شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نوبت دوم اچ دی

1. سلام دکتر من یه سوال دارم!!!!!!
    اگر قرص hdرو در روش اورژانسی نوبت دومش رو با2 ساعت تاخیر استفاده کرد اثرش از بین میره؟

2. elahe444 نوشته است: سلام دکتر من یه سوال دارم!!!!!!
    اگر قرص hdرو در روش اورژانسی نوبت دومش رو با2 ساعت تاخیر استفاده کرد اثرش از بین میره؟

سلام

درصد موفقیت روش کمی کمتر میشود اما اثر روش اورژانسی پابرجاست

بهنتر بود در بخش احتمال بارداری سوال خود را مطرح میکردید

این پستها را هم بخوانید

روش پیشگیری اورژانسي از بارداری

پیشگیری از بارداری اورژانسی

موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  3. سلام گلم  
    نه و خيالت راحت ....
    اگه نوبتاي بعدي رو درست خوردي خيالت راحت باشه ....
    مهم بالا بودن هورمون تو خونته كه با دو ساعت تاخير مسلما به صفر نميرسه
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    كلا واسه بقيه دوستان ميگم
    در روش اورژانس مهمترين نكته فاصله زماني شروع دارو از نزديكيه
    و يه چيز ديگه
    براي جلوگيري از تهوع ناشي از اچ-دي كه در بعضي ها هم نسبتا شديده بهتره همراهش قرص متوكلوپراميد(پلازيل ) استفاده بشه
    در ماه بعد مسلما منس به هم ميخوره كه طبيعيه و نگران نشيد .

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  4. سلام من 22 سالمه و 7 ماه است ازدواج کردم چند بار بدون  جلوگیری مقاربت داشتم ولی با خوردن قرص های اورژانسی لونژیل باردار نشدم.اما این ماه تقریبا 2 روز بعد از هفتمین روز قائدگیم نزدیکی داشتم و اشتباها به جای 4 قرص hd 2 مصرف کردم و 2 بار هم تقریبا یک هفته بعد سوالم اینه احتمال داره توی این زمان من تخمکی ازاد کرده باشم؟در ضمن  الان که 2 هفته به زمان پریودیم مونده درد شدیدی در نوک سینه هام دارم.

5. asalijoon نوشته است: سلام من 22 سالمه و 7 ماه است ازدواج کردم چند بار بدون  جلوگیری مقاربت داشتم ولی با خوردن قرص های اورژانسی لونژیل باردار نشدم.اما این ماه تقریبا 2 روز بعد از هفتمین روز قائدگیم نزدیکی داشتم و اشتباها به جای 4 قرص hd 2 مصرف کردم و 2 بار هم تقریبا یک هفته بعد سوالم اینه احتمال داره توی این زمان من تخمکی ازاد کرده باشم؟در ضمن  الان که 2 هفته به زمان پریودیم مونده درد شدیدی در نوک سینه هام دارم.

سلام
    ببخشید متوجه نشدم........یعنی شما هر بار که رابطه داشتید از روش اورژانسی استفاده میکردید!!!!!؟؟؟در هر بار که از روش اورژانسی استفاده میکردید بجای 2 تا اچ دی،4 تا اچ دی میخوردید!!!!؟؟؟در ادامه بطور کلی در مورد خودتون بنویسید...........قائدگیتون منظمه یا نه ....چه روزی رابطه داشتید (اون روز پر خطر بوده یا نه) و ....
    موفق باشید

6. asalijoon نوشته است: سلام من 22 سالمه و 7 ماه است ازدواج کردم چند بار بدون  جلوگیری مقاربت داشتم ولی با خوردن قرص های اورژانسی لونژیل باردار نشدم.اما این ماه تقریبا 2 روز بعد از هفتمین روز قائدگیم نزدیکی داشتم و اشتباها به جای 4 قرص hd 2 مصرف کردم و 2 بار هم تقریبا یک هفته بعد سوالم اینه احتمال داره توی این زمان من تخمکی ازاد کرده باشم؟در ضمن  الان که 2 هفته به زمان پریودیم مونده درد شدیدی در نوک سینه هام دارم.

سلام

احتمال اینکه در این زمان تخمکی آزاد شده باشد هست اما این احتمال زیاد نیست

خوردن 2 عدد قرص HD برای پیشگیری اورژانسی کافی نیست و باید 12 ساعت بعد 2عدد دیگر هم میخوردید

برای انجام درست روش اورژانسی این دو لینک را ببینید

بهتر است از یک روش برای پیشگیری از بارداری استفاده کنید مثل مصرف قرص به صورت روزانه و یاکاندوم و...

زیرا عوارض روش اورژانسی زیاد است که یکی از آنها برهم خوردن بالانس هورمونی است که نظم پریود را بهم میریزد

که درد نوک سینه شما میتواند به همین علت باشد البته علل دیگری هم دارد که بهتر است پیگیری کنید
    با این حال زیاد نگران بارداری نباشید هرچند بهتر بود روش را درست انجام میدادید اما این دو قرص تا حدی جلوگیری میکند
    اما این به این معنا نیست که این کار را میتوانید تکرار کنید ولی اگر برایتان حیاتی است آزمایش خون بهترین گزینه است

موفق باشید

7. باز هم سلام ،ازم خواستید که بیشتر توضیح بدم:قائدگی من منظمه یعنی 27 هر ماه و آخرین بار یعنی 27 فروردین ماه وقتی که دوره تموم شد چند روز بعد تقریبا یعنی اوایل اردیبهشت تا قبل از 12 اردیبهشت 3 بار نزدیکی بدون کاندوم داشتم که آخرین بار اون از روش اورژانسی استفاده کردم و اشتباه به جای اینکه بعد نزدیکی 2 تا قرص hd بخورم یکی خوردم و 12 ساعت بعد یکی دیگه.و دیگه اینکه من هر بار بعد از نزدیکی از روش اورژانسی استفاده نکردم در این هفت ماه فقط 3 بار که دوبار قبلی از قرص لونژیل استفاده کردم.در ضمن من با محاسباتی که کردم زمان تخمک گذاریم 12 تا 19 هر ماه در اومده.حالا ترس من از اینه که درد ی که در نوک سینه هام هست از علایم بارداری هست؟؟!!

8. asalijoon نوشته است: باز هم سلام ،ازم خواستید که بیشتر توضیح بدم:قائدگی من منظمه یعنی 27 هر ماه و آخرین بار یعنی 27 فروردین ماه وقتی که دوره تموم شد چند روز بعد تقریبا یعنی اوایل اردیبهشت تا قبل از 12 اردیبهشت 3 بار نزدیکی بدون کاندوم داشتم که آخرین بار اون از روش اورژانسی استفاده کردم و اشتباه به جای اینکه بعد نزدیکی 2 تا قرص hd بخورم یکی خوردم و 12 ساعت بعد یکی دیگه.و دیگه اینکه من هر بار بعد از نزدیکی از روش اورژانسی استفاده نکردم در این هفت ماه فقط 3 بار که دوبار قبلی از قرص لونژیل استفاده کردم.در ضمن من با محاسباتی که کردم زمان تخمک گذاریم 12 تا 19 هر ماه در اومده.حالا ترس من از اینه که درد ی که در نوک سینه هام هست از علایم بارداری هست؟؟!!

سلام

ببین دوست عزیز
    روش اورژانسی حتی در صورت اجرای صحیح می تونه مانع از بارداری ناشی از روابط حداکثر 72 ساعت قبلش بشود
    یعنی اگر شما 3 ، 5 ، 10 و 12 اردیبهشت رابطه داشته باشید و روز دوازدهم روش اورژانسی اجرا کنید ( حتی در صورت اجرای صحیح ) این کار فقط مانع تشکیل نطفه ای که ممکنه بوده دهم و یا دوازدهم شکل بگیره میشه و اگر خدایی نکرده روز 3 یا 5 باردار شده باشید چون بیش از 72 ساعت از رابطه گذشته دیگه این قرص نمی تونه مانع تشکیل نطفه بشه اگرچه می تونه اختلال جدی روی سلامت جنین ایجاد کنه - البته این فقط یک احتماله و لزوما اینکار رو نمی کنه -

شما که اصولا روش اورژانسی رو صحیح اجرا نکردید و حتی در مورد روابط 72 ساعت گذشته اش هم خیلی موثر نبوده
    پس اگر منی داخل واژن  تخلیه شده احتمال بارداری وجود داره و بهتره آزمایش خون بتا رو انجام بدید و امیدوار باشید که بخت باهاتون یار بوده باشه و بارداری رخ نداده باشه

تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  9. سلام پس به نظر شما ممکنه دقيقا بعد از قائدگي دوباره تخمک آزاد شده باشه؟؟يک سوال ديگه هم دارم اينکه من بعد از اون چند مورد نزديکي رفتم دکتر و گفتن که من عفونت دارم بعدشم اينکه گفتن بايد فريز بشم خوب منم روز 13 ارديبهشت فريز شدم و الانم دارم داروهاي سيپروفلوکساسين 500 و هيوتکس و داروي کلوتريمازول رو به صورت داخلي استفاده ميکنم...هيچ کدوم از اينا در صورت ايجاد نطفه اون رو از بين نميبرن؟؟و آيا درد سينه هام هم به خاطر قرصاي hd نيست؟؟اخه من جايي خوندم که درد سينه ها اگر علايم بارداري باشه بعد از زمان پريودي ظاهر ميشه.بازم متشکرم

10. asalijoon نوشته است: سلام پس به نظر شما ممکنه دقيقا بعد از قائدگي دوباره تخمک آزاد شده باشه؟؟يک سوال ديگه هم دارم اينکه من بعد از اون چند مورد نزديکي رفتم دکتر و گفتن که من عفونت دارم بعدشم اينکه گفتن بايد فريز بشم خوب منم روز 13 ارديبهشت فريز شدم و الانم دارم داروهاي سيپروفلوکساسين 500 و هيوتکس و داروي کلوتريمازول رو به صورت داخلي استفاده ميکنم...هيچ کدوم از اينا در صورت ايجاد نطفه اون رو از بين نميبرن؟؟و آيا درد سينه هام هم به خاطر قرصاي hd نيست؟؟اخه من جايي خوندم که درد سينه ها اگر علايم بارداري باشه بعد از زمان پريودي ظاهر ميشه.بازم متشکرم

دوست عزیز شما گفتید 27 فروردین قائدگیتون خاتمه یافته و تا 12 اردیبهشت 2-3 بار رابطه داشته اید . این تایمی که شما گفتید ربطی به " بلافاصله بعد از اتمام قائدگی ندارد " ولی اگر سوالی در اینباره دارید باید بگم
    احتمال بارداری در 1-2 روز قبل و بعد از قائدگی در کسانی که قائدگی منظم دارند بسیار پایین است اما در کسانی که نامنظم هستند دلبستن به چنین قاعده ای ریسک بالایی در بر داره

در ادامه
    شما مطمئنی عفونت داشتی و بحث کیست و تبخال یا زگیل مطرح نبوده ؟ بهرحال این چیزا باعث از بین رفتن نطفه نمی شوند .
    اگر نگران بارداری هستید بهتره آزمایش خون بدید و خلاص
    زیاد به نشانه ها حساسیت نشون ندید
    آدم وقتی نگران بارداری ناخواسته هست همه چیز رو نشونه ی بارداری می دونه حتی خاریدن انگشت شصت پاشو

تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  11. pouyan

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    نامزد من حدود 3 ساعت بعد از نزدیکی از روش اورژانسی استفاده کرد ولی در نوبت اول اشتباها به جای 2 تا قرص 1 قرص یاسمین خورد و 12 ساعت بعد 2 تا خورد !
    می خواستم ببینم چون در نوبت اول 1 دونه قرص خورده الان بعد از 12 ساعت از نوبت دوم بازهم باید 2 تا دیگه بخوره یا همون تعدادی که خورده کافیه ؟

12. pouyan نوشته است: سلام
    نامزد من حدود 3 ساعت بعد از نزدیکی از روش اورژانسی استفاده کرد ولی در نوبت اول اشتباها به جای 2 تا قرص 1 قرص یاسمین خورد و 12 ساعت بعد 2 تا خورد !
    می خواستم ببینم چون در نوبت اول 1 دونه قرص خورده الان بعد از 12 ساعت از نوبت دوم بازهم باید 2 تا دیگه بخوره یا همون تعدادی که خورده کافیه ؟

دوست عزیز... برای اطمینان بهتر است بعد از گذشت 12 ساعت از نوبت دوم مجددا 2 تا قرص بخورن.

تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید