شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 10   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 1

1. mona24 نوشته است: سلام آقاي دكتر رهام.
    من 24 ساله هستم.بعد از دو سال رابطه جنسي براي تشخيص نوع پرده به دكتر مراجعه كردم.هيچ وقت خونريزي نداشتم.دكتر نوع پرده رو الاستيك يا ارتجاعي تشخيص دادن.3 هفته پيش عمل شدم.ديگه به دكتر مراجعه نكردم.ميخواستم بدونم آيا با توجه به اينكه پرده ارتجاعي بوده عمل لازم بوده؟در ضمن شنيدم عمل بايد يك يا دو شب قبل از شب زفاف باشه.من ممكنه تا دو سال ديگه ازدواج نكنم.به نظر شما كار من بيهوده بوده؟دكتر فرمودن به هيچ عنوان براي پزشكي قانوني قابل تشخيص نخواهد بود كه پرده ترميم شده آيا درسته؟

سلام
    ببخشیدا پرده ارتجاعی که پاره نمیشه ، که حالا عملم داشته باشه!
    و هر چیزی توسط پزشک قانونی قابل تشخیصه شک نکن

2. atena1368 نوشته است: سلام .
    ممنون از راهنماییتون .
    cima ی عزیز ممنون از راهنماییتون .
    من حدودا یک روز و نیم ترشحات خیلی غلیظی داشتم که مثل پنیر بود و بسیار هم زیاد ... حدودا هر دوساعت به اندازه دو بند انگشت ! و داخل واژنم هم این ترشحات خیلی بود که با انگشت اونا رو خارج می کردم . این ترشحات برای چی هستند ؟
    پیشاپیش متشکرم .

منم رفتم دکتر دقیقا شرایطم مثله تو بود همین پماد رو داد دو روزه خوب شد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. باسلام وخسته نباشید
    من چند وقت پیشش رابطه داشتم و از خون اومد طرف مقابلم میگه کاری نکرده که پردم پاره بشه تا 3 روز هم خون میومد و فقط هم یک بار رابطه داشتم
    1-میخواستم بدونم واقعا پردم پاره شده
    2- برم دکتر در هر زمانی معلوم میشه که رابطه داشتم
    میشه کمکم کنید چون من نمی خوایمدیگه با هم ازدواج کنیم به دلایل یک سری مشکلات
    در حال حاضر هم یک خاستگار دارم نمی دونم چیکار کنم
    اگه پاره شده میشه ترمیم کرد.
    میشه بگین چیکار کنم

4. khatere_2 نوشته است: باسلام وخسته نباشید
    من چند وقت پیشش رابطه داشتم و از خون اومد طرف مقابلم میگه کاری نکرده که پردم پاره بشه تا 3 روز هم خون میومد و فقط هم یک بار رابطه داشتم
    میشه بگین چیکار کنم

سلام
    بله احتمالش هست
    بله بری دکتر معلوم میشه
    بله قابل ترمیمه ولی این کار غیر قانونی و اصلا تضمینی نداره و بده ترمیم هم توسط پزشک قانونی قابل تشخیصه
    موفق باشید

5. سلام
    من تا الان رابطه جنسی نداشتم، و استمنا هم نمی کنم. ولی تا چند ماه پیش به علت اینکه مدام لکه بینی داشتم و ترشحاتم زیاد بود با انگشت داخل واژنم رو تمیز می کردم.
    ایا احتمال اینکه به پردم آسیب رسیده باشه وجود داره؟
    ایا پزشکی قانونی می تونه این رو تشخیص بده که رابطه جنسی نداشتم و با انگشت بوده؟
    خیلی ممنون.

6. habibeh نوشته است: سلام
    من تا الان رابطه جنسی نداشتم، و استمنا هم نمی کنم. ولی تا چند ماه پیش به علت اینکه مدام لکه بینی داشتم و ترشحاتم زیاد بود با انگشت داخل واژنم رو تمیز می کردم.
    خیلی ممنون.

احتمال آسیب هستش اما نه 100%
    پزشکی قانونی هم میتونه کاملا تشخیص بده که شما با رابطه جنسی بکارتتونو از دست دادید یا حادثه
    ولی نگران نباشید احتمال آسیب کمه
    ولی جهت اطمینان به متخصص جهت معاینه مراجعه کنید تا خیالتون راحت شه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. khatere_2 نوشته است: باسلام وخسته نباشید
    میشه بگین چیکار کنم

خوب شما نوع رابطتون رو ننوشتید
    بهترین راه برای فهمیدن سلامت پرده شما مراجعه به پزشک و معاینه حضوریست

8. habibeh نوشته است: سلام
    خیلی ممنون.

با سلام ترشحات زیاد میتواند مربوط به عفونت هم باشد مخصوصا وقتی که سفید و پنیزی شکل هم باشد.ولی لکه بینی شما می تواند عوامل متعددی داشته باشد مثل.... 1-ترشحات انواع هورمونها در بدن شما 2- مصرف انواعی از قرصها 3- استرس و یا اظطراب 4- نوع تغذیه و فیزیک بدنی و .....                                                                                                                    دوست عزیز فقط رابطه جنسی به پرده اسیب نمی رساند بله انگشت شما هم می تواند به پرده اسیب بزند و هم ایجاد عفونت کند.  پزشک قانونی میتواند تشخیص دهد پرده چگونه و به چه مقدار اسیب رسیده است .   ولی نگران نباشید نگرانی شما بیشتر از استرس بوجود امده است .

9. سلام.
    ممکنه پرده ای که با نزدیکی پاره شده بعد از مدتی طولانی که نزدیکی وجود نداشته.پرده خود به خود بسته یا تنگ تر از حالت اولیه بشه؟
    راهی برای بستن پرده بدون جراحی هست؟
    ممنون

10. ghazal68 نوشته است: سلام.
    ممکنه پرده ای که با نزدیکی پاره شده بعد از مدتی طولانی که نزدیکی وجود نداشته.پرده خود به خود بسته یا تنگ تر از حالت اولیه بشه؟
    راهی برای بستن پرده بدون جراحی هست؟
    ممنون

سلام
    به جز پردهاي ارتجاعي كه تا زمان زايمان پاره نميشوند بقيه انواع پردها بعد از آسيب به هيچ وجه به خودي خود ترميم نميشوند
    اما 2 نكته در اينجا حائز اهميت است:
    1) برخي با ديدن اولين خون در نتيجه رابطه، فكر ميكنند كه پرده كاملا از بين رفته اما توجه به اين امر الزامي است كه پارگي كامل با چندبن بار دخول كامل حاصل ميشود ( در 90% موارد) پس به همين دليل است كه فرد در بيشتر مواقع در روابط بعدي خود نيز تا مدتي خونريزي مشاهده ميكند(تاكيد ميكنم تا مدتي نه تا اخر عمرش!!!!!)

2) اگر شخص در ابتداي مراحل از بين رفتن بكارت باشد و  رابطه جنسي با فاصله زماني زيادي انجام شود دهانه ورودي واژن كمي تنگ ميشود اما اين اصلا به معني ترميم بكارت نيست و تنها زن كمي درد احساس ميكند

هيچ راهي جز عمل ترميم وجود ندارد حالا ممكنه بعضي از عطار باشي ها چيزهايي قاطي كنند و بگن بخوريد موثره ولي مطمئن باشيد هيچ وقت تاثيري نميبينيد..
    موفق باشيد

11. تورو خدا يه دكتر جواب بده.
    من سه هفته پيش عمل شدم.دكتر تضمين داد كه ميتونم از پزشكي قانوني نامه بگيرم.گفت از هر جاي ايران كه بخواي ميتوني نامه بگيري.پرده من ارتجاعيه و خون نميده.همه اميد من به نامه است.من فقط ميخوام معاينه بشم اگر ممكنه يه دكتر قابل اعتماد به من معرفي كنيد.ميخوام بدونم با توجه به اينكه من ارتجاعي هستم عمل لازم بوده؟

12. mona24_ نوشته است: تورو خدا يه دكتر جواب بده.
    من سه هفته پيش عمل شدم.دكتر تضمين داد كه ميتونم از پزشكي قانوني نامه بگيرم.گفت از هر جاي ايران كه بخواي ميتوني نامه بگيري.پرده من ارتجاعيه و خون نميده.همه اميد من به نامه است.من فقط ميخوام معاينه بشم اگر ممكنه يه دكتر قابل اعتماد به من معرفي كنيد.ميخوام بدونم با توجه به اينكه من ارتجاعي هستم عمل لازم بوده؟

سلام
    همونطور هم که دوستمون فرمودند هر گونه ترمیمی هر چقدر هم ماهرانه توسط پزشکی قانونی قابل تشخیص است..........شما حالا هی بپرس جواب عوض نمیشه.......جواب اینه که قابل تشخیص است...اگر دکتر لفظ قابل اعتماد رو با خودش داشته باشه گواهی صحت نمیدهد.....
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. در هنگام خونریزی پریود ، میشه برای تشخیص پرده به پزشک مراجعه کرد؟؟؟؟ یا اون دکتر نمیتونه ببینه؟

14. PARMOON نوشته است: در هنگام خونریزی پریود ، میشه برای تشخیص پرده به پزشک مراجعه کرد؟؟؟؟ یا اون دکتر نمیتونه ببینه؟

اگر پزشک در کارش خبره باشه میشه
    ولی سعی کنید بعد این دوره مراجعه کنید

15. سلام  .روزتون بخير
    من دختري 23 ساله هستم و ميل جنسي بالايي دارم و علاقه كم به جنس مخالف و ازدواج به همين دليل معتاد استمنا شدم متاسفانه ! نزديك 2 سال پيش رابطه جنسي داشتم اما با خون و درد همراه نبود. هنوز هم از باكره بودن خودم مطلع نيستم . من تو اين دو سال بارها به استمنا رو اوردم،نميدونم ايا پردم سالمه يا نوع ارتجاعي .اما تا الان با چند شريكي كه داشتم تو دوران هاي مختلف هيچ لذتي از رابطه احساس نميكنم ، در پايان هم ارضا نميشم من حتي علاقه اي هم به هيچ  شريكي ندارم فقط براي ... رابطه داشتم.در ثاني من در استمنا ارضا ميشم اما در رابطه با شريك خير.
    ايا ممكن پرده من اسيب ديده باشه اما نه درد و نه خوني مشاهده بشه؟ايا نوع پرده در ميزان لذت تاثير داره يا استرس و احساس خنثي داشتن به شريكم و اين كه علاقه و عشقي در بين نيست؟
    مسئله ديگه شايد مرتبط به اين مبحث نباشه .اما حالا كه جايي هست راحت سو الاتم و بپرسم  و ازش نميگذرم.   اينكه من شرمگاهم چندين لك سفيد مثل جوش زده، شبيهه دونه هاي چربي در صورت   و تعدادش زيادتر ميشه  ؟ ميترسم دچار بيماري مقاربتي شده باشم.   مدام فكر باكره بودن و سلامت جنسي ارامشمو به هم ميزنه .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 10 از 11
رفتن به صفحه :    ... 10   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید