شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    3 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 2

1. اصلا انزالی اون بار اتفاق نیفتاد،( شوهرم هم بار اولش بود کاندوم استفاده میکرد به اجبار من و اصلا باهاش راحت نبود) فقط همون مایع بیرنگ بود که اینجا بارها گفتند خطر ناکه و  دستی که باهاش  کاندوم رو گذاشته بود ظاهرا به اون مایع آلوده بوده و یک بار هم برعکس گذاشته، اما گفت پاکش کرده یک کم
    البته اگه میگید تخمکی نبوده که دیگه بقیش مهم نیست
    ممنون

2. royad نوشته است: اصلا انزالی اون بار اتفاق نیفتاد،( شوهرم هم بار اولش بود کاندوم استفاده میکرد به اجبار من و اصلا باهاش راحت نبود) فقط همون مایع بیرنگ بود که اینجا بارها گفتند خطر ناکه و  دستی که باهاش  کاندوم رو گذاشته بود ظاهرا به اون مایع آلوده بوده و یک بار هم برعکس گذاشته، اما گفت پاکش کرده یک کم
    البته اگه میگید تخمکی نبوده که دیگه بقیش مهم نیست
    ممنون

با سلام
    دوست عزیز، با توضیحات شما،بعید میدونم که اصلاً اسپرمی به تخمک رسیده و لقاحی صورت گرفته باشه!!! ولی کمی مبهم گفتید! منظورتون اینه که یکبار ایشون کاندوم رو گذاشته و تماس جنسی داشته!! بعدش در آورده و دوباره بر عکس استفاده کرده؟؟؟اگر در این حد باشه!! و پیش آب ایشون هم آمده باشه!! بطوریکه خیسی اون روی کاندوم مونده باشه!! بعدش هم دوباره آمیزش صورت گرفته باشه!!!! اونوقت احتمال بارداری افزایش پیدا میکنه!!ولی گفتید که در هنگام برعکس کردن، کاندوم رو پاک کرده!! و بعدش استفاده شده!!در این حالت این احتمال کاهش یافته ولی قطعاً صفر نخواهد بود!!
    نمیدونم آیا بنده منظورتونو متوجه شدم یا نه؟؟؟ ولی امید وارم جوابتونو گرفته باشید.به هرحال اگر صلاح میدونید میتونم در پیام های خصوصی بیشتر توضیح بدم!!(چون بیشتر ازاین نمیشه مطلب رو در انجمن های عمومی باز کرد)
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام به همه
    یک سوال از خدمتتون داشتم
    جلوی نتیجه آزمایش خون برای بارداری نوشته ZERO می خواستم ببینم این یعنی چی؟
    با توجه به اینکه 45 روز از نزدیکی میگذره و با توجه به نتیجه آزمایش آیا احتمال بارداری وجود داره؟

4. ahmad_badbakht نوشته است: سلام به همه
    یک سوال از خدمتتون داشتم
    جلوی نتیجه آزمایش خون برای بارداری نوشته ZERO می خواستم ببینم این یعنی چی؟
    با توجه به اینکه 45 روز از نزدیکی میگذره و با توجه به نتیجه آزمایش آیا احتمال بارداری وجود داره؟

یعنی بارداری منتفیه
    آزمایش بتا بعد دو روز جواب قطعی رو میده برای 100000 بار

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. nafas55

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    وقت بخیر
    در روز 6 پریود رابطه سطحی داشتم خونریزی قطع شده بود ترشحی مثل زمان تخمک گذاری داشتم نمی دونم شایدم اشتباه کردم و احتمال دادم که پیش اب با بدنم تماس داشته  از روش اورژانسی استفاده کردم البته در فردای اون روز. الان که حدود 10 روز می گذره هنوز پریود نشدم.  زمان تقریبا مشخصی برای پریود شدن بعد از استفاده از روش اورژانسی وجود داره؟ درد و گرفتگی در زیر  دلم دارم  و خیلی حساس و عصبی شدم یعنی واسه مصرف قرص هاست؟ دیگه احتمال بارداری وجود نداره یا نیاز به آزمایش بتا هست؟
    از صبر و حوصله ی شما ممنون

6. nafas55 نوشته است: سلام
    وقت بخیر
    در روز 6 پریود رابطه سطحی داشتم خونریزی قطع شده بود ترشحی مثل زمان تخمک گذاری داشتم نمی دونم شایدم اشتباه کردم و احتمال دادم که پیش اب با بدنم تماس داشته  از روش اورژانسی استفاده کردم البته در فردای اون روز. الان که حدود 10 روز می گذره هنوز پریود نشدم.  زمان تقریبا مشخصی برای پریود شدن بعد از استفاده از روش اورژانسی وجود داره؟ درد و گرفتگی در زیر  دلم دارم  و خیلی حساس و عصبی شدم یعنی واسه مصرف قرص هاست؟ دیگه احتمال بارداری وجود نداره یا نیاز به آزمایش بتا هست؟
    از صبر و حوصله ی شما ممنون

اگر از روش اورژانسي استفاده كرديد بارداري اتفاق نمي افته.

زمان مشخصي هم نميشه تعيين كرد براي پريود بعدي. ممكنه زود تر يا دير تر باشه.
    اگه در روز 6 رابطه داشتيد كه نبايد10 روز بعدش منتظر پريود باشيد.

اگر سيكل شما مرتبه و مشكلي نداريد روز 6 پريود تخمك گذاري صورت نميگيره و اون ترشحات احتمالا به خاطر تحريك شما بوده و

احتمال بارداري نيست.

7. سلام
    بعد از استفاده از روش پیشگیری اورژانسی نهایت تا چند روز بعد باید پریود شد؟ که البته من خوندم که بین 7 تا 10 روز بعد. اگر در این مدت 10 روز بعد پریود صورت نگیره احتمال حاملگی قطعیه؟ با خوردن این قرصا من تمام علایم قبل از پریود رو دارم اما خونریزی رخ نداده . آیا وجود این علایم حتما دال بر پریود شدنه یا اگه فرد فرضا حامله هم باشه این علایم رو خواهد داشت؟

8. سلام
    دوست عزیز استفاده از روش اورژانسی باعث بهم ریختگی نظم پریود میشه. ممکنه بیشتر از 10 روز طول بکشه تا پریود شی. به طور قطعی نمیشه گفت حاملگی رخ داده یا نه. اگه روش اورژانسی رو درست اجرا کرده باشید احتمال بارداری بسیار بسیار کم در حد صفر میشه.
    اگه اطلاعاتی راجع به روش اورژانسی میخوای تو نوار بالا سرچش کن.

موفق باشی.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. دوره پریود قبلیم 38 روزه بود ولی همیشه دورههام منظمه.13 خرداد پریود شدم.و روز 23 خردا رابطه داشتم.اب منی داخل ریخته نشد.ولی با دستمالی که منی پاک شده بود واژنم رو تمیز کردم.آیا مشکلی پیش میاد؟یعنی تو روزای پر خطر بوده؟؟؟؟درزمن من از روش اورژانسی استفاده کردم ؟؟؟؟احتمال بارداری هست

10. فقط دوره پریود قبلی که مهم نیست دوست عزیز. معمولا دوره های پریودتون چند روزه س؟ به هر حال شما در روزهای پر خطر نبودید به احتمال خیلی زیاد.
    اگه روش اورژانسی رو درست انجام داده باشید مشکلی پیش نمیاد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. دورهای قبلیم 30 روزه بوده.پس جای نگرانی نیست

12. neda123 نوشته است: دورهای قبلیم 30 روزه بوده.پس جای نگرانی نیست

احتمال بارداری با شرایط فوق نیست نگران نباشید

13. سلام آقای دکتر. من با نامزدم تقریبا 3 روز مونده به پریودم نزدیکی داشتم ولی دخولی صورت نگرفته و آب منی بر روی واژن ریخته شد. 2 روز قبل از نزدیکی هم برای به عقب افتادن پریودم هر دو روز یه قرص hd خوردم. حالا 3و4 روز از وقت پریودم میگذره. احتمال حاملگی با این شرایط چقدر میتونه باشه؟(دوره ی پریودام تقریبا منظمه و دوره ی 28 تا 30 روزس)

14. iillssaa نوشته است: سلام آقای دکتر. من با نامزدم تقریبا 3 روز مونده به پریودم نزدیکی داشتم ولی دخولی صورت نگرفته و آب منی بر روی واژن ریخته شد. 2 روز قبل از نزدیکی هم برای به عقب افتادن پریودم هر دو روز یه قرص hd خوردم. حالا 3و4 روز از وقت پریودم میگذره. احتمال حاملگی با این شرایط چقدر میتونه باشه؟(دوره ی پریودام تقریبا منظمه و دوره ی 28 تا 30 روزس)

امکان بارداری با شرایط فوق اصلا نیست چون تو دوران تخمک گذاری نبودید و نگران نباشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  15. سلام آقای دکتر من عازم کربلاهستم و متاسفانه سفرم در روزهای پریودم هست . با توجه به دل درد و کمر دردم که مثل دردی هست که در روزهای پریود دارم به نظرتون ممکنه من باردار باشم ؟ من این علائم رو روز 13 سیکلم داشتم به نظرتون ممکنه تو یکی دو روز اول بارداری این علائم بروز کنه یا علت دیگه ای داره ؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 18
رفتن به صفحه :    3 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید