شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درمان لک صورت که در اثر مصرف قرص ال دی ایجاد شده

1. سلام
    یه مشکلی برام پیش اومده
    من برای به تاخیر انداختن پریودم حدود 1 ماهی از قرص ال دی استفاده کردم و بعد مصرف قرص رو قطع کردم
    حالا روی پیشونیم لکه قهوه ای شبیه لکهای حاملگی ایجاد شده ، حالا می خوام بدونم آیا راهی برای از بین بردن این لکها هست ؟
    خیلی نگرانم لطفا راهنمائیم کنین

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. sogol_2110 نوشته است: سلام
    یه مشکلی برام پیش اومده
    من برای به تاخیر انداختن پریودم حدود 1 ماهی از قرص ال دی استفاده کردم و بعد مصرف قرص رو قطع کردم
    حالا روی پیشونیم لکه قهوه ای شبیه لکهای حاملگی ایجاد شده ، حالا می خوام بدونم آیا راهی برای از بین بردن این لکها هست ؟
    خیلی نگرانم لطفا راهنمائیم کنین

سلام
    افزايش ملانين سازي ( رنگدانه هاي پوستي )متعاقب مصرف OCP ها مثل ال.دي و يا حاملگي , اختلالات اندوكرين و ... رخ ميده و جاي نگراني نيست ..
    در صورتيكه مصرف دارو قطع شده باشه اغلب  اين مشكل پس از گذشت زمان خود به خود حل ميشه .
    در غير اين صورت با نظارت پزشك استفاده از داروهاي موضعي كاهش دهنده رنگدانه هاي پوست مشكل رو حل ميكنه .
    مويد باشيد ./.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید