شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 16   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 1

1. sara23oo نوشته است: باسلام.در رابطه من با نامزدم که حفاظت نشده بدون دخول بود 20 ساعت بعددر10/3 ازروش اورزانس استفاده کردم(به طور دقیق)اما 18/3متوجه خون ریزی شدم البته با درد کمرو دل مثل دورهای قبل تقرییابا همان مقدارخون.با وجود اینکه تا دوره بعدی 11روز زودتر.البته من دورهای منظم 28 روزه که هر دوره 6روز است .سوال من این است این خونریزی همان دوره قاعدگی است وتا کی ادامه دارد؟این اتفاقات به دلیل تغیرات هورمونی است؟ آیا احتمال بارداری وجود دارد؟

سلام
    احتمال بارداری وجود نداره و این خون همون ؛ خون قاعدگی که به علت مصرف قرص بوجود اومده

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. industman نوشته است:
    یه سوال: من جايي خوندم که در افرادی که پریود نامنظمی دارند، خونريزی پريود با خونريزی تخمک گذاری و پاره شدن پرده اشتباه گرفته شه، آيا خونريزی تخمک گذاری و پاره شدن پرده می تونن 5 روز طول بکشن؟
    اخه اين سوال رو از این جهت میپرسم که مطمن شم خونریزی بزای پریود بوده

سلام:
    اونايي كه پريود نامنظم دارند تشخيص زمان تخمک گذاری مشكل است
    در زمان تخمک گذاری خونريزي انجام نميشه...(بعد اون انجام ميشه)
    خونريزي پارگي پرده هم زماني اتفاق ميفته كه پرده حتما پاره بشه و خون همون موقع يا روز بعد از بدن خارج ميشه و نميتونه 5 روز طول بكشه
    و براي خونريزي حاملگي هم خونريزي اغلب به صورت لكه هست

3. yashhar

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    ایا یک روز در میان یا هر روز رابطه داشتن با همسرم برای مرد ضرر دارد یا نه
    یه رابطه کامل که هر بار منی بیاید؟؟؟

4. mkia نوشته است:
    sara23oo نوشته است: باسلام.در رابطه من با نامزدم که حفاظت نشده بدون دخول بود 20 ساعت بعددر10/3 ازروش اورزانس استفاده کردم(به طور دقیق)اما 18/3متوجه خون ریزی شدم البته با درد کمرو دل مثل دورهای قبل تقرییابا همان مقدارخون.با وجود اینکه تا دوره بعدی 11روز زودتر.البته من دورهای منظم 28 روزه که هر دوره 6روز است .سوال من این است این خونریزی همان دوره قاعدگی است وتا کی ادامه دارد؟این اتفاقات به دلیل تغیرات هورمونی است؟ آیا احتمال بارداری وجود دارد؟

سلام
      احتمال بارداری وجود نداره و این خون همون ؛ خون قاعدگی که به علت مصرف قرص بوجود اومده

عنوان :یه مشکل
    با توجه به جوبتو امکان داره بگید این خونریزی ربطی به لانه گزینی داره ؟وچرا 11 روز زودتر از دوره ایجاد شده؟

5. yashhar نوشته است: با سلام
    ایا یک روز در میان یا هر روز رابطه داشتن با همسرم برای مرد ضرر دارد یا نه
    یه رابطه کامل که هر بار منی بیاید؟؟؟

اگه باعث ضعف شدید و ناراحتی طرفین نشه موردی نداره

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. mahoo نوشته است:
    mkia نوشته است:
    sara23oo نوشته است: باسلام.در رابطه من با نامزدم که حفاظت نشده بدون دخول بود 20 ساعت بعددر10/3 ازروش اورزانس استفاده کردم(به طور دقیق)اما 18/3متوجه خون ریزی شدم البته با درد کمرو دل مثل دورهای قبل تقرییابا همان مقدارخون.با وجود اینکه تا دوره بعدی 11روز زودتر.البته من دورهای منظم 28 روزه که هر دوره 6روز است .سوال من این است این خونریزی همان دوره قاعدگی است وتا کی ادامه دارد؟این اتفاقات به دلیل تغیرات هورمونی است؟ آیا احتمال بارداری وجود دارد؟

سلام

عنوان :یه مشکل
    با توجه به جوبتو امکان داره بگید این خونریزی ربطی به لانه گزینی داره ؟وچرا 11 روز زودتر از دوره ایجاد شده؟

چون همانطور که دوستان اشاره کردن،به دلیل روش اورژانسی و مصرف هورمون زودتر پریود پیش میاد.وقتی روش اورژانسی انجام میشه دیگه زمان پریود مثل قبل نیست و زودتر ویا دیرتر است.
    در ضمن خونریزی ناشی ار لانه گزینی کاملا متفاوت هست و به صورت لک هست و اصلا نمیشه اسم خونریزی روش گذاشت و نهایتا 2 روز طول میکشد.

7. mahtab22 نوشته است:
    industman نوشته است:
    یه سوال: من جايي خوندم که در افرادی که پریود نامنظمی دارند، خونريزی پريود با خونريزی تخمک گذاری و پاره شدن پرده اشتباه گرفته شه، آيا خونريزی تخمک گذاری و پاره شدن پرده می تونن 5 روز طول بکشن؟

سلام:
    خونريزي پارگي پرده هم زماني اتفاق ميفته كه پرده حتما پاره بشه و خون همون موقع يا روز بعد از بدن خارج ميشه و نميتونه 5 روز طول بكشه

با تشکر از خانوم Mahtab،
    یه سوال:
    میزان خونریزی بعد تخمک گذاری چقدره؟ و اینکه منظور از خونریزی حاملگی چِيه؟

8. industman نوشته است:
    mahtab22 نوشته است:
    industman نوشته است:

سلام:

با تشکر از خانوم Mahtab،
    یه سوال:

دوست عزیز منظور مهتاب جون از خونریزی بعد از تخمکگذاری، همون پریود هست که چند روز بعد از تخمکگذاری اتفاق میفته.البته در تعداد بسیار اندکی از خانوما در زمان تخمکگذاری به دلیل نوسان هورمونها خونریزی بسیار بسیار خفیفی در حد لک اتفاق میفته که بسیار بسیار نادر هست که اصلا شاید در حد یه لک کوچک باشه.
    منظور از خونریزی حاملگی،همون طور که توی سایت هم اومده، خونریزی ناشی از لانه گزینی سلول تخم لقاح یافته هست که چند روز بعد از لقاح به سمت رحم حرکت کرده و در دیواره رحم جای میگیره و سبب خونریزی اندکی میشه.دوست عزیز این خونریزی فقط به صورت لک هست و یکی دو روز بیشتر طول نمیکشه و در تعدادی از خانمهای باردار دیده میشه.
    اگر توی سایت کمی سرچ کنید جواب این جور سوالاتون رو بهتر میگیرید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  9. sarabahari نوشته است:
    industman نوشته است:
    mahtab22 نوشته است:
    industman نوشته است:

سلام:

با تشکر از خانوم Mahtab،
    یه سوال:

دوست عزیز منظور مهتاب جون از خونریزی بعد از تخمکگذاری، همون پریود هست که چند روز بعد از تخمکگذاری اتفاق میفته.البته در تعداد بسیار اندکی از خانوما در زمان تخمکگذاری به دلیل نوسان هورمونها خونریزی بسیار بسیار خفیفی در حد لک اتفاق میفته که بسیار بسیار نادر هست که اصلا شاید در حد یه لک کوچک باشه.
    منظور از خونریزی حاملگی،همون طور که توی سایت هم اومده، خونریزی ناشی از لانه گزینی سلول تخم لقاح یافته هست که چند روز بعد از لقاح به سمت رحم حرکت کرده و در دیواره رحم جای میگیره و سبب خونریزی اندکی میشه.دوست عزیز این خونریزی فقط به صورت لک هست و یکی دو روز بیشتر طول نمیکشه و در تعدادی از خانمهای باردار دیده میشه.
    اگر توی سایت کمی سرچ کنید جواب این جور سوالاتون رو بهتر میگیرید.

ممنون سارا جان
    سارا خانوم كاملا ساده و قابل فهم توضيح دادن
    در پريود هاي ماهانه علائم كاملا اشكاري و منحصر به فرد خود شخص وجود داره. وشخصي كه پريود ميشه خودش كاملا ميتونه تشخيص بده و صد در صد بعد از يكي دو روز اول ميتونه روند پريودي خودشو تشخيص بده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. sbbn

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    سیکل قاعدگی من مرتبه. بین 28-30 روز.
    روز 7 قاعدگیم نزدیکی سطحی در حد تماس التها و لاپایی داشتم. بعدش از روش اورژانسی و قرص اچ دی استفاده کردم بطور صحیح
    روز 15 سیکل هم بازم در همین حد نزدیکی داشتم.ولی دوستم لباس زیرشو در نیاورد ولی ارضا شد.
    روز 17 سیکل خونریزی پیدا کردم . یعنی 11 روز زودتر از موعدش.تا 3 روز بطور کامل خونریزی داشتم و دردهایی مثل زمان پریود .
    بعد 3 روز خونریزیم به طور دائم تمام شد ولی تا به امروز که تقریبا میشه 10 روز از زمانی که خونریزیم شروع شده لکه بینی دارم.
    این وسط هم روز 5 نزدیکی در حد لاپایی و تماس التها داشتم بدون جلوگیری

میخواستم بدونم این لکه بینی ها میتونه دنباله همون پریودم باشه ؟

احتمال بارداری هست ؟
    و این لکه بینی تا ک ادامه داره ؟

11. sbbn نوشته است: سلام
    سیکل قاعدگی من مرتبه. بین 28-30 روز.
    روز 7 قاعدگیم نزدیکی سطحی در حد تماس التها و لاپایی داشتم. بعدش از روش اورژانسی و قرص اچ دی استفاده کردم بطور صحیح
    روز 15 سیکل هم بازم در همین حد نزدیکی داشتم.ولی دوستم لباس زیرشو در نیاورد ولی ارضا شد.
    روز 17 سیکل خونریزی پیدا کردم . یعنی 11 روز زودتر از موعدش.تا 3 روز بطور کامل خونریزی داشتم و دردهایی مثل زمان پریود .
    بعد 3 روز خونریزیم به طور دائم تمام شد ولی تا به امروز که تقریبا میشه 10 روز از زمانی که خونریزیم شروع شده لکه بینی دارم.
    این وسط هم روز 5 نزدیکی در حد لاپایی و تماس التها داشتم بدون جلوگیری

میخواستم بدونم این لکه بینی ها میتونه دنباله همون پریودم باشه ؟

احتمال بارداری هست ؟
    و این لکه بینی تا ک ادامه داره ؟

امکان بارداری با توجه به شرایط ذکر شده وجود نداره
    این لکه بینی ها هم بر میگرده به بالانس هورمونیتون که چقدر به هم خورده باشه که ناشی از مصرف قرص هست

12. سلام و خسته نباشید
    من یه سوال داشتم که لطفا سریعتر جوابش رو بهم بدین.
    من با دوستم رابطه مقعدی داشتم.
    دوستم 15 روز از پریودش گذشته بود که ما با هم نزدیکی داشتیم. رابطه ما کاملا مقعدی بود و من منی خودم رو تو مقعدش ریختم. ما چند بار همون روز این رابطه رو داشتیم. ولی بعدش که من منی خودم رو خالی می کردیم اگر مایع ایی از مقعدش بیرون میومد سریع با دستمال پاک می کردم و دوستم بلافاصله می رفت و خودش رو می شست. الان 5 روز از زمانی که باید پریود می شده می گذره و هنوز پریود نشده. سابقه پریود نا منظم رو داشته و تو این چند وقت هم استرس داشته. الان نگرانیم که نکنه حامله شده باشه!!! آیا احتمال باراداری با توجه به توضیحاتی که دادم هست یا خیر! آیا اگر مایع منی داخل مقعد ریخته شود و بعد مقداریش در حالی که من آلتم رو بیرون می یارم بیرون بیاد ولی بلافاصله بعدش پاک کنیم و بعد با آب کامل شسته بشه (با احتمال اینکه مایع منی بعد از خروج از مقعد نزدیک آلت دوستم هم رسیده باشه ولی گفتم هم پاک کردیم سریع و هم با آب شست! بازم احتمال بارداری هست؟
    با توجه به اینکه تو این چند روز استرس داشته و سابقه دیر و زود شدن پریود هم داشته...
    درضمن دوستم باکره هم هست.
    لطفا راهنمایی کنین. ممنون.

13. hamzeh123 نوشته است: سلام و خسته نباشید
    من یه سوال داشتم که لطفا سریعتر جوابش رو بهم بدین.
    من با دوستم رابطه مقعدی داشتم.
    دوستم 15 روز از پریودش گذشته بود که ما با هم نزدیکی داشتیم. رابطه ما کاملا مقعدی بود و من منی خودم رو تو مقعدش ریختم. ما چند بار همون روز این رابطه رو داشتیم. ولی بعدش که من منی خودم رو خالی می کردیم اگر مایع ایی از مقعدش بیرون میومد سریع با دستمال پاک می کردم و دوستم بلافاصله می رفت و خودش رو می شست. الان 5 روز از زمانی که باید پریود می شده می گذره و هنوز پریود نشده. سابقه پریود نا منظم رو داشته و تو این چند وقت هم استرس داشته. الان نگرانیم که نکنه حامله شده باشه!!! آیا احتمال باراداری با توجه به توضیحاتی که دادم هست یا خیر! آیا اگر مایع منی داخل مقعد ریخته شود و بعد مقداریش در حالی که من آلتم رو بیرون می یارم بیرون بیاد ولی بلافاصله بعدش پاک کنیم و بعد با آب کامل شسته بشه (با احتمال اینکه مایع منی بعد از خروج از مقعد نزدیک آلت دوستم هم رسیده باشه ولی گفتم هم پاک کردیم سریع و هم با آب شست! بازم احتمال بارداری هست؟
    با توجه به اینکه تو این چند روز استرس داشته و سابقه دیر و زود شدن پریود هم داشته...
    درضمن دوستم باکره هم هست.
    لطفا راهنمایی کنین. ممنون.

با توضيحاتي كه دادين اگه مطمئن هستيد مني با واژن و پيش آب تماس نداشته بارداري منتفيه.

بكارت مانع بارداري نميشه و بودن افراد باكره اي كه حامله شدن اما خيلي كمه تعدادشون.

14. eagleeye

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام ...بعد از استفاده از روش اورژانسی امکان هست پریود صورت نگیره و فقط لکه بینی اتفاق بیفته؟؟؟ حال اگه فقط لکه بینی اتفاق بیفته پریود بعدی بر مبنای اون روزیه که لکه بینی اتفاق افتاده؟
    آخه نامزدم بعد از استفاده از روش اورژانسی یکبار لکه بینی داشت و الان یک هفته ار موعد پریودش گذشته و پریود نشده وحتی نشانه های پریود رو هم نداره چون از رابطه حدود 27-28 روز می گذشت دو بار از بی بی چک با فاصله 2 روز استفاده کرد که هر دو بار منفی بود..

15. استفاده از روش اورژانسی باعث به هم خوردن نظم قاعدگی میشه. این بی نظمی ممکنه چند دوره طول بکشه.
    ممکنه ایشون چند روز بعد پریود بشن و جای نگرانی نیست. این اختلاف زمان طبیعیه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 16 از 19
رفتن به صفحه :    ... 16   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید