شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    6   

درد زير شكم هنگام دخول در رابطه جنسی

1. mahtabziba نوشته است: سلام
    من به يه متخصص ديگه مراجعه كردم و يه پماد كلوتريمازول وكپسول فلوكونازول و قرص سيپروفلوكساسين داد
    اميدوارم با مصرف اينها خوب بشم!
    چه كارهايي بايد بكنيم كه دچار عفونت نشيم ؟
    چون من خيلي بهداشت و رعايت ميكنم ولي بازم فايده نداره

سلام
    با رعایت برخی نکات بهداشتی میتوانید به میزان زیادی از بروز عفونت های مجاری ادراری و مهبـلی جـلوگـیری بعمل آورید. تــرشحات طبیعی مهبل برای سلامت مهبل ضروری میباشد.

در مهبل باکتریهای غیر بیماری زای طبیعی وجود دارنـد کـه وجـودشـان از بـروز عفونتهای باکتریایی و قارچی ممانعت بعمل می آورد. ترشحات طبیعی مهبل شفاف و یا سفید،رقیق و یا غلیظ بوده اما بی بو و ایجاد سوزش و خارش نمیکند. عفونتهای باکتریایی، قارچی، انگلی و عفونتهای ادراری معمولا در زنان شایع است بطور مختصر با با علایم این بیماریها در ادامه مطلب آشنا شوید:
    ۱) عفونت قارچی(کلامیدیا): ترشحات سفید و پنیری شکل مهبل-تورم و درد در نواحی تناسلی-خارش شدید-مقاربت دردناک.

) عفونت باکتریایی:ترشحات سفید، خاکستری و زرد-بوی نامطبوع ماهی-خارش و سوزش-التهاب و تورم خفیف مهبل.
    ۳) عفونت انگلی(تریکومونا): خارش، سوزش و تورم شدید مهبل-ترشحات کف آلود خاکستری، زرد و یا سبز-بوی نامطبوع ماهی-درد حین ادرار و یا مقاربت جنسی.
    ۴) عفونت مجاری ادرار: احساس سوزش حین ادرار-وجود خون در ادرار-ادرار با بوی تند و تیره رنگ-اضطرار فراوان برای ادرار کردن حتی زمانی که مثانه نیمه پر باشد-قطره قطره آمدن ادرار-تکرار ادرار.
    نکات بهداشتی ویژه دختران و زنان:

۱) پس از ادرار کردن و اجابت مزاج همیشه از سمت جلو بطرف عقب خود را بشویید. این کار از رانده شدن باکتریهای نواحی مقعد به مهبل جلوگیری میکند.
    ۲) در طی روز لباسهای زیر با جنس الیاف نخی بتن کنید. از پوشیدن لباسهای بدون تهویه مانند لباسهای نایلونی و ساخته شده ازسایر الیاف مصنوعی خودداری کنید. تا آنجا که ممکن است شبها بدون لباس زیر بخوابید تا مهبل با جریان هوا در تماس باشد.

۳) از پوشیدن لباسهای تنگ مانند شلوار جین، جوراب شلواری و مایو به مدت طولانی اجتناب کنید. لباسهای گشاد و راحت بتن کنید.
    ۴) برای شستشوی لباسهای زیر خود از شوینده های غیر معطر و ملایم استفاده کنید.
    ۵) از وان آب داغ و جکوزی استفاده نکنید.
    ۶) کاندومها و دیافراگمهای از جنس لاتکس و ژلهای اسپرم کش در برخی از زنان ایجاد تحریک میکنند که باید از سایر روشهای جلوگیری از باردار استفاده گردد.
    ۷) حین مقاربت جنسی از لغزنده کننده های (لوبریکیشن) پایه آب (محلول در آب) و غیر معطر استفاده کنید. از وازلین و لوبریکیشنهای حاوی سیلیکون استفاده نکنید.

لباسهای زیر خود را حداقل هر دو روز در میان عوض کنید.
    ۹) حتما قبل و پس از آمیزش جنسی ادرار کنید.
    ۱۰) از پودر تالک در اطراف مهبل استفاده نکنید زیرا که پودر تالک رطوبت را در خود نگه میدارد.
    ۱۱) در صورتی که از تامپون در دوران قاعدگی استفاده میکنید حداکثر آن را هر ۴-۳ ساعت یکبار عوض کنید. پیش از گذاشتن تامپون دستهای خود را کاملا بشویید. در طی خواب شبانه هیچگاه از تامپون استفاده نکنید و جای آن از پد های بهداشتی استفاده کنید.
    ۱۲) نوار بهداشتی (پد) را میبایست هر ۶-۴ ساعت یکبار (حداکثر ۸ ساعت) عوض کرد. پیش از گذاشتن پد نیز دستهای خود را با آب و صابون بشویید.
    ۱۳) از تامپون، نوارهای بهداشتی و دستمال توالت معطر استفاده نکنید.
    ۱۴) همیشه مهبل و اطراف آن را خشک و تمیز نگه دارید. رطوبت رشد میکروبها و قارچها را سرعت میبخشد.
    ۱۵) بطور منظم سطح خارجی مهبل را با آب ولرم شستشو دهید. برای شستن مهبل نیازی به استفاده از صابون نمیباشد.
    ۱۶) حین استحمام از صابون و شامپوهای غیر معطر و ملایم استقاده کنید. از وان کف صابون نیز استفاده نکنید.
    ۱۷) هیچگاه لباسهای خیس و مرطوب را بتن نکنید. چنانچه لباسهایتان خیس شد فورا آن را عوض کنید.
    ۱۸) هنگام شامپو کردن و آب کشیدن موها حین استحمام سر خود را بسمت جلو خم کنید تا شامپو با مهبل و ناحیه تناسلی تماس نیابد.
    ۱۹) پس از استحمام با یک حوله نرم ناحیه تناسلی را به ملایمت خشک کنید. برای این کار میتوانید از سشوار (با درجه باد سرد ) نیز استفاده کنید.
    ۲۰) هیچگاه ادرار خود را نگه ندارید.

۲۱) از دوش مهبل استفاده نکنید. چراکه این عمل ترشحات و باکتریهای طبیعی و محافظ مهبل را میشوید.
    ۲۲) پس از استحمام ادرار کنید.
    ۲۳) از روابط جنسی پر خطر اجتناب کنید.

۲۴) در طی روز آب فراوان بنوشید. استرس و وزن خود را نیز کاهش دهید.
    ۲۵) مصرف روزانه ماست از بروز عفونتهای قارچی مهبل جلوگیری میکند.
    ۲۶) مصرف بی رویه و سر خود آنتی بیوتیکها میکروبهای مفید و طبیعی مهبل را از میان برده و زمینه ابتلا به عفونتهای قارچی را افزایش میدهد.

۲۷) خانمهای که در دوران حاملگی، شیر دهی ویائسگی میباشند و همچنین خانمهایی که از قرصهای ضد بارداری استفاده میکنند از آنجایی که سطوح هورمونهای بدن آنها دستخوش تغییر میشود میبایست بیشتر بهداشت فردی خود را رعایت کنند.
    منبع :
    http://yyyw.wordpress.com

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 9 کاربر ديگر
  2. سلام من یک سوال از دوستان عزیزم دارم
    حال به هر دلیلی امکان داره نزدیکی با همسرم معمولاً یدر هفته یک بار انجام شود گاهی اوقات درد احساس می کنم گاهی اوقات هم ترشحاتم به رنگ زرد دیده میشود ولی هیچ دردی نداردم باید بگم که چون همیشه به دلیل اینکه بیشتر اوقات محل کار هستم شلوار تو تنم هست لباس زیرم بو میگیره هر شب هم عوض میکنم و بیشتر بدون لباس زیر استراحت میکنم خدانگهدره امکان داره که بدم عفونت داشته باشد و یا..... (البته باید بگم به دلیل اینکه به ترشحاتم دارم حتی مدتی نماز نمیخونم امکان داره راهنمایم کنید)

3. سلام نمی دونم چرا کسی جوابم رو نداد
    ولی در ادامه سوالم بازم سوال دارم زمانی که ادرار خودم رو نگه می دارم ترشحاتم خیلی زیاد میشه کاملاً لباس زیر خیس میشه
    میشه جوابم مو بدین

4. دوست عزیز با اینکه در 2 پست بالا جواب سوال شما هست و مدیریت به من اخطار خواهد داد اما من بازم جوابتون رو مختصر میدم!
    داشتن ترشحات رنگی و بد بو و مخصوصاً داشتن درد درهنگام نزدیکی همگی دال بر داشتن عفونته.شما بهتره برای درمان به متخصص زنان مراجعه کنید.
    هندوانه و چای کم رنگ رو در دستور روزانه تون به مقدار زیاد قرار بدین.
    لباسهای زیر نخی بپوشید.
    خودتون رو با آب معمولی بشویید و حتماً خودتون رو خشک کنید.
    سعی کنید شبها بدون لباس زیر بخوابید.
    قبل و بعد از نزدیکی حتماً ادرار کنید.
    ادرارتون رو اصلاً نگه ندارید چون سبب تشدید عفونت میشه.
    از ماست در رژیم غذاییتون استفاده کنید.
    در صورت تشخیص عفونت از جانب پزشک،تا 1 هفته نزدیکی نکنید.
    در هنگام حمام کردن از صابونه و لوسیون های بودار استفاده نکنید(در محل آلت)
    بعد از حمام آلتتون رو خشک کنید(مثلاً با باد سرد سشوار)
    خلاصه اینکه اصلاً نگران نباشید این مشکلی نیست که مانع از نماز خوندنتون بشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. مرسی دوست عزیزم
    خیلی راهنمایی خوبی بود
    فقط یه سوال دیگه دارم سوالم اینکه در هنگام نزدیکی با همسرم زمانی که دمر میشم و زمانی که عمل دخول انجام میشه رحمم باد بر میداره یعنی هنگامی ورود و خروج .... از رحمم باد خارج میشه این دلیلیش چیه؟ آیا خطر ناکه؟ آیا احتمال اینو داره که برای همین شکمم بزرگ شده باشه ؟ لطفاً کمی برام توضیح دهید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. azadeh_kha نوشته است: مرسی دوست عزیزم
    خیلی راهنمایی خوبی بود
    فقط یه سوال دیگه دارم سوالم اینکه در هنگام نزدیکی با همسرم زمانی که دمر میشم و زمانی که عمل دخول انجام میشه رحمم باد بر میداره یعنی هنگامی ورود و خروج .... از رحمم باد خارج میشه این دلیلیش چیه؟ آیا خطر ناکه؟ آیا احتمال اینو داره که برای همین شکمم بزرگ شده باشه ؟ لطفاً کمی برام توضیح دهید

نه عزیزم.یعنی نه خطرناکه و نه باعث بزرگی شکم میشه.وقتی در حال دمر یا به حال سجده اقدام به نزدیکی میکنید،معمولاً برای کسانی که واژن تنگی دارن یا در اون لحظه به اندازه کافی در زمان ورود و خروج آلت،خیس نیست و یا گاهی به دلیل تلمبه زدن طولانی مدت و مقطع این حالت پیش میاد.نگرانی نداره.بهتره برای این نوع نزدیکی دو تا بالش زیر جهاز جنسی خودتون قرار بدید به طوریکه باسن بالا بیاد،بعد اینکار رو انجام بدبد تا باد داخل واژن نگیره.بزرگی شکم مربوط به عدم پرهیز غذایی یا یکجا نشینی به صورت طولاتی مدت ایجاد میشه.نرمشهایی مثل دراز نشست میتونه بهتون کمک کنه.

تشکر شده توسط : ROHAM
  7. سلام
    من هنگام نزدیکی سوزش دارم وقتی که یه 10دقیقه میگذره شروع میشه علتش عفونت نیست چون آزمایش ادرار و پاپ اسمیر دادم ومشکلی نداشتم ولی با این حال بازم سوزش دارم
    امکان داره علتش مصرف قرص مارولون باشه؟

8. mahtabziba نوشته است: سلام
    من هنگام نزدیکی سوزش دارم وقتی که یه 10دقیقه میگذره شروع میشه علتش عفونت نیست چون آزمایش ادرار و پاپ اسمیر دادم ومشکلی نداشتم ولی با این حال بازم سوزش دارم

دوست عزيزم

معمولا سوزش هنگام نزديكي به خاطر خشكيه واژنه و ميتونيد از ژل هاي روان كننده استفاده كنيد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. mahtabziba نوشته است: سلام

با سلام.مصرف قرص مارولون شاید باعث تغییرات هورمونی بشود ولی در سوزش واژن بی تاثیر است. سوزش در اثر خشکی واژن و تنگی ان و از همه مهمتر عدم تحریک پذیری کامل در طول امیزش بوجود می اید- اگر عفونت نباشد- بقول سیما خانم می توانید از ژل های روان کننده استفاده بفرمایید و یا امیزش خود و همسرتان -دخول را - در زمان کمتری انجام دهید و به مرور تایم انرا زیاد کنید تا نتیجه مطلوب و بدون سوزش حاصل شود. موفق باشید.

تشکر شده توسط : ROHAM
  10. yashhar

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام چند روزی است روی آلتم زیر کلاهک یه جوش مانند داخلی بیسر در امده از چیست چیکار کنم
    درد و خارش نداره؟؟؟؟؟

11. پستها رو خوندم جواب یه سری از سوالام و گرفتم . حالا خواستم بدونم علائم عفونت قارچی بعد از چند روز برطرف میشه. دکتر رفتم و از داروها استفاده میکنم . ضمنا عفونت مثانه هم دارم . الان بعد از 4 روز استفاده باز هم سوزش دارم البته کم شده. روزهای اول خیلی کم شده بود اما الان کمی بیشتر شده. میشه راهنماییم کنید؟ ممنون

12. سلام
    تا اونجایی که بنده اطلاع دارم ؛بله.در این حالت حتی زمان تخلیه جنسی این حات بوجود میاد که اکثر کارشناسا تاکید کردن در حات ارضا شدن مانع این حات نشن؛چون بعد این عمل حس خوشایندی برتی شخص بوجود میاد.
    سعی کنید دری مواقع احساس شرم و ناراحتی رو کنار بگذارید.

13. jojo726 نوشته است: پستها رو خوندم جواب یه سری از سوالام و گرفتم . حالا خواستم بدونم علائم عفونت قارچی بعد از چند روز برطرف میشه. دکتر رفتم و از داروها استفاده میکنم . ضمنا عفونت مثانه هم دارم . الان بعد از 4 روز استفاده باز هم سوزش دارم البته کم شده. روزهای اول خیلی کم شده بود اما الان کمی بیشتر شده. میشه راهنماییم کنید؟ ممنون

سلام،
    پزشک به اندازه مناسب برای از بین رفتن عفونت برای شما دارو تجویز می کند، درمان را تا اتمام داروها ادامه دهید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. سلام
    من زمانی که شب نزدیکی دارم با همسرم صبح که از خواب بیدار میشم حالم بد میشه دلم آشوبه و حالت تهوع دارم علتش چی میتونه باشه ؟

15. mahtabziba نوشته است: سلام
    من زمانی که شب نزدیکی دارم با همسرم صبح که از خواب بیدار میشم حالم بد میشه دلم آشوبه و حالت تهوع دارم علتش چی میتونه باشه ؟

با سلام
    دوست عزیز، بنا به تجربه، به احتمال زیاد، خوب و کامل ارضا نمیشید!!! چون ترشحات غدد جنسی، بعضاً این وضعیت رو بوجود میاره!! وضعیتی همچون تلخی دهان، درد در دستها، یا کمر یا معده و.... که با تحریک لازم و کامل و ارضای درست! و یا به مرور زمان حل میشه! فقط می تونم پیشنهاد کنم  ارضا شدنتونو  کامل کنید!! ویا در صورت امکان، دوبار در یک روز و با فاصله  یکی و دو ساعت ، با تحریک شدن کامل خودتون ،ایجاد رابطه کنید!! انشالله معضل بر طرف میشه!! در غیر اینصورت، بدیهی ترین کار مراجعه به متخصص زنان و یا غدد هست!
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 6 از 7
رفتن به صفحه :    6   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید