شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مصرف قرص براي لاغري

1. با سلام
    من دختري با حدود 10 كيلو اضافه وزن هستم مي خواهم كمي زودتر لاغر شوم 27 سالمه و 70 كيلو وزن دارم با قد حدود 160
    مي خواهم كپسول هاي magic slim مصرف كنم. مرا راهنمايي كنيد
    در رابطه با L-كارنيتين هم توضيح دهيد و اينكه آيا در ايران مي توانم پيدا كنم
    ممنون از سايت جالبتان

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. baranbala نوشته است: با سلام
    من دختري با حدود 10 كيلو اضافه وزن هستم مي خواهم كمي زودتر لاغر شوم 27 سالمه و 70 كيلو وزن دارم با قد حدود 160
    ممنون از سايت جالبتان

دوست عزيز ..
    در مورد ال. كارنيتين ..  اين دارو از مشتقات اسيد آمينه هاست ( اسيد آمينه :واحدهاي سازنده پروتئين هاي بدن )و نسبت به ساير داروهاي مرسوم در كاهش وزن عوارض كمتري داره ..
    مورد مصرف اصلي اون  مكمل غذايي و جهت  كمبود ها تجويز ميشه
    اما به سبب لازم بودنش در متابولسم و مصرف چربي در بدن گاها در رژيم هاي دارويي چاقي استفاده ميشه .
    اين دارو در كشور موجوده .

يك نكته كلي در مورد داروهاي كاهنده وزن...
    موكدا به شما و همه عزيزان توصيه ميكنم به تاييد شدن اين دست داروها توسط وزارت بهداشت توجه كنيد ..
    به عنوان مثال اخيرا داروي گياهي اي جهت چاقي وارد بازار شد و با وجود عدم تاييد وزرات بهداشت مصرف  و عوارض بدي گزارش شد ....
    پس دقت كنيد .
    ( در مورد كپسول مذكور توضيحات جامع رو از مسئول فني داروخانه مربوطه در خواست كنيد )

و توصيه ديگرم اينه كه سعي كنيد با محدوديت كربو هيدرات ( مثل نان و برنج و ...) و ورزش وزن رو كاهش بديد ..
    و در خط آخر به سراغ دارو بريد .
    تجربه ثابت كرده كه كاهش وزن با روش اول پايدار تر و ايمن تر است ..
    مويد باشيد ./.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  3. baranbala نوشته است: با سلام
    ممنون از سايت جالبتان

magic slim جزء كپسول هاي گياهي (عصاره آلوئه ورا - چاي سبز - جين سينگ و ...)  كه به صورت فيبر عمل ميكنه و باعث سيري كاذب و از بين بردن اشتها ميشه و به دفع چربي و سلوليت كمك ميكنه.

نكته اي كه داره اينه كه روزانه 12 ليوان آب بايد بخوريد و در طول دوره ي 3 ماهه 8 تا 12 كيلو كاهش وزن داريد كه بسته به افزايش وزنتون متغيره و تا حالا عوارضي ازش ديده نشده و يا برگشت ( البته مراقبت كردن.)

من چند نفر رو ميشناسم كه استفاده كردن و الان تو وزنشون موندن و هنوز بعد تقريبا 1 سال مشكلي پيش نيومده.

4. سلام دوست من
    من از این کپسول استفاده کردم و حدود 13 کیلو کم کردم
    فقط مراقب کلیه هات باش
    چون من دچار شن کلیه شدم و بعد یه سال دففع شد
    مایعات زیاد بخور و این قرص ها تشنگیتو زیاد میکنه و اگه مراقبت نکنی دوباره برمیگرده به وزن اولت که من متاسفانه به علت بیماری دوباره برگشت

در هر صورت مراقب خودت باش

5. maraloo7

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    sepideh_n نوشته است:
    baranbala نوشته است: با سلام
    ممنون از سايت جالبتان

دوست عزيز ..
    در مورد ال. كارنيتين ..  اين دارو از مشتقات اسيد آمينه هاست ( اسيد آمينه :واحدهاي سازنده پروتئين هاي بدن )و نسبت به ساير داروهاي مرسوم در كاهش وزن عوارض كمتري داره ..
    اما به سبب لازم بودنش در متابولسم و مصرف چربي در بدن گاها در رژيم هاي دارويي چاقي استفاده ميشه .

موكدا به شما و همه عزيزان توصيه ميكنم به تاييد شدن اين دست داروها توسط وزارت بهداشت توجه كنيد ..
    به عنوان مثال اخيرا داروي گياهي اي جهت چاقي وارد بازار شد و با وجود عدم تاييد وزرات بهداشت مصرف  و عوارض بدي گزارش شد ....
    پس دقت كنيد .
    ( در مورد كپسول مذكور توضيحات جامع رو از مسئول فني داروخانه مربوطه در خواست كنيد )

و توصيه ديگرم اينه كه سعي كنيد با محدوديت كربو هيدرات ( مثل نان و برنج و ...) و ورزش وزن رو كاهش بديد ..
    مويد باشيد ./.

سلام سپیده جان

میشه اسم اون داروي گياهي اي که اخيرا جهت چاقي و بدون تاييد وزرات بهداشت وارد بازار شده رو بگین؟؟یا توضیحی دربارش بدین؟ چون همچین دارویی به من پیشنهاد شده که من اطمینانی بهش ندارم و بایدم به صورت سفارشی تهیه ش کنم....

مرسی

6. maraloo7 نوشته است:
    sepideh_n نوشته است:
    baranbala نوشته است: با سلام
    ممنون از سايت جالبتان

دوست عزيز ..

پس دقت كنيد .

مويد باشيد ./.

سلام سپیده جان

میشه اسم اون داروي گياهي اي که اخيرا جهت چاقي و بدون تاييد وزرات بهداشت وارد بازار شده رو بگین؟؟یا توضیحی دربارش بدین؟ چون همچین دارویی به من پیشنهاد شده که من اطمینانی بهش ندارم و بایدم به صورت سفارشی تهیه ش کنم....

مرسی

عزيزم
    به زودي اطلاعيه اش منتشر ميشه .
    و دوباره تاكيد ميكنم ...
    به تاييد وزارت بهداشت و درمان  اهميت بدين ...
    پس داروي پيشنهادي هر چه كه هست در صورت عدم تاييد ممكنه مشكل ساز باشه ..
    شايد تمامي اين داروها مشكل حادو كشنده  ايجاد نكنند ..
    ولي مواردي مشاهده شده كه فرد جهت يك كاهش وزن ساده دچار عوارض قلبي و مغزي شده ...
    و اين اصلا عقلاني نيست ..
    در چنين مواردي بهتره آدم اين موارد اندك رو در ذهنش هاي لايت كنه و محتاط باشه .
    مويد باشيد ./.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  7. سلام
    راستش من شنيدم اينا اصلا تاييد نشدن
    راستي شمادرمورد قرصهاي لاغري دكتر جيمز چيزي ميدونين؟
    تا حالا كسي استفاده كرده؟

8. سلام به همه دوستان
    درمورد مصرف دارو های لاغری تجربه شخصی من اینه که این داروها برای مدت کوتاهی می تونه موثر باشه و غالباً اثرات جانبی زیادی دارن . و بعد از قطع مصرف این قبیل داروها گاهاً دچار ضعف شدید می شیم که این خود عاملی می شه برای پرخوری و اضافه وزن مجدد. البته این حالت بیشتر در کسانی که اضافه وزن بالاتری دارن شایع.
    من یه سئوالی هم دارم و اینکه الان مدتیه دیگه انگیزه ای برای کاهش وزن ندارم ، تحت نظر پزشک متخصص تغذیه هستم اما از مصرف داروهایی که تجویز می کنه خسته شدم، علتش هم اینه که به محض اینکه چند روزی دارو هامو مصرف نمی کنم اشتهای زیادی به خوردن مخصوصاً تنقلات پیدا می کنم. چه کار کنم ؟ هم باید وزنمو کم کنم چون اعنماد به نفسمو کم کرده و هم اینکه نمی دونم با چه هدفی جلو برم که به موفقیت کامل برسم.اوایل اراده ی قوی داشتم اما الان خیلی زود تحت تاثیر فشار های کاری و یا مشغله ی فکری از هدفم دور می شم ..انگیزه ی سلامتی خیلی برای من موثر نبوده .
    لطفاً اگر کسی از دوستان در این زمینه تجربه ای داره منو راهنمایی کنه. واقعاً می خوام تغییر کنم اما نیاز به راهنمایی دارم.چگونه ارادمو تقویت کنم؟
    لطفاً اگر کسی می تونه کمکم کنه . پیشاپیش سپاسگزارم

9. سلام
    دوست عزيز بهترين كار وروش براي كاهش وزن اول ورزش هاي هوازي است من خودم هم مشكل شما رو داشتم ولي بالاخره تصميم گرفتم ودر يك باشگاه بدنسازي ثبت نام كردم باور نميكني نه تنها وزنم خيلي به سرعت كم شد بلكه هم روحيم خيلي عوض شد وهم قردت فكريم خيلي بيشتر يعني تمركزم بالا رفت

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. سلام
    منم مشکل اضافه وزن دارم 10کیلو اضافه دارم قدم 162 و وزنم 67 کیلو
    خیلی دلم میخواد لاغر بشم حتی تردمیل 4کاره هم خریدم که ویبراتور هم داره
    اما چون شاغل هستم و شب دیر وقت به خونه میرسم نمیتونم مرتب ورزش کنم
    میخواستم ببینم کپسول magic slim چقدر موثره وبرای کسی که میخواد باردار بشه مشکلی پیش میاره یا نه؟
    سوال دومم ایا ویبراتور برای کسی که میخواد حامله بشه ضرر داره یا نه؟
    اثر بدی ممکنه روی کار تخمدان ها بذاره ؟

11. سلام دوستان منم سوال دقیقاً مثل دوستم shirinjoon هست منم مشکل وزن دارم قدم 155 وزنم 62 کیلو خیلی دلم میخواد لاغر بشم منم مثل دوست عزیزم شاغلم و دیر به منزل میرسم و نمی تونم مدام ورزش کنم با توجه که کارم نشستنی هست تازه غذا هم زیاد نمیخورم و هر روز دو تا شکلات یا یه تکه کیک برای ضعفی بین صبحانه تا نهار دارم با چایی میخورم معمولاً صبحانه کامل میخورم و نهار کم و شام هم خیلی کم حدود ساعت 9 و ساعت 10 تا 11 میخوابم میخواستنم ببینم با خوردن این کپسول میتونم وزنم و کم کنم یا خیر
    اگه زود جوابمو بدین ممنون

12. shirinjoon نوشته است: سلام
    منم مشکل اضافه وزن دارم 10کیلو اضافه دارم قدم 162 و وزنم 67 کیلو
    خیلی دلم میخواد لاغر بشم حتی تردمیل 4کاره هم خریدم که ویبراتور هم داره
    اما چون شاغل هستم و شب دیر وقت به خونه میرسم نمیتونم مرتب ورزش کنم
    میخواستم ببینم کپسول magic slim چقدر موثره وبرای کسی که میخواد باردار بشه مشکلی پیش میاره یا نه؟
    سوال دومم ایا ویبراتور برای کسی که میخواد حامله بشه ضرر داره یا نه؟
    اثر بدی ممکنه روی کار تخمدان ها بذاره ؟

با سلام
    دوست عزیز، بنا به تجربه،به ترتیب جواب سئوالاتون میتون اینا باشه:
    1- این کپسول متاسفانه برای خوده من که  ده کیلو اضافه وزن دارم!!هیچ اثری نداشته ! در مورد همسایه مون هم بدون کوچکترین تغییر ایشون در هیکلشون،فایده ای نداشته است!حال نمیدونم شاید بنا  به مکانیزم و جثه هر فرد تاثیرات اون متفاوت باشه!!ولی ما دونفر تغییری رو احساس نکردیم!ولی معتقدم و تجربه کردم که بطور طبیعی و نه مصنوعی !!با کنترل مصرف غذا و مواد چاق کننده مثل بستنی و مانند اون  و یا کاهش پرخوری از حجم و وزن فرد میتوان بطور فزاینده ای  کاهید!!
    2-بنظرم هر نوع فشار به نواحی رحم ،از جمله لرزش با ویبراتور!! در باروری و بارداری تاثیر داره! چون تخمک بعد از لقاح، به دیواره رحم میچسبه! تا از خونی که در جداره اون هست تغذیه  و رشد کنه!! لذا هرگونه لرزش ،مخصوصاً لرزش شدید،موجب کنده شدن این نطفه از این جداره شده و به عدم بارداری منتهی میشه.(البته در افراد بسته به جثه و توان جسمی ،استثناهایی هم وجود داره)توضیحات بیشتر رو باید متخصصین امر بدهند!
    در نهایت،شاید شنیده باشید که بعضاً متخصصین ،بانوان را در مراحل باروری و بارداری،از انجام ورزش و کارهای سخت و سنگین بر حذر میدارند!که بنظرم یکیش همین ورزش سخت و سنگین با تردمیل میباشد.
    موفق باشید.

13. tosan

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    خدمت همه دوستان گرامی بهترین راه یرای وزن کم کردن ورزش کردن در طول روز می باشد
    و حدقل ورزش50دقیقه وخوردن غذا های کم کالری ودر کنار اینها بهترین چربی سوز سبزیجات
    می باشد

14. سلام دوستان نمی دونم سوالم رو کجا باید بپرسم
    1- آیا خوردن کشمش و توت خشک برای لاغری مفید هست یا خیر؟
    چند روز پیش تو یکی از سایت ها نوشته شده بود یا حذف کامل چای شیرین برای صبحانه و حذف قند و جای گذین کشمش و توت خشک در مصرف روزانه ( هرگاه احساس ضعف کردید) و با خوردن یک قاشق کامل عسل صبح قبل از صبحانه و خوردن مقدار کم صبحانه و نهار و شام و حذف کامل شکلات و بستنی و نوشابه می توانید در یک ماه 1 تا 2 کیلو کم شودید آیا حقیقت دارد.
    لطفاً جوابمو بدین ممنون میشم

15. با عرض سلام و خسته نباشید به دوستان
    دوست عزیزم azadeh_kha منم هم این پیامو خوندم و مدت 2 هفته هست دارم اجراع میکنم نمی دونم جواب میده یا نه ؟
    اگه دوستان اطلاعاتی در این باره دارن به من هم خبر بدن که آیا ادامه بدم یا خیر؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید