شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لبه های بزرگ

1. باسلام.ممنون از سایت خوبتون.چندسالی است که متوجه شدم یکی از لبه های فرعی بدنم(رحم) بزرگتر از دیگری است به طوری که از لبه های اصلی بیرون زده است.این موضوع مرا به شدت نگران کرده است به طوری که نمی خواهم ازدواج کنم.همچنین خجالت می کشم که به دکتر مراجعه کنم.من 22ساله ومجردم.لطفا مرا راهنمایی کنید.برای ازدواج به مشکل نمی خورم؟چه کنم تا این مشکل حل شود؟آیا مسئله مهمی است؟<xml><o></o>

2. میبخشید منظورتون از لبه های فرعی بدنتون چیه؟منظورتون لبه های کلیتوریستون(چوچوله)است؟اگه اینه به این بخش مراجعه کنید
    http://www.roham.ws/web/ftopict-5574.html

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. دوست عزیز
    در این مورد قبلا یه تایپیکی باز شد که نتیجه کلی اون تایپیک این شد که با یه عمل ساده می تونید مشکلتون رو برطرف کنید و کسانی که این کار رو انجام دادند از انجام عملشون راضی بودند
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. با سلام
    دوست گرامی، در اینمورد بسیار مطلب گفته و نوشته شده که میتونید با یک جستجوی چند دقیقه ای از مطالب مفیدی که در سایت هست استفاده بهینه رو ببرید! ولی اینو لازمه که بگم مورد شما منحصربفرد نبوده و نیست! یعنی دختران زیادی این مطلبو بیان میکنند و اونو یک نقص بشمار میارن!! که صد البته  در اشتباه بوده و اینجور نیست! فقط حالت این عضو در بعضی از افراد منجمله شما، به اینصورت دراومده و طبیعیه! و لی اگه خیلی حساس هستید! همونطور که دوستمون گفته میتونید با یک عمل جراحی اونو برطرف کنید! ولی پیشنهاد میکنم برای اینچنین موارد که طبیعی هم هست خودتونو زیر تیغ جراحی ندازید!؟در کل معتقدم انسان تا زمانی که اجبار نداشته باشه نباید به جراحی فکر کنه!؟ ولی میتونید برای راحتی خیال به یک پزشک متخصص زنان مراجعه، و نظر وی را هم جویا شوید!؟
    موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  5. سلام من خاطره 22 ساله هستم که به دلیل نزدیکی با نامزدم از عقب وبا توجه به پاره نشدن پرده ولی سوزش در جلو همراه خارش ترشح و همچنین درد زیر شکم و وجود دونه هایی در قسمت جلو درامده که خیلی نگرانم همچنین امکان حاملگی بدون پاره شدن پرده باتوجه به اینکه من این ماه پریود شدم وجود داره یانه؟

6. KHATARA نوشته است: سلام من خاطره 22 ساله هستم که به دلیل نزدیکی با نامزدم از عقب وبا توجه به پاره نشدن پرده ولی سوزش در جلو همراه خارش ترشح و همچنین درد زیر شکم و وجود دونه هایی در قسمت جلو درامده که خیلی نگرانم همچنین امکان حاملگی بدون پاره شدن پرده باتوجه به اینکه من این ماه پریود شدم وجود داره یانه؟

با سلام
    دوست گرامی، با توجه به شروع پریودتون،احتمال بارداری صفره! ولی برای خارش و سوزش و ترشحاتتون احتمال عفونت میره،لذا بهترین کار،مراجعه به متخصص زنان هست!!
    موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  7. با سلام
    یکی از دوستان من هم این مشکل رو داشت و یکی از لبها بزرگتر از دیگری بود و میگفت بعد ازدواج پس از چند بار رابطه هم اندازه شد.

8. شايد شما مشكل بارتلن داشته باشيد - غده اي است كه همه دارند ولي در بعضي از خانمها بزرگ ميشود و بايستي عمل كنند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید