شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 17   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 1

1. سلام به عزيزان
    آيا طبيعي است بعد از ازدواج تاريخ قاعدكي تغيير كند يعني دير كند
    بريود من 30الى 35 روزة است ؟
    بعد از ازدواج بريودم  45 روزه شد  ورفتم دكتر كفتند عاديه
    وحالا ماه دومم است وامروز 35 روزه اما خبري نيست اكه احتمال حامكلكي هست كي بايد تست كنم البته سينه وشكم درد دارم اما از خون خبري نيست

2. mortooo نوشته است: سلام به عزيزان
    آيا طبيعي است بعد از ازدواج تاريخ قاعدكي تغيير كند يعني دير كند
    بريود من 30الى 35 روزة است ؟
    بعد از ازدواج بريودم  45 روزه شد  ورفتم دكتر كفتند عاديه
    وحالا ماه دومم است وامروز 35 روزه اما خبري نيست اكه احتمال حامكلكي هست كي بايد تست كنم البته سينه وشكم درد دارم اما از خون خبري نيست

خود ازدواج ریطی به تاخیر نداره به خاطر فشار و استرس ممکنه یک مدت ناهنجاری باشد
    اگه بدون پیشگیری رابطه داشتید بله امکانش هست، اما با توجه به داشتن علائم احتمالا به زودی پریود خواهید شد.
    تست بتا رو همین الان هم میتونید بدید اما برای تست های خونگی بهتره باز هم صبر کنید

3. eagleeye

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    تاخیر بیش از یک هفته در پریود در حالی که از روش اورژانسی استفاده شده باشه قابل توجیه؟ و اینکه به منفی بودن بی بی چک با توجه به فاصله 28 روز از رابطه میشه اعتماد کرد؟

4. eagleeye نوشته است: تاخیر بیش از یک هفته در پریود در حالی که از روش اورژانسی استفاده شده باشه قابل توجیه؟ و اینکه به منفی بودن بی بی چک با توجه به فاصله 28 روز از رابطه میشه اعتماد کرد؟

بله عادی هستش بی بی چک هم اگر 2 یا 3 بار چک کردید میشه اعتماد کرد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. eagleeye نوشته است: تاخیر بیش از یک هفته در پریود در حالی که از روش اورژانسی استفاده شده باشه قابل توجیه؟ و اینکه به منفی بودن بی بی چک با توجه به فاصله 28 روز از رابطه میشه اعتماد کرد؟

سلام

روش اورژانسی به علت برهم زدن بالانس هورمونی باعث جلو افتادن یا عقب افتادن پریود می شود که این

امری طبیعی است و خود به خود بعد از یک دوره برطرف میشود در کل جواب مثبت بی بی چک قابل اطمینان تر از

جواب منفی آن است برای اطمینان بیشتر بهتر است آزمایش خون بدهید اما اگر روش اورژانسی را به درستی

انجام داده اید جای نگرانی نیست و احتمال بارداری منتفی است

موفق باشید

6. eagleeye

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    Clooney نوشته است:
    eagleeye نوشته است: تاخیر بیش از یک هفته در پریود در حالی که از روش اورژانسی استفاده شده باشه قابل توجیه؟ و اینکه به منفی بودن بی بی چک با توجه به فاصله 28 روز از رابطه میشه اعتماد کرد؟

بله عادی هستش بی بی چک هم اگر 2 یا 3 بار چک کردید میشه اعتماد کرد

مرسی .. همونطور که گفتم بعد از استفاده از روش اورژانسی نامزدم یکبار دچار لکه بینی شد و پریود نشد ممکنه موعد این پریودش بر مبنای روزی که لکه بینی داشته صورت بگیره؟؟ ممنون از جوابای خوبتون .

7. با سلام خدمت جناب اقاي دكتر صادقي
    من 14 روز پيش با همسرم نزديكي كرديم.
    با توجه به اينكه همسر من پرده بكارت دارد دخول صورت نگرفته ولي مني اطراف هلت ريخته.بي بي تست هم بعد از 12 روز انجام داديم و نتيجه منفي بود ايا احتمال حاملگي وجود دارد؟<xml><o></o>

8. mostafap نوشته است: با سلام خدمت جناب اقاي دكتر صادقي
    من 14 روز پيش با همسرم نزديكي كرديم.
    با توجه به اينكه همسر من پرده بكارت دارد دخول صورت نگرفته ولي مني اطراف هلت ريخته.بي بي تست هم بعد از 12 روز انجام داديم و نتيجه منفي بود ايا احتمال حاملگي وجود دارد؟<xml><o></o>

سلام
    وجود بکارت به معنی عدم بارداری نیست و فرد با داشتن پرده بکارت هم میتواند باردار شود..............بی بی چک در صورتی جواب میدهد که حداقل 21 روز از رابطه گذشته باشه
    موفق باشید و خوشبخت

9. سلام
    چند سوال داشتم
    1- اگر 1 روز قبل از پریود نزدیکی انجام شود و منی روی واژن خانوم خالی شود و خانوم از فرداش به مدت 4 روز پری باشند چقدر احتمال جاملگی است؟
    2- حال اگر در دوره بعدی پری خانوم با گذشت 20 روز از زمانی که پری می شدند پری نشود چه دلایلی دارد؟
    لطفا جواب بديد

10. Yashkhan نوشته است: سلام
    چند سوال داشتم
    1- اگر 1 روز قبل از پریود نزدیکی انجام شود و منی روی واژن خانوم خالی شود و خانوم از فرداش به مدت 4 روز پری باشند چقدر احتمال جاملگی است؟
    2- حال اگر در دوره بعدی پری خانوم با گذشت 20 روز از زمانی که پری می شدند پری نشود چه دلایلی دارد؟
    لطفا جواب بديد

سلام
    احتمال بارداری نیست
    عقب اوفتادگی اگه قرص مصرف کرده به خاطر قرصاست و اگر مصرف نکرده شاید به خاطر استرس

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  11. cima نوشته است:
    hamzeh123 نوشته است: سلام و خسته نباشید
    من یه سوال داشتم که لطفا سریعتر جوابش رو بهم بدین.
    من با دوستم رابطه مقعدی داشتم.
    دوستم 15 روز از پریودش گذشته بود که ما با هم نزدیکی داشتیم. رابطه ما کاملا مقعدی بود و من منی خودم رو تو مقعدش ریختم. ما چند بار همون روز این رابطه رو داشتیم. ولی بعدش که من منی خودم رو خالی می کردیم اگر مایع ایی از مقعدش بیرون میومد سریع با دستمال پاک می کردم و دوستم بلافاصله می رفت و خودش رو می شست. الان 5 روز از زمانی که باید پریود می شده می گذره و هنوز پریود نشده. سابقه پریود نا منظم رو داشته و تو این چند وقت هم استرس داشته. الان نگرانیم که نکنه حامله شده باشه!!! آیا احتمال باراداری با توجه به توضیحاتی که دادم هست یا خیر! آیا اگر مایع منی داخل مقعد ریخته شود و بعد مقداریش در حالی که من آلتم رو بیرون می یارم بیرون بیاد ولی بلافاصله بعدش پاک کنیم و بعد با آب کامل شسته بشه (با احتمال اینکه مایع منی بعد از خروج از مقعد نزدیک آلت دوستم هم رسیده باشه ولی گفتم هم پاک کردیم سریع و هم با آب شست! بازم احتمال بارداری هست؟
    با توجه به اینکه تو این چند روز استرس داشته و سابقه دیر و زود شدن پریود هم داشته...
    درضمن دوستم باکره هم هست.
    لطفا راهنمایی کنین. ممنون.

با توضيحاتي كه دادين اگه مطمئن هستيد مني با واژن و پيش آب تماس نداشته بارداري منتفيه.

بكارت مانع بارداري نميشه و بودن افراد باكره اي كه حامله شدن اما خيلي كمه تعدادشون.

حالا اگر منی از مقعد بیرون اومده باش و قبل از اینکه کامل اون رو پاک کرده باشیم به روی واژن رسیده باشه و سپس پاکش کنیم و با آب بشوریم، آیا باز احتمال بارداری هست؟؟؟!!!! با توجه به توضیحاتی هم که در پست قبلیم دادم.

12. hamzeh123 نوشته است:
    cima نوشته است:
    hamzeh123 نوشته است: سلام و خسته نباشید
    من یه سوال داشتم که لطفا سریعتر جوابش رو بهم بدین.
    من با دوستم رابطه مقعدی داشتم.
    دوستم 15 روز از پریودش گذشته بود که ما با هم نزدیکی داشتیم. رابطه ما کاملا مقعدی بود و من منی خودم رو تو مقعدش ریختم. ما چند بار همون روز این رابطه رو داشتیم. ولی بعدش که من منی خودم رو خالی می کردیم اگر مایع ایی از مقعدش بیرون میومد سریع با دستمال پاک می کردم و دوستم بلافاصله می رفت و خودش رو می شست. الان 5 روز از زمانی که باید پریود می شده می گذره و هنوز پریود نشده. سابقه پریود نا منظم رو داشته و تو این چند وقت هم استرس داشته. الان نگرانیم که نکنه حامله شده باشه!!! آیا احتمال باراداری با توجه به توضیحاتی که دادم هست یا خیر! آیا اگر مایع منی داخل مقعد ریخته شود و بعد مقداریش در حالی که من آلتم رو بیرون می یارم بیرون بیاد ولی بلافاصله بعدش پاک کنیم و بعد با آب کامل شسته بشه (با احتمال اینکه مایع منی بعد از خروج از مقعد نزدیک آلت دوستم هم رسیده باشه ولی گفتم هم پاک کردیم سریع و هم با آب شست! بازم احتمال بارداری هست؟
    با توجه به اینکه تو این چند روز استرس داشته و سابقه دیر و زود شدن پریود هم داشته...
    درضمن دوستم باکره هم هست.
    لطفا راهنمایی کنین. ممنون.

با توضيحاتي كه دادين اگه مطمئن هستيد مني با واژن و پيش آب تماس نداشته بارداري منتفيه.

بكارت مانع بارداري نميشه و بودن افراد باكره اي كه حامله شدن اما خيلي كمه تعدادشون.

حالا اگر منی از مقعد بیرون اومده باش و قبل از اینکه کامل اون رو پاک کرده باشیم به روی واژن رسیده باشه و سپس پاکش کنیم و با آب بشوریم، آیا باز احتمال بارداری هست؟؟؟!!!! با توجه به توضیحاتی هم که در پست قبلیم دادم.

ايشون در دوران تخمك گذاري بودن اما احتمال بارداريشون با شرايطي كه گفتين تقريبا نيست

13. با سلام
    دختری 23 ساله ام.به خاطر پریود نا مرتبم و آکنه،سه سالی میشه که قرص سیپروترون  کامپاند استفاده می کنم.
    دیروز صبح(روز 10 ام پریودم) با نامزدم یه رابطه سطحی و بدون دخول داشتم.آبش روی واژنم ریخته نشد،ولی از پیش آب مطمئن نیستم(2 مرتبه این کارو انجام داد و ارضا شد).
    البته باید بگم دیروز،روز تخمک گذاری من بوده!با نرم افزاری که از سایت دانلود کرد،متوجه شدم(از همین قضیه می ترسم).
    حالا امکان بارداری وجود داره؟؟؟
    از دیروز هم زیر شکمم یه کم درد می کنه!
    می خواستم بدونم قرص سیپروترون به تنهایی روش مطمئنئیه برای جلوگیری از بارداری؟
    در حال حاضر لازمه از روش اورژانسی استفاده کنم؟ اصلا میشه قرص سیپروترون رو همراه با اچ دی مصرف کرد؟؟

14. سلام دوستان.
    اگه يادتون باشه يه ماه قبل نزديك بود من و بزنين كه مي گفتين اختمال بارداريم وجود نداره چون تو دوران پريود بودم و مني هم بيرون خالي شده.الان 1 ماه هست كه از نزديكي و پريودم ميگذره و من پريود نشدم.كلا ماه ژر استرسي بود واسم و اختمال ميدم بخاطر اون عقب افتاده(17/2 پريود و 21/2 نزديكي و 23/2 پايان پريود)ي خواستم بدون درست حدس زدم يا نه و اينكه قرص هايي هست كه باعثميشه دم پريود شه.يعني اونو جلوتر مياره(و البته پريودم به معناي عدم بارداري هست)توصيه شما چيه؟آيا مي تونم قرص بخورم يا نه ختما بايد روال طبيعي باشه با اينكه قفرق نداره مهم اينه كه ژريود بشم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون.فقط زود بگگين عالي ميشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. سلام
    من دختری 22 ساله با قاعدگی منظم هستم یک رابطه داشتم که در ان دخول صورت نگرفته ولی منی به روی آلت تناسلی ریخته شده و با توجه به اینکه روز پنجم قاعدگی بودم و بعد از این جریان خونریزی متوقف شد میخواستم بدانم آیا احتمال حاملگی وجود دارد یا خیر؟
    و آیا با تست ادرار بعد از 10 روز مشخص میشود یا خیر؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 17 از 19
رفتن به صفحه :    ... 17   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید