شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    3 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 2

1. من دختری 17ساله هستم .من قبلا خودارضایی داشتم به این صورت که در دستشویی اب را با فشار زیاد به قسمت بالای التم وارد می کردم که باعث تحریک شدن مثانه ام می شد.ولی نمی دونم به بقیه اعضا آسیبی رسیده یا نه ؟این کار من چه آثاری می تونه داشته باشه؟آیابه پرده بکارت آسیب رسیده؟ آیا این کار من موجب بزرگ و تیره شدن لب ها می شه؟دارم دیوانه میشم .کمکم کنید

2. 0914 نوشته است: من دختری 17ساله هستم .من قبلا خودارضایی داشتم به این صورت که در دستشویی اب را با فشار زیاد به قسمت بالای التم وارد می کردم که باعث تحریک شدن مثانه ام می شد.ولی نمی دونم به بقیه اعضا آسیبی رسیده یا نه ؟این کار من چه آثاری می تونه داشته باشه؟آیابه پرده بکارت آسیب رسیده؟ آیا این کار من موجب بزرگ و تیره شدن لب ها می شه؟دارم دیوانه میشم .کمکم کنید

سلام.دوست جدید مطمئن باش پرده بکارت شما سالم است و فشار اب تاثیری روی بزرگ شدن و تیرگی لب ها ندارد بلکه اینها نشانه بلوغ کامل جسمی شماست پس نگرانی نداشته باشید و از خود ارضایی به هر گونه بپرهیزید تا در زندگی اینده با همسرتان دچار مشکل نشوید.موفق باشید و براستی زندگی را عزیز دار.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام اگه پستهای قبلی منو خونده باشین میبینید که نوشتم خون دیدم من دیروز تا الان خون دیدم تقریبا پررنگ و قهوه ای فعلیت و سترسم بالا بوده و سابقه نداشته 15 روز تا پریودم هست؟دلیلش چیه؟رابطه؟اچ دی؟استرس؟

ممنونم

4. fargol نوشته است: سلام اگه پستهای قبلی منو خونده باشین میبینید که نوشتم خون دیدم من دیروز تا الان خون دیدم تقریبا پررنگ و قهوه ای فعلیت و سترسم بالا بوده و سابقه نداشته 15 روز تا پریودم هست؟دلیلش چیه؟رابطه؟اچ دی؟استرس؟

ممنونم

خودتون جوابتونو دادید یه احتمال مصرف اچ دی باعث بروز چنین مشکلی شده
    نگران نباشید

5. سلام.من با نامزدم رابطه جنسی داشتم و قبل از اون با کس دیگه ای نبودم.البته با خود نامزدم رابطه داشتم اما آلت وارد واژن نشده بود و هیچ وقت خونریزی که متوجه بشم نبوده.وقتی اولین بار آلت وارد شد هیچ خونریزی اتفاق نیفتاد! دفعه بعد هم که کامل وارد شد هم خونریزی نبود.میخواستم بدونم چطور و در چه شرایطی ممکنه این اتفاق بیفته؟

6. linana نوشته است: سلام.من با نامزدم رابطه جنسی داشتم و قبل از اون با کس دیگه ای نبودم.البته با خود نامزدم رابطه داشتم اما آلت وارد واژن نشده بود و هیچ وقت خونریزی که متوجه بشم نبوده.وقتی اولین بار آلت وارد شد هیچ خونریزی اتفاق نیفتاد! دفعه بعد هم که کامل وارد شد هم خونریزی نبود.میخواستم بدونم چطور و در چه شرایطی ممکنه این اتفاق بیفته؟

امکان داره بکارت شما از نوع حلقوی بوده و خونریزی نداشتید و طبیعی هست
    جهت تشخیص دقیق تر به متخصص مراجعه کنید

7. Clooney نوشته است:
    tanaz_gh نوشته است: سلام
    حدودا یک سال و نیم پیش برای من اتفاقی افتاد که همون لحظه خونریزی نداشتم.تقریبا نیم ساعت بعد که رفتم دستشویی خیلی خون ازم رفت به قدری که شکه شده بودم ولی هیچ درد و سوزشی نداشتم.یک ماه بعد که رفتم دکتر و جریان رو توضیح دادم و معاینه کرد گفت ساعت سه پردت پارگی داره.تو این مدت هم یکبار بیشتر رابطه نداشتم.ولی تازگیا که رفتم دکتر گفت که سالمی و مشکلی نداری.من گیج شدم نمیدونم چیو باور کنم؟

بکارتتون سالمه و تشخیص دکتر اول به احتمال صحیحه صحیحه دکتر دوم هم احتمال منظورش این بوده که شما بکارتت سالمه و رابطه نداشتید چون خراش بابت 100 چیز میتونه ایجاد شه

اگه تشخیص دکتر اول صحیح باشه یعنی پارگی ایجاد شده پس چه جوری شما میگین که بکارت سالمه؟این خراش که تو قسمت ساعت سه بوده یعنی خوب شده که دکتر دوم گفت سالمی؟

8. tanaz_gh نوشته است:
    Clooney نوشته است:
    tanaz_gh نوشته است: سلام
    حدودا یک سال و نیم پیش برای من اتفاقی افتاد که همون لحظه خونریزی نداشتم.تقریبا نیم ساعت بعد که رفتم دستشویی خیلی خون ازم رفت به قدری که شکه شده بودم ولی هیچ درد و سوزشی نداشتم.یک ماه بعد که رفتم دکتر و جریان رو توضیح دادم و معاینه کرد گفت ساعت سه پردت پارگی داره.تو این مدت هم یکبار بیشتر رابطه نداشتم.ولی تازگیا که رفتم دکتر گفت که سالمی و مشکلی نداری.من گیج شدم نمیدونم چیو باور کنم؟

بکارتتون سالمه و تشخیص دکتر اول به احتمال صحیحه صحیحه دکتر دوم هم احتمال منظورش این بوده که شما بکارتت سالمه و رابطه نداشتید چون خراش بابت 100 چیز میتونه ایجاد شه

اگه تشخیص دکتر اول صحیح باشه یعنی پارگی ایجاد شده پس چه جوری شما میگین که بکارت سالمه؟این خراش که تو قسمت ساعت سه بوده یعنی خوب شده که دکتر دوم گفت سالمی؟

شما واژن رو گرد و مانند ساعت در نظر میگیرید و در ساعت سه یه خراش داره
    چون به احتمال آلت وارد نشده یا کمی در حد میلیمتر شاید وارد شده این پارگی صورت گرفته
    اینچنین خراشهایی بر اثر ضربه شدید یا مالش شدید ایجاد میشوند و تتشخیص اینکه حتما با رابطه ایجاد شده است سخت است

9. fargol نوشته است: سلام اگه پستهای قبلی منو خونده باشین میبینید که نوشتم خون دیدم من دیروز تا الان خون دیدم تقریبا پررنگ و قهوه ای فعلیت و سترسم بالا بوده و سابقه نداشته 15 روز تا پریودم هست؟دلیلش چیه؟رابطه؟اچ دی؟استرس؟

ممنونم

با سلام
    دوست گرامی، میتونه همه موارد رو هم شامل بشه!!! ولی اچ دی بیشترین احتمال این نامظمی در پریود رو در ذهن متصور میکنه!!ولی علل دیگه ای که مطرح کردید هم از موارد بالقوه ای برای بر هم خوردن عادات ماهانه بانوان بشمار میره!!
    موفق باشید.

10. سلام
    من یه سوال داشتم که پرسیدم ولی با اینکه چند روز گذشته جواب نگرفتم.
    من هفته پیش برای اولین بار رابطه داشتم 3بار با فواصل 2-3 روز که هر بار خونریزی شدیدی داشتم. و بعد از اون لکه بینی که دفعات اول و دوم صورتی شفاف بود و بار آخر قهوه ای تیره.به دکتر که مراجعه کردم گفت بدنم خیلی خیلی کم زخم شده. من دوتا سوال داشتم یکی اینکه یه زخم کوچیک و این همه خونریزی و دیگه چرا اخلاف رنگ؟ مطلب مربوط به لکه بینی بعد از نزدیکی رو مطالعه کردم اما به نظرم جواب سوال من نبود چون الان دومین ماه ست که به علت کیست تخمدان قرص مصرف می کنم و تا حد زیادی مطمئنم که بدنم خیس نشده.باز برای اطمینان تست هم خریدم و انجام دادم که منفی بود. حالا یه سوال جدید با اینکه قرصها 4 شنبه تموم شد من هنوز پریود نشدم البته دیروز به شدت علائمش رو داشتم که امروز تموم شد.
    میشه هر کسی نظری یا جوابی داره بهم بگه. حسابی گیج شدم.
    ممنون

11. سلام دوستان من دقیقا میخوام همه چیو یبار جمع بندی کنم کامل بگم من روز 6 پریودم که خونریزیم تقربا قطع شده بود با دوستن رابطه داشتنم آلتمو مالید آلتشو افقی به آلتم مالید اون لحظه خون ندیدم 1سهعت بعد 1 یا 2 قطره دیدم 3 تا اچ دی خوردم 1هفته بعدبدون اینکه لباس زیرمو در آرم باهم رابطه داشتم فعالیتمون بالا بود اما حتی مالش هم نبود باز خون دیدم خون تقریبه هول روشن بعد قهوه ای که قطع نشد مثه پریود درد کمرو اینا البته استرس شدیدی داشتم.حالا سوالم اینه که پردم مشکل داره؟حاملگی چطور؟چون منی ریخت رو آلتم  خراش چی؟ لطفا کمکم کنین

12. fargol نوشته است: سلام دوستان من دقیقا میخوام همه چیو یبار جمع بندی کنم کامل بگم من روز 6 پریودم که خونریزیم تقربا قطع شده بود با دوستن رابطه داشتنم آلتمو مالید آلتشو افقی به آلتم مالید اون لحظه خون ندیدم 1سهعت بعد 1 یا 2 قطره دیدم 3 تا اچ دی خوردم 1هفته بعدبدون اینکه لباس زیرمو در آرم باهم رابطه داشتم فعالیتمون بالا بود اما حتی مالش هم نبود باز خون دیدم خون تقریبه هول روشن بعد قهوه ای که قطع نشد مثه پریود درد کمرو اینا البته استرس شدیدی داشتم.حالا سوالم اینه که پردم مشکل داره؟حاملگی چطور؟چون منی ریخت رو آلتم خراش چی؟ لطفا کمکم کنین

خیلی مساله رو بحرانی کردید
    بکارتتون سالمه جهت خراش یا ضربه هم باید معاینه شید
    بارداری با داشتن لباس ممکن نیست این 100000000000000000000 بار

13. سلام
    دوست من خودتون گفتید که خونریزیتون تقریبا قطع شده بود. ممکنه اون خون خون پریود بوده باشه. ولی اگه واژنتون خشک بوده احتمال خراش رو هم میشه داد.
    من منظورتون رو متوجه نمیشم که میگید فعالیتتون زیاد بوده اما مالش نداشتید!
    در هر صورت چون لباس زیر تنتون بوده خصوصا اگه جنس زبری داشته باز هم احتمال خراش وجود داره. وقتی چیزی وارد واژن نشده چرا نگران پارگی پرده هستید؟
    اگه منی روی واژن ریخته شده باشه احتمال بارداری هست. شما روش اورژانسی رو درست اجرا نکردید.
    آقای کلونی عزیز ایشون 2بار رابطه داشتن. 1بار بی لباس 1بار با لباس. بی لباس امکان بارداری هست.
    موفق باشید.

14. اخه دوستم گفت الان تخمک نیست که تو باردار شی؟منم 3تا قرص خوردم اگه الان خراش یا ضربه باشه چی کار کنم؟در ضمن برا چی الان پریودم؟بارداری چی؟در ضمن من میخوام راببطمو البته از نوع جنسی قطع کنم اما هر دفعه باهمیم..... چکار کنم؟
    منظورم از فعالیت این بود که بهش اجازه ندادم دس به التم بزنه اما رابطه داشتیم
    و اینکه احتمال بارداری هست؟

15. با سلام
    مگه من تحریم شدم؟ یا به تازه واردا جواب نمیدین؟
    چرا همه جواب میگیرین جز من؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 17
رفتن به صفحه :    3 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید