شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 11

بایگانی سوالات پرده بکارت - 1

1. rosva نوشته است: سلام .روزتون بخير
    من دختري 23 ساله هستم و ميل جنسي بالايي دارم و علاقه كم به جنس مخالف و ازدواج به همين دليل معتاد استمنا شدم متاسفانه ! نزديك 2 سال پيش رابطه جنسي داشتم اما با خون و درد همراه نبود. هنوز هم از باكره بودن خودم مطلع نيستم . من تو اين دو سال بارها به استمنا رو اوردم،نميدونم ايا پردم سالمه يا نوع ارتجاعي .اما تا الان با چند شريكي كه داشتم تو دوران هاي مختلف هيچ لذتي از رابطه احساس نميكنم ، در پايان هم ارضا نميشم من حتي علاقه اي هم به هيچ شريكي ندارم فقط براي ... رابطه داشتم.در ثاني من در استمنا ارضا ميشم اما در رابطه با شريك خير.
    ايا ممكن پرده من اسيب ديده باشه اما نه درد و نه خوني مشاهده بشه؟ايا نوع پرده در ميزان لذت تاثير داره يا استرس و احساس خنثي داشتن به شريكم و اين كه علاقه و عشقي در بين نيست؟
    مسئله ديگه شايد مرتبط به اين مبحث نباشه .اما حالا كه جايي هست راحت سو الاتم و بپرسم و ازش نميگذرم.  اينكه من شرمگاهم چندين لك سفيد مثل جوش زده، شبيهه دونه هاي چربي در صورت  و تعدادش زيادتر ميشه ؟ ميترسم دچار بيماري مقاربتي شده باشم.  مدام فكر باكره بودن و سلامت جنسي ارامشمو به هم ميزنه .

اگر چیزی وارد واژن نشده باشه امکان آسیب نیست
    اما به محض ورود جسمی به واژن امکان آسیب هست شک نکنید
    جهت اطمینان به پزشک مراجعه کنید
    و این که میگید با رابطه ارضا نمیشد ابتدای ساکن باید خود ارضایی رو ترک کنید
    و سعی کنید در محیطی با ارامش و از نظر روانی در کمال راحتی باشید چون به احتمال 90% تمرکز و ترس باعث عدم ارضای شماست

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. rosva نوشته است: سلام  .روزتون بخير
    من دختري 23 ساله هستم و ميل جنسي بالايي دارم و علاقه كم به جنس مخالف و ازدواج به همين دليل معتاد استمنا شدم متاسفانه ! نزديك 2 سال پيش رابطه جنسي داشتم اما با خون و درد همراه نبود. هنوز هم از باكره بودن خودم مطلع نيستم . من تو اين دو سال بارها به استمنا رو اوردم،نميدونم ايا پردم سالمه يا نوع ارتجاعي .اما تا الان با چند شريكي كه داشتم تو دوران هاي مختلف هيچ لذتي از رابطه احساس نميكنم ، در پايان هم ارضا نميشم من حتي علاقه اي هم به هيچ  شريكي ندارم فقط براي ... رابطه داشتم.در ثاني من در استمنا ارضا ميشم اما در رابطه با شريك خير.
    ايا ممكن پرده من اسيب ديده باشه اما نه درد و نه خوني مشاهده بشه؟ايا نوع پرده در ميزان لذت تاثير داره يا استرس و احساس خنثي داشتن به شريكم و اين كه علاقه و عشقي در بين نيست؟
    مسئله ديگه شايد مرتبط به اين مبحث نباشه .اما حالا كه جايي هست راحت سو الاتم و بپرسم  و ازش نميگذرم.   اينكه من شرمگاهم چندين لك سفيد مثل جوش زده، شبيهه دونه هاي چربي در صورت   و تعدادش زيادتر ميشه  ؟ ميترسم دچار بيماري مقاربتي شده باشم.   مدام فكر باكره بودن و سلامت جنسي ارامشمو به هم ميزنه .

من متوجه نشدم که شما به چه منظوری رابطه داشتید؟ .. اگه هدفتون ارضای جنسی نبوده که مسلماً دلیل اصلی همینه .. و الا به نظر من یکی از مهم ترین دلایل تلقینه .. این که شما به خودتون می قبولونید که فقط با خودارضایی ارضا میشید .. این فکر رو در درجه اول از ذهنتون دور کنید .. و با علاقه و برای ارضا شدن در رابطه تلاش کنید ..
    و سعی کنید خودارضایی رو ترک کنید .. چون عادت به خودارضایی باعث ایجاد این وضعیت می شه...
    در مورد بکارت هم من متوجه نشدم رابطه هایی که داشتید چطور بوده.. اگه دخول اتفاق افتاده که حتی اگه پرده پاره نشده باشه اثرات دخول روش به جا مونده و برقراری رابطه مشخص خواهد بود ...

3. یه سوال برای اطلاعات خودم می خواستم
    ميزان خونريری در پريود، تخمک گذاری و پاره شدن پرده چقدر هستش؟

4. industman نوشته است:
    یه سوال برای اطلاعات خودم می خواستم
    ميزان خونريری در پريود، تخمک گذاری و پاره شدن پرده چقدر هستش؟

دقیق نمیتوان نظر داد
    بعضی از بکارتها هستند که خونریزی شدید تری نسبت به عادت دارند و همچنین بر عکس در این مورد نظر قطعی نمیشود داد

5. rosva نوشته است: سلام  .روزتون بخير
    من دختري 23 ساله هستم و ميل جنسي بالايي دارم و علاقه كم به جنس مخالف و ازدواج به همين دليل معتاد استمنا شدم متاسفانه ! نزديك 2 سال پيش رابطه جنسي داشتم اما با خون و درد همراه نبود. هنوز هم از باكره بودن خودم مطلع نيستم . من تو اين دو سال بارها به استمنا رو اوردم،نميدونم ايا پردم سالمه يا نوع ارتجاعي .اما تا الان با چند شريكي كه داشتم تو دوران هاي مختلف هيچ لذتي از رابطه احساس نميكنم ، در پايان هم ارضا نميشم من حتي علاقه اي هم به هيچ  شريكي ندارم فقط براي ... رابطه داشتم.در ثاني من در استمنا ارضا ميشم اما در رابطه با شريك خير.
    مسئله ديگه شايد مرتبط به اين مبحث نباشه .اما حالا كه جايي هست راحت سو الاتم و بپرسم  و ازش نميگذرم.   اينكه من شرمگاهم چندين لك سفيد مثل جوش زده، شبيهه دونه هاي چربي در صورت   و تعدادش زيادتر ميشه  ؟ ميترسم دچار بيماري مقاربتي شده باشم.   مدام فكر باكره بودن و سلامت جنسي ارامشمو به هم ميزنه .

برای تشخیص سلامت پرده باید به پزشک متخصص مراجعه و ایشون شما رو معاینه کنه
    در زمینه لکه ها هم بهتره به یه متخصص پوست مراجعه تا جلوی پیشرفتش رو بگیر.سرسری ازش نگذرید

6. سلام به دوستان خوبم
    مي خواستم بيرسم اكر كسي برده بكارتش باره شده باشد يعني قبلا تماس جنسي داشته وحالا قصد دارد ان را ببندد بايد جكار كند؟
    ودر ايران جه شهرهاي اين كار را انجام مي دهند وهزينه اش جه قدر است ؟
    ايا برا ي خارجيها اين كار در ايران امكان دارد ؟

7. mortooo نوشته است: سلام به دوستان خوبم
    مي خواستم بيرسم اكر كسي برده بكارتش باره شده باشد يعني قبلا تماس جنسي داشته وحالا قصد دارد ان را ببندد بايد جكار كند؟

بحث در مورد ترمیم بکارت در سایت ممنوع هست
    اما جهت اطلاع افرادی هستند که به طور غر قانونی و زیر زمینی این کار رو انجام میدن و خلاف قانونه
    هزینه گزافی هم میگیرن
    در همه شهرها هم هست

8. mortooo نوشته است: سلام به دوستان خوبم

عزیزم این کار در ایران غیر قانونی است ولی برخی از دکترها به صورت غیر قانونی و در مطب با هزینه بالا این کارو انجام میدن.
    صحبت کردن در موردش بر خلاف قوانین سایت هست ولی فقط اینو بدون که این ترمیم بدون شک توسط پزشکی قانونی قابل تشخیص هست.

9. سلام.خسته نباشيد
    يكي از دوستانم با دوستش نزدكي كرده البته به صورت مالش آلت بوده و دخولي صورت نگرفته ولي اينطور كه خودش ميگه يكي دوبار دوستش سر آلتش رو با فشار كمي به سر آلت دوستم داده كه سوزش و مقدار كمي خون رو در دو لبه كوچك احساس كرده الان ميترسه كه بكارتشو از دست داده باشه،آيا ممكنه كه اين طور  باشه؟

10. znfm نوشته است: سلام.خسته نباشيد
    يكي از دوستانم با دوستش نزدكي كرده البته به صورت مالش آلت بوده و دخولي صورت نگرفته ولي اينطور كه خودش ميگه يكي دوبار دوستش سر آلتش رو با فشار كمي به سر آلت دوستم داده كه سوزش و مقدار كمي خون رو در دو لبه كوچك احساس كرده الان ميترسه كه بكارتشو از دست داده باشه،آيا ممكنه كه اين طور  باشه؟

سلام
    بارها و بارها گفته شده كه ضربه بايد نافذ و محكم باشه اما يك تصور غلط كه بين دختران و پسران رايجه اينه كه بكارت عقبه و به اين راحتي ها از بين نميره.اما اين اشتباهه و گاهي حتي با يك ضربه بكارت از بين ميره
    دوست شما به جهت اطمينان ميتونند به پزشك زنان مراجعه كنند

موفق باشيد

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  11. znfm نوشته است: سلام.خسته نباشيد

با سلام
    دوست عزیز، متاسفانه احتمال ازاله بکارت وجود داره!! لذا پیشنهاد میکنم در اولین فرصت به متخصص زنان مراجعه کنند!
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. سلام . من تو يه سايت پزشكي خوندم كه بكارت بعضي خانم ها عقبه ولي در اينجا خوندم كه اين طور نيست.حتي نحوه ي ديدن بكارت توسط خود شخص هم زده بود.من سعي كردم اين كار و كنم ولي چيزي نديدم.اين خيلي منو ترسونده.آيا نوشته هاي اون سايت درست بوده؟واينكه آيا نوع و ميزان ضخامت بكارت دختري الزاماً ميتونه مثل مادر و يا خواهرش باشه؟مچكرم

13. znfm نوشته است: سلام . من تو يه سايت پزشكي خوندم كه بكارت بعضي خانم ها عقبه ولي در اينجا خوندم كه اين طور نيست.حتي نحوه ي ديدن بكارت توسط خود شخص هم زده بود.من سعي كردم اين كار و كنم ولي چيزي نديدم.اين خيلي منو ترسونده.آيا نوشته هاي اون سايت درست بوده؟واينكه آيا نوع و ميزان ضخامت بكارت دختري الزاماً ميتونه مثل مادر و يا خواهرش باشه؟مچكرم

دوست عزیز بکارت رو فقط پزشک متخصص میتونه تشخیص بده.اگر هر کسی بتونه پس اون بنده خدا چرا اینقدر درس خونده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
    لطفا خودتون اقدام به تشخیص نکنید چون ممکنه آسیب بزنید بهش

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 11 از 11
رفتن به صفحه :    ... 11

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید