شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    2 ...   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 2

1. سلام .ببخشید سوالم اینه که من قبلا خودارضایی داشتم ان هم فقط به صورت مالش به متکا و هرگز چیزی رو داخل واژنم نکردم ولی گاهی اوقات  پس از این عمل احساس سوزش داشتم که پس از مدتی اندک رفع میشد میخواستم بدونم ایا امکان داره که پردم پاره شده باشه یا سالمه؟

باتشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. darya20joon نوشته است: سلام .ببخشید سوالم اینه که من قبلا خودارضایی داشتم ان هم فقط به صورت مالش به متکا و هرگز چیزی رو داخل واژنم نکردم ولی گاهی اوقات  پس از این عمل احساس سوزش داشتم که پس از مدتی اندک رفع میشد میخواستم بدونم ایا امکان داره که پردم پاره شده باشه یا سالمه؟

باتشکر

شما خودتون جواب خودتونو داديد.

" هرگز چیزی رو داخل واژنم نکردم "

پس چطوري آسيب ديده وقتي چيزي  وارد واژن نشده؟؟

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. darya20joon نوشته است: سلام .ببخشید سوالم اینه که من قبلا خودارضایی داشتم ان هم فقط به صورت مالش به متکا و هرگز چیزی رو داخل واژنم نکردم ولی گاهی اوقات  پس از این عمل احساس سوزش داشتم که پس از مدتی اندک رفع میشد میخواستم بدونم ایا امکان داره که پردم پاره شده باشه یا سالمه؟

باتشکر

سلام:
    خود ارضایی در صورت موجب پارگی پرده میشه که با فشار شدید ویا با دخول یک شی انجام بگیره...
    در مورد شما احتمال پارگی در حد صفر است

4. fargol نوشته است: سلام ممنون از پاسختون بله آلتم خیس نبود.1 یا شاید 2 قطره بعد یکی 2 ساعت دیدم البته مطمئن نیسم چون روز 5 6 پریودم بود امکان داره از اون باشه؟بطور کامل خونریزیم قطع نشده بود.میخواستم بدونم اگه خراش هست باید چی کار کنم؟میخوام سالمه سالم باشم کمکم کنین از اسرس دارم میمیرم.در ضمن بعد از رابطم عذاب وجدان شدیدی می گریم نمی دونم میخوام رابطمو قطع کنم هی امروز فردا مینم.مدت 2 سال هست که باهمیم.لطفا راهنماییم کنین
                                   با سلام . فر گل خانم من فکر میکنم  با این استرسی شدیدی که در وجود شما مشهود است هر لحضه امکان دیدن خون وجود دارد...  به خود مسلط باشید. رابطه جنسی خود را که به ان عادت کرده اید قطع نموده تا هم سالم بمانید ونگرانی نداشته باشید و نه عذاب وجدان... بجای زمان یکی از این قرارها به دکتر متخصص زنان مراجعه فرمایید. مطمئن باشید دکتر شما را در این رابطه دستگیر نمی کند پس با خیال راحت و فارغ از هرگونه استرس پس از معاینه مطمئن باشید که سالم هستید و نگرانیتان بی مورد است و  در اخر دوستی سالم و بدون سو استفاده  بهترین دوستی است. موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. سلام من آقای دکتر
    من 3ساله ازدواج کردم ولی هیچ وقت خونریزی بکارت ندیدم
    من پرده نداشتم؟
    یکبار وقتی که 12سالم بود انگشت داخل واژنم کردم که خون دیدم و این دقیقا مصادف بود با روز اولین پریدم

6. ارها گفته شده که ندیدن خون دلالت بر نداشتن پرده بکارت نیست.انواعی از پرده هستن که یا فاقد خونریزین یا مقدار اندکی خونریزی دارن.حتی اونایی که خونریزی دارن هم اونقدری نیست که در تصور عوام هست.ضمن اینکه حتی اگه اینطوری بوده باشه،و شما با انگشتتون آسیبی وارد کرده باشین ،شما که الان 3 ساله ازدواج کردین پس نگران چی هستین؟

7. hasti21 نوشته است: سلام من آقای دکتر
    من 3ساله ازدواج کردم ولی هیچ وقت خونریزی بکارت ندیدم
    من پرده نداشتم؟
    یکبار وقتی که 12سالم بود انگشت داخل واژنم کردم که خون دیدم و این دقیقا مصادف بود با روز اولین پریدم

با سلام
    دوست عزیز، همونطور که دوستمون زیبا گفتند چرا بعد از سه سالی که از ازدواجتون گذشته این سئوال در ذهنتون  نقش بسته؟؟ به هرحال ایشون هم به ظرافت  ابراز کرده اند این امکان وجود داره که بانوانی ،حتی با داشتن پرده بکارت،خونی در شروع روابط زنا شویشون نمیبینند!! و مشکلی هم ندارند!! از طرفی شاید اون خونی که در دوازده سالگی دیدید ، مربوط به شروع پریودتون بوده!! شاید هم پرده بکارتونو خودتون با دخول انگشت،ازاله کرده باشید!! به هرصورت میتونید با یک متخصص زنان هم مشاوره ای در این زمینه داشته باشید!!!!  از طرفی  هم منهم معتقدم با گذشت این سه سال،لزومی به کند و کاو در این زمینه ها نیست!!!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. سلام خسته نباشید از راهنمایی های قبلی شما ممنونم می خوام در مورد حالت پرده بکارت در سنین 7تا9 سال بدونم ،آیا امکان داره به دختری در این سن تجاوز بشه و پرده حلقوی دختر بچه پاره نشه و فقط سوراخ آن باز بشه ؟ واقعا برام عجیبه با اینکه تشخیص سالمی پرده بکارت از نظر پز شکان کار مشکلی نیست اما با مراجعه من به چندین دکتر نه جواب یکسلنی از آنها گرفتم نه به طور علمی جواب منو دادند امیدوارم شما جواب سوالها را دقیق بدید . با تشکر

9. با عرض سلام و تشكر به خاطر راه اندازي اين سايت
    با دختري دختر 23ساله 1سال هفته اي 1 يا دوبار رابطه داشتم و الان يك سال از آن مي گذرد و من نمي خوام با اون ازدواج كنم چند روز پيش با هم رفتيم دكتر زنان براي دوختن پرده گفت پرده اش از نوع ارتجاعي است و گواهي سلامت داد اما گفت بايد پزشكي قانوني برويد تا گواهي سلامت بگيريد.
    مي خواستم بدونم اگر دختر بخواد ازدواج كنه و پزشكي قانوني برود مشخص مي شود كه با من رابطه داشته چون الان دقيقا يك سال مي شه رابطه نداشتيم لطفا راهنمايي كنيد چون تو تصميم خيلي اثر داره و آيا راهي براي مشخص نشدن وجود دارد؟لطفا سريع تر جواب بدهيد. متشكرم

10. mehran4 نوشته است: با عرض سلام و تشكر به خاطر راه اندازي اين سايت
    با دختري دختر 23ساله 1سال هفته اي 1 يا دوبار رابطه داشتم و الان يك سال از آن مي گذرد و من نمي خوام با اون ازدواج كنم چند روز پيش با هم رفتيم دكتر زنان براي دوختن پرده گفت پرده اش از نوع ارتجاعي است و گواهي سلامت داد اما گفت بايد پزشكي قانوني برويد تا گواهي سلامت بگيريد.
    مي خواستم بدونم اگر دختر بخواد ازدواج كنه و پزشكي قانوني برود مشخص مي شود كه با من رابطه داشته چون الان دقيقا يك سال مي شه رابطه نداشتيم لطفا راهنمايي كنيد چون تو تصميم خيلي اثر داره و آيا راهي براي مشخص نشدن وجود دارد؟لطفا سريع تر جواب بدهيد. متشكرم

پزشکی قانونی به راحتی میتونه تشخیص بده که ایشون رابطه داشته چه بکارت ترمیم شده باشه چه نشده باشه در این مورد شک نکنید که تشخیص میدن
    برای این کار باید به برگه بکارت پزشکان معمولی بسنده کنید و راحی برای مخفی کردن موضوع نیست مگر اینکه دنبال برگه نرید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  11. به نظر من بهتره اصلا به پزشکی قانونی نرید چون اونها حتما به این موضوع پی میبرند.بیخودی خودتونو تو مخمصه نندازید.

12. tina441 نوشته است: سلام خسته نباشید از راهنمایی های قبلی شما ممنونم می خوام در مورد حالت پرده بکارت در سنین 7تا9 سال بدونم ،آیا امکان داره به دختری در این سن تجاوز بشه و پرده حلقوی دختر بچه پاره نشه و فقط سوراخ آن باز بشه ؟ واقعا برام عجیبه با اینکه تشخیص سالمی پرده بکارت از نظر پز شکان کار مشکلی نیست اما با مراجعه من به چندین دکتر نه جواب یکسلنی از آنها گرفتم نه به طور علمی جواب منو دادند امیدوارم شما جواب سوالها را دقیق بدید . با تشکر

سلام
    حالت بکارت در سنین مختلف تفاوتی نداره. اگه در بچگی حلقوی ارتجاعی بوده در بزرگسالی هم همونه.
    پزشکی قانونی قادر به تشخیص این مسئله هست دوست من. و به راحتی اثر سایش رو در صورت پاره نشدن پرده تشخیص میدن.

موید باشید.

13. سلام
    حدودا یک سال و نیم پیش برای من اتفاقی افتاد که همون لحظه خونریزی نداشتم.تقریبا نیم ساعت بعد که رفتم دستشویی خیلی خون ازم رفت به قدری که شکه شده بودم ولی هیچ درد و سوزشی نداشتم.یک ماه بعد که رفتم دکتر و جریان رو توضیح دادم  و معاینه کرد گفت ساعت سه پردت پارگی داره.تو این مدت هم یکبار بیشتر رابطه نداشتم.ولی تازگیا که رفتم دکتر گفت که سالمی و مشکلی نداری.من گیج شدم نمیدونم چیو باور کنم؟

14. tanaz_gh نوشته است: سلام
    حدودا یک سال و نیم پیش برای من اتفاقی افتاد که همون لحظه خونریزی نداشتم.تقریبا نیم ساعت بعد که رفتم دستشویی خیلی خون ازم رفت به قدری که شکه شده بودم ولی هیچ درد و سوزشی نداشتم.یک ماه بعد که رفتم دکتر و جریان رو توضیح دادم  و معاینه کرد گفت ساعت سه پردت پارگی داره.تو این مدت هم یکبار بیشتر رابطه نداشتم.ولی تازگیا که رفتم دکتر گفت که سالمی و مشکلی نداری.من گیج شدم نمیدونم چیو باور کنم؟

سلام
    اگه دخول انجام شده باشه و پردتون ارتجایی نباشه و پارگی حتمی...
    سادترین کار رفتن پیشه 1 دکتر دیگست.

15. tanaz_gh نوشته است: سلام
    حدودا یک سال و نیم پیش برای من اتفاقی افتاد که همون لحظه خونریزی نداشتم.تقریبا نیم ساعت بعد که رفتم دستشویی خیلی خون ازم رفت به قدری که شکه شده بودم ولی هیچ درد و سوزشی نداشتم.یک ماه بعد که رفتم دکتر و جریان رو توضیح دادم و معاینه کرد گفت ساعت سه پردت پارگی داره.تو این مدت هم یکبار بیشتر رابطه نداشتم.ولی تازگیا که رفتم دکتر گفت که سالمی و مشکلی نداری.من گیج شدم نمیدونم چیو باور کنم؟

بکارتتون سالمه و تشخیص دکتر اول به احتمال صحیحه صحیحه دکتر دوم هم احتمال منظورش این بوده که شما بکارتت سالمه و رابطه نداشتید چون خراش بابت 100 چیز میتونه ایجاد شه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 17
رفتن به صفحه :    2 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید