شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 1

1. سن 25
    1 - قاعدگی (پریود) نامنظم است.
    2 - بلندترین:45 و کوتاه ترین طول دوره قاعدگی:
    :28
      روز بوده است.
    3 -
    آخرین مرتبه خونریزی شروع
    :1/اردیبهشت 89

آخرین مرتبه خونریزی پایان:  7
    /اردیبهشت 89

4 -

تاریخ رابطه جنسی محافظت نشده
    : 4/ خرداد 89

من از روش اورژانسی هم استفاده کردم(4 عدد

LD و 4 تا 12ساعت بعد
    )

ولی تا کنون پریود نشده ام. و استرس بارداری دارم. می خواستم بدونم آزمایش خون جواب صحیح را با توجه به این که 6 روز از رابطه گذشته نشان میدهد.و آیا احتمال
    اینکه باردار شده باشم هست ?
    چه زمانی می توانم از بیبی چک در منزل استفاده کنم که جواب صحیح باشد? چند روز از رابطه گذشته باشد?
    من از استرس دارم می میرم. منتظر جوابتون هستم. مرسی

2. rabitBAHAR نوشته است: سن 25
      روز بوده است.
    3 -
    آخرین مرتبه خونریزی شروع

/اردیبهشت 89

4 -

LD و 4 تا 12ساعت بعد
    )

ولی تا کنون پریود نشده ام. و استرس بارداری دارم. می خواستم بدونم آزمایش خون جواب صحیح را با توجه به این که 6 روز از رابطه گذشته نشان میدهد.و آیا احتمال
    چه زمانی می توانم از بیبی چک در منزل استفاده کنم که جواب صحیح باشد? چند روز از رابطه گذشته باشد?

سلام
    با توجه به اینکه از روش اورزانسی استفاده کردین بارداریتون منتفیه.

پریود نشدن شما هم احتمالا به خاطر استرس و به هم خوردن هورموناتونه که از عوارض قرصاست.

معمولا ازمایش خون 2 الی 3 روز تاخیر در قاعدگی باداری رو نشون میده.بی بی چک هم حداکثر تا یه هفته تاخیر قاعدگی.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام
    31ساله هستم
    حدود2/5 سال قرص ldمصرف کردم.
    از 6 ماه پیش مصرف قرص را قطع کردم.
    25 هرماه پریود می شدم .23 فروردین ماه پریود شدم.
    نزدیکی هم داشتم.روز23 اردیبهشت استرس شدیدی داشتم و پریود نشدم.
    جواب بی بی چک و آزمایش خون منفی بود(5 خرداد آزمایش دادم).
    در حال حاضر کمر درد و دل درد دارم نمی تونم زیاد بشینم یا حرکات سریع داشته باشم.
    لطفاً من را راهنمایی کنید که علت دل درد هام و پریود نشدنم چیه ؟ تا کی باید باید صبر کنم یا چکار باید انجام بدهم؟

4. shompot نوشته است: سلام
    31ساله هستم
    حدود2/5 سال قرص ldمصرف کردم.
    از 6 ماه پیش مصرف قرص را قطع کردم.
    25 هرماه پریود می شدم .23 فروردین ماه پریود شدم.
    نزدیکی هم داشتم.روز23 اردیبهشت استرس شدیدی داشتم و پریود نشدم.
    جواب بی بی چک و آزمایش خون منفی بود(5 خرداد آزمایش دادم).
    در حال حاضر کمر درد و دل درد دارم نمی تونم زیاد بشینم یا حرکات سریع داشته باشم.
    لطفاً من را راهنمایی کنید که علت دل درد هام و پریود نشدنم چیه ؟ تا کی باید باید صبر کنم یا چکار باید انجام بدهم؟

اگه تاخير بيش از 10 روز باشه بايد به پزشك مراجعه كنيد چون ميتونه از علائم كيست يا مشكلات ديگه باشه و نبايد به اين تاخير ها بي توجه بود.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. sbbn

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من نامزدم رابطه داشتیم که هردو به ارگاسم رسیدیم.. در روز 15 سیکل قاعدگی من و با دونستن اینکه دوره های پریود من منظم و بین 28 تا 30 روز است. من کاملا بدون لباس بودم ولی همسرم به علت استرسی که من داشتم با شلوار بود ولی ارضا شد و منی خارج شد.
    میخواستم بدونم با لباس و از طریق خیسی شلوار جین میشه من باردار باشم ؟

6. sbbn نوشته است: من نامزدم رابطه داشتیم که هردو به ارگاسم رسیدیم.. در روز 15 سیکل قاعدگی من و با دونستن اینکه دوره های پریود من منظم و بین 28 تا 30 روز است. من کاملا بدون لباس بودم ولی همسرم به علت استرسی که من داشتم با شلوار بود ولی ارضا شد و منی خارج شد.
    میخواستم بدونم با لباس و از طریق خیسی شلوار جین میشه من باردار باشم ؟

سلام
    غیر ممکنه ، نگران نباشید
    موفق  باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. سلام 30سال عم ردارم دوماه از ازدواجم ميكذرد قاعدكي 30الى 35 روزه دارم نمي دونم منظمه يانه؟
    مشكلم اينه شوهرم خيلي زود انزال داره ومن خيلي دير به نزول مي رسم بخاطر اين بعضي وقتها با انكشتم نزول ميكنم ايا اين راه برا ي حاملكي اثر دارد ؟
    خيلي دوست دارم حامله شوم راهنمايم كنيد بعد ازاينكه شوهرم در وازن من خالي كرد من باانكشتم به نعوظ مي رسم

8. rabitBAHAR نوشته است: سن 25
      روز بوده است.
    3 -
    آخرین مرتبه خونریزی شروع

/اردیبهشت 89

4 -

LD و 4 تا 12ساعت بعد
    )

عزیزم ضمن تایید حرفهای دوستم afife جون، باید بگم که روش اورژانسی نظم پریود را به هم میزنه و تجربه من اینه که معمولا 10 روز بعد دچار خونریزی ( پریود کاذب) میشم. در مورد آزمایش خون باید بگم هورمون bhcg 48 ساعت بعد از لقاح در خون قابل شناسایی هست.یعنی قاعدتا بعد از 6 روز جواب قطعی رو میده ولی شما برای اطمینان بزار 10 روز از نزدیکیت بگذره بعد برو تست خون بده.ولی بی بی چک باید حداقل 23 روز از آخرین روز آخرین پریود گذشته باشه.یعنی حدودا 2 هفته تاخیر در پریود. اگر از روش اورژانسی درست استفاده کردی مطلقا نگران نباش.

9. mortooo نوشته است: سلام 30سال عم ردارم دوماه از ازدواجم ميكذرد قاعدكي 30الى 35 روزه دارم نمي دونم منظمه يانه؟
    مشكلم اينه شوهرم خيلي زود انزال داره ومن خيلي دير به نزول مي رسم بخاطر اين بعضي وقتها با انكشتم نزول ميكنم ايا اين راه برا ي حاملكي اثر دارد ؟
    خيلي دوست دارم حامله شوم راهنمايم كنيد بعد ازاينكه شوهرم در وازن من خالي كرد من باانكشتم به نعوظ مي رسم

سلام دوسته عزیز
    اگه قاعدگی شما همیشه با 1 سیکل حدودا ثابت باشه ، قاعدگی شما منظمه در غیر این صورت نامنظمه
    زود انزالی شوهرتون و دیر ارضا شدن شما طبیعی نگران نباشید ؛ ارگاسمه زن از هر نوعش ، تاثیری در بارداری نداره ؛ فقط زمان تخمک گذاری زن در بارداری تاثیر گذاره که برای تشخیص این زمان تخمک گذاری به لینکه زیر یه نگاه بندازید

http://www.roham.ws/web/ftopict-1095.html

با انگشت به ارضا رسیدن 1 روشه ولی بهتره شوهرتون قبله نزدیکی یه مدتی وقت برای معاشقه بذاره تا شمارو به مرحله اوج یا همون مرحله قبل ارضا برسونه بعد نزدیکی انجام بشه تا شما هم ارضا بشین
    موفق باشید.

10. mortooo نوشته است: سلام 30سال عم ردارم دوماه از ازدواجم ميكذرد قاعدكي 30الى 35 روزه دارم نمي دونم منظمه يانه؟

عزیزم بارداری ارتباطی به ارضا شدن یا نشدن نداره اما جنسیت فرزند تا حدی به ارضا شدن مربوط میشه.اگر سعی کنید در دوره های تخمکگذاری اقدام به نزدیکی محافظت نشده کنید احتمال بارداریتون تا مقیاس بالایی ،بالا میره.برای تعیین تخمکگذاری هم اگر پریودتون منظمه که 14 روز(متوسط)از اولین روز پریودتون بشمارید،همون روزه.سه روز قبل و سه روز بعد از تخمکگذاری احتمال بارداری زیاده.اما اگر منظم نیست و یا تشخیصش براتون سخته،از روی تمایلات جنسیتون و همچنین میزان ترشحات و دمای بدن میتونید اون رو تشخیص بدید.چرا که هر چه به تخمکگذاری نزدیکتر میشید تمایلات جنسی شدیدتر و ترشحات واژن غلیظ تر میشه.بگونه ای که به شکلی مانند سفیده تخم مرغ از واژن خارج میشه که این یعنی نزدیکی به تخمکگذاری.اگر هم از دماسنجی صبح به صبح در محل مقعد دما بگیرید،در زمان تخمکگذاری دمای بدن تا 3 درجه افزایش میابد.
    اگر ارضا بشید و بعد انزال همسرتون رخ بده،محیط واژن قلیایی میشه و اسپرمهای حامل پسر در این محیط زنده مانده و اسپرمهای دختر میمیرن و برعکس در صورتی که ارضا نشید و همسرتون آبش رو در واژنتون تخلیه کنه،به دلیل اسیدی بودن ترشحات قبل از ارگاسم،اسپرمهای پسر میمیرن و اسپرم دختر زنده میمونه.البته این تنها دلیل برای پسر یا دختر شدن فرزند نیست،نوع تغذیه قبل از بارداری،ژنتیک،زمان نزدیکی هم تاثیر بسزایی دارن و البته اراده خداوند.

11. melodi59

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    آقای دکتر رهام ممنون می شم اگه خودتون حتما سوالم رو جواب بدید.
    من قبلا یه سوال پرسیدم نمی دونم کجا نوشته شده ، دوباره شرایطم رو توضیح می دم. 27 سالمه .شروع پریود قبلی ام 18 اردیبهشت بود . و قاعدگی ام تقریبا منظمه . 4 خرداد نزدیکی داشتم . البته دخول صورت نگرفت . سوالم اینه که اگر دختر به پشت بخوابه ، آب منی از پشت روی کمر بریزه و احتمال این بره که مقداری از آب روی واژن ریخته باشه ، با وجود پرده ی بکارت و عدم دخول آلت مرد ، احتمال بارداری هست یا نه ؟ من از قرص لوونورژسترل 75/0 میلی گرمی استفاده کردم . طبق دستور داروخانه و نوشته ی روی بروشور قرص ، یکی بعد از نزدیکی و یکی دیگه 12 ساعت بعد . شک داشتم که درست از این قرص استفاده کردم یا نه . الان 5 روز از زمان مصرف قرص می گذره  و من هنوز پریود نشدم . و حتی علایم قاعدگی رو هم ندارم .و اینکه 7 تا 10 روزی که گفتید پریود به تعویق میفته ، منظور 7 تا ده روز بعد از مصرف قرص هست ؟ یا اینکه من باید صبر کنم تا زمان قاعدگی بعدیم که 17 یا 18 خرداد هست و از اون موقع اگه تاخیر داشت ، احتمال بارداری هست ؟ در ضمن من بعد از خوردن قرص ها هیچ گونه احساس تهوع یا هیچ حس دیگری نداشتم ، انگار اسمارتیس خورده بودم !!! این نشان دهنده ی عدم تاثیر قرص ها نیست ؟ من با توجه به تقویم تخمک گذاری که پیشنهاد کردید هرچی حساب می کنم زمان نزدیکی من میفته توی زمان تخمک گذاری . Sad  من تا به حال از هیچ قرص ضد بارداری یا وسیله ی پیشگیری هم استفاده نکردم . این بار اول بود که از این قرص لوونورژسترل استفاده کردم .

باز هم ممنون.

12. melodi59 نوشته است: سلام
    من قبلا یه سوال پرسیدم نمی دونم کجا نوشته شده ، دوباره شرایطم رو توضیح می دم. 27 سالمه .شروع پریود قبلی ام 18 اردیبهشت بود . و قاعدگی ام تقریبا منظمه . 4 خرداد نزدیکی داشتم . البته دخول صورت نگرفت . سوالم اینه که اگر دختر به پشت بخوابه ، آب منی از پشت روی کمر بریزه و احتمال این بره که مقداری از آب روی واژن ریخته باشه ، با وجود پرده ی بکارت و عدم دخول آلت مرد ، احتمال بارداری هست یا نه ؟ من از قرص لوونورژسترل 75/0 میلی گرمی استفاده کردم . طبق دستور داروخانه و نوشته ی روی بروشور قرص ، یکی بعد از نزدیکی و یکی دیگه 12 ساعت بعد . شک داشتم که درست از این قرص استفاده کردم یا نه . الان 5 روز از زمان مصرف قرص می گذره  و من هنوز پریود نشدم . و حتی علایم قاعدگی رو هم ندارم .و اینکه 7 تا 10 روزی که گفتید پریود به تعویق میفته ، منظور 7 تا ده روز بعد از مصرف قرص هست ؟ یا اینکه من باید صبر کنم تا زمان قاعدگی بعدیم که 17 یا 18 خرداد هست و از اون موقع اگه تاخیر داشت ، احتمال بارداری هست ؟ در ضمن من بعد از خوردن قرص ها هیچ گونه احساس تهوع یا هیچ حس دیگری نداشتم ، انگار اسمارتیس خورده بودم !!! این نشان دهنده ی عدم تاثیر قرص ها نیست ؟ من با توجه به تقویم تخمک گذاری که پیشنهاد کردید هرچی حساب می کنم زمان نزدیکی من میفته توی زمان تخمک گذاری . Sad  من تا به حال از هیچ قرص ضد بارداری یا وسیله ی پیشگیری هم استفاده نکردم . این بار اول بود که از این قرص لوونورژسترل استفاده کردم .

باز هم ممنون.

سلام
    منظور 7 تا 10 روز بعد قاعدگیتونه و اگه 17 یا 18 خرداد پریود نشدید ، اونوقت احتمال بار داری هست ، البته چون قرص مصرف کردی امکان بهم ریختن زمان قاعدگیت هست
    در مورده رابطه ای که داشتید ، "که نزدیکی نبوده" ؛ احتمال بارداری پایینه...
    موفق باشید

13. melodi59 نوشته است: سلام

باز هم ممنون.

عزیزم منظور 7 تا 10 روز بعد از زمان مصرف قرص هست.البته ممکنه در مورد شما فرق کنه ولی حالت عادیش اینه.گاهی تا 2 هفته بعد از مصرف قرص.تاریخ قاعدگی شما دیگه 18 خرداد نیست چون قرص مصرف کردید.در ضمن مگه میشه قرص اثر نکنه.قرص بسته به شرایط بدن هر کسی، اثرات مختلف داره.منظورم اینه که اینکه شما حالت تهوع نگرفتید اصلا مهم نیست.منم حالت تهوع نمیگیرم ولی خواهرم میگیره.پس دلیل بر بی اثر بودن قرص نیست.نگران بارداری نباش

14. hiva_2

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.من 24 سالمه 2 ساله ازدواج کردم
    طبق تقویم تخمک گذاری من روز 17.18 پریود احتمال بارداری دارم آن روزها نزدیکی پر خطر داشتم.تصمیم بارداری دارم.از کیتهای تشخیص تخمک گذاری استفاده کردم در روز های 15.16 پریود+بود.
    چند در صد احتمال بارداری دارم.آیا 3روز قبل از قاعدگی بعدی آزمایش بیانگر بارداری است یا خیر؟بی بی چک چطور؟ فقط دوره پیش از قرص مارولون استفاده کردم آیا ممکن است تاثیری در این دوره بیاندازد؟
    بی صبرانه در انتظار پاسخ شمام.

15. سلام
    تو رو خدا جواب درست بهم بدین. بد شرایطی دارم
    من سیکل قاعدگیم منظمه . 28-30 روز. روز 7 سیکل نزدیکی داشتم فقط در حد تماس التها و بدون پیشگیری و بعدش برای احتیاط 2 قرص اچ دی و بعد 12 ساعت  2 قرص دیگه اچ دی
    دوباره روز 15 سیکل نزدیکی داشتم اما اینبار همسرم شلوار خود را در نیاورد ولی ارضا شد.
    در حالت دوم نمیدونم چقدر احتمل بارداری هست.؟؟
    ولی مشکل اصلی انه که امروز که روز 17 سیکلم هست . کمردرد داشتم و لاالن متوجه شدم خونریزی دارم.
    تا حالا سابقه نداشته

نمیدونم علتش چیه ؟ ؟
    احتمال بارداری هست ؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 9 از 19
رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید