شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نیاز فوری به یک روانشناس

1. سلام دکتر جوون:
    بازم یه مشکل دیگه پیدا کردم امیدوارم مثله اون دفعه کمکم کنی ، بازم ممنون
    حقیقتش من احساس می کنم که به یه روانشناس ماهر نیاز دارم البته نه از ویزیتیاش چونکه حقیقتا اعتقادی به بازده کاریشون ندارم، به نظر من همشون یه جورایی پولکین و همش بلدن بگن امروز برو فردا بیاو هی آدمو بچاپن(البته تورو خدا ناراحت نشیدا، من کلی میگم ،همه شاید اینطوری نباششن) خلاصه اگه یکی ام پیدا بشه که بتونه مشکل آدما یه جلسه ای حل کنه پول خون باباشو  از آدم میگیره، به حر حال ممنون میشم اگه شما یه روانشناس باحال و فاقد خصوصیات ذکر شده  بهم معرفی کنین.
    بازهم یک دنیا ممنون.

2. سلام ،
    نه متاسفانه من روانشناس خوب سراغ ندارم ولي اگر روانپزشک خوب خواستيد ، پيغام خصوصي بدهيد تا به شما معرفي کنم.

3. دکتر واقعا منو شگفت زده کردید ، فکر نمی کردم به این سزعت به سوالم پاسخ بدید ، واقعا متشکر
    اما اگر ممکنه حداقل منو راهنمایی کنید که چطور به اعصابم تسلط پیدا کنم و سر موضوعات کوچک عصبانیتم به مرز جنون نکشه Smile
    ممنون ازپاسختون

4. سلام ،
    دوست عزيز عصبانيت مساله اي است که علل مختلفي ميتونه داشته باشه ، از بيماريهاي جسمي گرفته تا مشکلات رواني ، اجتماعي و خانوادگي . به نظر من بايد ريشه عصبانيت رو پيدا کرد و اون رو درست کرد. بهترين فرد براي پيدا کردن مشکل هم خودتون هستيد، مواقعي که دچار عصبانيت مي شويد، برگرديد و علت رو پيدا کنيد.
    موفق باشيد

5. سلام
    مرسی دکتر
    عصبانیت من فکنم ذاتی باشه اما ریشه اش حساسیت بیش از حد خودمه البته سعی میکنم نسبت به اطرافیانم بی تفاوت باشم اما بازم نمی تونم.
    به هر حال  ممنون
    برام دعا کنین که انقدر حرس نخورم
    راستی به نظر شما عصبی بودن باعث ریزش مو هم میشه؟

6. سلام ،
    عوامل مختلفي بر ريزش مو تاثير داره ، هورمونها و استعداد ژنتيکي از عوامل مهم هستند. در برخي انواع ريزش مو نقش استرس هم ديده شده است .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید