شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    5 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 1

1. mddi نوشته است: دوره پریود منظم حدود 28 روزه است - رابطه بدون دخول و به صورت مالشی 21 روز پس از شروع اولین خونریزی انجام شد - پریود بعدی در موعد مقرر رخ نداد و در روز پنجم تاخیر آزمایش بتا داده شد که جواب 1.1 بود ( 0-15 عدم حاملگی -  25< حاملگی )
    آیا احتمال کاذب بودن جواب آزمایش و وقوع حاملگی وجود دارد ؟
    ممنون می شم سریع تر جواب بدین

یعنی در کل پریودی رخ ندادن و پنج روزه که تاخیر داره و ایشون روز 5 رفتن آزمایش دادند؟
    طبق گفته شما 12 روز بعد از نزدیکی آزمایش دادند که قابل اطمینان هست و میشه گفت که می تونید به جواب مطمئن باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. mddi نوشته است: دوره پریود منظم حدود 28 روزه است - رابطه بدون دخول و به صورت مالشی 21 روز پس از شروع اولین خونریزی انجام شد - پریود بعدی در موعد مقرر رخ نداد و در روز پنجم تاخیر آزمایش بتا داده شد که جواب 1.1 بود ( 0-15 عدم حاملگی -  25< حاملگی )
    آیا احتمال کاذب بودن جواب آزمایش و وقوع حاملگی وجود دارد ؟
    ممنون می شم سریع تر جواب بدین

سلام
    با توجه به منفی بودن نتیجه ازمایش بتا بارداری منتفیه...............از ازمایش بتا دقیقتر وجود نداره...........ازمایش بتا توانایی تشخیص بارداری رو 48 ساعت بعد از لقاح داره...........خیالتون راحت.......بارداری منتفیه
    موفق باشید

3. yashhar نوشته است: با سلام
    من و نامزدم در پنجمین روز پیریودش که لکه داشت  نزدیکی داشتیم
    الان آیا احتمال حاملگی هست ؟؟؟؟؟؟؟

اگر ایشون پریود منظم دارند نه در اون تاریخ احتمال بارداری وجود نداره و نگران نباشید

4. sbbn نوشته است: 29 سالمه. با دوره های قاعدگی منظم بین 28 تا 31 روز. روز 7 قاعدگی نزدیکی بدون جلوگیری داشتم البته فقط در حد تماس التها.مایع پیشاب و مقداری مایع منی با دستگاه تناسلی من تماس داشت . 3ساعت بعد نزدیکی از روش اورژانسی استفاده کردم. 2 اچ دی و بعد 12 ساعت 2 تا اچ دی دیگه . اما هنوز نگرانم. میخواستم درصد احتمال بارداری را بدونم چقدره ؟

دوست عزیز در اون زمانی که شما نزدیکی داشتید و با توجه به نوع اون احتمال بارداری کمه و نیاز به استفاده از روش اورژانسی هم نبوده
    با این حال روش اورژانسی رو بدرستی انجام دادید پس جای هیچ نگرانی وجود نداره
    بهتره دفعات بعد از یه روش مطمئن بارداری مثل کاندوم استفاده کنید

5. romeo_2

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ببخشید دوباره اومدم .... خیلی نگرانم کمکم کنید شرایط آز خون رو نداریم .. خیلی میترسیم.... تو پست های قبلی گفتم که نامزدم پریودهای نامنظم داره و اخرین پریودش از 15 تا 20 اردیبهشت بود... رایطه همراه با انزال در داخل واژن در 22 اردیبهشت داشتیم  که از روش اورژانسی(قرص لونورژسترول) استفاده شد البته یه کم دیر ( قرص دوم 80 ساعت بعد از رابطه ).... امروز میگه که کمر درد دارم و لکه های خون نیز دیده شده و از حدود 3-4 روز پیش هم میگه که پستانهاش حساس شده .. کمکم کنید .. آیا نامزدم بارداره؟؟؟ همونطور که قبلا گفتم در دوره ی قبل نیز یک بار از روش اورژانسی استفاده کرده بود.....

6. romeo_2 نوشته است: ببخشید دوباره اومدم .... خیلی نگرانم کمکم کنید شرایط آز خون رو نداریم .. خیلی میترسیم.... تو پست های قبلی گفتم که نامزدم پریودهای نامنظم داره و اخرین پریودش از 15 تا 20 اردیبهشت بود... رایطه همراه با انزال در داخل واژن در 22 اردیبهشت داشتیم  که از روش اورژانسی(قرص لونورژسترول) استفاده شد البته یه کم دیر ( قرص دوم 80 ساعت بعد از رابطه ).... امروز میگه که کمر درد دارم و لکه های خون نیز دیده شده و از حدود 3-4 روز پیش هم میگه که پستانهاش حساس شده .. کمکم کنید .. آیا نامزدم بارداره؟؟؟ همونطور که قبلا گفتم در دوره ی قبل نیز یک بار از روش اورژانسی استفاده کرده بود.....

سلام
    احتمال بارداری پایینه و این حالات شاید مربوط به استرس و تلقین یا نزدیک شدن به پریود دوباره باشه
    موفق باشید

7. romeo_2

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    میتونید بگید این خون نشانه ی چیست؟؟ نشانه ی لانه گزینی نیست؟

8. romeo_2 نوشته است: میتونید بگید این خون نشانه ی چیست؟؟ نشانه ی لانه گزینی نیست؟

سلام
    امکانش هست خون پریود باشه ، وقتی لانه گزینی انجام بشه که حدوده 6 روز بعده لقاح و لانه گزینی باعث میشه که زن خون پریود بعدی رو نبینه و 6 . 7 روز بعد ، لکه های قهوه ای یا صورتی ببینه
    امکانش هست که این خون باشه
    ببینیم نظر دوستان چی

9. romeo_2 نوشته است: ببخشید دوباره اومدم .... خیلی نگرانم کمکم کنید شرایط آز خون رو نداریم .. خیلی میترسیم.... تو پست های قبلی گفتم که نامزدم پریودهای نامنظم داره و اخرین پریودش از 15 تا 20 اردیبهشت بود... رایطه همراه با انزال در داخل واژن در 22 اردیبهشت داشتیم  که از روش اورژانسی(قرص لونورژسترول) استفاده شد البته یه کم دیر ( قرص دوم 80 ساعت بعد از رابطه ).... امروز میگه که کمر درد دارم و لکه های خون نیز دیده شده و از حدود 3-4 روز پیش هم میگه که پستانهاش حساس شده .. کمکم کنید .. آیا نامزدم بارداره؟؟؟ همونطور که قبلا گفتم در دوره ی قبل نیز یک بار از روش اورژانسی استفاده کرده بود.....

در اون روز که احتمال داره
    بهترین راه ازمایش خون هست.بهتره هر چه سریعتر این کار رو بکنید
    چون روش اورزانسی هم درست نبوده

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. سن 23   طول دوره 28-30 روز است.دوره خونريزي 6 روز است. 11-2-89 تمام شد.در تاريخ 22/2/89 يک رابطه جنسي محافظت نشده در حد تماس آلت با ناحيه بين پاها داشتم.شرح حال: آلت آلوده به مني با دهانه واژن تماس سطحي داشته.من باکره هستم و از روش پيشگيري اورژانسي استفاده کردم.
    مجددا سلام
    پيرو پستهاي قبليم كه در بالا هم اوردم .. رفتم آزمايش خون ( دقيقا يادم نمياد شروع پريود قبليم 5/2 بوده يا 8/2 - نزديكي 22/2)
    نتيجه آزمايش HCG +BETA (ECLIA)   0.1  IU/L
    همونطور كه گفتم ماههاي قبل شروع پريودم بين 5 تا 8 بوده .. با توجه به قرصهاي LD (روش اورژانس فوري )كه خوردم و استرس شديدي كه داشتم (البته الان استرسم كمتر شده)
    تا چند روز طبيعيه كه پريودم به عقب بيفته؟
    لازمه مجددا اين آزمايش رو تكرار كنم؟
    الان چيزي كه منو نگران ميكنه درد شديد سينه و بزرگ شدن اون كه از 2.3 روز بعد از خوردن LD شروع شده و همچنان ادامه دارد...

11. aroma_yas نوشته است: سن 23   طول دوره 28-30 روز است.دوره خونريزي 6 روز است. 11-2-89 تمام شد.در تاريخ 22/2/89 يک رابطه جنسي محافظت نشده در حد تماس آلت با ناحيه بين پاها داشتم.شرح حال: آلت آلوده به مني با دهانه واژن تماس سطحي داشته.من باکره هستم و از روش پيشگيري اورژانسي استفاده کردم.
    مجددا سلام
    پيرو پستهاي قبليم كه در بالا هم اوردم .. رفتم آزمايش خون ( دقيقا يادم نمياد شروع پريود قبليم 5/2 بوده يا 8/2 - نزديكي 22/2)
    نتيجه آزمايش HCG +BETA (ECLIA)   0.1  IU/L
    همونطور كه گفتم ماههاي قبل شروع پريودم بين 5 تا 8 بوده .. با توجه به قرصهاي LD (روش اورژانس فوري )كه خوردم و استرس شديدي كه داشتم (البته الان استرسم كمتر شده)
    تا چند روز طبيعيه كه پريودم به عقب بيفته؟
    لازمه مجددا اين آزمايش رو تكرار كنم؟
    الان چيزي كه منو نگران ميكنه درد شديد سينه و بزرگ شدن اون كه از 2.3 روز بعد از خوردن LD شروع شده و همچنان ادامه دارد...

با سلام...آزمایش خون 100% قابل اطمینان هست.bhcg 48 ساعت بعد از لقاح قابل شناسایی است.با توجه به روش اورژانسی نمیشه پیش بینی کرد چقدر عقب میفته آخه شما استرس هم دارین.ولی معمولا تا 10 روز هم امکان عقب افتادن هست.نگران نباشیدوآز خون دروغ نمیگهSmile

12. با عرض سلام ببخشيد يه سوال داشتم خيلي برام حياتيه خواهشن سريع تر جواب بدين ممنونتون ميشم .
    من با همسرم روز 1 خرداد 89 رابطه مقعدي داشتيم و بعد از تمام شدن رابطه ناگهان آب مني ريخت روي واژن همسرم و بعد از تقريبا 60 ساعت از روش اورژانسي استفاده كرديم كه 2 قرص اچ دي ميل كردند و تقريبا 10 ساعت بعد حالت تهوع شديد گرفتند و چند ساعت ادامه داشت به اين دليل ايشون ديگه 2 قرص بعدي رو نخوردند . آيا احتمال حاملگي وجود دارد ؟ اگه هست براي پيشگيري از حاملگي چه راهي وجود دارد ؟
    ايشون هر ماه بين سيزدهم و پانزدهم عادت ماهيانه دارند .

ممنون ميشم اگه سريع تر جواب بدين چون همسرم به اين دليل در شرايط روحي مناسبي نيست .

13. hohossein31 نوشته است: با عرض سلام ببخشيد يه سوال داشتم خيلي برام حياتيه خواهشن سريع تر جواب بدين ممنونتون ميشم .
    من با همسرم روز 1 خرداد 89 رابطه مقعدي داشتيم و بعد از تمام شدن رابطه ناگهان آب مني ريخت روي واژن همسرم و بعد از تقريبا 60 ساعت از روش اورژانسي استفاده كرديم كه 2 قرص اچ دي ميل كردند و تقريبا 10 ساعت بعد حالت تهوع شديد گرفتند و چند ساعت ادامه داشت به اين دليل ايشون ديگه 2 قرص بعدي رو نخوردند . آيا احتمال حاملگي وجود دارد ؟ اگه هست براي پيشگيري از حاملگي چه راهي وجود دارد ؟
    ايشون هر ماه بين سيزدهم و پانزدهم عادت ماهيانه دارند .

ممنون ميشم اگه سريع تر جواب بدين چون همسرم به اين دليل در شرايط روحي مناسبي نيست .

دوست عزیز بین 13 و 15 هر ماه ایشون پریود میشن یعنی در روز 1 خرداد تقریبا دوره تخمکگذاریشون بوده.روش اورژانسی رو هم که درست انجام ندادین.ولی دوز اول قرصها تا حدودی ممکنه پیشگیری رو انجام بده.ایشالا که مشکلی پیش نمیاد.ولی به نظرم برای اینکه همسرتون رو از نگرانی نجات بدین باهاشون تشریف ببرین آزمایشگاه تا آزمایش خون بدن تا خیالشون راحت شه.در ضمن دوست عزیز همیشه از کاندوم استفاده کنید.حتی در رابطه مقعدی.نه تنها از لحاظ بارداری بلکه برای جلوگیری از انتقال بیماریهای ناشی از مقاربت مقعدی.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. با سلام خدمت دوستان و اساتید :
    نامزد من اول هر ماه شروع دورۀ پریودشون بوده، با توجه به دورۀ پریود ایشون که 6 روزه بوده ، ما در روز بعد از اتمام پریود، با هم ارتباط کنترل شده با کاندوم داشتیم، ( با توجه به اینکه نازمزدم هنوز دختر می باشد و ارتباطمون در حد دخول کامل نبوده )  اما به علت خارج شدن کاندوم از آلت، منی اطراف واژن و روی شکم ریخته شد و با دستمال پاک شده و به علت نا آگاهی نامزدم با همان دستمال آغشته به منی دوباره به واژن مالیده شد، که البته بعد از گذشت 36 ساعت از رابطه، ( از روش اوژانسی ) 2 قرص HD و بعداز گذشت 12 ساعت دوباره 2 قرص HD دیگه مصرف شد. ایشون بعد از گذشت 8 یا 9 روز بعد از خوردن آخرین قرصها دوباره پریود شدند ، اما الان با توجه به اینکه ایشون ابتدای هر ماه شروع دورۀ پریودشون بوده،بعد از گذشت 5 روز از تاریخ شروع دورۀ پریود اولشون، هنوز پریود نشدند، آیا احتمال بارداری هست!؟

15. morteza1343 نوشته است: با سلام خدمت دوستان و اساتید :
    نامزد من اول هر ماه شروع دورۀ پریودشون بوده، با توجه به دورۀ پریود ایشون که 6 روزه بوده ، ما در روز بعد از اتمام پریود، با هم ارتباط کنترل شده با کاندوم داشتیم، ( با توجه به اینکه نازمزدم هنوز دختر می باشد و ارتباطمون در حد دخول کامل نبوده )  اما به علت خارج شدن کاندوم از آلت، منی اطراف واژن و روی شکم ریخته شد و با دستمال پاک شده و به علت نا آگاهی نامزدم با همان دستمال آغشته به منی دوباره به واژن مالیده شد، که البته بعد از گذشت 36 ساعت از رابطه، ( از روش اوژانسی ) 2 قرص HD و بعداز گذشت 12 ساعت دوباره 2 قرص HD دیگه مصرف شد. ایشون بعد از گذشت 8 یا 9 روز بعد از خوردن آخرین قرصها دوباره پریود شدند ، اما الان با توجه به اینکه ایشون ابتدای هر ماه شروع دورۀ پریودشون بوده،بعد از گذشت 5 روز از تاریخ شروع دورۀ پریود اولشون، هنوز پریود نشدند، آیا احتمال بارداری هست!؟

وقتی ایشون از روش اورژانسی استفاده کردند و پریود هم شده یعنی باردرای 100% منتفی هست.ایشون وقتی از روش اورژانسی استفاده کردن که دیگه نباید انتظار پریود طبق روال قبل(اول هر ما) رو داشته باشید.قطعا تاریخش عوض میشه.در واقع ایشون زودتر از موعد(اول ماه) پریود شدن و دوباره قرار نیست اول ماه باز هم پریود شن.این بی نظمی خود به خود طی یکی دو دوره حل میشه.تازه وقتی ایشون پریود منظم داشتن یعنی روز بعد از اتمام پریود اصلا احتمال باردرای نبوده و لازم نبوده از روش اورژانسی استفاده کنن. بی دلیل قرص مصرف نکنید!!!!!!!!!!! عوارض داره.
    در هر صورت اصلا اصلا اصلا امکان بارداری نیست.
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 5 از 19
رفتن به صفحه :    5 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید