شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 12 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 1

1. melodi59

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    یه سوال دیگه .
    در مورد قرص لوونورژسترل ، اگه دومین قرص رو که باید بعد از 12 ساعت خورد ، نزدیک به  یه ربع (15 دقیقه ) زودتر بخوریم توی اثر گذاری قرص تاثیر می گذاره که مثلا تاثیر قرص رو از بین ببره ؟

2. melodi59 نوشته است: سلام
    یه سوال دیگه .
    در مورد قرص لوونورژسترل ، اگه دومین قرص رو که باید بعد از 12 ساعت خورد ، نزدیک به  یه ربع (15 دقیقه ) زودتر بخوریم توی اثر گذاری قرص تاثیر می گذاره که مثلا تاثیر قرص رو از بین ببره ؟

سلام
    خیر تاثیری نداره

3. باسلام...من دوباره اومدم ... نامزدم هنوز پریود نشده   دوره هاش 26 تا 28 روزست اما سیکل یکی مونده به آخر 16 روزه (به دلیل استفاده از روش اورژانسی) و آخرین سیکلش 28 روزه بوده. سیکل جدیدش از 15 اردیبهشت شروع شد و پریودش از 15 تا 21 ام بود. 5-6 ساعت بعد از پاک شدنش رابطه داشتیم که منی در واژن ریخته شد و  43 ساعت بعد اولین قرص لونورژسترول و 55 ساعت بعد رابطه دومین قرص رو خورد.. بعد از اون تا به حال اصلا پریود نشده و فقط 12 روز بعد از خوردن قرص ها فقط و فقط یکبار دچار لکه بینی خفیف شد... الان از موعد پریودش 2 روز گذشته اما هیجگونه علائم نزدیک شدن به پریود رو نداره ... البته هیچکدوم از علائم بارداری که در این سایت و سایتای دیگه خوندم رو نداره...  احتمال بارداری هست  ؟؟؟ اگه تا دو سه روز دیگه پریود نشد از بی بی چک میتونیم استفاده کنیم با توجه به اینکه حدودا سه هفته از رابطه میگذره ... ببخشید اگه سوال تکراری میپرسم .. مرسی....

4. hanie22 نوشته است:
    msety نوشته است:
    hanie22 نوشته است: سلام جناب آقای دکتر رهام صادقی لطفا خودتون اینو جواب بدین
    من قبلا سوالمو طرح کرده بودم دوستان لطف کردن و جواب های امیدوارکننده ای رو دادن
    من دوره پریودم 32 روزه است در روز چهارم پریودم بطور موقت قطع شد برای دوساعت من در همین حین با نامزدم نزدیکی و تماس آلت به آلت داشتیم که تمام منی روی واژنم تخلیه شد ده دقیقه بعد دوباره ادامه پریودم شروع شد من هم پرده دارم هم اصلا آلت وارد نشد فقط میترسم منی یک قطره وارد شده باشد البته با خون ریزی دوباره رحم من بعید میدونم حامله شده باشم ولی یک مقاله ای خوندم که نوشته بود در بعضی از افراد تخمک گذاری در حین پریود یا بعد پریوده میخواستم ببینم چقدر احتمال باردارشدنم هست من الان یک ماه و شش روز از پریودم میگذره و پریود نشدم یعنی تاخیر شش روزه داشتم البته دو هفته پیش قرص و کرم برای عفونت مصرف کردم که پمادش کتوکونازول و هیدروکورتیزونو قرص هیوسین بود میخواستم ببینم شاید اینها باعث تاخیر پریودم شده توروخدا اینو سریع جواب بدین دارم از استرس میمیرم

سلام خوب خود عفونت هم باعث عقب افتادن پريود ميشه و مخصوصا همن استرسي كه دارين به خودتون وارد ميكنين.دخولي انجام نشده، و چيزي هم در واژن تخليه نشده پس بارداري هم منتفيه.بارداري به اين راحتي ها هم كه همه فكر ميكنن نيست.احتمالا دل درد هم در ناحيه زير شكم دارين.درسته؟ شما اول مشكل عفونتت رو حل كن.

من از بی بی چک استفاده کردم جوابش یک خط بود که منفیه یعنی خیالم راحت باشه ؟ آخه هنوزم پریود نشدم بازم مشکوک به بارداریم؟

من هنوزم پریود نشدم عفونت تو بدنم صفره بخاطر قرص و پماد نبود چون رفتم به همون دکتری که اینهارو داده بود گفت عوارضش توی پریود تاثیر نمیزاره و همچنین یک شیشه عرق رازیانه خوردم  اصلا انگار نه انگار یعنی ممکنه جواب بی بی چک غلط باشه آخه منفی در اومد خوده بی بی چکم مارک خوب و خارجی بود ؟؟؟؟؟؟؟؟

5. eagleeye

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام اگه کسی دوره های خیلی نامنظم داشته باشه و توی یکی دو روز آخر پریودش رابطه ای داشته باشه که منی در واژن تخلیه شده باشه امکان بارداری هست؟؟؟؟؟؟؟

6. melodi59

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    شروع خونریزی قبلی : 18 اردیبهشت
    نزدیکی سطحی : 4 خرداد
    من پرده ی بکارت دارم . دخول اتفاق نیافتاد . فقط چون احتمال می دادم که منی با واژنم تماس پیدا کرده باشه بعد از نزدیکی از روش اورژانسی  ( لوونورژسترل ) استفاده کردم . امروز 10 روز شد که هنوز پریود نشدم .  تست beta HCG دادم جوابش این بود : negative<10 ...
    به من می گن باید 14 روز می گذشت بعد می رفتم تست می دادم . در صورتیکه من جای دیگه خونده بودم اگر بعد از 7 روز که از مصرف قرص گذشت خونریزی نداشتید باید تست بدید . لطفا یه جواب دقیق به من بدید . استرس دارم .من می تونم روی جواب آزمایش حساب کنم با وجود اینکه 10 روز فقط از مصرف قرص گذشته ؟

7. melodi59 نوشته است: سلام
    من پرده ی بکارت دارم . دخول اتفاق نیافتاد . فقط چون احتمال می دادم که منی با واژنم تماس پیدا کرده باشه بعد از نزدیکی از روش اورژانسی ( لوونورژسترل ) استفاده کردم . امروز 10 روز شد که هنوز پریود نشدم . تست beta HCG دادم جوابش این بود : negative<10 ...
    به من می گن باید 14 روز می گذشت بعد می رفتم تست می دادم . در صورتیکه من جای دیگه خونده بودم اگر بعد از 7 روز که از مصرف قرص گذشت خونریزی نداشتید باید تست بدید . لطفا یه جواب دقیق به من بدید . استرس دارم .من می تونم روی جواب آزمایش حساب کنم با وجود اینکه 10 روز فقط از مصرف قرص گذشته ؟

جواب دقیق : با توجه به مصرف قرص بارداری 100000000% منتفیه
    تعویق خواهید داشت شاید هم بیشتر طول بکشه
    نگرانیتون بی خوده
    اصول بی بی چک 7 تا 12 روز بعده
    بکارت هم ربطی به عدم بارداری نداره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. sbbn

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    marjankhanom نوشته است:
    نقل قول: با سلام
    من و نامزدم در پنجمین روز پیریودش که لکه داشت  نزدیکی داشتیم
    الان آیا احتمال حاملگی هست ؟؟؟؟؟؟؟

معمولاً در دوران پریودی نزدیکی سبب ایجاد بارداری نمیشه مگر در موارد جزئی که اونهم شامل بارداریهای خارج از رحمیه.ضمناً فارغ از هر چیز بهتره در دوران پریودی نزدیکی نکنید چون سلامتن زن رو تهدید میکنه..

خیر احتمال بارداری منتفیه

9. [quote="duffi"]

توروخدا سریع جوابم رو بدیید.
    خیلییییییییییییی نگرانمم
    یکی از دوستانت لطف کردن و جواب دادن/اگه ممکنه اقای دکتر خودتون جواب بدین
    یا کسی که واقعاااااا مطمئنه
    سلام من شیدا هستم قاعدگی من تا 2-3 ماه تقریبا منظم بود(24/11 و 26/1 )تا اینکه در ماه گذشته یعنی 19/2پریود شدم..و روز 10/3 با نامزدم فقط در حد لاپایی بودم که با امدن منی بلافاصله کنار کشید و بعد از 2ثانیه که امد 2 قطره از ان روی سمت چپ باسن من ریخت که سریع با دستمال کامل پاک کردم کامل و بلافاصله با اب و مایع شستم.ودیگر اصلا ادامه ندادیم.و (باتوجه به اینکه مقدار کمی از ان روی موهای من ریخته بود)من 7 ساعت بعد حمام رفتم که کاملا خشک بود..بعد از حمام شک کردم که هنگام دوش گرفتن از موهایم وارد واژن نشده باشد.بنابراین ضمن احتیاط و ارامش خودم 12 ساعت بعد از نزدیکی طبق دستور2عدد hdخوردم.با این وجود ایا باز امکان حاملگی هست؟
    تورو خدا کمکم کنیییییید...خیلی میترسم

سلام
    به قول cloony به احتمال 100000000% شما غیر ممکنه حامله شده باشی
    رابطه شما بدونه قرص احتمال بارداریش 0 ؛ حالا شما قرصم خوردی...
    نگرانیت بی دلیله
    موفق باشی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. melodi59

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    Clooney نوشته است:
    melodi59 نوشته است: سلام
    من پرده ی بکارت دارم . دخول اتفاق نیافتاد . فقط چون احتمال می دادم که منی با واژنم تماس پیدا کرده باشه بعد از نزدیکی از روش اورژانسی ( لوونورژسترل ) استفاده کردم . امروز 10 روز شد که هنوز پریود نشدم . تست beta HCG دادم جوابش این بود : negative<10 ...

نگرانیتون بی خوده

من دیروز طبق دستور پزشک ، دوتا آمپول پروژسترون تزریق کردم . با توجه به توضیحات بالا ، مشکلی که نداره برام ؟

11. melodi59 نوشته است:
    Clooney نوشته است:
    melodi59 نوشته است: سلام

نگرانیتون بی خوده

من دیروز طبق دستور پزشک ، دوتا آمپول پروژسترون تزریق کردم . با توجه به توضیحات بالا ، مشکلی که نداره برام ؟

خیر مشکلی نخواهید داشت و این تزریق جهت تعویقتو تزریق شده و ب هاحتمال هم موجب عادت شود مشکلی ندارید

12. سلام
    تو رو خدا جواب صحیح و قابل اعتماد بهم بدین
    من سیکلهای قاعدگیم مرتبه 28-30 روز  حدود 4 ماه پیش یک بار از روش اورژانسی استفاده کردم و مشکلی برایم پیش نیومد.
    این دوره سیکل قاعدگیم روز 6 سیکل نزدیکی داشتم در حد لاپایی و تماس التها. منی بیرون ریخته شد ولی پیشاب با التم تماس داشت. 3 ساعت بعد از روش اورژانسی و قرص اچ دی استفاده کردم بطور صحیح .
    روز 15 سیکل هم نزدیکی داشتم ولی همسرم با شلواربود.
    روز 17 سیکل قاعدگیم خونریزی داشتم به رنگ مات و خیلی کم ولی به مدت 3 روز و نیم ادامه داشت .
    نمیدونم به این خونریزی میشه پریود گفت یا نه و چرا اتفاق افتاده ؟؟
    امروز روز 5 خونریزی دومم بودو دوباره نزدیکی داشتم بازم در حد تماس التها و لاپایی و بدون جلوگیری
    میخواستم بدونم میتونم دوباره از روش اورژانسی و قرص اچ دی استفاده کنم ؟؟؟؟؟؟

احتمال بارداری هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نگرانم ؟ چه کار میتونم بکنم.؟؟؟؟؟؟؟
    خواهش میکنم جواب صحیح و قابل اطمینان بهم بدین و یکمی برام این وضعیتم را توضیح بدین

13. fatiii نوشته است: سلام
    من سیکلهای قاعدگیم مرتبه 28-30 روز حدود 4 ماه پیش یک بار از روش اورژانسی استفاده کردم و مشکلی برایم پیش نیومد.
    این دوره سیکل قاعدگیم روز 6 سیکل نزدیکی داشتم در حد لاپایی و تماس التها. منی بیرون ریخته شد ولی پیشاب با التم تماس داشت. 3 ساعت بعد از روش اورژانسی وو قرص اچ دی استفاده کردم بطور صحیح .
    روز 15 سیکل قاعدگیم خونریزی داشتم به رنگ مات و خیلی کم ولی به مدت 3 روز و نیم ادامه داشت .
    امروز روز 5 خونریزی دومم بودو دوباره نزدیکی داشتم بازم در حد تماس التها و لاپایی و بدون جلوگیری

خواهش میکنم جواب صحیح و قابل اطمینان بهم بدین و یکمی برام این وضعیتم را توضیح بدین

شما وقت کردید یه کم قرص مصرف کنید بابا چه خبره!!!!!!!!!!
    چنین تماسهایی امکان بارداری 1 در 1000 میتونه باشه شما با کوچکترین رابطه که حتی مشکوک نبوده قرص مصرف کردید!!!!!!!!
    با توجه به مصرف این چنین قرصها تعویقتون کاملا عادی هستش نگران نباشید
    از بابت بارداری خیالتون جمع که اتفاق نیوفتاده
    فقط جهت پیشگیری از روشی غیر قرص استفاده کنید چون به این منوال پیش برید هورمونی در بدنتون باقی نخواهد ماند

14. باسلام
    من28اردیبشت پریودشدم.10خرداد نزدیکی بدون جلوگیری داشتم مقداری منی واردشدولی بلافاصله شستم.درهمان ساعت2تاقرص دیان مصرف کردم.12ساعت بعد1قرص دیان دیگه.باتوجه به این مواردوهمچنین بیماری تنبلی تخمدان وترشحات سینه آیااحتمال بارداری وجود دارد؟زمان تخمک گذاری من کی میباشد؟منتظرپاسخ شماهستم باتشکر

15. Clooney نوشته است:
    fatiii نوشته است: سلام
    من سیکلهای قاعدگیم مرتبه 28-30 روز حدود 4 ماه پیش یک بار از روش اورژانسی استفاده کردم و مشکلی برایم پیش نیومد.
    این دوره سیکل قاعدگیم روز 6 سیکل نزدیکی داشتم در حد لاپایی و تماس التها. منی بیرون ریخته شد ولی پیشاب با التم تماس داشت. 3 ساعت بعد از روش اورژانسی وو قرص اچ دی استفاده کردم بطور صحیح .
    روز 15 سیکل قاعدگیم خونریزی داشتم به رنگ مات و خیلی کم ولی به مدت 3 روز و نیم ادامه داشت .

شما وقت کردید یه کم قرص مصرف کنید بابا چه خبره!!!!!!!!!!
    چنین تماسهایی امکان بارداری 1 در 1000 میتونه باشه شما با کوچکترین رابطه که حتی مشکوک نبوده قرص مصرف کردید!!!!!!!!
    با توجه به مصرف این چنین قرصها تعویقتون کاملا عادی هستش نگران نباشید
    از بابت بارداری خیالتون جمع که اتفاق نیوفتاده
    فقط جهت پیشگیری از روشی غیر قرص استفاده کنید چون به این منوال پیش برید هورمونی در بدنتون باقی نخواهد ماند

من هم مشکلی مثل کاربر  fatiiii  دارم ولی از جواب اقای کلونی نفهمیدم باید چکار کنم
    قرص بخورم ؟ چه کار کنم ؟

احتمال حاملگی هست ؟ چنددرصد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    تو رو خدا دارم دیوونه میشم .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 12 از 19
رفتن به صفحه :    ... 12 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید