شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 1

1. hanie22 نوشته است: سلام جناب آقای دکتر رهام صادقی لطفا خودتون اینو جواب بدین
    من قبلا سوالمو طرح کرده بودم دوستان لطف کردن و جواب های امیدوارکننده ای رو دادن
    من دوره پریودم 32 روزه است در روز چهارم پریودم بطور موقت قطع شد برای دوساعت من در همین حین با نامزدم نزدیکی و تماس آلت به آلت داشتیم که تمام منی روی واژنم تخلیه شد ده دقیقه بعد دوباره ادامه پریودم شروع شد من هم پرده دارم هم اصلا آلت وارد نشد فقط میترسم منی یک قطره وارد شده باشد البته با خون ریزی دوباره رحم من بعید میدونم حامله شده باشم ولی یک مقاله ای خوندم که نوشته بود در بعضی از افراد تخمک گذاری در حین پریود یا بعد پریوده میخواستم ببینم چقدر احتمال باردارشدنم هست من الان یک ماه و شش روز از پریودم میگذره و پریود نشدم یعنی تاخیر شش روزه داشتم البته دو هفته پیش قرص و کرم برای عفونت مصرف کردم که پمادش کتوکونازول و هیدروکورتیزونو قرص هیوسین بود میخواستم ببینم شاید اینها باعث تاخیر پریودم شده توروخدا اینو سریع جواب بدین دارم از استرس میمیرم

سلام دوست عزیز ... دوستان بارها به شما گفتن در این شرایط احتمال بارداری نیست.اگه تا حالا آزمایش خون داده بودید خیالتون راحت شده بود.به جای تکرار سوالتون تشریف ببرین آزمایشگاه.دوستان روی شرایطی که شما میگین نظر میدن ولی اگر اینجوری قانع نمیشید، یه تست خون بدین تا خیالتون راحت شه بعدشم برید دکتر.این همه تاخیر در پریود خوب نیست.همه چی که فقط بارداری نیست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. hanie22 نوشته است: سلام جناب آقای دکتر رهام صادقی لطفا خودتون اینو جواب بدین
    من قبلا سوالمو طرح کرده بودم دوستان لطف کردن و جواب های امیدوارکننده ای رو دادن
    من دوره پریودم 32 روزه است در روز چهارم پریودم بطور موقت قطع شد برای دوساعت من در همین حین با نامزدم نزدیکی و تماس آلت به آلت داشتیم که تمام منی روی واژنم تخلیه شد ده دقیقه بعد دوباره ادامه پریودم شروع شد من هم پرده دارم هم اصلا آلت وارد نشد فقط میترسم منی یک قطره وارد شده باشد البته با خون ریزی دوباره رحم من بعید میدونم حامله شده باشم ولی یک مقاله ای خوندم که نوشته بود در بعضی از افراد تخمک گذاری در حین پریود یا بعد پریوده میخواستم ببینم چقدر احتمال باردارشدنم هست من الان یک ماه و شش روز از پریودم میگذره و پریود نشدم یعنی تاخیر شش روزه داشتم البته دو هفته پیش قرص و کرم برای عفونت مصرف کردم که پمادش کتوکونازول و هیدروکورتیزونو قرص هیوسین بود میخواستم ببینم شاید اینها باعث تاخیر پریودم شده توروخدا اینو سریع جواب بدین دارم از استرس میمیرم

سلام خوب خود عفونت هم باعث عقب افتادن پريود ميشه و مخصوصا همن استرسي كه دارين به خودتون وارد ميكنين.دخولي انجام نشده، و چيزي هم در واژن تخليه نشده پس بارداري هم منتفيه.بارداري به اين راحتي ها هم كه همه فكر ميكنن نيست.احتمالا دل درد هم در ناحيه زير شكم دارين.درسته؟ شما اول مشكل عفونتت رو حل كن.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. آره هنوزم درد دارم البته دردی که همیشه قبل پریود دارم رو یکم دارم یعنی یک دفعه دلم درد میگیره بعد خوب میشه میگن عرق رازیانه و سیاه دانه برای زود شدن پریود تاثیر داره من از دیروز دارم همونو مصرف میکنم به نظرتون کارم درسته ؟

4. تو آزمایش بتا من چقدر باید خون بدم ؟ جوابو سریع میدن ؟
    آخه من خودم یکم ضعیفم ولی از یک طرف میگن جوابه بی بی چک مورد اطمینان نیست ؟

5. hanie22 نوشته است: تو آزمایش بتا من چقدر باید خون بدم ؟ جوابو سریع میدن ؟
    آخه من خودم یکم ضعیفم ولی از یک طرف میگن جوابه بی بی چک مورد اطمینان نیست ؟

عزیزم یک بار خون دادن هیچ مشکلی پیش نمیاره.صبح که تست انجام بشه،جوابش ظهر آماده هست.خودتم تنها میتونی بری.اگر از آخرین روز آخرین پریودت حداقل 23 روز گذشته، میتونی از بی بی چک استفاده کنی.اگرچه جواب مثبتش قابل اطمینان تر از جواب منفیشه.ولی کم و بیش به اونم میشه اطمینان کرد.مخصوصا اگه زمان زیادی گذشته باشه از تاخیر در پریود.
    برو تست خون بده و نترس.نسخه هم نمیخواد وخیلی عادی مثل همه آزمایشات هست.شما که انقدر نگران سلامتیت هستی،بدون که این همه استرس بیشتر ضرر داره تا چند سی سی خون دادن.

6. yashhar

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    من و نامزدم در پنجمین روز پیریودش که لکه داشت  نزدیکی داشتیم
    الان آیا احتمال حاملگی هست ؟؟؟؟؟؟؟
    دخول و منی کاملا ریخت

7. yashhar نوشته است: با سلام
    دخول و منی کاملا ریخت

بله امكان بارداري منتفي نيست.

8. hanie22 نوشته است: آره هنوزم درد دارم البته دردی که همیشه قبل پریود دارم رو یکم دارم یعنی یک دفعه دلم درد میگیره بعد خوب میشه میگن عرق رازیانه و سیاه دانه برای زود شدن پریود تاثیر داره من از دیروز دارم همونو مصرف میکنم به نظرتون کارم درسته ؟

بله بعضي داروهاي گياهي هم مناسبه.همچنين فعاليت بدني زياد و ورزش هم تاثير داره.

9. yashhar نوشته است: با سلام
    دخول و منی کاملا ریخت

سلام

احتمال بارداری هست ولی خیلی کم.

10. melodi59

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام،
    من 27 سال سن دارم .
    قاعدگی منظم دارم . طول دوره 28 روزه و دوره ی خونریزی 6 روزه . آخرین بار 18 اردیبهشت هشتاد و نه خونریزی من شروع شد . در تاریخ 4 خرداد هشتادونه رابظه ی جنسی محافظت نشده داشتم . البته من دختر هستم یعنی پرده ی بکارت دارم و دخول آلت اتفاق نیفتاد. سوالم این است که اگر دختر به پشت خوابیده باشد و آب منی از پشت روی کمر بریزد و احتمال این برود که کمی از آب روی واژن ریخته شده باشد احتمال بارداری هست یا نه؟با توجه به اینکه من بدنم را با آب خالی شستم بعد از نزدیکی و بعد از یک ساعت به دلیل استرس با آب و صابون دوباره شستم و از روش اورژانسی هم استفاده کردم و الان 4 روزه که هنوز پریود نشده ام . نگرانم . تا چه زمانی برای پریود شدن فرصت دارم؟
    ممنون

11. melodi59 نوشته است: سلام،
    من 27 سال سن دارم .
    قاعدگی منظم دارم . طول دوره 28 روزه و دوره ی خونریزی 6 روزه . آخرین بار 18 اردیبهشت هشتاد و نه خونریزی من شروع شد . در تاریخ 4 خرداد هشتادونه رابظه ی جنسی محافظت نشده داشتم . البته من دختر هستم یعنی پرده ی بکارت دارم و دخول آلت اتفاق نیفتاد. سوالم این است که اگر دختر به پشت خوابیده باشد و آب منی از پشت روی کمر بریزد و احتمال این برود که کمی از آب روی واژن ریخته شده باشد احتمال بارداری هست یا نه؟با توجه به اینکه من بدنم را با آب خالی شستم بعد از نزدیکی و بعد از یک ساعت به دلیل استرس با آب و صابون دوباره شستم و از روش اورژانسی هم استفاده کردم و الان 4 روزه که هنوز پریود نشده ام . نگرانم . تا چه زمانی برای پریود شدن فرصت دارم؟
    ممنون

وقتی از روش اورژانسی استفاده کردین یعنی اصلا احتمال بارداری وجود نداره.روش اورژانسی پریود را به تعویق میندازه.تجربه من میگه 7 تا 10 روز بعد از انجام روش پریود میشین.البته در مورد هر کس متفاوت هست.ولی در کل نگران نباشید.در ضمن روز نزدیکیتون خارج از زمان تخمکگذاری بوده.پس نگران نباشید.احتمالش نیست.

12. با سلام . من دیروز با دوست دخترم نزدیکی داشتیم و من منی ام را داخل مقعد خالی کردم هنگام خارج کردن آلت مقداری منی از مقعد خارج شد و روی زمین ریخت بلا فاصله به دستشویی رفت.حالا با توجه به اینکه روز سوم پریود بوده و پرده بکارت هم داشته احتمال حاملگی هست؟؟؟

13. با اجازه از مدیدریت و دوستان فعال.
    امکان بارداری نیست.چون در دوره پرودی تخمکگذاری صورت نمیگیره .نگران نباشید.

14. Amin5245 نوشته است: با سلام . من دیروز با دوست دخترم نزدیکی داشتیم و من منی ام را داخل مقعد خالی کردم هنگام خارج کردن آلت مقداری منی از مقعد خارج شد و روی زمین ریخت بلا فاصله به دستشویی رفت.حالا با توجه به اینکه روز سوم پریود بوده و پرده بکارت هم داشته احتمال حاملگی هست؟؟؟

اگه ایشون پریود منظم دارند احتمال بارداری نیست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. Amin5245 نوشته است: با سلام . من دیروز با دوست دخترم نزدیکی داشتیم و من منی ام را داخل مقعد خالی کردم هنگام خارج کردن آلت مقداری منی از مقعد خارج شد و روی زمین ریخت بلا فاصله به دستشویی رفت.حالا با توجه به اینکه روز سوم پریود بوده و پرده بکارت هم داشته احتمال حاملگی هست؟؟؟

خیر با شرایط ذکر شده احتمال بارداری وجود نداره و در ضمن بکارت ربطی به بارداری نداره.
    در نزدیکی مقعدی هم از کاندوم استفاده کنید چون احتمال انتقال بیماری از این راه زیاد است.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 8 از 19
رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید