شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    2 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 2

1. sbbn

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ببخشید میخواستم بدونم ایا با لباس زیر هم میشه منی و یا بهتر بگم اسپرم به واژن برسه ؟

2. sbbn نوشته است: ببخشید میخواستم بدونم ایا با لباس زیر هم میشه منی و یا بهتر بگم اسپرم به واژن برسه ؟

ایشون لباس تنش بوده و با داشتن لباس بارداری اتفاق نمیوفته این سوال هم 2 بار در سایت مطرح شده کمه کم
    اسپرم پا نداره که از لباس بپره بیرون که!!!!!!!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. sbbn نوشته است: ببخشید میخواستم بدونم ایا با لباس زیر هم میشه منی و یا بهتر بگم اسپرم به واژن برسه ؟

سلام:
    بستگی به میزان منی و نوع لباس شما داره
    اگه طوری باشه که فقط رطوبت منی احساس بشه خیر
    در صورتی که بیش از یک رطوبت باشه ممکنه برسه

4. mahtab22 نوشته است:
    sbbn نوشته است: ببخشید میخواستم بدونم ایا با لباس زیر هم میشه منی و یا بهتر بگم اسپرم به واژن برسه ؟

سلام:
    بستگی به میزان منی و نوع لباس شما داره
    اگه طوری باشه که فقط رطوبت منی احساس بشه خیر
    در صورتی که بیش از یک رطوبت باشه ممکنه برسه

کاربرای عزیز دقت کنن با هر شرایطی و با هر میزان رطوبی در صورتی که یکی از طرفین لباس بر تن داشته باشن احتمال بارداری به هیچ عنوان نیست
    این موردی که شما فرمودید احتمالش یه در یک میلیون هست

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. sbbn

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    البته من منظورم از لباس شورت و شلوار جین بود . ایا میشه با این حالت اسپرم به درون واژن برسه ؟
    حالا به نظر مهتاب جان هم بازم میشه حامله شد ؟؟؟
    اگه کاربرهای دیگه هم بهم جواب بدین ممنون میشم. احتمال بارداری ؟

6. sbbn نوشته است: البته من منظورم از لباس شورت و شلوار جین بود . ایا میشه با این حالت اسپرم به درون واژن برسه ؟
    حالا به نظر مهتاب جان هم بازم میشه حامله شد ؟؟؟
    اگه کاربرهای دیگه هم بهم جواب بدین ممنون میشم. احتمال بارداری ؟

دوست عزيزم اگه قرار بود اينجوري كسي حامله بشه الان همه مجرد ها 2 جين بچه داشتن و متاهل ها كه ديگه هيچي...

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  7. سلام
    اگرروش اورژانسی درست اجرانشه وبعدازیک هفته خونریزی اتفاق بیافته آیابه معنی باردارنبودنه؟خاااااااااهش میکنم یه نفرپاسخ بده بعداز گذشت17روزم ا رابطه ازبیبی چک استفاده کردم منفی بود.ینی بارذاری وجود نداره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. somijoon نوشته است: سلام
    اگرروش اورژانسی درست اجرانشه وبعدازیک هفته خونریزی اتفاق بیافته آیابه معنی باردارنبودنه؟خاااااااااهش میکنم یه نفرپاسخ بده بعداز گذشت17روزم ا رابطه ازبیبی چک استفاده کردم منفی بود.ینی بارذاری وجود نداره

بار ها توي سايت اومده

خونريزي يعني عدم بارداري. احتياجي به بيبي چك نبود ديگه.

9. somijoon نوشته است: سلام

اگر بعد رابطه پریود شدید بارداری منتفیه
    بی بی چک هم تا حدودی میشه اطمینان کرد بهش
    بمکان بارداری نیست
    نوع رابطه رو مشخص نکردید اگر سطحی بوده که بارداری منتفیه

10. سلام دوستان گلم
    سوالی داشتم
    رابطه ای داشتم در روز 3 اردیبهشت بطور سطحی با پیش آب طرف من هم شورت پاش بود
    روز 13 اردیبهشت پریود شدن اما من از روی نگرانیم باور نکردم و روز 28 اردیبهشت یعنی 25 روز بعد از رابطه آزمایش بتا دادن جواب منفی بود
    و امروز که 28 خرداد هست  یعنی بهد از گذشت 57 روز من هنوز نگرانم چون دسترسی ندارم به ایشون
    از عذاب وجدان و استرس واقعا بیمار شدم
    گفتم شاید بتونید کمکم کنید
    متشکرم

11. saye110 نوشته است: سلام دوستان گلم
    سوالی داشتم
    رابطه ای داشتم در روز 3 اردیبهشت بطور سطحی با پیش آب طرف من هم شورت پاش بود
    روز 13 اردیبهشت پریود شدن اما من از روی نگرانیم باور نکردم و روز 28 اردیبهشت یعنی 25 روز بعد از رابطه آزمایش بتا دادن جواب منفی بود
    و امروز که 28 خرداد هست  یعنی بهد از گذشت 57 روز من هنوز نگرانم چون دسترسی ندارم به ایشون
    از عذاب وجدان و استرس واقعا بیمار شدم
    گفتم شاید بتونید کمکم کنید
    متشکرم

نگرانيتون واقعا بي مورده.

ايشو پريود شدن اين يعني عدم بارداري و بار ها تو سايت عنوان شده.

لطفا قبل از سوال كردن سرچ كنيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. eagleeye

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام ... من با نامزدم در 40 روز پیش رایطه داشتم که منی در واژن تخلیه شد که بعد از رابطه و تا فاصله 55 ساعت دو تا قرص لونورژسترول خورده شد و فقط یک بار لکه بینی صورت گرفتو تا به حال پریودی صورت نگرفته در فاصله 34 روز از رابطه تست بتا منفی بود و مقدارش صفر بود همچنین دوبار بی بی چک منفی بود.امروز بعد از 18 روز تاخیر در پریود یک لکه بینی خفیف اما بدون درد دیده شد و دیگه هیچی .. احتمال بارداری خارج از رحم است ؟؟؟

13. eagleeye نوشته است: با سلام ... من با نامزدم در 40 روز پیش رایطه داشتم که منی در واژن تخلیه شد که بعد از رابطه و تا فاصله 55 ساعت دو تا قرص لونورژسترول خورده شد و فقط یک بار لکه بینی صورت گرفتو تا به حال پریودی صورت نگرفته در فاصله 34 روز از رابطه تست بتا منفی بود و مقدارش صفر بود همچنین دوبار بی بی چک منفی بود.امروز بعد از 18 روز تاخیر در پریود یک لکه بینی خفیف اما بدون درد دیده شد و دیگه هیچی .. احتمال بارداری خارج از رحم است ؟؟؟

خیر احتمال بارداری منتفیه
    تعویقشونم به دلیل مصرف قرص و برهم خوردن بالانس هورمونیه

14. اگر کاندوم بر عکس گذاشته بشه بعد تاحدی پاک بشه مشکلی پبش میآره( من متوجه نشدم ، بعدا بهم گفت) انزال 20 دقیقه بعد اتفاق افتاد ولی پیش آّب بود
    من دوره اولمه دارم قرص LD میخورم و این اتفاق روزی افتادکه 15 همین قرصم رو مصرف میکردم از روز اول هم مصرف قرصو شروع کردم، تقریبا هم مرتب خوردم ولی یک بار چند ساعت دیر شد

15. royad نوشته است: اگر کاندوم بر عکس گذاشته بشه بعد تاحدی پاک بشه مشکلی پبش میآره( من متوجه نشدم ، بعدا بهم گفت) انزال 20 دقیقه بعد اتفاق افتاد ولی پیش آّب بود
    من دوره اولمه دارم قرص LD میخورم و این اتفاق روزی افتادکه 15 همین قرصم رو مصرف میکردم از روز اول هم مصرف قرصو شروع کردم، تقریبا هم مرتب خوردم ولی یک بار چند ساعت دیر شد

یعنی چی؟یعنی بالاخره انزال توی کاندوم بوده یا نه؟
    نه چون قرص رو از روز اول پریود مصرف کردین به مدت 15 روز، تخمکی وجود نداره که بخواد لقاحی صورت گیره.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 18
رفتن به صفحه :    2 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید