم ولی خیلی طول میکشه تا ارضا بشم ولی همسرم بعد از چند بار بالا وپایین بردن آلتش بر روی آلت من ارضا میشه ومایع منی خارج میشه آیا من مشکلی دارم که دیرتر از همسرم ارضا میشم یا همسرم زود ارضایی داره ؟

با سلام
    دوست عزیز، بنظرم زوده که بخواهید در این زمینه قضاوت کنید!!! بگذارید ازدواج کرده و تماس جنسی کامل رو تجربه کنید!! اونوقت اگر به همین منوال بودید!! جای نگرانی خواهد بود!!! معذالک،این حالت شما و همسرتون باتوضیحاتی که دادید! تا همین جاش فعلاً بنظرم طبیعی است!! چون :
    1- شما تحریکات لازمه رو ندارید.(بدلیل عدم داشتن رابطه کامل)
    2- با استرس عمل میکنید!!
    3- یادمون نره که غالباً آقایون به سرعت تحریک شده و به انزال میرسند!! از طرفی اگر مرد قبل از ازدواجش هیچ رابطه ای رو تجربه نکرده باشه،(که معتقدم بیشتر پسران از این قبیل هستند) در اولین ارتباطهایی به اینصورت، زودتر از موعد، به انزال میرسه!! چون میخوان به سرعت لذت این تماس رو بچشند!!
    4- آیا امتحان کردید که برای بار دوم در یک روز ،باز هم این اتفاق می افته؟؟؟ بنا به تجربه برای بار دوم، آقایون زمان انزالشون بیشتر از بار اول خواهد بود!!
    5- تمرکز لازم رو نداشتید!! لذا این قضیه براتون اتفاق افتاده! که با شروع زندگی مشترک و داشتن روابط مستمر زنا شوئی، تحقیقاً مورد تون مرتفع خواهد شد! فعلاً نگران نباشید.
    و....
    پیشا پیش تبریک ازدواجتونو  از سوی بنده پذیرا بوده و موفق باشید.

9. azxcv نوشته است: البته در جهت کامل کردن سوالم باید بگم که من قبلا خود ارضایی از طریق مالش کلیتوریس هم داشتم آیا میشه این مشکل برگرده  به خود ارضایی؟راه حل چیه؟

با سلامی مجدد
    دوست گرامی، جوابتون مثبته!! این امکان وجود داره!! ولی همونطور که در پست قبلی بیان کردم، فعلاً نمیشه این مورد شما رو به عنوان یک معضل بهش نگاه کرد!! لذا ،کمی صبر کنید!! بنظرم در وهله اول،باید کوشش کنید که زندگیتونو با همسرتون هر چه زودتر شروع کنید!! الان اینها باید دغدغه شما باشه! اون مسائل در آینده حل میشه!!
    یادمون باشه همین طرح سئوال در ذهن ،اونم در اوئل زندگی میتونه،به ایجاد استرس در فرد،منجر بشه!! لذا تحمل کنید! انشالله که هیچ مشکلی نخواهد بود.
    موفق و سلامت باشید.

10. azxcv نوشته است: سلام

كلا در انسان جنس مرد ميتونه(نه الزاما) سريع به ارگاسم برسه و زنان ديرتر به ارگاسم ميرسن واين از نظر فيزيولوژي طبيعي محسوب ميشه اينكه قبلا از طريق خودارضايي با مالش كليتوريس به ارگاسم ميرسيدي چه قبل از ازدواج چه بعدش طبيعيه و مشكلي هم ايجاد نميكنه

11. این مشکل خیلی از خانوم هاست که ارضا نمیشن یا دیر ارضا میشن من هم این مشکل رو دارم اما بیشتر دلیلش فکر میکنم سرد بودن خودم در طول رابطه باشه با اینکه شوهرم خیلی تلاش میکنه اما فایده نداره میخوام که رابطه زود تموم بشه راحت بشم یه جورایی یا همون به وظیفه همسریم عمل کرده باشم یا خیلی وقتها شب موقع خواب من همیشه خوابم میاد و خسته ام و حوصله رابطه ندارم یا به هر جاییی از بدنم که دست میزنه یا بدم میاد یا درد میگیره یا قلقلک میاد و نمیذارم و اینطوی تو ذوق شوهرم میخوره و مشکلات بعدی شروع میشه لطفا راهنمایم کنید که چکار کنم تا دیگه از رابطه فراری نباشم گاهی وقتا با خودم فکر میکنم که چقدر دوران مجردی راحت بودماینم اضافه کنم که عاشق همسرم هستم و میترسم از دستش بدم

12. mahtabziba نوشته است: اين مشکل خيلي از خانوم هاست که ارضا نميشن يا دير ارضا ميشن من هم اين مشکل رو دارم اما بيشتر دليلش فکر ميکنم سرد بودن خودم در طول رابطه باشه با اينکه شوهرم خيلي تلاش ميکنه اما فايده نداره ميخوام که رابطه زود تموم بشه راحت بشم يه جورايي يا همون به وظيفه همسريم عمل کرده باشم يا خيلي وقتها شب موقع خواب من هميشه خوابم مياد و خسته ام و حوصله رابطه ندارم يا به هر جاييي از بدنم که دست ميزنه يا بدم مياد يا درد ميگيره يا قلقلک مياد و نميذارم و اينطوي تو ذوق شوهرم ميخوره و مشکلات بعدي شروع ميشه لطفا راهنمايم کنيد که چکار کنم تا ديگه از رابطه فراري نباشم گاهي وقتا با خودم فکر ميکنم که چقدر دوران مجردي راحت بودماينم اضافه کنم که عاشق همسرم هستم و ميترسم از دستش بدم

سلام
    دوست خوبم ، به اين لينک يه نگاه بنداز:
    http://www.roham.ws/web/ftopict-10767-.html

و اين مقاله:
    چگونه زنان ميل جنسی شان را از دست می دهند؟

از دست رفتن ميل جنسي يكي از شايع ترين اختلالات آميزشي است كه زنان زيادي را در سنين مختلف درگير مي كند. برخلاف مردان كه عدم توانايي نعوظ شايع ترين مشكل جنسي آنها مي باشد، در مورد زنان تركيبي از مسائل فيزيكي و روحي باعث ايجاد اختلال در ميل جنسي مي شود و اين چيزي است كه به راحتي با تجويز يك دارو، درمان پذير نخواهد بود. اما امروزه به كمك درمان هاي مختلف ، امكان بازگشت اين غريزه به حالت طبيعي را تا حدودي امكان پذير كرده اند.

ميل و انگيزش جنسي به طور طبيعي با افزايش سن كاهش مي يابد. اما ميل جنسي تركيبي از فاكتورهاي رواني و بين فردي را نيز در بر ميگيرد كه در مجموع باعث آمادگي براي انجام آميزش است.بالاترو فراتر از شهوت چيزي مشابه صميميت در روابط باعث ايجاد آمادگي براي آميزش جنسي مي شود.،به عنوان مثال اگر شما از همسر خود ناراحت باشيد ، ممكن است در آن برهه زماني دچار شهوت شويد ولي حاضر نخواهيد بود به همسر خود نزديك شويد. بنابراين تمامي جنبه هاي موثر در ميل جنسي بايد مورد آزمايش قرار گيرد تا دليل اصلي مشكل مشخص شود.

شايع ترين عوامل از دست رفتن ميل جنسي در زنان عبارتند از:.

* 1- مشكلات روابط بين فردي: مسائل عملكردي همسر، عدم رضايت روحي در روابط، تولد فرزند و تبديل شدن به پرستار كودك باعث كاهش ميل جنسي مي شود.
        * 2- تاثيرات اجتماعي فرهنگي: استرسهاي شغلي، فشار اقتصادي و تصاوير رسانه اي از جنسيت ميتواند به طور منفي ميل جنسي را تحت تاثير قرار دهد.
        * 3- كاهش تستسترون: هورمون تستسترون ميل جنسي مردان و زنان را تحت تاثير قرار ميدهد. سطح تستسترون در دهه 20 زندگي زنان در اوج مقدار خود ميباشد و سپس به موازات افزايش سن مقدار آن نيز به طور متوالي كاهش خواهد يافت تا دوران يائسگي شروع شود، هر چند كه دوران يائسگي نيز پايان ميل جنسي در همه زنان نيست.
        * 4- مشكلات باليني: بيماريهاي روحي مثل افسردگي يا اختلالات تيروئيدي، اندرومتروز و يا فيبرويدز ميل جنسي زنان را تحت تاثير قرار ميدهد.
        * 5- داروها: بعضي داروها مثل داروهاي ضد افسردگي خاص، داروهاي كاهنده فشار خون و داروهاي ضد بارداري خوراكي باعث كاهش ميل جنسي مي شود.
        * 6- سن: سطح خون حاوي آندروژن به موازات افزايش سن مدام در حال كاهش خواهد بود

.
    درمان

بدليل اينكه اين اختلال حاصل تركيبي از مسائل فيزيكي و روحي است، لذا تركيبي از درمان ها براي رفع اين اختلال لازم است.

* 1- مشاوره فردي/ درمان جنسي: درمان مشاوره جنسي براي افراد و زوجين بسيار موثر است. عدم ميل جنسي معمولا هر دو طرف را تحت تاثير قرار مي دهد و لذا مشاوره هر دو مي تواند بسيار موثر و مفيد واقع شود.

* 2-تعويض داروها و يا تغيير در ميزان مصرف: اگر دليل اصلي اختلال داروها باشد، تغيير در نوع دارو و استفاده از درمانهاي جايگزين توصيه مي شود. به عنوان مثال اگر داروهاي ضد بارداري خوراكي باعث كاهش سطح تستسترون شده مي توان از روش هاي ديگر ضد بارداري كه غير هورموني است استفاده كرد.

* 3-توجه به مشكلات باليني: درمان امراض خاص مثل فيبروئيد ( فيبروم ) به كمك جراحي و درمان اختلالات تيروئيد ، كنترل ديابت و فشار خون و... مي تواند مفيد باشد...

* 4-استروژن هاي واژني: در زنان يائسه، خشكي واژن كه دليل اصلي عدم رضايت از آميزش است به كمك كرم استروژن واژني قابل درمان است.

* 5-درمان تستسترون: با اينكه هورمون يا داروي خاصي براي درمان مشكلات جنسي وجود ندارد، اما بعضي متخصصان زنان و زايمان استفاده از اين هورمون را براي افزايش سطح آن به حد طبيعي پيشنهاد مي كنند.

.
    تقويت كننده هاي ميل جنسي:

مواد غذائي مصرفي از روشهاي مختلفي برقواي جنسي تاثير مي گذارند،در بين موادغذائي زعفران، پياز ، عسل، موز، مارچوبه، سيب، هويج، زيتون، گوجه فرنگي، كدو حلوائي، ذرت بو داده با كره، انجير، خرما، زنجبيل، فلفل و انواع ادويه هاي تند(ادويه كاري)، شكلات، ميگو و انواع غذاهاي دريائي و ...افزايش دهنده هاي ميل جنسي هستند، كه مصرف انها در سبد كالاي تغذيه روزانه به بيماران مربوطه توصيه مي شود
    از سايت :http://forum.isatice.com

و تمريناتي يه نام کگل هم ميتوني استفاده کني براي اينکه از رابطه جنسي لذت بيشتري ببري ؛ (تو سايت هست)

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  13. mahtabziba نوشته است: این مشکل خیلی از خانوم هاست که ارضا نمیشن یا دیر ارضا میشن من هم این مشکل رو دارم اما بیشتر دلیلش فکر میکنم سرد بودن خودم در طول رابطه باشه با اینکه شوهرم خیلی تلاش میکنه اما فایده نداره میخوام که رابطه زود تموم بشه راحت بشم یه جورایی یا همون به وظیفه همسریم عمل کرده باشم یا خیلی وقتها شب موقع خواب من همیشه خوابم میاد و خسته ام و حوصله رابطه ندارم یا به هر جاییی از بدنم که دست میزنه یا بدم میاد یا درد میگیره یا قلقلک میاد و نمیذارم و اینطوی تو ذوق شوهرم میخوره و مشکلات بعدی شروع میشه لطفا راهنمایم کنید که چکار کنم تا دیگه از رابطه فراری نباشم گاهی وقتا با خودم فکر میکنم که چقدر دوران مجردی راحت بودماینم اضافه کنم که عاشق همسرم هستم و میترسم از دستش بدم

با سلام
    دوست گرامی ضمن اینکه دوستمون همه مطالب رو بدقت و کامل بیان کردند معذالک چند پیشنهاد:
    1- تمرکز تون بیشتر کنید!!
    2- اگر مشکلی در زندگی دارید حتماً در برطرف کردنش بکوشید!!
    3- اگر بین شما و همسرتون(ویا خانواده ایشون) اتفاقی افتاده که موجبات کدورتی شده حتماً با گذشت و صحه صدر ، برطرف کنید!!
    4- از غذاها و میوه جات و کلاً خوراکیهای گرم و تند بیشتر استفاده کنید!!
    5- اگر در این زمینه(رابطه جنسی) پیشینه بدی در ذهنتونه !!سعی کنید پاکش کنید!!
    6- شاید اعمالی که منتهی به تحریکات شما میشه رو ایشون انجام نمیده!! اونا رو بهشون گوشزد کنید، تا انجامشون بده!!
    7- با خستگی و مشغله فکری و استرس،هیچگاه لذتی نخواهید برد!! لذا سعی کنید بدون  این موارد  رابطه برقرار کنید!!
    و...
    در نهایت باید بدونید که این مسئله(نزدیکی) ،غالباً برای بیشتر آقایون از اهمیت ویژه و بالایی برخورداره!! و گاهاً متاسفانه دیده میشه ،که در اثر بی توجهی به اون،منجربه متارکه هم شده!! لذا بیشتر دقت کنید تا از تبعات بعدی این طرز عمل، بدور باشید.ضمناً پیشنهاد میکنم با یک مشاور خانواده حاذق نیز مشورتی داشته باشید.
    موفق باشید.

14. با سلام
    اين جمله" كه در خود ارضايي بهتر و بيشتر به اوج لذت ميرسند"
    اين قاعده  چقدر عموميت داره؟ واسه زن و مرد وجود داره؟
    تا جايي كه من ميدونم فردي كه تو دوره  خود ارضايي رابطه با شريك داره به اوج لذت نميرسه؟
    ميخوام بدونم ايا ترك خود ارضايي اين بازگشت رو داره و چقدر زمان ميبره كه پس از اين ترك جنس مخالف بتونه محرك جنسي بهتري واسه طرف باشه؟

15. rosva نوشته است: با سلام
    اين جمله" كه در خود ارضايي بهتر و بيشتر به اوج لذت ميرسند"
    اين قاعده  چقدر عموميت داره؟ واسه زن و مرد وجود داره؟
    تا جايي كه من ميدونم فردي كه تو دوره  خود ارضايي رابطه با شريك داره به اوج لذت نميرسه؟
    ميخوام بدونم ايا ترك خود ارضايي اين بازگشت رو داره و چقدر زمان ميبره كه پس از اين ترك جنس مخالف بتونه محرك جنسي بهتري واسه طرف باشه؟

با سلام
    دوست عزیز، اصولاً با توجه به اینکه هر فرد در وهله اول بیشتر و بهتر با فیزیک و مسائل عاطفی و روانی خودش ،آشناست!! لذا بهتر میتونه نیازهاشو درک کرده و در راستای رفع اونها اقدام کنه!! مسائل جنسی هم متفاوت از این قاعده نبوده و نیست!! لذا بنظرم در خودارضائی، چون شخص ،به تمامی زوایای وجودی خودش آگاهه!! در نتیجه میتونه با حرکات و یا تجسم خیالات مورد نظرش،خیلی بهتر و بیشتر از شاید یک رابطه جنسی واقعی با جنس مخالف ، لذت ببره!!(البته صرفاً  این نظر من هست !) برای زن و مرد هم فرقی نداره!! هر دو جنس در این قضیه مشترکند!! و اما چقدر عمومیت داره!! باید بگم بنا به شنیده ها،اغلب این موضوع رو تصدیق میکنند!! ولی خوب، استثناهایی هم وجود داره که این موضوع رو از عمومیت می اندازه!!! در مورد  اینکه --"فردي كه تو دوره  خود ارضايي رابطه با شريك داره به اوج لذت نميرسه؟"-- بنا به توضیحات بالا ، این موضوع تایید میشه!! و اما در مورد آخرین سئوالتون باید گفت که بستگی داره که عکس العمل زوجین نسبت بهم چجوری باشه!! در وهله اول ترک خودارضائی بهترین قدم برای ایجاد  حس لذت بردن از جنس مخالفه!! پس در همه حال و در هر صورت ،انجامش (ترک اونو میگم) توصیه شده و میشه!! ولی همونطور که گفتم باید اینقدر شریکان جنسی ،از هم اون درک رو داشته باشن که در زمان تماس جنسی، با تماس آلتهاشون، نتنها از نظر فیزیکی یکی بشن!! بلکه از نظر فکری و ذهنی و حسی هم یکی بودن درشون به منحصه ظهور برسه!! اگر این عمل واقع شد!! به شما قول میدم موفق ترین رابطه جنسی  رو تجربه خواهید کرد!! در غیر اینصورت (که متاسفانه غالباً هم اینطور هست!!) از تماس جنسی، فقط ارتباط دو عضو رو خواهید داشت و یک لذت فیزیکی صرف،که اون لذتی که در ...... میبرید وجود ندارد!!
    نمیدونم پاسخ مناسبی رو دادم یا نه!!ولی اگر ابهامی هست بگید تا بیشتر توضیح بدم
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 5
رفتن به صفحه    4   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید