شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دو سوال (انزال خارج واژن / کم شدن قدرت جنسی)

1. با سلام.
    2سوال دارم:

1)علارغم مشاهدات و گفته های مبتنی بر تجربه اشخاص مختلف (مجرد و متاهل) که میگویند "اگر در کل طول رابطه از کاندوم استفاده نکنیم و فقط در هنگام انزال ,آلت را از واژن خارج کنیم احتمال حاملگی وجود ندارد" ؛ هنوز در برخی متون علمی میخوانیم "در ترشحات قبل انزال قطعا" منی وجود دارد ".
    من خودم شخصا" هیچگاه جرات نکرده ام ربطه واژن بدون کاندوم داشته باشم و همیشه از ابتدا نعوظ تا انتهای انزال ؛ از کاندوم استفاده کرده ام. حال این پرسش برایم مطرح ات براست میتوان به کدام اعتماد کرد ؟
    * مشاهدات تجربی (که حتی اشخاص متاهلی را میشناسم از این روش مکررا اسفاده مکنند و بچه دار نشده اند)
    * مشاهدات علمی (که بنظر من با عقل جور در می آید ؛ چون حتی بعد از مدت مکیدن آلت خودم توسط شریک جنسی ام ؛ میگویند: طعم آب خارجه ازآلتت تغییر کرده و عمدتا"دوست نداشتند به این کار ادامه دهند ؛ که خود حاکی از این است که احتمالا این آب همان منی است)
    ============
    2)رابطه جنسی من معمولا طولانی است و همیشه بیش از 30 دقیقه طول میکشد چون من بطور کامل شریکم را به مرحله انزال و آمادگی و حتی ارگاسم کامل میرسانم سپس خودم با اراده بعد از 30 تا 45 دقیقه ارضا میشوم.
    در گذشته وقتی یکبار اینکار را انجام میدادم بعد از کمی استراحت میتوانستم یه رابطه را دوباره از سر بگیرم ولی در دفعه اخیر که اینکار را خواستم انجام دهم هر کای کردم بعد از رابطه 30 دقیقه ای ,  آلتم نعوظ کامل مثل دفعه اول ؛ پیدا نکرد. بنظر شما این ناشی از بالا رفتن سن است ؟ آیا راهی وجود دارد توان قبلی باز گردد ؟ (شایان ذکر است من ورزش میکنم و تغذیه ام هم بد نیست ولی گاهی اوقات الکل و گاهی سیگارمیکشم (نه زیاد))
    =============
    با تشکر از همه بخصوص دکتر رهام صادقی گرامی.

2. marilyn_manson نوشته است: با سلام.
    2سوال دارم:

1)علارغم مشاهدات و گفته های مبتنی بر تجربه اشخاص مختلف (مجرد و متاهل) که میگویند "اگر در کل طول رابطه از کاندوم استفاده نکنیم و فقط در هنگام انزال ,آلت را از واژن خارج کنیم احتمال حاملگی وجود ندارد" ؛ هنوز در برخی متون علمی میخوانیم "در ترشحات قبل انزال قطعا" منی وجود دارد ".
    من خودم شخصا" هیچگاه جرات نکرده ام ربطه واژن بدون کاندوم داشته باشم و همیشه از ابتدا نعوظ تا انتهای انزال ؛ از کاندوم استفاده کرده ام. حال این پرسش برایم مطرح ات براست میتوان به کدام اعتماد کرد ؟
    * مشاهدات تجربی (که حتی اشخاص متاهلی را میشناسم از این روش مکررا اسفاده مکنند و بچه دار نشده اند)
    * مشاهدات علمی (که بنظر من با عقل جور در می آید ؛ چون حتی بعد از مدت مکیدن آلت خودم توسط شریک جنسی ام ؛ میگویند: طعم آب خارجه ازآلتت تغییر کرده و عمدتا"دوست نداشتند به این کار ادامه دهند ؛ که خود حاکی از این است که احتمالا این آب همان منی است)
    ============
    2)رابطه جنسی من معمولا طولانی است و همیشه بیش از 30 دقیقه طول میکشد چون من بطور کامل شریکم را به مرحله انزال و آمادگی و حتی ارگاسم کامل میرسانم سپس خودم با اراده بعد از 30 تا 45 دقیقه ارضا میشوم.
    در گذشته وقتی یکبار اینکار را انجام میدادم بعد از کمی استراحت میتوانستم یه رابطه را دوباره از سر بگیرم ولی در دفعه اخیر که اینکار را خواستم انجام دهم هر کای کردم بعد از رابطه 30 دقیقه ای ,  آلتم نعوظ کامل مثل دفعه اول ؛ پیدا نکرد. بنظر شما این ناشی از بالا رفتن سن است ؟ آیا راهی وجود دارد توان قبلی باز گردد ؟ (شایان ذکر است من ورزش میکنم و تغذیه ام هم بد نیست ولی گاهی اوقات الکل و گاهی سیگارمیکشم (نه زیاد))
    =============

با سلام. دوست عزیز اقا مارلین-مانسون در رابطه امیزشی -بدون کاندوم- همیشه باید کمترین احتمالات بارداری را در نظر گرفت. اگر بدون کاندوم امیزش کنید.... شاید شریک جنسی شما در زمان تخمک گذاری و با میزان بالای احتمال باروری باشد و شما نیز به هنگام دخول متوجه نزول پیشاب نشوی و یا حتی فرصت خارج کردن الت را نداشته باشی و خوب شرط عقل احتیاط است چون ممکن است در پیشاب هم اسپرم باشد پس امکان باروری شریکتان است و انوقت باید به شما بگوییم بابا مارلین...!!!!  

اقا مارلین عزیز  عدم توانایی مجدد میتواند ناشی از بالا رفتن سن باشد ولی اگر بدون معاشه اولیه عمل دخول و رابطه جنسی شما 45 دقیقه طول می کشد خوب این انرژی زیادی از شما می گیرد بخصوص که الکل هم مصرف میکنید . چرا که مصرف الکل میزان و سطح هوشیاری و تمرکز را پایین می اورد و با مصرف الکل سیستمهای عصبی شما می روند مرخصی.....!!!!            

دوست عزیز اگر می خواهید کما فی السابق امیزش مجدد داشته باشید :  1- ورزش و تغذیه خوب خود را ادامه دهید 2- خواهش می کنم......... سیگار نکشید-تمرکز شما را با برهم زدن سیستم عروقی و عصبی در دراز مدت می گیرد- 3- الکل مصرف نکنید که حتی برای سیستم گوارشی و قلب وعروق شما مضر است 4- با توجه به بالا رفتن سنتان به گفته جنابعالی پس از امیزش مقداری استراحت-خواب 30 دقیقه ای - کنید و دوباره رابطه مجدد برقرار نمایید 5- نوع تحریک شما برای شروع امیزش مجدد توسط شریکتان خیلی مهم و موثر است 6- تمرکز شما برای امیزش مجدد نیز یک رکن مهم است 7- بعد از امیزش اولیه 2 تا 3 قاشق مربا خوری عسل میل بفرمایید و بعد ان نوشیدنی -مثل اب - که اب بدنتان پس از 45 دقیقه امیزش تامین شود....... مارلین جان اگر به سلامتی بدنت اهمییت می دهی همون 45 دقیقه کافیه..........!!موفق و بهروز باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  3. jim-joon نوشته است:
    marilyn_manson نوشته است: با سلام.
    2سوال دارم:

============
    =============

با سلام. دوست عزیز اقا مارلین-مانسون در رابطه امیزشی -بدون کاندوم- همیشه باید کمترین احتمالات بارداری را در نظر گرفت. اگر بدون کاندوم امیزش کنید.... شاید شریک جنسی شما در زمان تخمک گذاری و با میزان بالای احتمال باروری باشد و شما نیز به هنگام دخول متوجه نزول پیشاب نشوی و یا حتی فرصت خارج کردن الت را نداشته باشی و خوب شرط عقل احتیاط است چون ممکن است در پیشاب هم اسپرم باشد پس امکان باروری شریکتان است و انوقت باید به شما بگوییم بابا مارلین...!!!!  

اقا مارلین عزیز  عدم توانایی مجدد میتواند ناشی از بالا رفتن سن باشد ولی اگر بدون معاشه اولیه عمل دخول و رابطه جنسی شما 45 دقیقه طول می کشد خوب این انرژی زیادی از شما می گیرد بخصوص که الکل هم مصرف میکنید . چرا که مصرف الکل میزان و سطح هوشیاری و تمرکز را پایین می اورد و با مصرف الکل سیستمهای عصبی شما می روند مرخصی.....!!!!            

دوست عزیز اگر می خواهید کما فی السابق امیزش مجدد داشته باشید :  1- ورزش و تغذیه خوب خود را ادامه دهید 2- خواهش می کنم......... سیگار نکشید-تمرکز شما را با برهم زدن سیستم عروقی و عصبی در دراز مدت می گیرد- 3- الکل مصرف نکنید که حتی برای سیستم گوارشی و قلب وعروق شما مضر است 4- با توجه به بالا رفتن سنتان به گفته جنابعالی پس از امیزش مقداری استراحت-خواب 30 دقیقه ای - کنید و دوباره رابطه مجدد برقرار نمایید 5- نوع تحریک شما برای شروع امیزش مجدد توسط شریکتان خیلی مهم و موثر است 6- تمرکز شما برای امیزش مجدد نیز یک رکن مهم است 7- بعد از امیزش اولیه 2 تا 3 قاشق مربا خوری عسل میل بفرمایید و بعد ان نوشیدنی -مثل اب - که اب بدنتان پس از 45 دقیقه امیزش تامین شود....... مارلین جان اگر به سلامتی بدنت اهمییت می دهی همون 45 دقیقه کافیه..........!!موفق و بهروز باشید.

با سپاس مجدد از ینکه وقت گذاشتید و جامع راهنمایی کردید.
    1)پس مثل همیشه علم بر تجربه پیروز شد !  بهمان احتیاط ادامه میدهم چون مرلین فعلا زوده بابا شه !!!!
    2)سن من آنقدر ها هم بالا نیست ها ؛ هنوز 28 سالمه ولی نسبت به قدیم که 25 سالم بود حس کردم مثل گذشته نیستم.
    3)الکل هم بسیار کم (چند هفته یکبار) مصرف میکنم البته هرگز قبل و حین  جنسی مصرف نمی کنم چون برای لذت کامل و انزال طولانی و رساندن لذت ارگاسم به شریک جنسی نیاز به هوشیاری و انرژی و تسلط 100% دارم.
    در مورد سیگار هم 100% پاسخ شما رو قبول دارم . برای همین آنرا از روی نصف پاکت به میزان گاهی یک نخ در روز (گاهی حتی 3 روز یک نخ) کاهش دادم.

4. من و همسرم بدون هیچ وسیله ی جلوگیری رابطه جنسی داریم وهنگام ارضا ایشون آلتشو خارج میکنه. البته حواسمون به روزای تخمک گذاری هم هست که تو این روزا رابطه نداریم
    تا حالا هم هیچ اتفاقی نیفتاده.

5. tosan

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوست گرامی وقتی در هنگام رابطه تمرکز خود را حفظ نماید هیچ اتفاقی نمی افنتد
    من تاحالا رابطه زیاد داشته ام ولی هیچ وقت از کاندم استفاده نه کرده ام وهیچ اتفاقی نیفتاده

6. marilyn_manson نوشته است: با سلام.
    2سوال دارم:

============
    =============

انچه در متون علمي ذكر شده : 1- ترشحات غدد كوپر كه پيش از انزال ديده ميشود داراي تعدادكمي اسپرم است ودر زير ميكروسكوپ ديده ميشه- در اين سايت به غلط بهش ميگن پيشاب- وميتواند باعث حاملگي با احتمال پايين شود اصلا خود مني هم كه چند 100 ميليون اسپرم داره مطمئنا باعث حاملگي نميشه و فقط يك احتماله كه عددش رو ذكر نميكنم چون به اندازه كافي حاملگي ناخواسته داريم. طعم مني هم بستگي به نوع تغذيه تغيير ميكنه
    2-سيگار عروق الت رو تنگ ميكنه و باعث اختلال در نعوظ/ الكل هم ميل رو تاحدي زياد ميكنه- از طريق كاهش مهارها- ولي عملكرد- نعوظ- رو ميبره /مسائل رواني البته تاثير زيادي دارن

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  7. باسلام خدمت همه دوستان عزیزمدت زیادیه که میخوام سئوالمو مطرح کنم ولی هرچی سعی می کنم نمی تونم اگه اشتباهی توی تایپیک شما اومدم معذرت می خوام ولی امیدوارم بتونم جوابم روبگیرم، من مدت زیادیه که دچار بیماری زودانزالی هستم بارها به پزشک مراجعه کردم ولی نتیجه ای نگرفتم آخرین مراجعه ای که داشتم به بنده قرص مولتی ویتامین +جنسینگ، ویتامین ای ژله ای و یک قرص دیگه که یادم رفته که شب باید می خوردم رو تجویز کردن ولی هیچ تأثیری نداشت دوماه متوالی مصرف کردم کمی تأثیر گذاشت ولی درحد شاید چهارپنج ثانیه، از لحظه نزدیکی تاارضاشدنم ده تا پانزده ثانیه بیشتر طول نمی کشه از اسپره وخیلی چیزای دیگه هم استفاده کردم ولی بازم بی تأثیر بوده ممنون می شم اگه راه بهتری پیشنهادکنید یا دارویی تجویز کنید.

8. bezhan88 نوشته است: باسلام خدمت همه دوستان عزیزمدت زیادیه که میخوام سئوالمو مطرح کنم ولی هرچی سعی می کنم نمی تونم اگه اشتباهی توی تایپیک شما اومدم معذرت می خوام ولی امیدوارم بتونم جوابم روبگیرم، من مدت زیادیه که دچار بیماری زودانزالی هستم بارها به پزشک مراجعه کردم ولی نتیجه ای نگرفتم آخرین مراجعه ای که داشتم به بنده قرص مولتی ویتامین +جنسینگ، ویتامین ای ژله ای و یک قرص دیگه که یادم رفته که شب باید می خوردم رو تجویز کردن ولی هیچ تأثیری نداشت دوماه متوالی مصرف کردم کمی تأثیر گذاشت ولی درحد شاید چهارپنج ثانیه، از لحظه نزدیکی تاارضاشدنم ده تا پانزده ثانیه بیشتر طول نمی کشه از اسپره وخیلی چیزای دیگه هم استفاده کردم ولی بازم بی تأثیر بوده ممنون می شم اگه راه بهتری پیشنهادکنید یا دارویی تجویز کنید.

با سلام
    دوست عزیز، با اینکه اگر در سایت یک جستجوی چند دقیقه ای کنید قطعاً از مطالب علمی و تجربی دوستان بسیار بهره مند خواهید شد!! معذالک چند پیشنهاد:
    1-  فواصل نزدیکی رو کم کنید!! مثلاً هر روز یک و اگر در توان جسمیتون بود دو و یا بیشتر، مقاربت داشته باشید!! از آنجائیکه هر انزالی خود، در مدت انزال بعدی تاثیر گذاره! لذا با انجام اینکار، کمی انزالتون خودبخود به تاخیر می افته!!
    2- در سبد غذائی و خوراکیتون، بیشتر از مواد گرم و تند و کمتر از مواد سرد استفاده کنید!!
    3- تا حد ممکن، از تحریک خودتون و یا بوسیله همسرتون خودداری کنید!! تا زمان دخول!!!
    4- از ژل و یا کرمهای بی حس کننده استاندارد با تجویز پزشک ،نیز میتونید استفاده کنید!!
    5-  البته چون بخشی از ارکان آمیزش، تحریکات در ذهن و اندیشه آقایون هست!! لذا قبل از معاشقه ، سعی کنید به اموری که در تحریک شما موثره!! فکر نکنید !!و یا به حداقل برسونیدشون!!
    6- از پوشیدن البسه زیر تنگ ، اجتناب کنید!!!! زیرا تنگ بودن لباس زیر،نا خواسته در تحریک آقایون تاثیر میزاره!!
    7- از دیدن مناظر شهوت انگیزی که محرکی برای شماست!! برحذر باشید!!
    و....
    به هرحال مراجعه به متخصص اورولوژیست هم میتونه کمکی بهتون بکنه!!ولی به تجربه اگر آمیزشی در روز به تعداد بیشتر از یک بار انجام بشه!! و این عمل هم در فواصل زمانی کمتر صورت بگیره!! میتونه کمک شایانی به تاخیر در انزال بکنه!!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. bezhan88 نوشته است: باسلام خدمت همه دوستان عزیزمدت زیادیه که میخوام سئوالمو مطرح کنم ولی هرچی سعی می کنم نمی تونم اگه اشتباهی توی تایپیک شما اومدم معذرت می خوام ولی امیدوارم بتونم جوابم روبگیرم، من مدت زیادیه که دچار بیماری زودانزالی هستم بارها به پزشک مراجعه کردم ولی نتیجه ای نگرفتم آخرین مراجعه ای که داشتم به بنده قرص مولتی ویتامین +جنسینگ، ویتامین ای ژله ای و یک قرص دیگه که یادم رفته که شب باید می خوردم رو تجویز کردن ولی هیچ تأثیری نداشت دوماه متوالی مصرف کردم کمی تأثیر گذاشت ولی درحد شاید چهارپنج ثانیه، از لحظه نزدیکی تاارضاشدنم ده تا پانزده ثانیه بیشتر طول نمی کشه از اسپره وخیلی چیزای دیگه هم استفاده کردم ولی بازم بی تأثیر بوده ممنون می شم اگه راه بهتری پیشنهادکنید یا دارویی تجویز کنید.

بايد به روانپزشك مراجعه كني نه هر دكتري داروها ي دسته SSRI ميتونن انزال رو به تاخير بندازن يك سري تمرينات هست كه دكترت بهت ياد ميده /قبل از نزديكي اگه به صورتي انزال داشته باشي مثلا با استمناء تك نفره/يا متقابل/ يا outercourse نزديكي بدون دخول
    انزال دوم كه نزديكي عادي باشه طولاني تر خواهد شد  دو دارويي كه ذكر كردي بيشتر دارونماهستن تا دارو. اگه موقع نزديكي بتوني افكارت رو به چيز ديگه اي غير از رابطه جنسی منحرف كني نتيجه خوبي داره البته اولش سخته

تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید