شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خونسردي شوهر

1. سلام به همه دوستان

من و شوهرم 6 ماهه باهم ازدواج كرديم و البته قبلش 2 سال باهم دوست بوديم، اون اولش كه براي رابطه جنسي كامل اصلاً تمايل نداشت حتي تا 2 ماه گذشت، خيلي اعصابم خورد شده بود تا اينكه يك روز گفتم شروع كن و به اصرار شروع كرديم.
    كلاً افكارش خيلي مشغوله و تازه هم سركار رفته و به فكر پيشرفت كارشه و الان شايد فقط هفته اي يك بار و يا دو هفته اي يك بار باهم رابطه داريم. ميخواستم ببينم چيكار كنم كه گرمتر بشه؟ ناگفته نمونه كه دوتاييمون سركار ميريم و وقتي ميايم خونه يا مشغول آشپزي و اون هم يا به من كمك ميكنه يا مشغول مطالعه و يا ورزش و يا كارهاي خودشه. و آخر شب كه ميشه حتي اگه پاي تلويزيون هم باشه خوابش ميبره.
    من بايد چيكار كنم كه رابطمون گرمتر بشه؟

2. ladan1356 نوشته است: سلام به همه دوستان

من و شوهرم 6 ماهه باهم ازدواج كرديم و البته قبلش 2 سال باهم دوست بوديم، اون اولش كه براي رابطه جنسي كامل اصلاً تمايل نداشت حتي تا 2 ماه گذشت، خيلي اعصابم خورد شده بود تا اينكه يك روز گفتم شروع كن و به اصرار شروع كرديم.
    كلاً افكارش خيلي مشغوله و تازه هم سركار رفته و به فكر پيشرفت كارشه و الان شايد فقط هفته اي يك بار و يا دو هفته اي يك بار باهم رابطه داريم. ميخواستم ببينم چيكار كنم كه گرمتر بشه؟ ناگفته نمونه كه دوتاييمون سركار ميريم و وقتي ميايم خونه يا مشغول آشپزي و اون هم يا به من كمك ميكنه يا مشغول مطالعه و يا ورزش و يا كارهاي خودشه. و آخر شب كه ميشه حتي اگه پاي تلويزيون هم باشه خوابش ميبره.
    من بايد چيكار كنم كه رابطمون گرمتر بشه؟

با سلام
    دوست عزیز، یکی از پایه های تمایل جنسی،عدم خستگی و استرس هست! که به تجربه ،اگه جسم و بدنبال اون فکر و ذهن خسته و مشغول کارهای دیگه باشه! دیگه تمایلی به ایجاد ارتباط جنسی نمیمونه!این تجربه من در طی سه ماه اجرای پروژه کاریم داشتم! که بعد از اتمام اون و تحویل کار، این سردی و عدم تمایلم کاملاً رفع شد!! پس اگه ایشون فقط مشغولند و خسته میشن! بهتره که در هردوی این موضوعها یک تجدید نظری بشه! به احتمال زیاد معضل مرتفع خواهد شد.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  3. با سلام
    اولا برای رفع خستگی، از چای سبز استفاده کنید دوما در غذا از ادویه های گرم استفاده کن مثلا دارچین و فلفل سوما بجای اینکه به تلویزیون  و کارهای دیگر سرگرم بشید سعی کنید بیشتر باهم باشید ، خودم تجربه کردم و به نتیجه رسیدم الان چند ماهی هست که هیچ سرگرمی به غیر از خانواده ندارم و خیلی هم راضیم ضمنا سعی کن که خودت رو عرضه کنی نه اینکه به او بگویی که کاری بکن ، اصلا یکی از راههای رفع مشغله فکری و آزاد شدن فکر و اندیشه همین رابطه جنسی هستش اگه با مدیریت صحیح و خودشکنی( منظورم فاعل بودن در معاشقه مخصوصا ماساژ کف پا و اطراف کمر و کتف همسرتان البته به آرامی) بسیار موثر خواهد بود . همسر من کم میل بود ولی با مدیریت در معاشقه موفقیت نسیب من شد و الان او فاعله ... .
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام
    مدتيه با اقايي نامزد کردم ، در طي اين مدت يکبار با من ارتباط جنسي سطحي برقرار کرده
    البته من اولين بارم بود که چنين چيزي رو تجربه ميکردم
    مشکلي که براي من پيش اومده و باعث شده در انتخاب ايشون به عنوان شريک زندگي آيندم ترديد پيدا کنم اينه که ايشون اولا اينکه با ديدن بدن عريان جنس مخالف حالت نعوظ پيدا نميکنن به قول خودشون فقط با بوسه اينطور ميشه
    در طي رابطه که البته فقط تماس سطحي بود چند بار نعوظش رو از دست ميداد و دوباره بر ميگشت
    براي من که حالت حشري و حمله و خشونت مرد به زن تحريکم ميکنه ، اين حالت ايشون اصلا جذابيتي نداشت
    حالا نميدونم چون بار اولم بود اين حس رو داشتم يا اختلاف سني ما باعث اين مساله شده
    لطفا راهنماييم کنيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام به همه دزماه از ازدواجم ميكذكرد ولي تاحالا احساس خوشي نكردهام فقط سوالم اينست براي حامله شدن كافيست فقط شهوت مرد در وازن زن بريزد يا هردوتا باهم شهوتشان خالي شود
    باعرض بوزش فارسي زياد بلد نيستم

6. mortooo نوشته است: سلام به همه دزماه از ازدواجم ميكذكرد ولي تاحالا احساس خوشي نكردهام فقط سوالم اينست براي حامله شدن كافيست فقط شهوت مرد در وازن زن بريزد يا هردوتا باهم شهوتشان خالي شود
    باعرض بوزش فارسي زياد بلد نيستم

سلام دوست عزیز
    نه کافی نیست
    برای باردار شدن زمان ریختن شدن منی در واژن هم مهمه...
    البته با فرض اینکه هیچ مشکلی برا بارداری از طرف زوجین وجود نداشته باشه
    زمان مناسب برای بارداری 11ام تا 15ام سیکل قاعدگی (در سیکل 28 روزه)
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. مساله اصلي من اينه که براي ايشون در طي ساعتي که با هم بوديم انزالي اتفاق نيفتاد ولي براي من در همان 2-3 دقيقه اول کار فقط با کمي معاشقه يه حالتي که تا نزديکي اوج ارگاسم پيش رفت، اتفاق افتاد ولي بعد ديگه هرکاري کرديم اتفاقي نيفتاد. البته اينم بگم که من استرس شديدي داشتم و قلبا راضي به اينکار نبودم و
    و در ضمن  ايشون 14 سال از من بزرگترن
    مشکل کار کجاست آيا ما از نظر زناشويي مشکلي نخواهيم داشت ؟

8. kimiaa نوشته است: سلام
    مدتيه با اقايي نامزد کردم ، در طي اين مدت يکبار با من ارتباط جنسي سطحي برقرار کرده
    البته من اولين بارم بود که چنين چيزي رو تجربه ميکردم
    مشکلي که براي من پيش اومده و باعث شده در انتخاب ايشون به عنوان شريک زندگي آيندم ترديد پيدا کنم اينه که ايشون اولا اينکه با ديدن بدن عريان جنس مخالف حالت نعوظ پيدا نميکنن به قول خودشون فقط با بوسه اينطور ميشه
    در طي رابطه که البته فقط تماس سطحي بود چند بار نعوظش رو از دست ميداد و دوباره بر ميگشت
    براي من که حالت حشري و حمله و خشونت مرد به زن تحريکم ميکنه ، اين حالت ايشون اصلا جذابيتي نداشت
    حالا نميدونم چون بار اولم بود اين حس رو داشتم يا اختلاف سني ما باعث اين مساله شده
    لطفا راهنماييم کنيد

سلام
    درباره اختلاف سنی بیشتر توضیح بدین
    "ايشون اولا اينکه با ديدن بدن عريان جنس مخالف حالت نعوظ پيدا نميکنن" معمولا وقتی فردی زیاد رابطه جنسی داشته باشه این طوری...
    نقل قول:
    اول باید خیلی خوشحال باشید که نامزدتون با دیدنبدن عریان اون حالت رو پیدا نمی کنه و تنها در حال معاشقه حالت خوبی روبدست میاره .ممکنه که چون تماس سطحی بوده حالتش عوض شده .

این خوب نیست که در اولین رابطه به این صورت باشن؛ اونوقت در آینده مشکل بیشتر میشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. kimiaa نوشته است: مساله اصلي من اينه که براي ايشون در طي ساعتي که با هم بوديم انزالي اتفاق نيفتاد ولي براي من در همان 2-3 دقيقه اول کار فقط با کمي معاشقه يه حالتي که تا نزديکي اوج ارگاسم پيش رفت، اتفاق افتاد ولي بعد ديگه هرکاري کرديم اتفاقي نيفتاد. البته اينم بگم که من استرس شديدي داشتم و قلبا راضي به اينکار نبودم و

ایشون قبلا زن داشتن؟

10. kimiaa نوشته است: مساله اصلي من اينه که براي ايشون در طي ساعتي که با هم بوديم انزالي اتفاق نيفتاد ولي براي من در همان 2-3 دقيقه اول کار فقط با کمي معاشقه يه حالتي که تا نزديکي اوج ارگاسم پيش رفت، اتفاق افتاد ولي بعد ديگه هرکاري کرديم اتفاقي نيفتاد. البته اينم بگم که من استرس شديدي داشتم و قلبا راضي به اينکار نبودم و

با سلام
    دوست عزیز، بنظرم اختلاف سنی شما کمی زیاده!! و اصولاً هر چه انسان سنش بالا میره،کمی از تمایل جنسی اون کم میشه! از طرفی نعوذ شدن و رفع اون در حین یک رابطه ، کمی سئوال برانگیزه!! چون به تجربه نعوذ در افراد با رخ دادن در بیشتر مواقع، تا انزال ادامه داشته و بعد از انزال به حالت اولیه بر میگردد!! مگراینکه  شخص دارای استرس ویا عدم تمرکز لازم در ایجاد رابطه  باشه که این اتفاق براش می افته!! و یا مثلاً اگر مردی از طرف جنسی خودش خوشش نیاد و یا احساسی به اون نداشته باشه! بازم این قضیه رخ میده! و.... در نهایت پیشنهادم اینه که :
    1- در خصوص این اختلاف سنی بیشتر تامل کنید!! چون جدای از مسائل جنسی، در مسائل عاطفی و روحی و... هم تاثیر گذاره!! پس با دقت و مشاوره بیشتر تصمیم نهایی رو بگیرید! و بهتره که با یک مشاوره خانواده هم نشستی داشته باشید.
    2- برای راحتی خیالتون، بهتر ایشون به یک متخصص اورلوژیست هم مراجعه ای داشته باشند!!
    و...
    انشالله که موردی وجود نداشته باشه
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  11. سلام دوستان سوال من اینه که من با شوهر مشکلی دارم که خیلی منو ناراحت میکنه همسرم  خیلی خونسرد هست البته نه در رابطه جنسی
    میدونید همسرم در زمینه کارش با من صحبت نمی کنه و با من درد دل نمی کنه همیشه کارو انجام میده بعد به من میگه من خیلی باهاش صحبت کردم بارها با هم بحث کردیم ولی جواب نداد این مورد منو خیلی ناراحت میکنه چون خودم هر کاری کنم باهاش درمیان میزارم ولی اون نه .
    بعد متمعاً کسی دوست ندارد از کسی در مورد کارهای همسرش بشنوه دوست داره که خود همسرش درد دل کنه و زمانی از کسی شندید بگه میدونم درسته؟
    خواهشمندم برای این مشکلم اگه راهی هست راهنمایی کنید ممنون

12. jouibar

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    در حین رابطه جنسی فقط روی همان مسئله تمرکز کنید و حرف دیگه ای نزنید . اقایون دوست ندارن که هی ازشون سوال کنید. کمی درباره تفاوتهای مرد . زن مطالعه کنید.

13. سلام موتو جان
    در مورد سئوالت بايد بگم اگر زن از نظر باردار شدن مشكلي نداشته باشه وزمان مناسب بعد از اتمام عادت ماهيانه باشه تنها با تخليه مني مرد داخل واژن بارداري انجام ميشه ونيازي به ارگاسم زن براي بارداري نيست

14. [
    نقل قول: quote="azadeh_kha"]سلام دوستان سوال من اینه که من با شوهر مشکلی دارم که خیلی منو ناراحت میکنه همسرم  خیلی خونسرد هست البته نه در رابطه جنسی
    میدونید همسرم در زمینه کارش با من صحبت نمی کنه و با من درد دل نمی کنه همیشه کارو انجام میده بعد به من میگه من خیلی باهاش صحبت کردم بارها با هم بحث کردیم ولی جواب نداد این مورد منو خیلی ناراحت میکنه چون خودم هر کاری کنم باهاش درمیان میزارم ولی اون نه .
    بعد متمعاً کسی دوست ندارد از کسی در مورد کارهای همسرش بشنوه دوست داره که خود همسرش درد دل کنه و زمانی از کسی شندید بگه میدونم درسته؟
    خواهشمندم برای این مشکلم اگه راهی هست راهنمایی کنید ممنون
    [/QUOTE]
              ازاده خانم سلام. همسر شما درون گراست و اصولا اینگونه افراد هیچگونه علاقه ای به شور با دیگران از خود نشان نمی دهند.احتمالا ایشان درخانواده خود هیچوقت طرف مشورت قرار نگرفته است تا این مساله برایش نهادینه شود. اینگونه افراد معمولا مغرور- در خانه کم حرف-کم حوصله و اصولا منتقد هستند ولی به هیچ وجه انتقاد پذیر نیستند و حوصله صحبت طولانی را ندارند واما شما...                                                                                                              1- سعی کنید با ایشان جر وبحث نکنید 2-بازخواست نکنید 3-سیوالهای بیهوده  و     نظرخوا یهای بی مورد و کسل کننده را  حذف نمایید . بطور مثال از حرفهای زن همسایه و برنامه تلوزیون و کار های روز مره خانه داری بازگو نکنید چون خیلی از اقایان علاقه ای به شنیدن اینگونه مطالب ندارند 4-سعی کنید در موارد مهم نظر خود را فارغ از هر گونه نتیجه  و پاسخگویی در زمان ارامش ایشان فقط کوتاه بیان کنید. این افراد وقتی نظری را کوتاه می شنوند مدتی به ان فکر می کنند پس شما انتظار جواب نداشته باشید.      5-اگر شما هم  در رابطه جنسی  هم پای ایشان قوی باشی به هنگام معاشقه قبل از رابطه میتوانی خواسته خود را عاشقانه و خیلی کوتاه بیان کنی  و انوقت نظرش را جویا شوی - عاشقانه دردل کن-6-سعی کنید از راههایی که ایشان تاثیر پذیرند استفاده کنید7-در انجام این امور حوصله به خرج دهید انشاالله نتیجه می گیرید

15. مرسی دوستان محترم
    چشم انجام میدم چون خیلی همسرو دوست دارم این امر باعث میشه که خیلی با هم بحث کنیم شدید ولی فقط برای 10 دقیقه قهر میمونیم دقیقاً همش به من میگه داری منو باخواست میکنی خونه برام مثل زندان و ..... البته بگم هرکسی تو زندگیش مشکلات خواص خودش رو داره شوهر من خیلی ساده هست اگه من ازش همش سوال میپرسم و دوست دارم بدون که امروز یا ... چه کار کرده چون خیلی از این بابت سادگی همسرم ضربه خوردم هم مادی شدید و هم عاطفی وحشتناک برای همین میترسم اگه با سوال نکردم و راهنمایی شما این مشکل حل میشه باشه فقط امیدوارم تو این مدت اتفاق بدی نیفته برام دعا کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید