شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 2

1. با سلام به همه دوستان
    لطفا اگر کسی مطمئن هست جواب منو بده.من 26 سالمه. قاعدگی تقریبا منظم 30 روزه دارم با 5-6 روز خونریزی در هر دوره.آخرین بار در تاریخ 3/4پریود شدم و در تاریخ 10/4 و 11/4 رابطه سطحی بدون کاندوم داشتم. البته منی با آلت من تماس نداشت اما پیشاب تماس داشته.می خواستم بدونم آیا امکان بارداری وجود داره آیا باید از روش اورژانسی استفاده کنم؟لطفا اگر مطمئن هستین جواب منو بدین
    ممنون

2. samanta12 نوشته است: با سلام به همه دوستان
    لطفا اگر کسی مطمئن هست جواب منو بده.من 26 سالمه. قاعدگی تقریبا منظم 30 روزه دارم با 5-6 روز خونریزی در هر دوره.آخرین بار در تاریخ 3/4پریود شدم و در تاریخ 10/4 و 11/4 رابطه سطحی بدون کاندوم داشتم. البته منی با آلت من تماس نداشت اما پیشاب تماس داشته.می خواستم بدونم آیا امکان بارداری وجود داره آیا باید از روش اورژانسی استفاده کنم؟لطفا اگر مطمئن هستین جواب منو بدین
    ممنون

سلام
    احتمال بارداری خیلی کمه ، نزدیک به صفره
    نگران نباشید

3. با سلام من به روش اورزانسی برای جلوگیری از بارداری 2 عدد قرص ld مصرف کردم بعد از 12 ساعت 4  تا دیگه مصرف کردم  نوبت اول هیچگونه تهوعی نداشتم نوبت دوم تهوع شدید داشتم ک

میخواستم سئوال کنم اگر الان که از نوبت دوم 8 ساعت گدشته .آیا الان ئوباره میتونم قرص ld رو مصرف  کتم و اگر مصرف کنم آیااثر جلوگیری را دارد یا خیر؟ و یا راه حل دیکه ای میتونید بهم پیشنهاد کنید .از زمان مقاربت تنها20 ساعت گدشته

4. سلام و خسته نباشید.
    من در روز 18 پریودم نزدیکی بدون جلوگیری داشتم و از 2 روز بعد کم کم علایمی مانند درد کمر و زیر دل، سرگیجه ، تکرر ادرار ، بیحالی و خستگی ، و در 2 روز اول بالارفتن دمای بدن دارم و امروز که روز 27 پریودم است کمردردم خیلی شدید شده و وقتی که سرپا می ایستم درد آن بیشتر می شود. دیروز از بی بی چک استفاده کردم و منفی بود. درزمن زیر دلم یک مقدار برجسته و سفت شده . به نظر شما امروز آزمایش خون ممکن است نتیجه داشته باشد یا برای این کار زود است؟ خواهش می کنم راهنماییم کنید.  در ضمن دوره های من 30 روزه و پریودم منظم (7روزه) است.

5. با عرض سلام و خسته نباشید به دوستان محترم
    خواهشمند اگر کسی جواب درست رو میدونه بهم بگه خیلی فکرو مشغول کرده بعد از پیام 89/04/09 که فرستاده بودم به مطب دکترم مراجعه کردم بعد از سنو گرافی بهم گفت دو تا تخم دانهای سالم است ولی دهانه رحم شما ضخیم شده و بچه هم در تخم دان ها وجود نداره برای یک قرص واژنی نوشت که 6 قرص هست و 3 آمپول پروژسترون 50 و دیروز آخری بود زدم ولی هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده میتسم راسی دکتر گفت برات آزمایش بارداری می نویسم اگه بعد از 10 روز اتفاقی نیفتاد این آزمایش رو بده چون احتمال این رو داره که خارج از رحم باردار شده باشی
    میخوام بدون این حرف با مشکلاتی که من دارم چند درصد درسته؟
    کی حالم بد میشه بعد از تزریق این آمپول چند روز طول میکشه تا باز شم
    لطفاً اگه جوابمو میدونید به بگید؟

6. m1979 نوشته است: با سلام من به روش اورزانسی برای جلوگیری از بارداری 2 عدد قرص ld مصرف کردم بعد از 12 ساعت 4  تا دیگه مصرف کردم  نوبت اول هیچگونه تهوعی نداشتم نوبت دوم تهوع شدید داشتم ک

میخواستم سئوال کنم اگر الان که از نوبت دوم 8 ساعت گدشته .آیا الان ئوباره میتونم قرص ld رو مصرف  کتم و اگر مصرف کنم آیااثر جلوگیری را دارد یا خیر؟ و یا راه حل دیکه ای میتونید بهم پیشنهاد کنید .از زمان مقاربت تنها20 ساعت گدشته

نوبت اول هم باید 4 تا مصرف میکردید، هنوز وقت دارید روش را  تکرار کنید، نگران نباشید. فقط یرای جلوگیری از تهوع اگر خواستید  متوکلروپرآمید بخورید.

7. Clooney نوشته است:
    royad نوشته است: آیا HCG=0.2 بعد از 15 روز از رابطه مشکوک، احتمال هر نوع بارداری حتی خارج از رحمی رو رد میکنه؟ یا واسه اون باید بیشتر منتظر ماند؟

هیچگونه خطر بارداری نیست
    بارداری خارج رحم شرایط و عوارض دارد الکی که نیست

ممنون
    میشه یه زحمتی بکشید، شرایط و علائمشو بگید؟
    من این دوره اولین بار بود LD مصرف کرده بودم، به موقع  سر 3 روز از قطعش پریود شدم و تعداد روزهام عادی بود اما حجمش خیلی کمتر از همیشه بود. در این مدت خیلی حالت تهوع داشتم  و از چهار شنبه هم که پریودم تموم شده، سمت راست شکمم  و گاهی سمت چپ ،یک دایره کوچک مرتب درد داره و گه گاه رها میشه( مثل درد قبل از پریود). میدونم همه اینها ممکنه به خاطر مصرف قرص ها باشد اما باز به خاطر درد شک دارم واسه همین رفتم آزمایش دادم. آیا  با توجه به اون آزمایش همه اینها رو میشه نادیده گرفت.
    شرمنده طولانی شد

8. sabawindy نوشته است: سلام و خسته نباشید.
    من در روز 18 پریودم نزدیکی بدون جلوگیری داشتم و از 2 روز بعد کم کم علایمی مانند درد کمر و زیر دل، سرگیجه ، تکرر ادرار ، بیحالی و خستگی ، و در 2 روز اول بالارفتن دمای بدن دارم و امروز که روز 27 پریودم است کمردردم خیلی شدید شده و وقتی که سرپا می ایستم درد آن بیشتر می شود. دیروز از بی بی چک استفاده کردم و منفی بود. درزمن زیر دلم یک مقدار برجسته و سفت شده . به نظر شما امروز آزمایش خون ممکن است نتیجه داشته باشد یا برای این کار زود است؟ خواهش می کنم راهنماییم کنید.  در ضمن دوره های من 30 روزه و پریودم منظم (7روزه) است.

سلام
    دوست عزیز شما در روزهای پرخطر بودید و امکان بارداری هست.
    بله آزمایش خون جواب میده ولی نه 100%.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. سلام لطفا دوباره راهنماییم کنیدمن هنوزشک دارم
    10خردادپریود-ماه بعد ینی 6تیر نزدیکی محافظت نشده داشتم که ابتدامنی وارد نشد وشوهرم ادرارکردوخودش راشست وچنددقیقه بعدنزدیکی دوباره داشتیم که شوهرم میگه احتمال داره ازمنی یاپیشاب مانده باشه ودرباردوم درنزدیکی واردشده باشه 1-آیامن در روزهای پرخطربودم2-ممکنه منی که درنزدیکی اول وجودداشت بعداز ادرار واردشود؟3-بااین حال ازروش اورژانسی استفاده کردم-ابتدا2قرص دیان 12ساعت بعدهم2تا ولی درباردوم بعداز2ساعت ونیم حالم بهم خورد آیاروش اورژانسی ازبین رفته؟
    خاااااااااااااااااااهش میکنم زود وکامل راهنماییم کنیدخاهش...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. somijoon نوشته است: سلام لطفا دوباره راهنماییم کنیدمن هنوزشک دارم
    10خردادپریود-ماه بعد ینی 6تیر نزدیکی محافظت نشده داشتم که ابتدامنی وارد نشد وشوهرم ادرارکردوخودش راشست وچنددقیقه بعدنزدیکی دوباره داشتیم که شوهرم میگه احتمال داره ازمنی یاپیشاب مانده باشه ودرباردوم درنزدیکی واردشده باشه 1-آیامن در روزهای پرخطربودم2-ممکنه منی که درنزدیکی اول وجودداشت بعداز ادرار واردشود؟3-بااین حال ازروش اورژانسی استفاده کردم-ابتدا2قرص دیان 12ساعت بعدهم2تا ولی درباردوم بعداز2ساعت ونیم حالم بهم خورد آیاروش اورژانسی ازبین رفته؟
    خاااااااااااااااااااهش میکنم زود وکامل راهنماییم کنیدخاهش...

با سلام
    دوست گرامی، اگر همسرتون بعداز انزال،ادرار کرده، یعنی تمامه منی از آلت ایشون خارج شده و دیگه چیزی وجود نداشته که در نزدیکی دوم و درمجرای رحم شما تخلیه بشه! ولی اگر در دومین بار بدون رعایت اصول کنترلی!! دخول صورت گرفته باشه و پیش آب و یا قطره ای از منی ،وارد آن مجرا شده باشه! موضوع فرق میکنه!! ولی با توضیحاتی که دادید، احتمال وجود منی در بار دوم، منتفی است!! در خصوص زمان پرخطری که گفتید ،بله بنظرم در اون بازه قرار داشتید!! و اما در مورد استفاده از دارو!! باید بگم روالش رو زیاد نمیدونم ولی فکر کنم مشکلی از اون بابت نداشته باشید! یعنی حالت تهوع شما احتمالاً به خاطر مصرف همون قرصها بوده!!و اثراتش میتونه باقی مونده باشه!! در نهایت اگر خیلی نگران هستید،بهتره که به یک متخصص زنان مراجعه و یک آزمایش خون انجام بدید!! همه چیز مشخص میشه!! البته بازم تاکید میکنم با اظهارات شما نباید بارداری اتفاق افتاده باشه!!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. سلام دوستان.من روز 6 7 دوره ام رابطه داشتم منی ریخت روی آلتم.12 ساعت بعد اچ دی 1 عدد 12 ساعت دیگه 2 اچ دی. 1 هفته بعد وجود استرس خونریزی داشتم  به مدت 5 6 روز الان حالت تهوع داشتم حامله ام؟چه کار کنم؟خیلی استرس دارم تقریبا دوره ام ثابته.لطفا راهنماییم کنین.
    و در ضمن الان یک دوره ال دی رو شروع کردم.

12. اون ترشحات مطمئنا ترشحات عفونیه مشکلی نداره ولی اگر در طول نزدیکی خانم درد داشته باشه حتما عفونت و باید به دکتر مراجعه بشه.
    دمکرده بومادران رو توصیه میکنم

13. سلام دوستان .

چند روز پیش رابطه ای با نامزدم داشتم که طی اون بازهم می ترسم منیع که از دهان نامزدم که به آلت بنده خورده و من هم از طریق دهان ارتباط با واژن ایشان داشتم احتمال حاملگی داشته باشه .

همان روز حدود 2 ساعت بعد 2 قرص HD و در ساعت 12:45 شب که نوبت دوم قرص بود 2 قرص دیگر خورد . در حدود ساعت 3 صبح کمی بالا آورد . دیگه قرص نخورد چون از 2 ساعت رد شده بود .

حالا الان بعد از حدود 3 الی 4 روز شبا حالت تهوع داره . حدودای صبح هم همینطور . الان معدش و شکمش بسیار درد می کنه . تورو خدا کمکم کنید . از این نگرانی در بیام . به خدا دیگه دارم دیوانه می شم . خواهش می کنم پاسخ من و دقیق بدین . خواهش می کنم .

باتشکر

14. r0otsharp نوشته است: سلام دوستان .

چند روز پیش رابطه ای با نامزدم داشتم که طی اون بازهم می ترسم منیع که از دهان نامزدم که به آلت بنده خورده و من هم از طریق دهان ارتباط با واژن ایشان داشتم احتمال حاملگی داشته باشه .

همان روز حدود 2 ساعت بعد 2 قرص HD و در ساعت 12:45 شب که نوبت دوم قرص بود 2 قرص دیگر خورد . در حدود ساعت 3 صبح کمی بالا آورد . دیگه قرص نخورد چون از 2 ساعت رد شده بود .

حالا الان بعد از حدود 3 الی 4 روز شبا حالت تهوع داره . حدودای صبح هم همینطور . الان معدش و شکمش بسیار درد می کنه . تورو خدا کمکم کنید . از این نگرانی در بیام . به خدا دیگه دارم دیوانه می شم . خواهش می کنم پاسخ من و دقیق بدین . خواهش می کنم .

باتشکر

سلام
    اگه منظورت انتقال اسپرم از دهان همسرتون به دهان شما و بعد از دهان شما به واژنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ؛ احتمال بارداری ؛ صفره مطلقه
    به خدا اسپرم ضعیف تر از این حرفاست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. r0otsharp نوشته است: سلام دوستان .

باتشکر

با سلام . دوست عزیز اینطور که شما و نامزدتان اسپرم را حلوا حلوا ........ کردید نگرانی از وجود بارداری نداشته باشید. ولی در رابطه با حالت تهوع نامزدتان..... اولا با اون استرسی که شما و ایشان دارید و ان قرصهائی که ایشان مصرف کردند باعث تغییرات هورمونی... و در نتیجه معده درد و حالت تهوع شده...!!!! نگران نباشید . سعی کنید به هنگام رابطه تمامی جوانب احتیاط امیز را به کار ببرید تا لذت ببرید نه انکه دچار استرس شوید و به سلامت روح و جسم خود اسب نرسانده باشید. موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 6 از 18
رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید