شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    4 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 2

1. من در تاریخ 26 اردیبهشت قاعده شدم و در 26 خرداد یک روز لکه بینی داشتم.به دکتر مراجعه کرده و پروژسترون 25 در 30 خرداد تزریق کردم.اما در تاریخ 3 تیر تست خون بارداری دادم که منفی بود در 4 تیر علایم قاعدگی درد و لک بینی داشتم در تاریخ 5 تیر نزدیکی داشتم و منی کاملا در واژن ریخته شد . من معمولا 3 روز لک بینی دارم بعد خونریزی شدید.در 5 تیر خونریزی کم اما مشکوک به قاعدگی داشتم و همین طور 6 تیر.به هیچ عنوان آمادگی بارداری ندارم .لطفا راهنمایی کنید که باید از پیشگیری اورژانسی استفاده کنم یا نیازی نیست

2. سلام
    من امروز صبح با نامزدم نزدیکی داشتم . داستان از این قرار هست که تا چند روز پیش فقط روی آلت نامزدم میمالیدم و ارضا می شدم اما برای امتحان، فشاری به ورودی آلت نامزدم آوردم و وقتی مشاهده کرد از این حالت راضی هست تکرار کردم چندبار.بعد احساس کردم که آلتم وارد شده اما هیچ درد و خونریزی از جانب نامزدم ح نکردم.
    امروز هم نزدیکی داشتیم و دوباره فشار آوردم و دیدم که به راحتی وارد شد و باز با مشاهده رضایت از طرف نامزدم چندبار به عقب و جلو اقدام کردم.
    بعد از اونکه احساس کردم میخوام ارضا بشم روی بدنش ریختم.
    سوالم اینه که آیا پرده نامزدم احتمال داره پاره شده باشه؟ امکان حاملی وجود داره با توجه به اینکه پیشاب ممکنه در این زمان ریخته باشه؟ و اگر جواب مثبت هست چطوری میشه از حاملگی جلوگیری کرد. لطفا زود جواب بدین تا قبل اینکه کار از کار بگذره!

3. دوست عزیز (poriia ) سئوالاتی مشابه سئوال شما بارها و بارها در سایت مطرح شده و پاسخ های کاملی هم در این زمینه داده شده ، اگر صفحات قبلی در همین تاپیک رو مطالعه بفرمایید حتماً به پاسخ سئوالاتتون می رسید.
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام آقاي دکتر
    1- تقريبا نا منظم است
    2- 28روز تا 31 روز
    3- بين 5 تا 7 روز
    4- بين 3 تا 5 روز
    5- 12 خرداد و قبل آن 16 ارديبهشت بوده
    6- 6 تير
    7- من و دوستم يه رابطه نزديکي داشتيم بدون دخول و ايشون پرده هم دارند. در هنگام ماليدن کاندوم که مني داخل ان بود در مياد اما  بالاي واژن  که مقدار بسيار کمي که حس هم نکرديم که به کي تعلق دارد شايد ريخته شده باشد البته شايد داخل واژن هم باشد چون دقيق حس نکرديم ولي سريع شايد 1دقيقه هم نشد ابتدا پاک کرد و سپس 5 دقيقه پاک بعد با آب شست. هيچي قرصي مصرف نکرده
    اولا احتمال داره باردار باشه چون تقريبا 20 روز از پريود قبلي گذشته؟ احتمالش چقدره؟
    دوم اينکه چه روشي براي جلوگيري توصيه مي شه؟
    مرسي

5. im86 نوشته است: سلام آقاي دکتر
    1- تقريبا نا منظم است
    2- 28روز تا 31 روز
    3- بين 5 تا 7 روز
    4- بين 3 تا 5 روز
    5- 12 خرداد و قبل آن 16 ارديبهشت بوده
    6- 6 تير
    7- من و دوستم يه رابطه نزديکي داشتيم بدون دخول و ايشون پرده هم دارند. در هنگام ماليدن کاندوم که مني داخل ان بود در مياد اما بالاي واژن که مقدار بسيار کمي که حس هم نکرديم که به کي تعلق دارد شايد ريخته شده باشد البته شايد داخل واژن هم باشد چون دقيق حس نکرديم ولي سريع شايد 1دقيقه هم نشد ابتدا پاک کرد و سپس 5 دقيقه پاک بعد با آب شست. هيچي قرصي مصرف نکرده
    اولا احتمال داره باردار باشه چون تقريبا 20 روز از پريود قبلي گذشته؟ احتمالش چقدره؟
    دوم اينکه چه روشي براي جلوگيري توصيه مي شه؟
    مرسي

احتمال بارداری با توضیحات بعیده
    بهترین و کم عوارض ترین روش همون کاندومه
    تعویقشونم حاصل استرسه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام من 10خردادپریود شدم ودر6تیربانامزدم  نزدیکی داشتم دوره پریودم متغیربین28روزتا32روزه ایااحتمال بارداری وجودداره
    خااااااااهشازودجواب بدیدتااگه لازمه قرص بخورم

7. somijoon نوشته است: سلام من 10خردادپریود شدم ودر6تیربانامزدم  نزدیکی داشتم دوره پریودم متغیربین28روزتا32روزه ایااحتمال بارداری وجودداره
    خااااااااهشازودجواب بدیدتااگه لازمه قرص بخورم

شرح رابطتتونو نداديد...

اما شما تو روز هاي پر خطر نبوديد و اگه مشكل خاصي نداريد و رابطه سطحي بوده احتمال حاملگي نيست و مصرف قرص لازم نيست...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. yashhar

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلامم
    می خواستم یه سوال بپورسم
    دیروز از یکی از سینه نامزدم یک قطره شیر امد او ن از چیست ؟ مشکلی که نداره
    یک هفته پیش هم پریود شده بود .

9. سلام دوستان عزیز چند روز پیش رفتم دکتر و راجع به روشهای ضد بارداری سوال کردم. دکتر گفت کاندوم رو اصلا توصیه نمی کنم چون روش پر خطریه. چرا؟؟؟ جواب درستی ندادن.
    و گفت قرص ال دی بهترین روشه اما من خیلی به ال دی حساسم و کارم به وصل کردن سرم می کشه. پس چه روشی رو انتخاب کنیم؟ روش منقطع هم که از همه خطر ناک تره چون احتمال پیش آب هست.

10. sagharjun نوشته است: سلام دوستان عزیز چند روز پیش رفتم دکتر و راجع به روشهای ضد بارداری سوال کردم. دکتر گفت کاندوم رو اصلا توصیه نمی کنم چون روش پر خطریه. چرا؟؟؟ جواب درستی ندادن.
    و گفت قرص ال دی بهترین روشه اما من خیلی به ال دی حساسم و کارم به وصل کردن سرم می کشه. پس چه روشی رو انتخاب کنیم؟ روش منقطع هم که از همه خطر ناک تره چون احتمال پیش آب هست.

احتمالا دکترتون یا دکتر نبوده یا مست بوده
    بر عکسه کاندوم کم خطر ترین روش پیشگیری و مصرف قرص پر عوارضترین

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  11. yashhar نوشته است: با سلامم
    می خواستم یه سوال بپورسم

یکی از مهمترین دلایل ترشح شیر در زمانهای غیر از بارداری و شیردهی ،بالا بودن پرولاکتین خونه.
    اصلاً سینه ها رو فشار ندید.
    به هیچ عنوان سینه ها رو تحریک نکنید،به هیچ صورت (به خصوص در روابط جنسی).
    در اولین فرصت به دکتر مرجعه کنید تا علت دقیق (ممکنه از ناحیه هیپوفیز باشه)تعیین بشه و داروی مورد نظر تجویز بشه.
    دقت کنید برخلاف اینکه این یه رویداد با نمکه اما عواقبش چندان با نمک نیست!ناباروری مهمترین نتیجه پرولاکتین بالاست.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. sagharjun نوشته است: سلام دوستان عزیز چند روز پیش رفتم دکتر و راجع به روشهای ضد بارداری سوال کردم. دکتر گفت کاندوم رو اصلا توصیه نمی کنم چون روش پر خطریه. چرا؟؟؟ جواب درستی ندادن.

ضمن تشکر از دوستمون آقای کلونی حرف ایشون کاملا درسته. شاید منظور دکترتون این بوده که درصد خطای کاندوم بالاست. ممکنه پاره شه یا هر چیز دیگه... ولی اگه میخواید قرص مصرف کنید و به ال دی حساسید از یاسمین استفاده کنید که بسیار کم عوارضه.
    موید باشید.

13. yashhar

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    marjankhanom نوشته است:
    yashhar نوشته است: با سلامم
    می خواستم یه سوال بپورسم

یکی از مهمترین دلایل ترشح شیر در زمانهای غیر از بارداری و شیردهی ،بالا بودن پرولاکتین خونه.
    اصلاً سینه ها رو فشار ندید.
    به هیچ عنوان سینه ها رو تحریک نکنید،به هیچ صورت (به خصوص در روابط جنسی).
    در اولین فرصت به دکتر مرجعه کنید تا علت دقیق (ممکنه از ناحیه هیپوفیز باشه)تعیین بشه و داروی مورد نظر تجویز بشه.
    دقت کنید برخلاف اینکه این یه رویداد با نمکه اما عواقبش چندان با نمک نیست!ناباروری مهمترین نتیجه پرولاکتین بالاست.

14. pouyan

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام آقای دکتر
    نامزد من پریود منظم 28 روزه داره معمولا 6-7 روز پریودش طول می کشه در روز ششم پریود نامزدم ما با هم نزدیکی داشتیم که منی داخل واژن ریخته نشد ولی احتمال می دیم دست نامزدم که به منی خورده بود به دهانه و یا داخل واژن برخورد کرده باشه . با توجه به اینکه بعد از نزدیکی باز هم لکه ها و خونریزی ضعیف پریود نامزدم ادامه داشت آیا احتمال بارداری وجود داره ؟
    اگه ممکنه سریع تر جواب بدین که در صورت لزوم از روش اورژانسی استفاده کنیم

15. pouyan نوشته است: سلام آقای دکتر
    نامزد من پریود منظم 28 روزه داره معمولا 6-7 روز پریودش طول می کشه در روز ششم پریود نامزدم ما با هم نزدیکی داشتیم که منی داخل واژن ریخته نشد ولی احتمال می دیم دست نامزدم که به منی خورده بود به دهانه و یا داخل واژن برخورد کرده باشه . با توجه به اینکه بعد از نزدیکی باز هم لکه ها و خونریزی ضعیف پریود نامزدم ادامه داشت آیا احتمال بارداری وجود داره ؟
    اگه ممکنه سریع تر جواب بدین که در صورت لزوم از روش اورژانسی استفاده کنیم

احتمال بارداري با شرايطي كه گفتين نيست چون در روز 6 پريود تخمك گذاري انجام نميشه  و نيازي به روش اورژانسي نداره.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 18
رفتن به صفحه :    4 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید