شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 1

1. r0otsharp نوشته است: سلام خدمت دکتر رهام و دیگر دوستان .

سوالی برای بنده پیش اومده که باعث نگرانی و اظطراب بنده شده .

می خواستم بدونم با شرایطی که بنده عرض می کنم احتمال حاملگی وجود دارد یا خیر ؟

من با نامزدم که بکارتشون سالم هست رابطه با کاندوم لای پا داشتم .

بعد از ارضاء شدن بنده ایشان بعد از در آوردن کاندوم و شستن آلتم از طریق دهان رابطه ای داشتن . سپس بنده از ایشان لب گرفتم . سپس بنده مهبل ایشان رو خوردم . می خواستم بدونم این رابطه احتمال بارداری دارد ؟

در آخر این نکته را هم متذکر شوم . تاریخ شروع دوره ایشان 23 الی 26 همین ماه هست .
    در ضمن این هم عرض کنم بعد این رابطه در روز شنبه صبح اتفاق افتاد . می خواستم بدونم بعد از این چند روز روشی برای پیش گیری می باشد یا خیر ؟
    باتشکر

با شرايطي كه گفتين احتمال بارداري نيست.

روش اورژانسي هر چي زودتر استفاده بشه قابل اطمينان تره و حد اكثر تا 72 ساعت بعد رابطه بايد استفاده شود و بعد از اون ديگه جواب نميده.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. yashhar نوشته است:

من و نامزدم در پنجمین روز پیریودش که لکه داشت  نزدیکی داشتیم
    الان احتمال حامله بودن هست ؟؟

ومنی در واژن ریخته شده باشه ایا احتمال بارداری وجود داره...........

و بعد فرداش خونریزی باز داشت .تا دو روز بعد

با شرايطي كه گفتين احتمال بارداري نيست.

3. msety نوشته است:
    hanie22 نوشته است: سلام جناب آقای دکتر رهام صادقی لطفا خودتون اینو جواب بدین
    من قبلا سوالمو طرح کرده بودم دوستان لطف کردن و جواب های امیدوارکننده ای رو دادن
    من دوره پریودم 32 روزه است در روز چهارم پریودم بطور موقت قطع شد برای دوساعت من در همین حین با نامزدم نزدیکی و تماس آلت به آلت داشتیم که تمام منی روی واژنم تخلیه شد ده دقیقه بعد دوباره ادامه پریودم شروع شد من هم پرده دارم هم اصلا آلت وارد نشد فقط میترسم منی یک قطره وارد شده باشد البته با خون ریزی دوباره رحم من بعید میدونم حامله شده باشم ولی یک مقاله ای خوندم که نوشته بود در بعضی از افراد تخمک گذاری در حین پریود یا بعد پریوده میخواستم ببینم چقدر احتمال باردارشدنم هست من الان یک ماه و شش روز از پریودم میگذره و پریود نشدم یعنی تاخیر شش روزه داشتم البته دو هفته پیش قرص و کرم برای عفونت مصرف کردم که پمادش کتوکونازول و هیدروکورتیزونو قرص هیوسین بود میخواستم ببینم شاید اینها باعث تاخیر پریودم شده توروخدا اینو سریع جواب بدین دارم از استرس میمیرم

سلام خوب خود عفونت هم باعث عقب افتادن پريود ميشه و مخصوصا همن استرسي كه دارين به خودتون وارد ميكنين.دخولي انجام نشده، و چيزي هم در واژن تخليه نشده پس بارداري هم منتفيه.بارداري به اين راحتي ها هم كه همه فكر ميكنن نيست.احتمالا دل درد هم در ناحيه زير شكم دارين.درسته؟ شما اول مشكل عفونتت رو حل كن.

من از بی بی چک استفاده کردم جوابش یک خط بود که منفیه یعنی خیالم راحت باشه ؟ آخه هنوزم پریود نشدم بازم مشکوک به بارداریم؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. sbbn

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    naserii نوشته است: سلام
    من روز 7 سیکل قاعدگیم رابطه جنسی بدون پیشگیری داشتم ولی فقط در حد تماس التها بدون ریختن مایع منی روی بدن من.برای احتیاط 3 ساعت بعدش از روش اورژانسی بطور صحیح استفاده کردم و قرص اچ دی خوردم.
    روز 15 سیکل هم دوباره نزدیکی داشتم ولی به دلیل روزهای پرخطر پارتنرم شلوار خودشو در نیاورد و داخل شلوار ارضا شد.
    روز 17 سیکل قاعدگی که دیروز بود کمردرد داشتم و بعدشم خونریزی و هنوزم ادامه داره . کمردردم درست مثل زمان پریود هست و خونریزی هم کمتره و رنگش مات  
    با توجه به اینکه دوره های سیکل من کاملا منظم و بین 28-30 روزه است و 5 ماه پیش تقریبی از روش اورژانسی استفاده کرده بودم ولی همچین اتفاقی برام نیوفتاده بود و پریودم دوباره سر موقع شروع شد.
    نمیدونم علتش چیه ؟
    استفاده از روش اورژانسی میتونه باعث جلو افتادن پریود به مدت 11 روز بشه ؟
    اصلا میتونه پریود باشه ؟ تاکی ادامه داره ؟

از همه مهمتر میخوام بدونم خطرناکه و امکان بارداری هست ؟ برام خیلی مهمه

لطفا کسی جواب بده که کاملا مطمئنه و میدونه اگه هم شد خود اقای دکتر رهام
    میترسم و نگرانم

کسی جواب منو بده. من همن کاربرم با همین سوال.
    به این خونریزی میگن پریود؟ و با این خونریزی احتمال حاملگی هست ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. sbbn نوشته است:
    naserii نوشته است: سلام
    من روز 7 سیکل قاعدگیم رابطه جنسی بدون پیشگیری داشتم ولی فقط در حد تماس التها بدون ریختن مایع منی روی بدن من.برای احتیاط 3 ساعت بعدش از روش اورژانسی بطور صحیح استفاده کردم و قرص اچ دی خوردم.
    روز 15 سیکل هم دوباره نزدیکی داشتم ولی به دلیل روزهای پرخطر پارتنرم شلوار خودشو در نیاورد و داخل شلوار ارضا شد.
    روز 17 سیکل قاعدگی که دیروز بود کمردرد داشتم و بعدشم خونریزی و هنوزم ادامه داره . کمردردم درست مثل زمان پریود هست و خونریزی هم کمتره و رنگش مات  
    با توجه به اینکه دوره های سیکل من کاملا منظم و بین 28-30 روزه است و 5 ماه پیش تقریبی از روش اورژانسی استفاده کرده بودم ولی همچین اتفاقی برام نیوفتاده بود و پریودم دوباره سر موقع شروع شد.
    نمیدونم علتش چیه ؟
    استفاده از روش اورژانسی میتونه باعث جلو افتادن پریود به مدت 11 روز بشه ؟
    اصلا میتونه پریود باشه ؟ تاکی ادامه داره ؟

از همه مهمتر میخوام بدونم خطرناکه و امکان بارداری هست ؟ برام خیلی مهمه

لطفا کسی جواب بده که کاملا مطمئنه و میدونه اگه هم شد خود اقای دکتر رهام
    میترسم و نگرانم

کسی جواب منو بده. من همن کاربرم با همین سوال.
    به این خونریزی میگن پریود؟ و با این خونریزی احتمال حاملگی هست ؟

امکان بارداری با شرایط ذکر شده نیست
    در پریود تعویق خواهید داشت به دلیل مصرف قرص

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. hanie22 نوشته است:
    msety نوشته است:
    hanie22 نوشته است: سلام جناب آقای دکتر رهام صادقی لطفا خودتون اینو جواب بدین
    من قبلا سوالمو طرح کرده بودم دوستان لطف کردن و جواب های امیدوارکننده ای رو دادن
    من دوره پریودم 32 روزه است در روز چهارم پریودم بطور موقت قطع شد برای دوساعت من در همین حین با نامزدم نزدیکی و تماس آلت به آلت داشتیم که تمام منی روی واژنم تخلیه شد ده دقیقه بعد دوباره ادامه پریودم شروع شد من هم پرده دارم هم اصلا آلت وارد نشد فقط میترسم منی یک قطره وارد شده باشد البته با خون ریزی دوباره رحم من بعید میدونم حامله شده باشم ولی یک مقاله ای خوندم که نوشته بود در بعضی از افراد تخمک گذاری در حین پریود یا بعد پریوده میخواستم ببینم چقدر احتمال باردارشدنم هست من الان یک ماه و شش روز از پریودم میگذره و پریود نشدم یعنی تاخیر شش روزه داشتم البته دو هفته پیش قرص و کرم برای عفونت مصرف کردم که پمادش کتوکونازول و هیدروکورتیزونو قرص هیوسین بود میخواستم ببینم شاید اینها باعث تاخیر پریودم شده توروخدا اینو سریع جواب بدین دارم از استرس میمیرم

سلام خوب خود عفونت هم باعث عقب افتادن پريود ميشه و مخصوصا همن استرسي كه دارين به خودتون وارد ميكنين.دخولي انجام نشده، و چيزي هم در واژن تخليه نشده پس بارداري هم منتفيه.بارداري به اين راحتي ها هم كه همه فكر ميكنن نيست.احتمالا دل درد هم در ناحيه زير شكم دارين.درسته؟ شما اول مشكل عفونتت رو حل كن.

من از بی بی چک استفاده کردم جوابش یک خط بود که منفیه یعنی خیالم راحت باشه ؟ آخه هنوزم پریود نشدم بازم مشکوک به بارداریم؟

با شرایط فوق بارداری منتفیه و فقط حساسیت دارید همین

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  7. می خواستم بدونم اگر منی روی واژن ریخته بشه و اونجا رو کاملا همون موقع بشوریم و خشک کنیم باز هم احتمال ورود منی به رحم هست؟؟؟ اصلا وقتی با آب شسته بشه باز هم اسپرم زنده می مونه؟؟؟ اگه خشک بشه چی؟؟؟

8. sagharjun نوشته است: می خواستم بدونم اگر منی روی واژن ریخته بشه و اونجا رو کاملا همون موقع بشوریم و خشک کنیم باز هم احتمال ورود منی به رحم هست؟؟؟ اصلا وقتی با آب شسته بشه باز هم اسپرم زنده می مونه؟؟؟ اگه خشک بشه چی؟؟؟

منی خشک بشه و یا با آب شسته بشه دیگه نگرانی وجود نداره از بابت اسپرم
    اما این امکان هست موقعی که روی واژن ریخته شه به واژن ورود پیدا کنه

9. melodi59

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    شروع خونریزی قبلی : 18 اردیبهشت
    نزدیکی سطحی : 4 خرداد
    4 خرداد یک ساعت بعد از تماس جنسی از روش اورژانسی (لوونورژسترل یکی بعد از نزدیکی و یکی 12 ساعت بعد)استفاده کردم . الان دقیقا هفت روز و 12 ساعت از زمان خوردن قرص لوونوژسترل می گذره و من هنوز پریود نشدم .  من فقط به دلیل احتمالی که می دادم قرص رو مصرف کردم . چون دخول صورت نگرفت . من پرده ی بکارت دارم . فقط شک داشتم که اگر اسپرم ، پیش آب یا منی با واژنم تماس داشته باشم . نگرانم . دفعه ی اولم بود که از قرص استفاده می کردم . هیچ وقت تا به حال از هیچ قرص یا روش پیشگیری دیگری استفاده نکردم . گویا فقط هفت روز مهلت هست برای خونریزی؟

10. melodi59 نوشته است: سلام
    شروع خونریزی قبلی : 18 اردیبهشت
    نزدیکی سطحی : 4 خرداد
    4 خرداد یک ساعت بعد از تماس جنسی از روش اورژانسی (لوونورژسترل یکی بعد از نزدیکی و یکی 12 ساعت بعد)استفاده کردم . الان دقیقا هفت روز و 12 ساعت از زمان خوردن قرص لوونوژسترل می گذره و من هنوز پریود نشدم . من فقط به دلیل احتمالی که می دادم قرص رو مصرف کردم . چون دخول صورت نگرفت . من پرده ی بکارت دارم . فقط شک داشتم که اگر اسپرم ، پیش آب یا منی با واژنم تماس داشته باشم . نگرانم . دفعه ی اولم بود که از قرص استفاده می کردم . هیچ وقت تا به حال از هیچ قرص یا روش پیشگیری دیگری استفاده نکردم . گویا فقط هفت روز مهلت هست برای خونریزی؟

با توجه به مصرف قرصها برداری که کلا منتفیه
    واسه تعویق نمیشه زمان تعیین کرد و امکان داره بیشتر از 7 روز تعویق داشته باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  11. با سلام
    21 فروردين رابطه جنسي از عقب داشتم منتها چون از اسپرم يکم روي شورتم ريخته بود  مي ترسم. 26 پريود شدم ولي خيلي کم بود مقدارش (احتمال مي دم از استرسي بود که داشتم) رفتم دکتر قرص تنظيم کننده داد استفاده کردم از اين قرص هاييه که روش ايام هفته رو مي نويسن (يا ال دي يا اچ دي)... وقتي قرص هام تموم شد ديگه ادامه ندادم تقريبا 5 روز بدون قرص بودم تا 26 اردي بهشت دوباره زمان پريودم بود که پريود شدم.  
    بعد وقتي دوره ام تموم شد روز پنجم خرداد ماه دوباره لکه بيني داشتم. دکترم اين دفعه بهم مدروکسي پروژسترون داده. (دفعه قبل هم يه مدل ديگه از اين قرص رو داده بود گفت احتمالا پروژسترونت فعاليتش کمه) حالا نمي دونم حامله ام و اين پريود هام لکه بيني در طول دوره حاملگيه يا نه!!!؟؟؟

12. avalin نوشته است: با سلام
    21 فروردين رابطه جنسي از عقب داشتم منتها چون از اسپرم يکم روي شورتم ريخته بود  مي ترسم. 26 پريود شدم ولي خيلي کم بود مقدارش (احتمال مي دم از استرسي بود که داشتم) رفتم دکتر قرص تنظيم کننده داد استفاده کردم از اين قرص هاييه که روش ايام هفته رو مي نويسن (يا ال دي يا اچ دي)... وقتي قرص هام تموم شد ديگه ادامه ندادم تقريبا 5 روز بدون قرص بودم تا 26 اردي بهشت دوباره زمان پريودم بود که پريود شدم.  
    بعد وقتي دوره ام تموم شد روز پنجم خرداد ماه دوباره لکه بيني داشتم. دکترم اين دفعه بهم مدروکسي پروژسترون داده. (دفعه قبل هم يه مدل ديگه از اين قرص رو داده بود گفت احتمالا پروژسترونت فعاليتش کمه) حالا نمي دونم حامله ام و اين پريود هام لکه بيني در طول دوره حاملگيه يا نه!!!؟؟؟

رابطه معقدي باعث بارداري نميشه احتمال ورود اسپرم از روي لباس زير به واژن خيلي كمه.

اما شما بعد از 26 بازم رابطه داشتيد كه حالا نگران اين هستيد كه لكه بيني ها براي بارداري هست يا نه؟

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  13. سلام، من با دوست دخترم رابطه نزدیکی داشتم بطوریکه مقداری از منی روی واژن و شايد توی واژنش رفته باشه. درضمن صبحش لکه خونی داشت و از فرداش به مدت 5 الی 6 روز خونريزی. ایا احتمال حاملگی هست؟ نگرانم

در ضمن الان 50 روزه که از اون روز گذشته ولی دوره اش شروع نشده و در ضمن پريود ایشان نامنظم است

14. توروخدا سریع جوابم رو بدیید.
    خیلییییییییییییی نگرانمم
    سلام من شیدا هستم قاعدگی من تا 2-3 ماه تقریبا منظم بود(24/11 و 26/1 )تا اینکه در ماه گذشته یعنی 19/2پریود شدم..و روز 10/3 با نامزدم فقط در حد لاپایی بودم که با امدن منی بلافاصله کنار کشید و بعد از 2ثانیه که امد 2 قطره از ان روی سمت چپ باسن من ریخت که سریع با دستمال کامل پاک کردم کامل و بلافاصله با اب و مایع شستم.ودیگر اصلا ادامه ندادیم.و (باتوجه به اینکه مقدار کمی از ان روی موهای من ریخته بود)من 7 ساعت بعد حمام رفتم که کاملا خشک بود..بعد از حمام شک کردم که هنگام دوش گرفتن از موهایم وارد واژن نشده باشد.بنابراین ضمن احتیاط و ارامش خودم 12 ساعت بعد از نزدیکی طبق دستور2عدد hdخوردم.با این وجود ایا باز امکان حاملگی هست؟
    تورو خدا کمکم کنیییییید...خیلی میترسم

15. duffi نوشته است: توروخدا سریع جوابم رو بدیید.
    خیلییییییییییییی نگرانمم
    سلام من شیدا هستم قاعدگی من تا 2-3 ماه تقریبا منظم بود(24/11 و 26/1 )تا اینکه در ماه گذشته یعنی 19/2پریود شدم..و روز 10/3 با نامزدم فقط در حد لاپایی بودم که با امدن منی بلافاصله کنار کشید و بعد از 2ثانیه که امد 2 قطره از ان روی سمت چپ باسن من ریخت که سریع با دستمال کامل پاک کردم کامل و بلافاصله با اب و مایع شستم.ودیگر اصلا ادامه ندادیم.و (باتوجه به اینکه مقدار کمی از ان روی موهای من ریخته بود)من 7 ساعت بعد حمام رفتم که کاملا خشک بود..بعد از حمام شک کردم که هنگام دوش گرفتن از موهایم وارد واژن نشده باشد.بنابراین ضمن احتیاط و ارامش خودم 12 ساعت بعد از نزدیکی طبق دستور2عدد hdخوردم.با این وجود ایا باز امکان حاملگی هست؟
    تورو خدا کمکم کنیییییید...خیلی میترسم

سلام
    نگران نباش با این توضیحات که دادی غیر ممکنه باردار باشی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 11 از 19
رفتن به صفحه :    ... 11 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید