شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    5 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 2

1. مرسی از جوابت آقای کلونی اما من یکم نگرانم خواستم کاملتر بگم که مطمئنم کنید
    1- تقريبا پريود نا منظم
    2- طول دوره قاعدگي 28روز تا 31 روز
    3- پريود بين 5 تا 7 روز
    4- دوره خونريزي بين 3 تا 5 روز
    5-   خونريزي شروع شده   در 16 ارديبهشت بوده بعدی هم 12 خرداد
    6- رابطه جنسي محافظت نشده 6 تير بوده
    7- من و دوستم يه رابطه نزديکي داشتيم بدون دخول و پرده هم دارند. در هنگام ماليدن به صورت سطحی کاندوم که مني داخل ان بود در مياد (رقیق ) اما  بالا واژن و بهتر بگم روی واژن  مقدار بسيار کمي که حس هم نکرديم که به کي تعلق دارد  ريخته شده  چون دقيق حس نکرديم ولي سريع شايد 1دقيقه هم نشد ابتدا با دستمال پاک کرد و سپس 5 دقيقه بعد با آب شست. هيچ قرصي مصرف نکرده
    اولا احتمال داره باردار باشه چون تقريبا 20 روز از پريود قبلي گذشته؟ احتمالش چقدره؟
    دوم اينکه چه روشي براي جلوگيري توصيه مي شه قرص مصرف کنه؟
    سوم اینکه  ممکن داخل واژن هم رفته باشه آخه قبلا خونده بودم حتی یک قطره هم احتمال داره باردار بشه؟
    چهارم امروز یعنی 7 تیر میگه دلش میگیره ول می کنه ممکن علائم پریود باشه؟

مرسي از راهنمایهاتون.

2. im86 نوشته است: مرسی از جوابت آقای کلونی اما من یکم نگرانم خواستم کاملتر بگم که مطمئنم کنید
    1- تقريبا پريود نا منظم
    2- طول دوره قاعدگي 28روز تا 31 روز
    3- پريود بين 5 تا 7 روز
    4- دوره خونريزي بين 3 تا 5 روز
    5- خونريزي شروع شده در 16 ارديبهشت بوده بعدی هم 12 خرداد
    6- رابطه جنسي محافظت نشده 6 تير بوده
    7- من و دوستم يه رابطه نزديکي داشتيم بدون دخول و پرده هم دارند. در هنگام ماليدن به صورت سطحی کاندوم که مني داخل ان بود در مياد (رقیق ) اما بالا واژن و بهتر بگم روی واژن مقدار بسيار کمي که حس هم نکرديم که به کي تعلق دارد ريخته شده چون دقيق حس نکرديم ولي سريع شايد 1دقيقه هم نشد ابتدا با دستمال پاک کرد و سپس 5 دقيقه بعد با آب شست. هيچ قرصي مصرف نکرده
    اولا احتمال داره باردار باشه چون تقريبا 20 روز از پريود قبلي گذشته؟ احتمالش چقدره؟
    دوم اينکه چه روشي براي جلوگيري توصيه مي شه قرص مصرف کنه؟
    سوم اینکه ممکن داخل واژن هم رفته باشه آخه قبلا خونده بودم حتی یک قطره هم احتمال داره باردار بشه؟
    چهارم امروز یعنی 7 تیر میگه دلش میگیره ول می کنه ممکن علائم پریود باشه؟

مرسي از راهنمایهاتون.

شما وقت کردید شاهنامه تون رو بیشتر کش میدادید
    اولا احتمال احتمال بارداری نیست و باکره بودن دلیل بر عدم بارداری نمیشه
    دوم الان بهترین روش پیشگیری روش اورژانسی 72 ساعت بعد رابطه جوابگو هست که نیازی نیست
    سوما بستگی به شانس داره با یک قطره باردار شن ولی بعیده داخل رفته باشه
    چهارمم استرس شدید ایشون دال بر تعویق میتونه بشه ولی خب حالا زوده که پریود بشن
    و باز هم توصیه تکراری : بیشتر به فکر سلامت خود و دیگران باشید و رابطه جنسی سهل انگارانه نداشته باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. با عرض سلام خدمت دوستان
    خیلی کمک نیاز دارم
    من دقیقاً آخرین بار 17 اردیبهشت پریود شدم رابطه هم معمولاً هر هفته دارم
    به طور طبیعی جلو گیری میکنیم و خیلی هم متمعاً هستیم
    قبلاً هم زمان پریودم منظم نبود ولی تا حالا پیش نیامده بود که 2 ماه عقب بیفته
    قبلاٌ سابقه دارم که دکترم گفته بود فیبروم دارم اولین بار بعد از سنو نشون داد و دفعه بعد گفت اصلاً وجود ندارد
    خیلی میترسم میشه راهنمایم کنید

4. pishi_naz نوشته است: با عرض سلام خدمت دوستان
    خیلی کمک نیاز دارم
    من دقیقاً آخرین بار 17 اردیبهشت پریود شدم رابطه هم معمولاً هر هفته دارم
    به طور طبیعی جلو گیری میکنیم و خیلی هم متمعاً هستیم
    قبلاً هم زمان پریودم منظم نبود ولی تا حالا پیش نیامده بود که 2 ماه عقب بیفته
    قبلاٌ سابقه دارم که دکترم گفته بود فیبروم دارم اولین بار بعد از سنو نشون داد و دفعه بعد گفت اصلاً وجود ندارد
    خیلی میترسم میشه راهنمایم کنید

با سلام
    دوست گرامی، چرا به دکترتون مراجعه نمیکنید؟؟؟ این تاخیر عوامل مختلفی میتونه داشته باشه! که باید با مشاوره و معاینه متخصص زنان ،مشخص و برطرف بشه!! پس تنها راهه بهینه،مراجعه به متخصص مربوطه است!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. sagharjun نوشته است: سلام دوستان عزیز چند روز پیش رفتم دکتر و راجع به روشهای ضد بارداری سوال کردم. دکتر گفت کاندوم رو اصلا توصیه نمی کنم چون روش پر خطریه. چرا؟؟؟ جواب درستی ندادن.
    و گفت قرص ال دی بهترین روشه اما من خیلی به ال دی حساسم و کارم به وصل کردن سرم می کشه. پس چه روشی رو انتخاب کنیم؟ روش منقطع هم که از همه خطر ناک تره چون احتمال پیش آب هست.

6. sagharjun نوشته است: سلام دوستان عزیز چند روز پیش رفتم دکتر و راجع به روشهای ضد بارداری سوال کردم. دکتر گفت کاندوم رو اصلا توصیه نمی کنم چون روش پر خطریه. چرا؟؟؟ جواب درستی ندادن.
    و گفت قرص ال دی بهترین روشه اما من خیلی به ال دی حساسم و کارم به وصل کردن سرم می کشه. پس چه روشی رو انتخاب کنیم؟ روش منقطع هم که از همه خطر ناک تره چون احتمال پیش آب هست.

7. [quote="aliyan"][quote="sagharjun"]سلام دوستان عزیز چند روز پیش رفتم دکتر و راجع به روشهای ضد بارداری سوال کردم. دکتر گفت کاندوم رو اصلا توصیه نمی کنم چون روش پر خطریه. چرا؟؟؟ جواب درستی ندادن.
    و گفت قرص ال دی بهترین روشه اما من خیلی به ال دی حساسم و کارم به وصل کردن سرم می کشه. پس چه روشی رو انتخاب کنیم؟ روش منقطع هم که از همه خطر ناک تره چون احتمال پیش آب هست.[/quote][/quote]
    با سلام
    دوست عزیز، البته کاندوم استاندارد و مرغوب ، ابزار کارآمدیست!! برای آمیزش،اما باید در نظر داشت هرچه که باشه بازهم یک جسم خارجی است که از مواد شیمیایی تهیه شده! و غالباً هم با مواد شیمیایی هم معطر میشه!! و این برای بانوانی که جهاز تناسلیشون حساسه!! میتونه تبعاتی همچون عفونت و قارچ ویا خارش رو بدنبال داشته باشه!! از طرفی هم این امکان وجود داره که در حین نزدیکی و در اثر فشار بیش از حد، کاندوم پاره بشه!!و موجبات بارداری شخص رو فراهم کنه!!از طرفی دیگه ، بیشتر آقایون اظهار میکنن، که با وجود این وسیله، لذت کاملی از آمیزش نمیبرن!! لذا رغبتی به استفاده از اون ندارند!!!(بعضاً این موارد شنیده شده که بیشترین دلیل عدم استفاده همین مطلبه!! که البته استثناهائی هم داره!) پس در عین حالی که این ابزار ،میتونه وسیله ای مطمئن در نزدیکیها باشه!! ولی به همون مقدار هم معضلاتی که گفته شد رو بهمراه داره!! ناگفته نه مونه که همون قرصی که دکترتون بهش اعتقاد داره! هم دارای عوارض بوده که کم هم نیست!! که یکیش همون موردیه که خودتون مطرح کردید!! حال خود بخوان ازاین مجمل!! هر راهی که به صرفه و صلاحتونه و بدنتون اونو می پذیره،انتخاب کنید!! لذا نمیشه برای همه یک نسخه یکسان پیچید!! به هرحال هر کسی دارای رای و عقیده ای است!! که حداقل برای خودش محترمه!! اینم اعتقاد دکتر شماست! و هم برای خودشون و هم برا ی ما بواسطه تخصصشون محترمه!!
    درنهایت پیشنهاد میکنم از راه های طبیعی، از بارداری جلوگیری کنید!! زیرا از همه نظر بهترین راهه!!(بیشتر از این نمیشه مطلب رو در انجمن های عمومی باز کرد! اگر لزومی دیدید میتونم در پیام های خصوص بیشتر توضیح بدم)
    موفق باشید.

8. سلام  حالتون خوبه خواهش میکنم سریع جواب بدین . من باکره ام و دوره های 35 یا 40 روزه دارم 9 اردیبشت شریود شدم  و روز ششم شریود رابطه داشتم ولی تآلتهامون تماس نداشت و منی بعد از ارضا شدن توی دستامون ریخت . بعد نامزدم( که مذکره) دستشو سطحی با آب شست و آلت منو تحریک کرد و ارضا شدم تا الان یعنی 2 ماهی هس که پریود نشدم خیلی میترسمولی روز ششم بود که ...

9. bahar_h نوشته است: سلام  حالتون خوبه خواهش میکنم سریع جواب بدین . من باکره ام و دوره های 35 یا 40 روزه دارم 9 اردیبشت شریود شدم  و روز ششم شریود رابطه داشتم ولی تآلتهامون تماس نداشت و منی بعد از ارضا شدن توی دستامون ریخت . بعد نامزدم( که مذکره) دستشو سطحی با آب شست و آلت منو تحریک کرد و ارضا شدم تا الان یعنی 2 ماهی هس که پریود نشدم خیلی میترسمولی روز ششم بود که ...

سلام
    احتمال بارداری به شدت پایینه
    البته منظورت از سطحی شستنو واضح بگو یعنی منی پاک نشد؟
    این که 2 ماه پریود نشدی عجیبه ، اگه از استرسم بود باید به هم میریخت نه قطع بشه...
    در ضمن اگه باردارم شده باشی باید لکه بینی داشته باشی!!

10. sbbn

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من روز 20 سیکل قاعدگیم نزدیکی داشتم و بعد نزدیکی قرص اچ دی خوردم یعنی روش اورژانسی و بطور صحیح
    باید بگم در دوره سیکل قبلیم هم روش اورژانسی استفاده کردم که باعث شد وسط دوره خونرزی داشته باشم و دوباره سر 28 روز خونریزی. الان روز 20 سیکل بعدیم نزدیکی که داشتم دوباره اچ دی خوردم چون حین نزدیکی کاندوم در اومد و احتمال دادم پیشاب با واژنم تماس داشته

احتمال بارداری را میخوام بدونم ؟

11. sbbn نوشته است: سلام
    من روز 20 سیکل قاعدگیم نزدیکی داشتم و بعد نزدیکی قرص اچ دی خوردم یعنی روش اورژانسی و بطور صحیح
    باید بگم در دوره سیکل قبلیم هم روش اورژانسی استفاده کردم که باعث شد وسط دوره خونرزی داشته باشم و دوباره سر 28 روز خونریزی. الان روز 20 سیکل بعدیم نزدیکی که داشتم دوباره اچ دی خوردم چون حین نزدیکی کاندوم در اومد و احتمال دادم پیشاب با واژنم تماس داشته

احتمال بارداری را میخوام بدونم ؟

احتمال بارداری 0% کلوین یعنی 360 درجه پایینتر از صفر درصد هست روش اورژانسی رو به درستی انجام دادید دیگه بارداری منتفیه دیگه
    خوبه بارها در سایت این مساله روزانه سوال میشه دقت کنید

12. sbbn

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    میخوام بدونم پریود سر موقع یعنی همون 28 روز اتفاق می یوفته . چون سیکل های من مرتبه
    یا با توجه به قرص عقب یا جلو می یوفته ؟
    سلام
    من عوارض استفاده از روش اورزانسی را که در سایت اومده بود را خوندم اما اشاره ای به گرگرفتگی نکرده بود
    من از زمان یکه از این روش استفاده کردم دچار گرگرفتگی شدم
    میخواستم بدونم این از عوارض قرصهاست ؟ یا میتونه مثلا از عوارض بارداری باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
    باید بگم روز 20 سیکل نزدیکی داشتم و بعدش  استفاده از روش اورزانسی را کردم

زمان پریودم میتونه عقب یا جلو بیوفته یا به موقع هست ؟؟؟؟؟ من سیکل هام مرتبه و 28-30
    یک مورد دیگه اینکه در تاپیک نوشته بود استفاده چند بار از روش اورژانسی میتونه خطر حاملگی را بالا ببره
    من دفعه سوم بود که استفاده میکردم به فاصله 4 ماه یعنی بهمن سال پیش دفعه اول و اخرین بار اردیبهشت بود و یکی هم الان

میخوام بدونم با شرایط مصرف من این جمله که خطر بارداری با مصرف زیاد بالا میره صدق میکنه یا نه ؟؟؟؟؟
    احتمال بارداری هست با این وجود؟؟؟؟؟؟؟؟/ میترسم
    برای گرگرفتگیم هم بگین

13. آیا HCG=0.2 بعد از 15 روز از رابطه مشکوک، احتمال هر نوع بارداری حتی خارج از رحمی رو رد میکنه؟ یا واسه اون باید بیشتر منتظر ماند؟

14. sbbn نوشته است: میخوام بدونم پریود سر موقع یعنی همون 28 روز اتفاق می یوفته . چون سیکل های من مرتبه
    یا با توجه به قرص عقب یا جلو می یوفته ؟
    سلام
    من عوارض استفاده از روش اورزانسی را که در سایت اومده بود را خوندم اما اشاره ای به گرگرفتگی نکرده بود
    من از زمان یکه از این روش استفاده کردم دچار گرگرفتگی شدم
    میخواستم بدونم این از عوارض قرصهاست ؟ یا میتونه مثلا از عوارض بارداری باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
    باید بگم روز 20 سیکل نزدیکی داشتم و بعدش استفاده از روش اورزانسی را کردم

زمان پریودم میتونه عقب یا جلو بیوفته یا به موقع هست ؟؟؟؟؟ من سیکل هام مرتبه و 28-30
    یک مورد دیگه اینکه در تاپیک نوشته بود استفاده چند بار از روش اورژانسی میتونه خطر حاملگی را بالا ببره
    من دفعه سوم بود که استفاده میکردم به فاصله 4 ماه یعنی بهمن سال پیش دفعه اول و اخرین بار اردیبهشت بود و یکی هم الان

میخوام بدونم با شرایط مصرف من این جمله که خطر بارداری با مصرف زیاد بالا میره صدق میکنه یا نه ؟؟؟؟؟
    احتمال بارداری هست با این وجود؟؟؟؟؟؟؟؟/ میترسم
    برای گرگرفتگیم هم بگین

با مصرف قرصها پریودتون تغییر خواهد کرد
    مصرف قرص خطر بارداری رو بالا نمیبره آخه چه جور میشه مثلا آب خطر آتش گرفتن رو بالا ببره؟؟؟
    استفاده دائم روش اورژانسی فقط پدر هورموناتون رو درمیاره و بس
    احتمال بارداری نیست نیست نیست نیست نیست

15. royad نوشته است: آیا HCG=0.2 بعد از 15 روز از رابطه مشکوک، احتمال هر نوع بارداری حتی خارج از رحمی رو رد میکنه؟ یا واسه اون باید بیشتر منتظر ماند؟

هیچگونه خطر بارداری نیست
    بارداری خارج رحم شرایط و عوارض دارد الکی که نیست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 5 از 18
رفتن به صفحه :    5 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید