شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارگاسم(ارضا شدن)در زنان

1. shirin22 نوشته است: سلام
    اول از همه باید معذرت خواهی‌ کنم اگه که سوال خوام رو جای نوشتم کهنباید می‌نوشتم.من تازه عضو این سایت شدم و خیلی‌ وارد نیستم.عذر خواهی‌می‌کنم
    سوال من اینکه:من حدود دو هفتست ازدواج کردم.از دست دادن پردهٔ بکارتمهمراه با خونریزی خیلی‌ کم و تقریبا بی‌درد بود.اما مشکل اینجاست که اگهخیلی‌ از دوستان از رابطشون لذت میبرند اما به اوج لذت نمیرسند،مشکله مناینه که اصلا هیچ حسی ندارم.کلا آلت همسرم رو حس نمیکنم(منظورم بد ازدخول) و هیچ حس خاصی‌ از رابطمون ندارم،همسرم نهایت تلاششو می‌کنه.ابتدامشکله زود ارضایی رو داشت که خیلی‌ سعی‌ می‌کنه و تونسته حتی به نیمساعت(جدا از تحریک‌های اولیه) طول میکشه.اما بازم بی‌ نتیجه بود.تنها چیزیکه حاصل من می‌شه از رابطه فقط دلدردی خیلی‌ شدید،ممتد و خستهکنند‌ست(بیشتر در قسمت سمت چپ زیر شکمم).بخاطر همین مشکله که خیلی‌ زیادنسبت به رابطمون سرد شدم،نمیدونم شاید به نظر خیلی‌ زود برسه بعد دو هفتهاما این موضوع برای من خیلی‌ عذاب آور شده.با اینکه همه در روزهای اولازدواجشون خیلی مشتاق رابطه هستن من کاملا سرد شدم و اکثر موقعها بدهاینکه اون ارضا می‌شه من شدیدا بد اخلاقی‌ از خودم نشون میدم(کاملاناخواسته)ا.ممنون میشم اگه منو رهنمایی کنید.

با سلام دوست گرامی، آیا از اول بلوغ این لذت رو احساس نمیکردید؟؟ منظورم اینه که حتی با خودارضائی احتمالی که شاید اون زمان داشتید!! ولی پیشنهادم اینه که به متخصص زنان مراجعه کنید تا ضمن معاینات بالینی، نظر ایشون رو هم جویا بشید! به هر حال فکر نمیکنم این حالت شما عادی باشه! پس حتماً به متخصص مربوطه مراجعه کنید!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام به همه دوستان فقط سوالم اينه اكر زن به اركاسم(ارضا نشود ) نرسد فقط شوهرش در وازن اون  مني خالي كند ايا احتمال حاملكي هست يا بايد زن هم به اركاسم برسد ؟

وسوال بعدي اينه اكه زن بعد ازاينكه مرد مني خود را در وان او ريخت واز او دور شد وزن با انكشت به اركاسم برسد احتمال حاملكي هست ؟

3. samin61

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    mortooo نوشته است: سلام به همه دوستان فقط سوالم اينه اكر زن به اركاسم(ارضا نشود ) نرسد فقط شوهرش در وازن اون  مني خالي كند ايا احتمال حاملكي هست يا بايد زن هم به اركاسم برسد ؟

وسوال بعدي اينه اكه زن بعد ازاينكه مرد مني خود را در وان او ريخت واز او دور شد وزن با انكشت به اركاسم برسد احتمال حاملكي هست ؟

سلام
    ارگاسم زن و یا خودارضایی پس از رابطه جنسی ؛ هیچ رابطه ای با بارداری و یا عدم بارداری او ندارد ... اگر رابطه جنسی کامل و محافظت نشده صورت گیرد احتمال بارداری بسیار بالا خواهد بود
    زیرا ترکیب اسپرم و تخمک است که باعث ایجاد نطفه و تشکیل جنین می شود و این ربطی به ارگاسم و یا عدم ارگاسم ندارد

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. marjankhanom نوشته است: دوستان سلام.مدتهاست که میخواستم سوالی رو مطرح کنم.از همه دوستان بالاخص کسانی که تجربه دارن تقاضا دارم که به سوال من پاسخ بدن چون من خودم از لحاظ تئوری همه رو فوت آبم.
    من تقریباً 2 ماهی هست که ازدواج کردم.شوهرم مرد گرم مزاجیه و البته من هم پاسخگوی نیازش هستم.من در تمام طول رابطه لذت کامل رو میبرم و البته کل رابطه 45 دقیقه و گاهی 1 ساعت به طول می انجامه.شوهرم اوایل زودانزالی داشت اما الان اصلاً.البته بدون هیچ دارویی و فقط با اراده خودش.اما مشکل اینجاست که من هنوز نتونستم علائم ارضا شدن (به اوج رسیدن) رو در خودم ببینم.انگار فقط لذت میبرم و هرگز به منتهای این لذت نمیرسم که مثلاً تمام بدنم بلرزه یا بی حس بشم یا هر علامت دیگه ای.شاید اوایل برام مهم نبود و فکر میکردم دلیلش انزال زودرس همسرمه اما الان دیگه نه.وقتی میبینم شوهرم واقعاً داره خسته میشه و نفس کم میاره،تظاهر میکنم ارضا شدم تا به اون فشار نیاد!!!اما این روزا احساس میکنم کمی دارم سرد میشم آخه چیزی که پایان نداره چه فایده داره!اواخر رابطه احساس شدید ادرار دارم.میدونم که از علائم انزاله اما نمیدونم چطور تخلیه میشه.هزار راه رو امتحان کردم نشد.طولانی تر کردن معاشقه و پیش نوازی،مالش آلت(کلیتوریس)،استفاده از پوزیشن های مختلف مخصوصاً حالتهای لذت بخش ترو وووو......هر کاری که بگید میکنیم اما نشد که نشد.میخوام کسی که تجربه داره بهم بگه ارضا شدن چه علامتی داره؟چکار کنم تا منم به این لذت برسم؟آیا هنوز کمی زوده و تجربه لازمه؟آیا ممکنه ارضا بشیم و نفهمیم؟

مرجان جان،
    اینی که میخوام بگم تجربه شخصی من و همسرم هست.من و همسرم هیچ کدام به حالت ارگاسم نمیرسیدیم.من به خودم زیاد فکر نمیکردم ولی از اینکه همسرم به اوج لذت نمیرسه رنج میبردم چون میترسیدم ازم دلسرد بشه و .... البته من همیشه تظاهر به ارضا شدن میکردم که شاید اینجوری همسرم هم به لذت برسه ولی نتیجه نداشت...راستش جفتمون ترسیده بودیم که نکنه ایراد داریم ولی بعد از گذشت حدود 3،4 ماه مشکل همسرم حل شد.وقتی برای اولین بار به اوج لذت رسید،ازش پرسیدم چی شد؟؟ گفت تو همه کار برای من میکردی ولی من تمرکز نداشتم.اون موقع نزدیکی اینقدر به این فکر میکرد که باید به ارگاسم برسه که بدتر تمرکزش بهم میخورد.از اون روز به بعد اون هر دفعه بارها ارضا میشد ولی من بیچاره حتی یکبار هم ارضا نمیشدم.این قضیه در مورد من 5،6 ماه طول کشید.حالم دیگه از نزدیکی و تظاهر به ارضا بهم میخورد ولی یکبار خیلی خیلی به طور اتفاقی موقع رابطه جنسی دهانی همسرم اونقدر از خود بیخود شد که من واقعا تمام بدنم شروع به لرزیدن کرد.حس کردم مغذم از هر فکری خالیه . او موقع تنها چیزی که تو ذهنم بود حرکات همسرم بودو... بالاخره من ارضا شدم.بعدش اینقدر از حس رفتم که همسرم میگفت سارا چرا این دفعه اینجوری شدی؟؟ بنده خدا نمیدونست بار اولمه ارضا میشم Smile)  
    خلاصه مرجان جونم همه اینارو گفتم که بگم تجربه من و همسرم نشون میده فقط و فقط تمرکز جواب میده.نمیتونم بگم چه جوری باید خودت حس کنی و بخوای.
    ولی بدون دائمی نیست و حل میشه به مرور.
    موفق باشی.

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  5. خانم shirin22

درصحبتهاي شما يك نكته مهم وجود داره (اينكه اصلا الت همسرتون رو احساس نمي كنيد)به نظرم همسر شما در حال رفع زود انزالي خودش با اسپري هاي تاخيري است . و به احتمال قوي اطلاع نداشته و پس از مصرف التشو شتشو نداده و در نتيجه مواد بي حس كننده مصرفي در زمان دخول و در تماس با شما باعث بي حس واژن شما ميشود . پس فعلا بدون اينكه از او بخواهيد استفاده نكنه از او بخواهيد كمي پس از مصرف التشو بشوره و نزديكي رو با پيش نوازي بيشتر شروع كنيد .

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  6. marjankhanom نوشته است: دوستان سلام.مدتهاست که میخواستم سوالی رو مطرح کنم.از همه دوستان بالاخص کسانی که تجربه دارن تقاضا دارم که به سوال من پاسخ بدن چون من خودم از لحاظ تئوری همه رو فوت آبم.
    من تقریباً 2 ماهی هست که ازدواج کردم.شوهرم مرد گرم مزاجیه و البته من هم پاسخگوی نیازش هستم.من در تمام طول رابطه لذت کامل رو میبرم و البته کل رابطه 45 دقیقه و گاهی 1 ساعت به طول می انجامه.شوهرم اوایل زودانزالی داشت اما الان اصلاً.البته بدون هیچ دارویی و فقط با اراده خودش.اما مشکل اینجاست که من هنوز نتونستم علائم ارضا شدن (به اوج رسیدن) رو در خودم ببینم.انگار فقط لذت میبرم و هرگز به منتهای این لذت نمیرسم که مثلاً تمام بدنم بلرزه یا بی حس بشم یا هر علامت دیگه ای.شاید اوایل برام مهم نبود و فکر میکردم دلیلش انزال زودرس همسرمه اما الان دیگه نه.وقتی میبینم شوهرم واقعاً داره خسته میشه و نفس کم میاره،تظاهر میکنم ارضا شدم تا به اون فشار نیاد!!!اما این روزا احساس میکنم کمی دارم سرد میشم آخه چیزی که پایان نداره چه فایده داره!اواخر رابطه احساس شدید ادرار دارم.میدونم که از علائم انزاله اما نمیدونم چطور تخلیه میشه.هزار راه رو امتحان کردم نشد.طولانی تر کردن معاشقه و پیش نوازی،مالش آلت(کلیتوریس)،استفاده از پوزیشن های مختلف مخصوصاً حالتهای لذت بخش ترو وووو......هر کاری که بگید میکنیم اما نشد که نشد.میخوام کسی که تجربه داره بهم بگه ارضا شدن چه علامتی داره؟چکار کنم تا منم به این لذت برسم؟آیا هنوز کمی زوده و تجربه لازمه؟آیا ممکنه ارضا بشیم و نفهمیم؟

marjankhanom نوشته است:
    jiji نوشته است:
    marjankhanom نوشته است: دوستان سلام.مدتهاست که میخواستم سوالی رو مطرح کنم.از همه دوستان بالاخص کسانی که تجربه دارن تقاضا دارم که به سوال من پاسخ بدن چون من خودم از لحاظ تئوری همه رو فوت آبم.

سلام
    ضمن تبریک به شما بابت این وصلت فرخنده   
    من با دیدین جمله "تظاهر میکنم ارضا شدم تا به اون فشار نیاد!!!"یاد مقاله ای که قبلا دوستمون اقای maepc در سایت گذاشتند به نام چرا خانم ها تظاهر به ارگاسم می کنند؟ افتادم و اتفاقا دیدم که شما هم بابت مقاله ازش تشکر کردید...........حتما خوندید که "آن زن گفت که زندگی جنسی او همان شب تمام شد. شوهرش کم کم تمایلش را به او از دست داد و در مابقی زندگی زناشویی هیچ رابطه جنسیی با هم نداشتند."پس مقاله رو یکبار کامل بخونید......ضمن تایید سخنان خانم royad شاید روی رابطه تمرکز ندارید!!!!
    موفق باشید و خوشبخت

ممنون دوست عزیز.من اون مقاله رو نه تنها بارها خوندم بلکه پرینت گرفتم و برای شوهرمم بردم.جالبه بدونید که تقریباً داشت همون اتفاقی که برای زن مقاله افتاده بود برای من می افتاد!!!!!!!!حالا این مسئله باعث شده نسبت به این سایت هم سرد بشم چون وقتی می بینم با این همه تئوری نمیتونم به خودم کمک کنم.....!من تمرکز دارم.خیلی هم لذت میبرم.خیلی.اما این لذت یک جریان مداوم و یک سطحه.انگار هرگز به اوج نمیرسه.حالا اون خانم که میگن زمان لازمه و ایشونم یکسال مثل من بودن،منم خیلی وقتها همین فکر رو میکنم.اما فکرش رو بکنید من دلم میخواد این همه خستگی روزانه یه جوری از تنم خارج بشه.همه جا گفته میشه که ارضا شدن خستگی رو بیرون میکشه.اما من بعد از هر رابطه به دلیل طولانی بودن و عدم ارضا،تقریباً نابود میشم!برا همینم دوست دارم هر کسی تجربه ای داره منو راهنمایی کنه.

سلام

دوستان پاسخ های خوبی دادند و به نکات مفیدی اشاره کردند من هم چند مطلب اضافه میکنم

درست است که از نظر تئوری بعد از انجام پیشنوازی و برقراری رابطه واژینال و گذشت مدت زمان مشخصی باید ارگاسم صورت

بگیرد اما این تئوری اصلی و کلیات مطلب است اما در بیرون رابطه جنسی یک رابطه فیزیکی محض است ولی واقعیت چیز

دیگری است بخش مهمی از رابطه جنسی انتزاعی است یعنی به تخیل و تفکر ما برمیگردد و مراحلی که برای یک رابطه

جنسی در نظر میگیرند که حتما شما با این چند مرحله و فاز آشنا هستید بیشتر اشاره به بخش انتزاعی رابطه جنسی دارد

پس معلوم است که آمادگی ذهن و فکر از هرچیزی در رابطه جنسی مهمتر است و اینکه شما اشاره میکنید که بعد از ارگاسم

کامل خستگی را از بین میبرد منظور خستگی فکری و روحی است نه جسمی که خود میتواند رابطه تنگاتنگ رابطه جنسی

و سیر تفکرات را نشان دهد البته باید توجه داشت یک رابطه خوب نیازمند هماهنگی فکر و جسم است تا هم بتوان به

شریک خود لذت کافی را داد و هم نهایت لذت را برد من در این راستا چند توصیه به شما دارم و امیدوارم شما با هوشیاری

خودتان و با کمک گرفتن از همسرتان از این لذت خدا دادی بهره مند شوید

مانند یک مسافرت که از قبل باید خودتان را آماده کنید فکرخودو همسرتان را برای یک رابطه جنسی خوب از چند روز قبل

آماده کنید بهترین و مناسب ترین و راحت ترین جای خانه را برای این کار انتخاب کنید تمام وسائلی که لازم میشود را فراهم

و تمام وسائلی نظیر موبایل تلفن زنگ خانه و ... که ممکن است تمرکز شما را بهم بزند را مشخص کنید و برای روز موعود

به نوعی از کار بیندازید  به خود تلقین کنید که اینبار با دفعات قبل فرق دارد و اینبار من لذت کامل را خواهم برد و به ارگاسم

میرسم این حس متفاوت بودن این رابطه را به همسرتان هم انتقال دهید ولی همه چیز باید عادی باشد تا استرس ایجاد نشود

در این مدت از تمرینات کگل هم کمک بگیرید این تمرینات میتواند به شما کمک شایانی کند

بالاخره این روز فرا میرسد در این روز هم به این توصیه ها عمل کنید

فداکاری بس است آدم نمیتواند برای مدت زیادی برای کسی فداکاری کند حتی اگر خیلی دوستش داشته باشد آخر یک روز

میرسد که کم میآورید اما گفتن اینکه فداکاری میکردید کار بسیار خطرناکی است مثل این میماند که همسر شما همیشه از

قرمه سبزی خوشش می آمده و ابراز رضایت از خوردنش میکرده حال به یکباره بعد از چند سال بگوید به خاطر شما اینکار را کرده

شما تصور کنید که چه حالی میشوید و چه احساس به شما دست میدهد البته این یک مثال ساده است و در رابطه جنسی

موضوع پیچیده تر است پس موضوع این فداکاری باید محرمانه بماند ولی دیگر این فداکاری را نکنید

اگر در این روز ارگاسم نشدید از همسرتان بخواهید ادامه بدهد (نوبت اوست که فداکاری کند)

اگر نتوانست و به ارگاسم رسید از او بخواهید با دهان این کار را بکند خیلی از خانم ها از این طریق و تحریک چوچوله با دهان

ارگاسم میشوند همچنین با دست هم به تحریکات ادامه بدهد و شما هم در این میان با کمک و راهنمایی در پیشبرد هدفتان

بکوشید از طولانی شدن رابطه وخسته شدن همسرتان باکی نداشته باشید اکثر آقایان برای به ارگاسم رسیدن خانمها

انرژی زیادی دارند و ناامید نمیشوند در این بین هم به همسرتان بگویید که چقدر باید ادامه دهد و به این طریق کمکش کنید

مطمئن باشید که با پشتکار نتیجه خواهید گرفت

یکی از روشهایی که میتوانید با آن سیکل به اوج رسیدنتان را کشف کنید خود ارضایی از طریق تحریک چوچوله و واژن است

(با توجه به اینکه مضراتی برای آن وجود دارد و مجرد ها را از انجام آن باز میداریم) با خود ارضایی حتما شما ارگاسم میشوید

و در این مورد کمک شایانی میکند حتی در حضور همسرتان هم میتوانیداین کار را بکنید باعث تحریک او نیز میشوید

و اگر خواستید از دستان همسرتان هم برای تحریک نقاط حساس خود استفاده کنید

حتما مورد آخر را سعی کنید قبل از انجام رابطه اصلی تجربه کنید تا شناختتان از خودتان بیشتر شود

رابطه جنسی موفق= زندگی خوب و خوش و موفق

توجه داشته باشید که این معادله در اکثر موارد درست است همینطور که میدانید علت اصلی خیلی از جدایی ها رابطه جنسی

نا موفق است بدانید که لذت نبردن کامل شما از رابطه و نداشتن ارگاسم در شما علاوه بر خودتان در نهایت به همسرتان هم

آسیب خواهد زد پس برای داشتن یک رابطه موفق از همه توانایی هایتان استفاده کنید و همه استعداد های خود را بکار بگیرید

موفقیت خود را هم در اینجا به ما اطلاع دهید تا ما هم خوشحال شویم

موفق باشید

تشکر شده توسط : 10 کاربر
  7. marjankhanom نوشته است: دوستان سلام.مدتهاست که میخواستم سوالی رو مطرح کنم.از همه دوستان بالاخص کسانی که تجربه دارن تقاضا دارم که به سوال من پاسخ بدن چون من خودم از لحاظ تئوری همه رو فوت آبم.

مرجان عزيز ....
    اين قصه تكراريه زندگي همه ماست .... و خيلي  از زوجها!
    نگران نباش و عجله نكن ...
    بله خيلي زوده .... بدن ما براي انطباق با هر شرايط جديدي  احتياج به يه زمان مشخص داره ... كه بايد با صبوري بگذرونيش ...
    در اين مواقع بيشتر از اين كه حواست به رابطه باشه يه صدايي در پس ذهنت مرتب ميگه پس چرا نميشه ؟؟؟؟ پس كو اون نهايت لذت ؟؟؟ چرا ؟؟؟؟
    و تو بيشتر به جاي اينكه متمركز " بهتر بودن در زمان حال باشي " نگران " فقدان اونچه كه قراره بياد " هستي ...
    و اين ميتونه كاملا نا خود آگاه باشه ...
    كه وقتي به قول خودت يه پروسه اي رو كه تو ازش لذت و اوج بهترين حس ها رو انتظار داشتي نا تموم ميمونه .... نا خوداگاه سرد ميشي ...
    چون با خودت فكر ميكني يه مشكل بزرگ اين وسط هست ....
    و ما زنها هم كه دست به غصه خوردنمون حرف نداره ..... و اين ميشه هرروز  فشار روحي اي مضاعف بر فشارهاي قبلي .....
    عاميانه بگم ....يه مدت بي خيال شو ....
    فكرتو از فكراي اضافه خالي كن ....چون تا مدت زمان انطباق نگذره هر چقدرم كه دلواپس رابطه ات باشي سودي نداره ......
    پس تو اين مدت سعي كن ...خوب باشي ...فكراي مثبت بكني .... در همون سطحي كه لذت ميبري باش و "لذت ببر از اينكه لذت ميبري "...اين خيلي مهمه ...
    و يا به قول خانم  royad  از لذت بردن همسرت خوشحال باش ...
    و هر كاري رو براي عاشقانه تر شدن زندگيت ميتوني انجام بدي , انجام بده ... بذار حست هم چنان قوي بمونه
    در اين صورت به تمركزو آمادگي  لازم ميرسي ...
    مطمئن باش به زودي حل ميشه ...
    نگران نباش./.

تشکر شده توسط : 10 کاربر
  8. sbbn

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    marjankhanom نوشته است: دوستان سلام.مدتهاست که میخواستم سوالی رو مطرح کنم.از همه دوستان بالاخص کسانی که تجربه دارن تقاضا دارم که به سوال من پاسخ بدن چون من خودم از لحاظ تئوری همه رو فوت آبم.

سلام دوست خوبم. اول از همه بهت پیشنهاد میکنم همیشه وقتی بطور کامل ارضا شدی به همسرت بگو چون مرد واقعا لذت میببره که همسرش ارضا کامل بشه.
    منم اوایل نمیفهمیدم. اما کلا وقتی ارضا شدی یک احساس ارامش خاصی بهت دست میده و لحظاتی که داری به ارگاسم میرسی لحظاتیه که نفست  به  شماره مییاد و باید شوهرت هر کاری را که داره میکنه سریع تر انجام بده . در یک لحظه یک حس بیحالی بهت دست میده و بعدش یواش یواش اروم میشی.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. سلام دوستان خوبم
    من هم سوال داشتم بارها شده تو نزدیکی با همسرم من زود ارضا میشه و در ادامه تا زمانی که بخواد همسرم ارضا بشه احساس میکنم بدنم خشک شده در ضمن بعد از ارضا شدن خودم تمایل برای ادامه نمیباشم می تونم بپرسم دلیلش چیه یا باید چه کار کنم

10. سلام مرجان خانم
    اول من یه توصیه دوستانه برای شما دارم، اونم اینه که هیچ وقت راجع به این مسائل دروغ نگید. کمترین ضررش اینه که وقتی شما وانمود می کنید با یه روندی ارضا می شید، همسر شما هم بنا رو بر این میذاره و همیشه همین روند رو ادامه میده و راه های متفاوت رو امتحان نمی کنید تا ببینید چی به ارضا شدن شما کمک می کنه و احتمال ارضا شدنتون در آینده کمتر میشه. ضمن این که شما لذت می برید و به ارگاسم نزدیک می شید و وقتی تو این شرایط خانمی هیچ وقت ارگاسم نشه بهش فشار روانی میاد و طبق گفته شما حداقلش اینه که به تدریج تمایلتون به رابطه رو از دست میدید. بنابراین به نظر من خیلی مهمه که تو رابطه نسبت به این چیزا باز باشید و گفتگو کنید.
    شما گفتید که در طول رابطه تمرکز لازم رو دارید، من فقط تاکید می کنم در طول کل رابطه، هر قسمتی از بدنتون که داره تحریک میشه، فقط اون قسمت و لذتی که تو اون قسمت می برید رو تصور کنید و اجازه بدید که مغزتون از هر چیز دیگه ای به جز احساس لذت خالی بشه، گاهی بستن چشم ها و بردن سر به عقب به رفتن خانم ها به فاز نزدیک به ارگاسم کمک می کنه. و ضمنا مطابق لذتی که دارید می برید واکنش نشون بدید، چه با صدا و چه با تحریک همسرتون. تو این مرحله نگران ارگاسم نباشید و بهش فکر نکنید.
    یه نکته ای که هست اینه که ارگاسم مربوط به ریلکس بودن و آرامش داشتن بدنتون نمیشه. اتفاقا برعکس، وقتی خواستید وارد فاز ارگاسم بشید، باید سفت بهش بچسبید و تشدیدش کنید. (من ترجمه های بهتری برای tense کردن بدن و intensify کردن پیدا نکردم ولی امیدوارم منظورمو متوجه شید) چون به نظرم این می تونه همون چیزی باشه که شما کم دارید. وقتی خیلی به ارگاسم نزدیک میشید خودتون میبینید که بدنتون خیلی سفت شده و می لرزه. پس باید tense بشید و اصطلاحا چنگ بندازید به این حس و ولش نکنید. تحریک کلیتوریس اینجا خیلی می تونه کمک کنه و پروسه ارگاسم رو راحت تر و لذت بخش تر کنه. درصد بالای از خانم ها از طریق کلیتوریس و واژن با هم ارگاسم میشن. پس اگه بخوام خلاصه بگم، جایی از رابطه که شما احساس می کنید که لذت کافی رو بردید و آمادگی برای ارگاسم دارید، خودتون یا شریک تون شروع به تحریک کلیتوریس شما می کنید، پس باید پوزیشنی انتخاب کنید که برای این کار مناسب باشه. اگر بطور مناسب تحریک بشید (چون برای هر شخص با شخص دیگه فرق می کنه و شما باید بدنتون رو بشناسین) و در طول تحریک ذهنتون قفل کنید و tense باشید خودتون سفت شدن بدن و لرزه و احساس نیاز تو واژن رو حس می کنید. پس از هر دو راه واژن و کلیتوریس ادامه می دید تا به اوج برسید و اون لحظه ایه که خودتون حس می کنید که باید همه چی رو ول کنید و ارگاسم میشید و تمام اون فشار و tense بودن به سبکی و آرامش و ریلکس بودن و احساس نیاز به کمی استراحت تبدیل میشه.
    اینا رو هم به صورت تجربی و هم با جستجوهایی که قبلا توی اینترنت داشتم و مقالاتی که خونده بودم گفتم، سعی کردم راهبرد عملی ارائه کنم چون به قول خودتون تئوری رو فوت آبین! امیدوارم که مفید باشه.
    یه نکته دیگه، اونم اینه که بدن شما برای خودش حافظه داره و وقتی یک بار ارگاسم میشید بدن شما راه ارگاسم شدن رو یاد می گیره و به خاطر میسپره. دفعه های بعد ارگاسم شدن برای شما راحت تر میشه.
    ضمنا من یکی دو جا دیدم که میگن ممکنه خانم ها ارگاسم بشن و نفهمن، ولی از روی توضیحات شما به نظرم شما ارگاسم نشدید. من اون جمله رو این طوری بیان می کنم که ارگاسم برای خانم ها درجات مختلف داره و ممکنه لذتش کم و زیاد بشه. به نظر من یه راهی که لذت ارگاسم رو زیاد می کنه اینه که شما با همسرتون تقریبا در یک زمان ارگاسم بشید یا اصطلاحا بیایید. توی متدی که گفتم اگر که برای شما کارآمد بود، وقتی که سفت شدید و بدنتون شروع به لرزیدن کرد و از نظر ذهنی هم می دونستید نزدیک ارگاسم هستید، اگر به همسرتون بگید که نزدیکه بیاید و ایشون هم با شما هماهنگ شن، ارگاسم بهتری خواهید داشت!
    ببخشید که طولانی شد، دلم می خواست براتون قابل استفاده باشه، چون تو ایران متاسفانه آموزش و اطلاع رسانی درستی برای این مسائل وجود نداره و خانم ها وقتی نمی تونن ارگاسم شن احساس می کنن که مشکلی دارن که تفکر درستی نیست.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 11 کاربر
  11. pishi_naz نوشته است: سلام دوستان خوبم
    من هم سوال داشتم بارها شده تو نزدیکی با همسرم من زود ارضا میشه و در ادامه تا زمانی که بخواد همسرم ارضا بشه احساس میکنم بدنم خشک شده در ضمن بعد از ارضا شدن خودم تمایل برای ادامه نمیباشم می تونم بپرسم دلیلش چیه یا باید چه کار کنم

سلام
    خوب شما برعکس همه عمل کنید و سعی کنید شما بیشتر شوهرتونو تحریک کنید و وقتی هر دو نزدیک به نقطه اوج میرسید اون وقت نزدیکی داشته باشید
    لذت نزدیکی به همین ارزش قائل شدن و تلاش برای با هم ارضا شدن و تمرین یکی شدنه، خدا کارشو خوب بلد بوده
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. aliyan نوشته است:
    shirin22 نوشته است: سلام
    اول از همه باید معذرت خواهی‌ کنم اگه که سوال خوام رو جای نوشتم کهنباید می‌نوشتم.من تازه عضو این سایت شدم و خیلی‌ وارد نیستم.عذر خواهی‌می‌کنم
    سوال من اینکه:من حدود دو هفتست ازدواج کردم.از دست دادن پردهٔ بکارتمهمراه با خونریزی خیلی‌ کم و تقریبا بی‌درد بود.اما مشکل اینجاست که اگهخیلی‌ از دوستان از رابطشون لذت میبرند اما به اوج لذت نمیرسند،مشکله مناینه که اصلا هیچ حسی ندارم.کلا آلت همسرم رو حس نمیکنم(منظورم بد ازدخول) و هیچ حس خاصی‌ از رابطمون ندارم،همسرم نهایت تلاششو می‌کنه.ابتدامشکله زود ارضایی رو داشت که خیلی‌ سعی‌ می‌کنه و تونسته حتی به نیمساعت(جدا از تحریک‌های اولیه) طول میکشه.اما بازم بی‌ نتیجه بود.تنها چیزیکه حاصل من می‌شه از رابطه فقط دلدردی خیلی‌ شدید،ممتد و خستهکنند‌ست(بیشتر در قسمت سمت چپ زیر شکمم).بخاطر همین مشکله که خیلی‌ زیادنسبت به رابطمون سرد شدم،نمیدونم شاید به نظر خیلی‌ زود برسه بعد دو هفتهاما این موضوع برای من خیلی‌ عذاب آور شده.با اینکه همه در روزهای اولازدواجشون خیلی مشتاق رابطه هستن من کاملا سرد شدم و اکثر موقعها بدهاینکه اون ارضا می‌شه من شدیدا بد اخلاقی‌ از خودم نشون میدم(کاملاناخواسته)ا.ممنون میشم اگه منو رهنمایی کنید.

با سلام دوست گرامی، آیا از اول بلوغ این لذت رو احساس نمیکردید؟؟ منظورم اینه که حتی با خودارضائی احتمالی که شاید اون زمان داشتید!! ولی پیشنهادم اینه که به متخصص زنان مراجعه کنید تا ضمن معاینات بالینی، نظر ایشون رو هم جویا بشید! به هر حال فکر نمیکنم این حالت شما عادی باشه! پس حتماً به متخصص مربوطه مراجعه کنید!
    موفق باشید.

سلام
    بله در دوران مجردی این حسو تجربه کرده بودم اما مشکل اینکه از موقعیکه بکارتم رو از دست دادم دیگه حتی خود ارضائی به شیوه قدیم هم بکار نمیادو اصلا منو ارضا نمیکنه نمیدونم مشکل چیه؟از من یا همسرم یا از بیتجربگی ما

13. shirin22 نوشته است:
    aliyan نوشته است:
    shirin22 نوشته است: سلام

موفق باشید.

سلام
    بله در دوران مجردی این حسو تجربه کرده بودم اما مشکل اینکه از موقعیکه بکارتم رو از دست دادم دیگه حتی خود ارضائی به شیوه قدیم هم بکار نمیادو اصلا منو ارضا نمیکنه نمیدونم مشکل چیه؟از من یا همسرم یا از بیتجربگی ما

سلام
    اگه خودارضایی به صورت گذشته هم مثل نزدیکی تغییری تو شما به وجود نمیاره ، مشکلی وجود داره و از بی تجربگی نمیتونه باشه، به قولaliyan بهتره به متخصص مربوطه مراجعه کنید

14. سلام
    marjankhanoom و shirin22
    خیلی از خانمها در اوایل ازدواج ارضاء نمیشن واین خیلی طبیعیه و احتیاجی به اذیت کردن خودتون و همسرتون نیست
    اصلا عصبی و ناراحت نشین بعضی از زوج های جوان که در اوایل ازدواج مایل به بچه دار شدن نیستند
    هم نمیتونند لذت کافی رو ببرند چون همیشه ته ذهنشون  با احتمال اینکه ممکنه باردار بشن درگیرن اما به مرور زمان و با بدست اوردن تجربه خیلی راحت میتونین ارضا بشین و لذت کافی از نزدیکی تون ببرین
    خانم shirin22 برای دردهای زیر شکم هم بهتره به دکتر زنان مراجعه کنین به احتمال زیاد دچار عفونت شدین و باید  درمان بشین

15. marjankhanom نوشته است:
    jiji نوشته است:

سلام
    ضمن تبریک به شما بابت این وصلت فرخنده   
    من با دیدین جمله "تظاهر میکنم ارضا شدم تا به اون فشار نیاد!!!"یاد مقاله ای که قبلا دوستمون اقای maepc در سایت گذاشتند به نام چرا خانم ها تظاهر به ارگاسم می کنند؟ افتادم و اتفاقا دیدم که شما هم بابت مقاله ازش تشکر کردید...........حتما خوندید که "آن زن گفت که زندگی جنسی او همان شب تمام شد. شوهرش کم کم تمایلش را به او از دست داد و در مابقی زندگی زناشویی هیچ رابطه جنسیی با هم نداشتند."پس مقاله رو یکبار کامل بخونید......ضمن تایید سخنان خانم royad شاید روی رابطه تمرکز ندارید!!!!
    موفق باشید و خوشبخت

ممنون دوست عزیز.من اون مقاله رو نه تنها بارها خوندم بلکه پرینت گرفتم و برای شوهرمم بردم.جالبه بدونید که تقریباً داشت همون اتفاقی که برای زن مقاله افتاده بود برای من می افتاد!!!!!!!!حالا این مسئله باعث شده نسبت به این سایت هم سرد بشم چون وقتی می بینم با این همه تئوری نمیتونم به خودم کمک کنم.....!من تمرکز دارم.خیلی هم لذت میبرم.خیلی.اما این لذت یک جریان مداوم و یک سطحه.انگار هرگز به اوج نمیرسه.حالا اون خانم که میگن زمان لازمه و ایشونم یکسال مثل من بودن،منم خیلی وقتها همین فکر رو میکنم.اما فکرش رو بکنید من دلم میخواد این همه خستگی روزانه یه جوری از تنم خارج بشه.همه جا گفته میشه که ارضا شدن خستگی رو بیرون میکشه.اما من بعد از هر رابطه به دلیل طولانی بودن و عدم ارضا،تقریباً نابود میشم!برا همینم دوست دارم هر کسی تجربه ای داره منو راهنمایی کنه.

lمرجان خانم سلام. من تصور می کنم شما مرز بین تئوری و واقیعت را به هنگام امور جنسی اشتباه گرفته اید. انچه حضرتعالی در ذهن مرور میکنید باعمل فرق می کند.شما به ارگاسم دلخواه نرسیده ای چون به هنگام امیزش به دنبال دستورالعمل های تئوری می گردید.شما با جستجو در این سایت وسایتهای دیگر و سئوالات دوستان در مورد مسایل جنسی که بعضا خود سرکار محترم نیز پاسخگو بوده اید  و معلومات قبل از ازدواج  و چیدمان انها در ذهن بعنوان تئوری واجرای واقیت امیزش دچار اشتباه گردیده ایدزیرا فرموده اید: نسبت به این سایت هم سرد شده ام چرا؟ چون معلومات تجربی شما نتوانسته شما را به اوج ارگاسم برساند..... انچه شما در این سایتها که بسیار مفید نیز می باشند می یابید اشنایی اولیه با مشکلات ویا احیانا حل انها در نتیجه گفتگو می باشد و راه حل جامع یا احیانا وحی منزل-با فتحه-نیست و خیلی از مسایل بصورت تجربی و به مرور زمان و در نتیجه شناخت زوجین از همدیگر -در چگونگی نوع ارگاسم - بدست می اید.دوستان بعضا اشاراتی داشتند . مثل تمرکز که واقیعتی مهم است. اگر جنابعالی در هنگام امیزش به دنبال تئوریهای اموخته نباشید و در ذهن خود فقط وفقط عاشقانه به همسرتان و رابطه اتان فکر کنید مطمئنا به اوج ارگاسم دلخواه خواهید رسید.  البته به نظر میرسد در امیزش های اولیه زود انزالی همسرتان و  عدم ارگاسم دلخواه  سردی شما را بدنبال داشته است که باعث عدم ارضای شما میشود. من حدس می زنم با توجه به زندگی تازه و گرم مزاج بودن همسرتان دفعات امیزش زیاد می باشد اگر اینگونه است سعی بفرمایید  فواصل ان بیشتر شود تا سزکار با امادگی ذهنی و جسمانی کامل مبادرت به این کار نمایید.مرجان خانم دفعات که زیاد باشد حتی برای مرد اوج لذت را بهمراه ندارد و فقط تخلیه جسمی است من فکر می کنم اگر شما صادقانه با همسرتان صحبت  ویا احیانا با دکتر در این زمینه مشورت بفرمایید زودتر نتیجه خواهید گرفت.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 5
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید