شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 1

1. سلام
    من میخواستم بدونم کسی که عفونت رحمی داره مییتونه باردار باشه؟
    اصلا امکان بارداری در این حالت وجود داره؟
    مرسی از راهنماییتون

2. lale12345 نوشته است: سلام
    مرسی از راهنماییتون

عفونت رحمی باید تحت نظر پزشک قرار بگیره تا بهبودی حاصل شه و بعد از بهبودی میتوانید برای بارداری اقدام کنید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. Clooney نوشته است:
    lale12345 نوشته است: سلام
    مرسی از راهنماییتون

عفونت رحمی باید تحت نظر پزشک قرار بگیره تا بهبودی حاصل شه و بعد از بهبودی میتوانید برای بارداری اقدام کنید

در این حالت هم امکان بارداری خارج از رحم هست دقت کنید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  4. سلام
    25 سال دارم.
    پریود تقریبا نامنظم.اما در دو ماه گذشته در اوایل ماه
    در ماه فروردین 2هفته قبل از پریودم رابطه جنسی بدون جلوگیری داشتم اما آب خارج از واژن ریخته شد.و بعد از 2هفته یعنی اول یا دوم اردیبهشت پریود شدم.پریودم سبک نبود اما به شدت همیشه هم نبود.
    بعد از اون دیگه هیچ نوع رابطه ای نداشتم.
    تو این ماه باید اول تا دوم خرداد پریود می شدم اما نشدم.
    ممکنه باردار باشم؟
    چه جوری بدون آزمایش خون یا بی بی چک میشه فهمید که باردار هستم یا نه؟
    با تشکر

5. salomeh نوشته است: سلام
    25 سال دارم.
    پریود تقریبا نامنظم.اما در دو ماه گذشته در اوایل ماه
    در ماه فروردین 2هفته قبل از پریودم رابطه جنسی بدون جلوگیری داشتم اما آب خارج از واژن ریخته شد.و بعد از 2هفته یعنی اول یا دوم اردیبهشت پریود شدم.پریودم سبک نبود اما به شدت همیشه هم نبود.
    بعد از اون دیگه هیچ نوع رابطه ای نداشتم.
    تو این ماه باید اول تا دوم خرداد پریود می شدم اما نشدم.
    ممکنه باردار باشم؟
    چه جوری بدون آزمایش خون یا بی بی چک میشه فهمید که باردار هستم یا نه؟
    با تشکر

سلام
    وقتی که پریود شدید یعنی باردار نیستید............برای فهمیدن بارداری میتوان یا از بی بی چک استفاده کرد یا از ازمایش بتا........راه دیگه ای وجود نداره........احتیاجی به استفاده از این دو مورد نیست.........بارداری در شما منتفیه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. badomak نوشته است:
    mddi نوشته است: دوره پریود منظم حدود 28 روزه است - رابطه بدون دخول و به صورت مالشی 21 روز پس از شروع اولین خونریزی انجام شد - پریود بعدی در موعد مقرر رخ نداد و در روز پنجم تاخیر آزمایش بتا داده شد که جواب 1.1 بود ( 0-15 عدم حاملگی -  25< حاملگی )
    آیا احتمال کاذب بودن جواب آزمایش و وقوع حاملگی وجود دارد ؟
    ممنون می شم سریع تر جواب بدین

یعنی در کل پریودی رخ ندادن و پنج روزه که تاخیر داره و ایشون روز 5 رفتن آزمایش دادند؟
    طبق گفته شما 12 روز بعد از نزدیکی آزمایش دادند که قابل اطمینان هست و میشه گفت که می تونید به جواب مطمئن باشید

بله و هنوز با گذشت هفت روز از زمان همیشگی  پریود نشدن . البته حدود یک هفتست که در زیر شکم و سمت چپ شکم احساس درد می کنند . آزمایش بتا هم(در پست قبلیم آمده) که منفی بود . این تاخیر واسه چی می تونه باشه؟  آیا لازمه اقدامی کنیم یا مجددا آزمایش بتا بدیم ؟ خیلی نگرانیم ممنون می شم دکتر رهام هم راهنمایی کنن

7. mddi نوشته است:
    badomak نوشته است:
    mddi نوشته است: دوره پریود منظم حدود 28 روزه است - رابطه بدون دخول و به صورت مالشی 21 روز پس از شروع اولین خونریزی انجام شد - پریود بعدی در موعد مقرر رخ نداد و در روز پنجم تاخیر آزمایش بتا داده شد که جواب 1.1 بود ( 0-15 عدم حاملگی -  25< حاملگی )
    آیا احتمال کاذب بودن جواب آزمایش و وقوع حاملگی وجود دارد ؟
    ممنون می شم سریع تر جواب بدین

یعنی در کل پریودی رخ ندادن و پنج روزه که تاخیر داره و ایشون روز 5 رفتن آزمایش دادند؟
    طبق گفته شما 12 روز بعد از نزدیکی آزمایش دادند که قابل اطمینان هست و میشه گفت که می تونید به جواب مطمئن باشید

بله و هنوز با گذشت هفت روز از زمان همیشگی  پریود نشدن . البته حدود یک هفتست که در زیر شکم و سمت چپ شکم احساس درد می کنند . آزمایش بتا هم(در پست قبلیم آمده) که منفی بود . این تاخیر واسه چی می تونه باشه؟  آیا لازمه اقدامی کنیم یا مجددا آزمایش بتا بدیم ؟ خیلی نگرانیم ممنون می شم دکتر رهام هم راهنمایی کنن

تاخير در پريود ميتونه علت هاي ديگه اي داشته باشه مثل استرس و ....

اگه درد دارن كه نزديك به پريود هستن. ولي اگه تا 3 روز ديگه پريود نشدن به پزشك مراجعه كنيد.

احتمال خطا تو آز بتا خيلي كمه اما اگه باعث ميشه از استرستون كم بشه دوباره آز بديد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. سلام.
    21 سال دارم.
    پریودم خیلی منظم نیست.
    دو ماه قبل  یعنی در فروردین اول ماه پریود شدم و بعد از اون 18 روز قبل از پریودم با نامزدم رابطه داشتم.از هیچ روش جلوگیری استفاده نکردیم اما منی خارج از رحم ریخته شد.و بعد از 18 روز در اول یا دوم اردیبهشت پریود شدم.شدت پریودم خیلی کم یا به صورت لک نبود اما از قبل کمتر بود.
    این ماه باید اوایل خرداد پریود می شدم اما تا حالا نشدم.کمر درد,شکم درد و درد سینه هم دارم.ماه های قبل هم نزدیک پریودم کمر درد داشتم گاهی کمی سینه درد هم داشتم اما نه مثل این ماه.و خیلی به ندرت پیش میومد که شکم درد داشته باشم.
    ممکنه باردار باشم؟
    در زمان بارداری پریود ممکنه؟
    خیلی نگرانم.لطفا راهنماییم کنید.ممنون

9. ghazal68 نوشته است: سلام.
    21 سال دارم.
    پریودم خیلی منظم نیست.
    دو ماه قبل یعنی در فروردین اول ماه پریود شدم و بعد از اون 18 روز قبل از پریودم با نامزدم رابطه داشتم.از هیچ روش جلوگیری استفاده نکردیم اما منی خارج از رحم ریخته شد.و بعد از 18 روز در اول یا دوم اردیبهشت پریود شدم.شدت پریودم خیلی کم یا به صورت لک نبود اما از قبل کمتر بود.
    این ماه باید اوایل خرداد پریود می شدم اما تا حالا نشدم.کمر درد,شکم درد و درد سینه هم دارم.ماه های قبل هم نزدیک پریودم کمر درد داشتم گاهی کمی سینه درد هم داشتم اما نه مثل این ماه.و خیلی به ندرت پیش میومد که شکم درد داشته باشم.
    ممکنه باردار باشم؟
    در زمان بارداری پریود ممکنه؟
    خیلی نگرانم.لطفا راهنماییم کنید.ممنون

با توجه به پریود شدنتئن بارداری کلا منتفیه این تاخیر هم عللی دیگری میتونه داشته باشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. سلام
    من پریود منظمی دارم(4 یا 5 هر ماه.)
    با همسرم رابطه ی بدون جلوگیری داشتم اما منی داخل واژن ریخته نشد 2 بار هم از بی بی چک استفاده کردم و جواب منفی بوده اما پریودم به تاخیر افتاده ایا امکان بارداری وجود داره؟
    ممنون میشم از راهنماییتون.

11. سلام، من با دوست دخترم رابطه نزدیکی داشتم بطوریکه مقداری از منی روی واژن و شايد توی واژنش رفته باشه. درضمن صبحش لکه خونی داشت و از فرداش به مدت 5 روز خونريزی. ایا احتمال حاملگی هست؟ نگرانم

در ضمن الان 41 روزه که از اون روز گذشته ولی دوره اش شروع نشده

12. 6 اردیبهشت پریود شدم.17هم رابطه داشتم منی داخل واژن ریخته نشد.ولی از روش اورژانسی استفاده کردم.الان باید پریود میشدم ولی هیچ خبری نیست درد دارم ولی پریود نمیشم.پریودم منزمه.و 6 روزه هم هست.میشه راهنمایم کنید

13. در برخی موارد استفاده از روش اورژانسی پریود را به تاخیر میندازد.

14. neda123 نوشته است: 6 اردیبهشت پریود شدم.17هم رابطه داشتم منی داخل واژن ریخته نشد.ولی از روش اورژانسی استفاده کردم.الان باید پریود میشدم ولی هیچ خبری نیست درد دارم ولی پریود نمیشم.پریودم منزمه.و 6 روزه هم هست.میشه راهنمایم کنید

سلام
    منی داخل واژن نشده ، احتمال بارداری پایین ؛ اگه روش اورژانسی درست انجام شده باشه ، احتمال بارداری نیست
    احتمالا این اختلال به دلیله مصرف قرص های ضد بارداری...
    موفق باشید

15. پس احتمال بارداری نیست؟بی بی چک منفی بود دیروز!!!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 6 از 19
رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید