شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

2 تا سوال 1- ارضا نشدن 2- زیگیل

1. سلام خدمت اساتید محترم.

دقیقا سوالا هیچ ربطی بهم ندارن   

سوال اولم:
    همسر من در حین رابطه جنسی هیچ وقت از داخل واژن ارضا نمیشه! و فقط از ناحیه Clitoris میتونم ارضاش کنم... بارها و بارها من سعی کردم با اسپری زمان رابطه رو بیشتر کنم اما ساعتها هم فایده ای نداشته... و در آخر به Clitoris ختم میشه... این درصورتیه که من به ارضا شدن طرفم خیلی بیشتر اهمیت میدم و ترجیح میدم ایشون لذت بیشتر رو ببرن! اما تا به حال نشده که از داخل واژن ارضا بشن بدون دخالت Clitoris.
    ((درضمن ما 4 سال هست که ازدواج کردیم)).

سوال دوم:
    این قضیه یکم به من مربوط میشه! من یکسال پیش در حال تراشیدن موهای زائد بدنم با تیغ بودم که قسمت زیر شکمم کمی بالاتر از آلت بریده شد! و بعد از اون یک تیکه گوشت اضافه به اندازه یک نخود در آمد که چند تیکه بصورت لایه لایه هست دقیقا نمیدونم چیه.
    هفته پیش قسمت پایین آلت تناسلی همسرم چیزهای عجیبی شبیه به زیگیل درآورد که به پزشک مراجعه کردیم و ایشون گفتن اینا زیگیل هستن و یک نوع ویروس خیلی خطرناک به شمار میروند و باید سریعا تحت درمان قرار بگیرند وگرنه افزایش پیدا خواهند کرد. با یک سری پماد و ... که دادن (( البته هنوز درمان رو شروع نکردیم چون دادیم یه سری از داروها رو بسازن )) تحت درمان قرار گرفت! حالا من میخوام بدونم این ویروس از کجا ممکنه منتقل شده باشه ؟ اگر از من منتقل شده چرا یکسال پیش اینطور نشد ؟ از کجا ممکنه این ویروس بهش انتقال پیدا کرده باشه ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام

دوست عزیز بعضی از خانما از طریق نقطه جی ارضا میشن. بعضیا از طریق کلیتوریس. بعضیا هم هر دو. احتمالا خانم شما از اون دسته افرادین که فقط از طریق کلیتوریس ارضا میشن.

احتمال اینکه خانمتون ویروس زیگیل رو از شما گرفته باشن زیاده. شما چرا همون ابتدا به پزشک مراجعه نکردید؟ واینکه چرا 1 سال پیش نگرفتن دلیلش میتونه این باشه که بدنشون مقاومت نشون داده اما الان ممکنه به هر دلیلی ضعیف شده باشه. رعایت نکردن بهداشت , حساسیت به برخی مواد , ... هم میتونه باعث زیگیل بشه.

موید باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام.
    مدتی پیش من مقاله ای رو در همین سایت خوندم که توش نوشته بود چه اهمیتی داره که زن و شوهر چطوری همدیگر رو ارضا کنن،مهم اینه که از وجود هم لذت ببرن و انکار انجام بشه.گاهی حتی دخولی هم صورت نمیگیره و تنها با دست و زبان به این لذت میرسن.آیا اشکالی داره؟کسی میتونه مدعی بشه که رابطه ناقصه؟
    بارها گفته شده زنها بر دو نوعند:دسته اول از طریق مالش کلیتوریس ارضا میشن و دسته دوم از طریق دخول و لمس نقطه جی.خانم شما از دسته اوله.آیا مهمه؟نه!مهم لذت بردن طرفینه.شما به واسطه مرد بودن مسلماً لذت رو در دخول مبینید.خب سادست.زمانی که همسرتون رو ارضا کردین بلافاصله خودتون رو هم ارضا کنید(از طریق دخول).و جالب اینجاست که چرا شما فکر میکنید ایشون لذت بیشتر نمیبرن و لذت بیشتر تنها در دخوله؟!بیخود وسواس به خرج ندید.مهم اینه که ایشون ارضا میشه حالا به هر طریقی.
    در مورد سوال دومتون هم باید گفت:شایعترین عامل انتقال این زگیلهای تناسلی روابط جنسیه.اما خب موارد دیگری هم هست مثل تماس با فرد آلوده یا انجام آزمایشهای مشکوک به انتقال ویروس مثل پاپ اسمیر.دوره کمون این بیماری 1 تا 20 ماهه و بهتره که در این مدت و تا زمان درمان از کاندوم استفاده کنید.متاسفانه این بیماری ممکنه از لحاظ ظاهری درمان بشه اما همیشه امکان برگشت اون وجود داره بنابراین با بسیار دقت کنید و بهداشت و نظافت رو شدیداً رعایت کنید.ضمناً نباید روی سطح تبخالها خراشیدگی (مانند کشیدن تیغ)ایجاد بشه.حتماً موضع موردنظر رو خشک نگه دارن.این تبخالها در موارد خطرناک میتونن سبب سرطان بشن.به هر حال این امکان هست که شما بهشون منتقل کرده باشین.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  4. 50% زنان بنا به امار از طريق كليتوريس به ارگاسم ميرسن اين يه مساله فيزيولوژيكه و كاريش هم نميشه كرد فقط در اين افراد ميشه حين نزديكي واژينال كليتوريس رو با دست خودش يا شريك جن سي اش تحريك كرد تا ارگاسم طرفين تقريبا باهم باشه طبعا وضعيت قرار گيري بايد طوري باشه كه امكان تحريك دستي باشه/ يا قرارگيري به شكل69 باشه و طرفين نزديكي دهانی را انجام دهند

5. من توی به ارگاسم رسوندن ایشون هیچ مشکلی ندارم! همیشه یا باهم به ارگاسم میرسیم یا ایشون اول این اتفاق براش میوفته و بعد من... حتی اگر من زودتر ارضا بشم هم باز از طریق دهان به ارگاسم میرسونمش.
    درسته مهم به ارگاسم رسیدن و لذت بردن از وجود هم دیگه هست، منتها من خیلی دوست داشتم که میتونستم از ترکیب Clitoris و Vaginal میتونستم به ارگاسم برسونمش یعنی لذت چند برابر. اصلا نمیدونم از طریق دخول هیچ حسی داره ؟ یا نه ؟ خودش میگه دارم ولی چطور ممکنه آدم حسی داشته باشه و به ارگاسم نرسه ؟
    یعنی هیچ راهی نیست که بشه از طریق دخول هم به ارگاسم رسوند ؟

مسئله بعد :

دکتر یه دارویی برای زگیل تجویز کرده که ترکیبی هست و دکتر داروساز باید درستش کنه الان دقیقا اسمش یادم نیست.
    میخوام بدونم چه داروی هایی دیگه ای برای زگیل هست که سریع تر و بهتر جواب بده ؟ راستش زیاد به حرفای دکترش اعتماد ندارم.
    نمیدونم دیگه پیش کی ببرمش که کارش خوب باشه؟

6. از طريق واژن تحريك ميشه ولي نه حداكثر تحريك كه منجر به ارگاسم بشه. /5تا 10% زنان اساسا از هيچ طريقي به ارگاسم نميرسن ولي خوب ممكنه خيلي هم تحريك بشن ولي ارگاسم رو تجربه نميكنن اين تفاوت فيزيولوژي زن ومرده ونبايد 2 جنس رو باهم مقايسه كرد. ضمنا فرقي بين ارگاسم واژينال وكليتوريال  از نظر لذت بردن نيست واين در تصور شماست

7. shadowfax نوشته است: من توی به ارگاسم رسوندن ایشون هیچ مشکلی ندارم! همیشه یا باهم به ارگاسم میرسیم یا ایشون اول این اتفاق براش میوفته و بعد من... حتی اگر من زودتر ارضا بشم هم باز از طریق دهان به ارگاسم میرسونمش.
    درسته مهم به ارگاسم رسیدن و لذت بردن از وجود هم دیگه هست، منتها من خیلی دوست داشتم که میتونستم از ترکیب Clitoris و Vaginal میتونستم به ارگاسم برسونمش یعنی لذت چند برابر. اصلا نمیدونم از طریق دخول هیچ حسی داره ؟ یا نه ؟ خودش میگه دارم ولی چطور ممکنه آدم حسی داشته باشه و به ارگاسم نرسه ؟
    یعنی هیچ راهی نیست که بشه از طریق دخول هم به ارگاسم رسوند ؟

مسئله بعد :

دکتر یه دارویی برای زگیل تجویز کرده که ترکیبی هست و دکتر داروساز باید درستش کنه الان دقیقا اسمش یادم نیست.
    میخوام بدونم چه داروی هایی دیگه ای برای زگیل هست که سریع تر و بهتر جواب بده ؟ راستش زیاد به حرفای دکترش اعتماد ندارم.
    نمیدونم دیگه پیش کی ببرمش که کارش خوب باشه؟

با سلام
    دوست عزیز، در مورد سئوال اول شما، تقریباً همه دوستان جواب منطقی رو گفتند!! ضمناً نمیدونم چرا اصرار دارید که حس همسرتونو خودتون احساس کنید؟؟؟ زمانیکه ایشون میگه لذت میبرم اولاً باید خوشحال باشید که ایشون رو ارضا میکنید!! چون از این بابت اغلب زوجین معضل دارن!! دوماً باید  به گفته اشون اعتقاد داشته باشید!! زیرا در غیر اینصورت واقعاً مشکل داشتید! که الحمدالله ندارید! و اما در مورد مشکل  دومی که ابراز کردید ،پیشنهاد میکنم به یک متخصص زنان دیگه هم مراجعه کنید!!! بعضاً شنیده ام که این زوائد، زگیل های چربی هستن که بار عایت خورد و خوراک خودشون از بین میرن!! به هرحال بد نمی بینم که قبل از استفاده هر نوع  دارو در اون ناحیه، نظر یک دکتر متخصص دیگه ای رو هم بگیرید!!
    موفق باشید.

8. سلام
    دختری 22 ساله هستم.

من بخاطر جوش صورتم از داروهایی مثل سیپروترون کامپاند و کپسول های آبی که واسه جوش میدن استفاده می کنم ولی بعد از یه مدت احساس کردم روی گردنم بعد از مصرف این دارو ها 3 تا لکه قهوهای دیدم و روی آلت تناسلیم روی لبهای فرج بزرگ سه زایده گوشتی که احساس می کنم زگیل هستش بوجود امدن.

سوالم اینه که این زایده ها می تونن مال این دارو ها باشن یا نه؟؟؟

آیا برای از بین بردن این زایده ها از دارو هایی که واسه از بین بردن زگیل هست استفاده کنم (قطره اسید سالیسیلیک کمپاند)  رفع میشن؟؟؟؟

ودیگه اینکه احساس می کنم دارن زیاد میشن؟؟؟؟؟

دارم میترسم ؟؟؟

9. forogh نوشته است: سلام
    دختری 22 ساله هستم.

من بخاطر جوش صورتم از داروهایی مثل سیپروترون کامپاند و کپسول های آبی که واسه جوش میدن استفاده می کنم ولی بعد از یه مدت احساس کردم روی گردنم بعد از مصرف این دارو ها 3 تا لکه قهوهای دیدم و روی آلت تناسلیم روی لبهای فرج بزرگ سه زایده گوشتی که احساس می کنم زگیل هستش بوجود امدن.

سوالم اینه که این زایده ها می تونن مال این دارو ها باشن یا نه؟؟؟

آیا برای از بین بردن این زایده ها از دارو هایی که واسه از بین بردن زگیل هست استفاده کنم (قطره اسید سالیسیلیک کمپاند)  رفع میشن؟؟؟؟

ودیگه اینکه احساس می کنم دارن زیاد میشن؟؟؟؟؟

دارم میترسم ؟؟؟

سلام
    در مورد لک ها نمیدونم اما در مورد زیگیل خیر این داروها چنین عوارضی ندارن. در ضمن شما میگی شاید زیگیل باشه. بارها گفته شده هرگز اقدام به خود درمانی نکنید. شما که پزشک نیستی. خصوصا در ناحیه به این حساسی.
    اون کپسول آبی هم احتمالا داکسی سایکلینه.
    حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید.
    با آرزوی سلامتی.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  10. با سلام
    دوستان مشكلي كه آقاي shadowfax براي خودشون به وجود آمده براي من هم عينن بيش يك سال پيش ايجاد شده الان 12 ساعت كه من وارد اين سايت شدم همي مطالب اين سايت رو خوندم و متوجه اين مشكل خودم شدم و ترس شديدي در من به وجود آمده لطفا من و راهنمايي كنيد و اگر پيش متخصص نياز هست برم متخصص چي ؟

مرسي از كمكتون پيشاپيش

جسارتن با اجازه سروران عزيز يه صحبتي بر حسب تجربه خودم براي دوستمون shadowfax داشتم
    دوست عزيز بهترين كار رو شما انجام مي دي مه به فكر لذت بردن همسرت هستي ولي دفت داشته باش سعي نكن به روش خودت ايشون رو به اوج لذت برسوني مطمئن شو از ايني كه همسرتون لذت برده ولي به روشي كه خودش علاقه داره همسر سابق من مانند همسر شما بود و با اين تفاوت كه اين عمل بايد به صورت دهاني و مدل 69 انجام مي شد و تقربا يك ساعت زمان مي برد تا به انزال مي رسيدن مهم خواست طرف مقابل هست شما براي لذت طرفتون تلاش مي كنيد نه خودتون . با عرض پوضش از شما و سايرين از صريح صحبت كردنم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید