شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

راهی برای فهمیدن زود انزالی

1. میخواستم سوال کنم که از نظر روحی اشکالی ندارد که من و نامزدم گاهی از راه دور در رابطه با مسائل جنسی خود که چه چیز هایی دوست داریم و از چه چیز هایی لذت میبریم از هم دیگر سوال میکنیم  ؟ما از هم دور هستیم فعلا!نامزدم میگوید از این که گاهی از من سوال میکنی خوشم می آید !و او میگوید تا وقتی که ازدواج میکنیم گاهی از من از این سوالات بکن !میخواستم سوال کنم آیا اینکار بائس ضرر در رابطه نمیشه ؟آیا این عمل پسندیده است ؟میخواستم ببینم برای او ضرری ندارد؟ که از راه دور تا وقتی که ازدواج میکنیم راجعب این موضوع گاهی از من سوال میکند آیا این تو رابطه ما مشکل ایجاد میکند؟ ما بسیار بسیار هم دیگر را دوست داریم و ۱۰۰% قصد ازدواج داریم ..

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام
    من زود ارضاء می شم ایا این یک بیماری هست یا عادی هست کمتر از یک دقیقه

با تشکر

3. Amidarkangel نوشته است: میخواستم سوال کنم که از نظر روحی اشکالی ندارد که من و نامزدم گاهی از راه دور در رابطه با مسائل جنسی خود که چه چیز هایی دوست داریم و از چه چیز هایی لذت میبریم از هم دیگر سوال میکنیم  ؟ما از هم دور هستیم فعلا!نامزدم میگوید از این که گاهی از من سوال میکنی خوشم می آید !و او میگوید تا وقتی که ازدواج میکنیم گاهی از من از این سوالات بکن !میخواستم سوال کنم آیا اینکار بائس ضرر در رابطه نمیشه ؟آیا این عمل پسندیده است ؟میخواستم ببینم برای او ضرری ندارد؟ که از راه دور تا وقتی که ازدواج میکنیم راجعب این موضوع گاهی از من سوال میکند آیا این تو رابطه ما مشکل ایجاد میکند؟ ما بسیار بسیار هم دیگر را دوست داریم و ۱۰۰% قصد ازدواج داریم ..

سلام دوست عزیز
    به نظر من سوالات جنسی قبل از ازدواج مفید و موثر میباشد اما این سوالات باید در محدوده میزان قدرت جنسی فرد و علائق جنسی طرفین باشد و معمولا مدت زمانی که باید برای این سوالات قرار داده شود محدود و در حد اطلاعات خاص باشد.
    افراط در پرسیدن و پاسخ دادن به این سوالات آثار مخربی در پی دارد،دلیل این آثار مخرب این میباشد چون ما انسانها از لحاظ جنسی در یک سطح نیستیم امکان دارد یکی از ما از حد و حدود این سوالات خارج شود و باعث نفرت یکی از طرفین شود.
    در ضمن اگر این سوالات همراه با تحریک باشد احتمال اینکه به دلیل هوس شرط عقل از بین برود زیاد است.
    یعنی نتوانیم تصمیم عقلانی صحیحی در مورد کیس مورد نظرمان بگیریم.
    ضمنا سن و سال شما دوست عزیز بسیار کم میباشد و این سن شما بیشتر دوران شناخت جنسی میباشد.

موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. sunflower_flowe نوشته است: با سلام

با تشکر

اگر منظور زود به ارگاسم رسيدنه بعضي از زنان ميتونن ارگاسم هاي پياپي و پشت سرهم داشته باشن حتي 10 تا20 بار. ايا شما هم ميتوني پشت سرهم به ارگاسم برسي؟ در اين صورت مشكلي نخواهي داشت و از خوش شانسي ات هست كه جزء اين عده اي

5. sunflower_flowe نوشته است: با سلام

با تشکر

با سلام
    دوست گرامی،سئوالتون کمی مبهمه!! آیا در خودارضائی، زود ارضا میشید؟؟؟ یا در روابط کامل زنا شوئی؟؟؟ به هرحال منهم معتقدم اگر ازدواج کردید و در روابطتتون مشکلی ایجاد نمیکنه!! بسیار هم خوبه!! در غیر اینصورت باید بیشتر توضیح بدید تا بهتر بشه نظر داد!!
    موفق باشید.

6. یه موضوع دیگه:
    1)حالا اگر شخص، بر اثر خود ارضایی، زود انزالی پیدا کرد، با ترک خود ارضایی زود انزالی بهبود پیدا میکنه یا در همون حد میمونه؟

2) خود ارضایی تاثیری بر اسپرم و قدرت بارداری میزاره؟؟؟؟

3) کسی از دوستان هست که در دوران مجردیش خودارضایی داشته و در دوران متاهلی مشکل پیدا کرده؟؟

7. hamed_infinit نوشته است: یه موضوع دیگه:
    1)حالا اگر شخص، بر اثر خود ارضایی، زود انزالی پیدا کرد، با ترک خود ارضایی زود انزالی بهبود پیدا میکنه یا در همون حد میمونه؟

2) خود ارضایی تاثیری بر اسپرم و قدرت بارداری میزاره؟؟؟؟

3) کسی از دوستان هست که در دوران مجردیش خودارضایی داشته و در دوران متاهلی مشکل پیدا کرده؟؟

اگر به اون دلیل باشه با ترکش میشه.البته اثبات شده نیست.
    نه خود ارضایی تاثیری بر اسپرم نداره ولی افراط باعث عوارضی میتونه بشه.بهتره با روشهای دلخواه خودتون ترکش کنید
    ضمنا برای درمان زود انزالی تمرین هایی وجود داره که تو این سایت هم هست و بگردید پیدا می کنید که همه شکاتون برطرف بشه

8. ببخشید من دچار گیجی  شدم !آخه روان شناس های  اینجا میگن  استمنا اصلا اینکار ایرادی نداره.همه انجام میدهند اگه بخواهند !اما من خودم قبول ندارم !!یک جا  میخونم اثرات بد داره باز یک جا دیگر میخونم نه ضرری  ندارد !آدم نمیدونه بالاخره داره یا نداره !!نظریات علمی چیست ؟

9. Amidarkangel نوشته است: ببخشید من دچار گیجی  شدم !آخه روان شناس های  اینجا میگن  استمنا اصلا اینکار ایرادی نداره.همه انجام میدهند اگه بخواهند !اما من خودم قبول ندارم !!یک جا  میخونم اثرات بد داره باز یک جا دیگر میخونم نه ضرری  ندارد !آدم نمیدونه بالاخره داره یا نداره !!نظریات علمی چیست ؟

سلام،
    برای دستیابی به پاسخ های صحیح تر در قسمت جستجوی سایت گزینه جستجو در مطالب ارسال شده توسط مدیریت سایت یا جستجو در مطالب تاييد شده توسط مديريت سایت را انتخاب کنید. در مورد استمنا و مطالب مرتبط با آن از نظر علمی قبلا به طور مفصل بحث شده است. جستجو کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید