شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم احساس قبلی روی آلت تناسلی

1. سلام من 24 سال سن دارم و خود ارضایی رو هم انجام میدم
    آلت من با کوچکترین تحریک نعوظ پیدا میکرد و احساس بسیار خوبی هم داشت و انزال هم انجام میشد.
    یک روز متوجه شده آلت من دیگه حس قبل رو نداره البته وقتی با دست تحریکش میکنم نعوظ میکنه.اما اصلا مثل قبل نیست
    حس آلتم وقتی که بهش دست میزنم هم کمتر شده مثل اینکه بی حس شده باشه
    این اتفاق بصورت یکباره افتاد و سابقه هم نداشت.بیماری خاص و یا اتفاق خاصی هم برام نیوفتادهبود.
    الان نزدواج کردم و براحتی باحضور خانومم آلتم تحریک شده و نعوظ کرده و به انزال هم میرسه اما اصلا مثل گذشته نیست.نمیدونم چیکارکنم.به متخصص اورولوژیمراجعه کردم گفت علت روحی داره اما من الان در حالتی کاملا عادی بسر میبرم و مشکل خاصی ندارم.هنوز هم آلت من مثل اینکه بی حس شده باشه کمی دیر تحریک میشه و نعوظش اصلا مثل قبل نیست.این موضوع نگرانم کرده.
    قبلا وقتی بهش دست میزدم خیلی حس خوبی داشت اما الا کمتر شده توروخدا کمکککککککککککککککککک کنید.

2. فشارهاي رواني روزمره و بالا رفتن سن باعث كم شدن ميل ميشه ونتيجتا خونرساني به الت كمتر شده نعوظ كامل ياسخت نيست . ارامش داشتن دوري از استرس و كمتر كردن دفعات نزديكي طي هفته ميتونه تا حدودي موثر باشه اگر نعوظ بقدري ناقص باشه كه نشه نزديكي كرد ميشه از داروها كمك گرفت

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. motorola نوشته است: سلام من 24 سال سن دارم و خود ارضایی رو هم انجام میدم
    آلت من با کوچکترین تحریک نعوظ پیدا میکرد و احساس بسیار خوبی هم داشت و انزال هم انجام میشد.
    یک روز متوجه شده آلت من دیگه حس قبل رو نداره البته وقتی با دست تحریکش میکنم نعوظ میکنه.اما اصلا مثل قبل نیست
    این اتفاق بصورت یکباره افتاد و سابقه هم نداشت.بیماری خاص و یا اتفاق خاصی هم برام نیوفتادهبود.
    الان نزدواج کردم و براحتی باحضور خانومم آلتم تحریک شده و نعوظ کرده و به انزال هم میرسه اما اصلا مثل گذشته نیست.نمیدونم چیکارکنم.به متخصص اورولوژیمراجعه کردم گفت علت روحی داره اما من الان در حالتی کاملا عادی بسر میبرم و مشکل خاصی ندارم.هنوز هم آلت من مثل اینکه بی حس شده باشه کمی دیر تحریک میشه و نعوظش اصلا مثل قبل نیست.این موضوع نگرانم کرده.
    قبلا وقتی بهش دست میزدم خیلی حس خوبی داشت اما الا کمتر شده توروخدا کمکککککککککککککککککک کنید.

با سلام. دوست عزیز در ابتدا سعی بفرمایید خود ارضایی را ترک بفرمایید. 90 در صد مشکل شما در همین خود ارضایی که از قدیم تا حال که ازدواج نموده اید  و به ان دچار هستید نهفته است.در خود ارضایی مستمر شما تمامی مراحل نعوظ الت تا انزال را با  کمک ذهن خود انجام می دهید و از تصورات خود کمک می گیرید و بعلت محدود بودن تصورات و درگیر بودن ذهن که فقط و فقط در فکر انزال  می باشید دچار عوارضی میشوید که یک نمونه ان را خودتان فرموده اید و  بقیه شامل این میشود .                           1-زود انزالی 2- نداشتن تمرکز به هنگام امیزش با همسر 3-به هنگام امیزش با همسر خود دنبال همان تصورات ذهنی خود به هنگام خود ارضایی می گردید که باعث عدم ارگاسم کامل در شما و به مرور در همسرتان خواهد شد. دوست عزیز در نظر داشته باشید ارگاسم زوجین از یکدیگر یکی از مهمترین ارکان پایداری کانون گرمتان می باشد پس سعی کنید ارگاسم خود را در جهت مثبت هدایت فرمایید و از خود ارضایی بپرهیزد تا نتیجه مثبت ان را در زندگیتان مشاهده فرمایید. موفق باشید.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  4. با سلام
    دوست عزیز، تمام حرفهای گفتنی رو دوستان به بهترین وجه گفتند!! فقط بنظرم هنوز لذتی که در تخیلاتتون قبلاً ، از خودارضائی میبردید!! در آمیزش با همسرتون نمیبرید!!! که اونم علل  ذهنی و عدم تطابق این لذت با لذت با جنس مخالف و استرس داشتن(منظورم حتی در کارهای روزمره است و نه فقط در زمان داشتن رابطه!!) و مقایسه همسر با ذهنیات قبلی است!! لذا بیشتر تمرکز کنید!! از استرسهای کاری و خانوادگی و...بکاهید!! از طرفی دیگه متاهل شدید! انجام خودارضائی دیگه جائی در روابطتتون نداره!!هیچگاه همسرتونو با دیگر زنان در این وادی، مقایسه نکنید!!! اگر مشکلی در ایجاد نزدیکی با همسرتون ،میبینید!! حتماً در راستای رفع اون با ایشون در میون بزارید!!منظورم اینه که شاید در تحریک کردن شما ، ایشون مواردی رو انجام میده که همون موارد ،باعث این ایجاد این قضیه هست!! که میتونید با گفتمان به حل اون بپردازید و.....
    به هرحال فکر نکنم مشکلی بوده!! ولذابنا به تجربه، اغلب  در دراز مدت خود بخود حل میشه!! جای نگرانی نیست!! ولی اگر این مطلب ادامه داشت!! بهترین پیشنهاد میتونه مراجعه به یک مشاور خانواده و یا یک روانپزشک باشه!!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. temp

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    خود ارضایی یک حس زود گذره. قبلا توی همین سایت در مورد آثار روحیش صحبت شده بود شما با این کار واقعا ارضا نمی شید اون حسی که از طریق یک ارتباط سالم با جنس مخالف می تونه به انسان دست بده هرگز از طریق خود ارضایی داده نمی شه. کم کم شما آستانه های طبیعی بدنتون رو با این کار تغییر می دید. این کار حتی می تونه برای لذت بردن های آینده ی شما بعد از ازدواج هم مضر باشه. لازم نمی دونم در مورد چیز هایی که قبلا مفصلا در این سایت بحث شده توضیح بدم ولی یادم هست همچین مشکلی قبلا هم بیان شده بود و طرف دیگه اون حس رو در آلت خود نداشت. شاید با قطع خود ارضایی و فرصت دادن به بدن برای تغییر آستانه های خود بتونید این مشکل رو حل کنید. در ضمن تغییر بسیار نرم اتفاق می افته و انسان ها یکدفعه اونو می فهمند. مثل تغییر توی رفتار ها که آدم یه وقت چشمش رو باز می کنه می بینه بد اخلاق شده یا ... برای همین نمی تونید بگید یکدفعه این اتفاق افتاده بلکه باید گفت شما این تغییرات رو حس نکردید و یکدفعه متوجهش شدید. به نظرم حالا هم دیر نشده. منم با نظر پزشکتون موافقم مشکل روحی هزار جنبه داره شما که نمی تونید بگید من خوبم پس مشکلی ندارم. شما با خود ارضایی روح خودتون رو دچار مشکلاتی کردید که شاید این یکی از آثارش باشه. در آخر امید وارم سرتون رو درد نیاورده باشم

6. سلام خدا قوت.
    اقای صادقی بنده در سن 5 سالگی یک عمل کوچک داشتم وبیضیه چپم که داخل شکمم بود  را خارج کردند منتهی اکنون که 21 سال دارم واز مدتها قبل متوجه شدم که همان بیضیه ی مورد عمل نسبت به دیگری  کمتر رشد کرده ومثل بیضیه ی راست نسبت به تغیرات هوا وتحریک  عکس العمل نشان نمی دهد وهمیشه شکلی تقریبا ثابت دارد .
    همچنین زمانی که آنرا لمس می کنم می توانم لوله های را حس کنم در حالی که بیضیه ی راست  داخل پوششی محکم است ولوله ها به راحتی حس نمی شود. با این شرایط آیا در زندگی دچار مشکل ناتوانی نمی شوم ویا ازکجا بفهمم بیضه ی راست وچپ یکسان کار می کند.؟؟
    اگه ممکنه مفصل و با تمام اصطلاحات  تخصصی مرا راهنمایی کنید .
    از لطف شما متشکرم

7. electorhoss نوشته است: سلام خدا قوت.
    اقای صادقی بنده در سن 5 سالگی یک عمل کوچک داشتم وبیضیه چپم که داخل شکمم بود  را خارج کردند منتهی اکنون که 21 سال دارم واز مدتها قبل متوجه شدم که همان بیضیه ی مورد عمل نسبت به دیگری  کمتر رشد کرده ومثل بیضیه ی راست نسبت به تغیرات هوا وتحریک  عکس العمل نشان نمی دهد وهمیشه شکلی تقریبا ثابت دارد .
    همچنین زمانی که آنرا لمس می کنم می توانم لوله های را حس کنم در حالی که بیضیه ی راست  داخل پوششی محکم است ولوله ها به راحتی حس نمی شود. با این شرایط آیا در زندگی دچار مشکل ناتوانی نمی شوم ویا ازکجا بفهمم بیضه ی راست وچپ یکسان کار می کند.؟؟
    اگه ممکنه مفصل و با تمام اصطلاحات  تخصصی مرا راهنمایی کنید .
    از لطف شما متشکرم

با سلام. دوست عزیز ازمایش اسپرم دهید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  8. سلام
    من 27 ساله و مجردم ـ آلت تناسلی من خیلی نرم و شل است و زود تحریک میشه و درضمن در 20 ثانیه ارضا میشم.راه درمانی واسش هست ؟ دارو یا عمل جراحی؟

9. دوست عزیز motorola
    2-یکی از مسائلی که باعث مشکلات روحی و روانی میشه همون تابو هاست (مثلا وقتی می شنویدخودارضایی عوارض داره (که به اعتقاد من زیاده روی در هر چیزی مضراتی داره حتی خوردن یا خوابیدن)) این یه نگرانی در ضمیر ناخودآگاه شما ایجاد میشه،هر چند که به آن توجهی نشه
    2-حالا که ازدواج کردید در مقایسه باتصورات ذهنی که هنگام خودارضایی داشته اید و حقیقتی که در حال حاضر با آن روبرو هستید دچار دوگانگی شده اید (که میتونه دلایل مختلف داشته باشه یکی از اونها همونیه که دوستمون بعنوان عدم آماده سازی مناسب طرح کردند) برای فهم بیشتر میتونیم خواب رو مثال بزنیم در هنگام خواب انسان به مسائلی میخنده یا از مسائلی لذت میبره که وقتی بیدار میشه به نظرش احمقانه میاد
    در نتیجه وقتی همچون گذشته از مسائل جنسی لذت نمیبرید ذهن ناخودآگاه، شما رو متوجه نگرانی مخفی شده قبلی به عنوان دلیل عدم لذت میکنه ، و آگاهی به دلایل تو حل این مشکل به شما کمک میکنه

10. motorola نوشته است: سلام من 24 سال سن دارم و خود ارضایی رو هم انجام میدم

با سلام خدمت شما و همه دوستان.پاسخ دوستان كامل بود.من فقط يه نكته اي رو گوشزد كنم.در ناپسند بودن خود ارضايي كه شكي نيست.اما توجه داشته باشيد كه الان شما با توصيفاتي كه كرديد من نظرم اينه كه هيچ مشكلي نداريد و سالم سالميد.يعني شما با همسرتون تحريك ميشيد.عمل جنسي انجام ميدهيد و ارگاسم ميشيد.اين خيلي خوبه.شما اگه اين رويه رو ادامه بديد و خودارضايي رو ترك كنيد بعد از چند وقت قصه برعكس ميشه.يعني ديه از اون حسي كه در خودارضايي داشتيد خوشتون نمياد.به قول دوستان اين همون عوارض هستش.ولي در كل شما مشكل خاصي نداريد.از زندگيتون لذت ببريد.در پناه حق.

11. motorola نوشته است: سلام من 24 سال سن دارم و خود ارضایی رو هم انجام میدم

سلام
    از نظر زمانی به این قضیه هیچ اشاره ای نکردید. ولی فکر میکنم میزان تحریک پذیری یک نوجوان مجرد بدون تجربه جنسی، اصلا قابل مقایسه با تحریک پذیری یک جوان 24 ساله متاهل نباشه. خیلی طبیعی که با گذشتن از دوران نوجوانی و افزایش تجربه های کامل جنسی، تحریک پذیری به عوامل عادی (مثل تماس با دست خودتون) خیلی کم بشه. از طرف دیگه شما حس الان رو با خاطره حس قدیم مقایسه میکنید. اون موقع این حس جدیدتر بوده و جذابیتش از این نظر هم بیشتر بوده.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید