شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 1

1. memoll نوشته است: سلام
    تو رو خدا جواب درست بهم بدین. بد شرایطی دارم
    من سیکل قاعدگیم منظمه . 28-30 روز. روز 7 سیکل نزدیکی داشتم فقط در حد تماس التها و بدون پیشگیری و بعدش برای احتیاط 2 قرص اچ دی و بعد 12 ساعت  2 قرص دیگه اچ دی
    دوباره روز 15 سیکل نزدیکی داشتم اما اینبار همسرم شلوار خود را در نیاورد ولی ارضا شد.
    در حالت دوم نمیدونم چقدر احتمل بارداری هست.؟؟
    ولی مشکل اصلی انه که امروز که روز 17 سیکلم هست . کمردرد داشتم و لاالن متوجه شدم خونریزی دارم.
    تا حالا سابقه نداشته

نمیدونم علتش چیه ؟ ؟
    احتمال بارداری هست ؟؟

نه دوست عزیز
    خونریزیتون بخاطر استفاده از روش اورژانسیست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. eagleeye

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام نامزدم 22 سالشه دوره هاش بین 26 تا 28 روزه آخرین پریودش 18 تا 24 اردیبهشت بود که رایطه محافظت نشده در آخرین روز پریود که همراه با لکه بینی بود اتفاق افتاد که پیشآب وارد وازن شد ..در دوره ی قبل یکبار از روش اورژانسی استفاده کرد...با این شرایط احتمال بارداری هست؟

3. eagleeye نوشته است: با سلام نامزدم 22 سالشه دوره هاش بین 26 تا 28 روزه آخرین پریودش 18 تا 24 اردیبهشت بود که رایطه محافظت نشده در آخرین روز پریود که همراه با لکه بینی بود اتفاق افتاد که پیشآب وارد وازن شد ..در دوره ی قبل یکبار از روش اورژانسی استفاده کرد...با این شرایط احتمال بارداری هست؟

سلام
    احتمال بارداری صفره ؛ نگران نباشید
    موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  4. سلام،
    من 28 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی تقریبا منظم دارم. 2 - طول دوره تا اسفند 88، 30 روز بوذه ولی 2 دوره قبل 38 و 39 روز شد. 3 - دوره خونریزی 6 روز است. 4 - آخرین بار 3-3-89 خونریزی من شروع شد.
    از 3 ماه پیش ساکن اروپا شدیم، ممکنه به خاطر تغییر شرایط آب و هوایی و تغذیه دوره ها طولانی تر شده باشن؟
    با شرایط حاضر چه روزهایی از این دوره، احتمال بارداری وجود دارد؟

5. maryamhosseini نوشته است: سلام،
    من 28 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی تقریبا منظم دارم. 2 - طول دوره تا اسفند 88، 30 روز بوذه ولی 2 دوره قبل 38 و 39 روز شد. 3 - دوره خونریزی 6 روز است. 4 - آخرین بار 3-3-89 خونریزی من شروع شد.
    از 3 ماه پیش ساکن اروپا شدیم، ممکنه به خاطر تغییر شرایط آب و هوایی و تغذیه دوره ها طولانی تر شده باشن؟
    با شرایط حاضر چه روزهایی از این دوره، احتمال بارداری وجود دارد؟

با سلام
    دوست عزیز، احتمالاً به خاطر همین تغییری که داشتید  مدت زمان پریودتون هم تغییر داشته !جای نگرانی نیست!! واما در مورد سئوال دوم شما،بنظرم حدوداً بین هشت تا  ده روز بعد از پاک شدن این احتمال بیشتر میشه! البته دوستان بیشتر میتونن در این مورد کمکتون بکنند!
    موفق باشید.

6. سلام
    من روز 7 سیکل قاعدگیم رابطه جنسی بدون پیشگیری داشتم ولی فقط در حد تماس التها بدون ریختن مایع منی روی بدن من.برای احتیاط 3 ساعت بعدش از روش اورژانسی بطور صحیح استفاده کردم و قرص اچ دی خوردم.
    روز 15 سیکل هم دوباره نزدیکی داشتم ولی به دلیل روزهای پرخطر پارتنرم شلوار خودشو در نیاورد و داخل شلوار ارضا شد.
    روز 17 سیکل قاعدگی که دیروز بود کمردرد داشتم و بعدشم خونریزی و هنوزم ادامه داره . کمردردم درست مثل زمان پریود هست و خونریزی هم کمتره و رنگش مات  
    با توجه به اینکه دوره های سیکل من کاملا منظم و بین 28-30 روزه است و 5 ماه پیش تقریبی از روش اورژانسی استفاده کرده بودم ولی همچین اتفاقی برام نیوفتاده بود و پریودم دوباره سر موقع شروع شد.
    نمیدونم علتش چیه ؟
    استفاده از روش اورژانسی میتونه باعث جلو افتادن پریود به مدت 11 روز بشه ؟
    اصلا میتونه پریود باشه ؟ تاکی ادامه داره ؟

از همه مهمتر میخوام بدونم خطرناکه و امکان بارداری هست ؟ برام خیلی مهمه

لطفا کسی جواب بده که کاملا مطمئنه و میدونه اگه هم شد خود اقای دکتر رهام
    میترسم و نگرانم

7. naserii نوشته است: سلام
    من روز 7 سیکل قاعدگیم رابطه جنسی بدون پیشگیری داشتم ولی فقط در حد تماس التها بدون ریختن مایع منی روی بدن من.برای احتیاط 3 ساعت بعدش از روش اورژانسی بطور صحیح استفاده کردم و قرص اچ دی خوردم.
    روز 15 سیکل هم دوباره نزدیکی داشتم ولی به دلیل روزهای پرخطر پارتنرم شلوار خودشو در نیاورد و داخل شلوار ارضا شد.
    روز 17 سیکل قاعدگی که دیروز بود کمردرد داشتم و بعدشم خونریزی و هنوزم ادامه داره . کمردردم درست مثل زمان پریود هست و خونریزی هم کمتره و رنگش مات  
    با توجه به اینکه دوره های سیکل من کاملا منظم و بین 28-30 روزه است و 5 ماه پیش تقریبی از روش اورژانسی استفاده کرده بودم ولی همچین اتفاقی برام نیوفتاده بود و پریودم دوباره سر موقع شروع شد.
    نمیدونم علتش چیه ؟
    استفاده از روش اورژانسی میتونه باعث جلو افتادن پریود به مدت 11 روز بشه ؟
    اصلا میتونه پریود باشه ؟ تاکی ادامه داره ؟

از همه مهمتر میخوام بدونم خطرناکه و امکان بارداری هست ؟ برام خیلی مهمه

لطفا کسی جواب بده که کاملا مطمئنه و میدونه اگه هم شد خود اقای دکتر رهام
    میترسم و نگرانم

سلام
    احتمال بارداری صفره
    و تغییر زمان پریود هم به دلیله استفاده از قرص های ضدبارداری ، نگران نباش بعد 1 مدت باز پریودت به حالت عادی برمیگرده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. با سلام و خسته نباشید .ممنون میشم اگه جواب منو زودتر بدید تا اگر احتمالاتی هست سریعتر پیگیر باشم
    سلام من با نامزدم دیروز فقط در حد لا پایی بودیم و با امدن منی بلافاصله کنار کشید و کمی از ان روی سمت چپ باسن من ریخت که بلافاصله با دستمال پاک کردم و بعد با اب و مایع شستم و دیگر اصلا ادامه ندادیم..بعد از 5 ساعت هم رفتم حمام
    اما ایا باز احتمال حاملگی هست؟
    ممنون میشم کمکم کنید
    خیلی می ترسم

9. sheydaajoon نوشته است: با سلام و خسته نباشید .ممنون میشم اگه جواب منو زودتر بدید تا اگر احتمالاتی هست سریعتر پیگیر باشم
    سلام من با نامزدم دیروز فقط در حد لا پایی بودیم و با امدن منی بلافاصله کنار کشید و کمی از ان روی سمت چپ باسن من ریخت که بلافاصله با دستمال پاک کردم و بعد با اب و مایع شستم و دیگر اصلا ادامه ندادیم..بعد از 5 ساعت هم رفتم حمام
    ممنون میشم کمکم کنید
    خیلی می ترسم

دوست عزیز شما راجع به دوره های پریودتون نگفتین و اینکه نزدیکی در چه روزی بوده.ولی حتی در روزهای پرخطر هم با این شرایطی که شما گفتید احتمال بارداری وجود نداره

10. sheydaajoon نوشته است: با سلام و خسته نباشید .ممنون میشم اگه جواب منو زودتر بدید تا اگر احتمالاتی هست سریعتر پیگیر باشم
    ممنون میشم کمکم کنید
    خیلی می ترسم

سلام:
    دوست عزيز بارداري تنها در صورتي اتفاق مي افتد كه مني به واژن برسد
    و اون چيزي كه شما گفتيد كه مني روي باسن ريخته احتمال بارداري صفره
    و فقط در صورتي ممكنه كه مني حتي به دهانه ي واژن رسيده باشه
    شما براي اينكه در رابطه استرس نداشته باشيد مونيد از روشهاي پيش گيري مختلف و ساده و مصرف قرص تا 72 ساعت بعد از رابطه استفاده كنيد

موفق باشيد

11. سلام به همه دوستان ممنونم از باسخهاي خوبتون
    مي خواستم بيرسم من رحمم خيلي بو دارد وقبلا درمان كردم كفتند عفونت داره وخوب شد ودوباره بر كشته به همان حاله اما بويش كمتر از قبل است جه بايد كنم تا بويش از بين رود مي ترسم به شوهرم اذيت شود اون هم احساس بو مي كند؟

12. mortooo نوشته است: سلام به همه دوستان ممنونم از باسخهاي خوبتون
    مي خواستم بيرسم من رحمم خيلي بو دارد وقبلا درمان كردم كفتند عفونت داره وخوب شد ودوباره بر كشته به همان حاله اما بويش كمتر از قبل است جه بايد كنم تا بويش از بين رود مي ترسم به شوهرم اذيت شود اون هم احساس بو مي كند؟

اگه باز دوباره مربوط به عفونت باشه باید تحت نظر پزشک قرار بگیرید
    برای استفاده روزانه از پدهای بهداشتی استفاده کنید بو از بین بره
    اما باید تحت نظر پزشک قرار گیرید اگه باز عفونت باشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. mortooo نوشته است: سلام به همه دوستان ممنونم از باسخهاي خوبتون

سلام

هر چه زودتر به پزشک مراجعه کرده و مشکل عفونتتونو حل کنین.گاهی برای ریشه کن کردن عفونت بیمار باید چن دوره ی متوالی تحت درمان  باشه.

مشکل بوی رحمتونم از عفونت و غلیظ شدن ترشحتونه.

سعی کنید لباس زیر نخی بپوشین یا اصلا نپوشین و دامن بلند بپوشین.

زیاد با صابون "برای برطرف شدن بو "خودتونو نشورین.

14. سلام خدمت دکتر رهام و دیگر دوستان .

سوالی برای بنده پیش اومده که باعث نگرانی و اظطراب بنده شده .

می خواستم بدونم با شرایطی که بنده عرض می کنم احتمال حاملگی وجود دارد یا خیر ؟

من با نامزدم که بکارتشون سالم هست رابطه با کاندوم لای پا داشتم .

بعد از ارضاء شدن بنده ایشان بعد از در آوردن کاندوم و شستن آلتم از طریق دهان رابطه ای داشتن . سپس بنده از ایشان لب گرفتم . سپس بنده مهبل ایشان رو خوردم . می خواستم بدونم این رابطه احتمال بارداری دارد ؟

در آخر این نکته را هم متذکر شوم . تاریخ شروع دوره ایشان 23 الی 26 همین ماه هست .
    در ضمن این هم عرض کنم بعد این رابطه در روز شنبه صبح اتفاق افتاد . می خواستم بدونم بعد از این چند روز روشی برای پیش گیری می باشد یا خیر ؟
    باتشکر

15. yashhar

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من و نامزدم در پنجمین روز پیریودش که لکه داشت  نزدیکی داشتیم
    الان احتمال حامله بودن هست ؟؟

ومنی در واژن ریخته شده باشه ایا احتمال بارداری وجود داره...........
    و بعد فرداش خونریزی باز داشت .تا دو روز بعد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 10 از 19
رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید