شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    4 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 1

1. با سلام
    دوست عزیز، نگفتید که آیا منی با دهانه واژن تماس مستقیم داشته یانه؟؟؟ ولی پیشنهاد میکنم در اولین فرصت یک آزمایش خون بدید تا مشخص بشه که در چه وضعیتی قرار دارید! اونوقت میتونید راه مناسب رو پیدا و انجام بدید!
    موفق باشید
    بله آلت آلوده به مني با دهانه واژن تماس داشته (فقط در حد تماس سطحي)
    من 5/3 تاريخ پريود بعديمه .. طبق روال ماههاي قبل از 1/3 درد  و ورم سينه شروع شده ولي خيلي شديدتر - در صورت حامله بودن هم درد و بزرگ شدن سينه در روزهاي اوليه بارداري مشاهده ميشه ؟؟؟
    سوال دوم اينكه : آزمايش خون بتا رو حتما بايد دكتر دستورشو بده؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. aroma_yas نوشته است:
    با سلام
    دوست عزیز، نگفتید که آیا منی با دهانه واژن تماس مستقیم داشته یانه؟؟؟ ولی پیشنهاد میکنم در اولین فرصت یک آزمایش خون بدید تا مشخص بشه که در چه وضعیتی قرار دارید! اونوقت میتونید راه مناسب رو پیدا و انجام بدید!
    موفق باشید

بله آلت آلوده به مني با دهانه واژن تماس داشته (فقط در حد تماس سطحي)

من 5/3 تاريخ پريود بعديمه .. طبق روال ماههاي قبل از 1/3 درد  و ورم سينه شروع شده ولي خيلي شديدتر - در صورت حامله بودن هم درد و بزرگ شدن سينه در روزهاي اوليه بارداري مشاهده ميشه ؟؟؟

سوال دوم اينكه : آزمايش خون بتا رو حتما بايد دكتر دستورشو بده؟

بله دوست عزیز..یکی از علائم بارداری در روزهای اول بزرگ و دردناک شدن سینه هاست.تجربه من هم اینو میگه ولی شما هر علامتی رو دال بر بارداری نذار.برو آز خون بده تا تکلیفت روشن شه...شاید شروع پریودت باشه..در مورد آز خون هم باید بگم خیر نیاز به نسخه پزشک نیست.شما شخصی هم میتونید اقدام کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام 26 سالمه
    .سه دوره آخرم به ترتیب 28 و26و26 بوده (نمیدونم به این میگن منظم یا نامنظم).خونریزی 7 روز.شروع پریودی 2/28   نزدیکی:3/2  منی در واژن ریخته نشد.احتمال حاملگی با ترشحات قبل از انزال وجود داره یا نه؟از روش اورژانسی استفاده کنم یا نه؟

4. bahar_sa نوشته است: سلام 26 سالمه
    .سه دوره آخرم به ترتیب 28 و26و26 بوده (نمیدونم به این میگن منظم یا نامنظم).خونریزی 7 روز.شروع پریودی 2/28   نزدیکی:3/2  منی در واژن ریخته نشد.احتمال حاملگی با ترشحات قبل از انزال وجود داره یا نه؟از روش اورژانسی استفاده کنم یا نه؟

نزدیکی در 2 خرداد یعنی دوره پریودتون هنوز 7 روزش تموم نشده بوده و در شرایط شما احتمال بارداری وجود نداره. بله با پیش آب احتمال بارداری هست ولی نه در دوران پریود بلکه در دوران تخمکگذاری.لازم نیست از روش اورژانسی استفاده کنید.

5. سلام
    متولد 1361 هستم
    پریودم تقریبا منظمه.
    در ماه فروردین و اردیبهشت اول ماه پریود شدم.
    در ماه فروردین 2هفته قبل از پریودم رتابطه جنسی بدون پیشگیری داشتم اما منی خارج از واژن ریخته شد.و بعد از 2هفته یعنی اول اردیبهشت پریود شدم.
    اما الان 3 خرداد شده و من هنوز پریود نشدم.
    آیا احتمال بارداری وجود داره؟
    ممنون از سایت خوبتون.

6. parisa1 نوشته است: سلام
    متولد 1361 هستم
    پریودم تقریبا منظمه.
    در ماه فروردین و اردیبهشت اول ماه پریود شدم.
    در ماه فروردین 2هفته قبل از پریودم رتابطه جنسی بدون پیشگیری داشتم اما منی خارج از واژن ریخته شد.و بعد از 2هفته یعنی اول اردیبهشت پریود شدم.
    اما الان 3 خرداد شده و من هنوز پریود نشدم.
    آیا احتمال بارداری وجود داره؟
    ممنون از سایت خوبتون.

سلام
    زمانی که شما پریود شدید یعنی باردار نیستید  اگر پریود بیش از 10 روز عقب بیفته جای نگرانی داره
    موفق باشید

7. خوب شما اصلاً مشخص نکردید در اردیبهشت ماه هم روابط جنسی محافظت شده یا نشده داشتید یا نه.ضمن اینکه اگر داشتید در چه روزهایی بوده.اما اگر اصلاً در طی این ماه روابطی نداشتید که نگرانی نداره مسلماً باردار نیستید!!!

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. ببخشید سیما جان حرف این خانم یعنی پریودش طبق روال 2 روز ادامه داشته.و هنوز به پریود بعدی نرسیده.حالا سوال من اینه یعنی اگه بعد رابطه ما مثلا با شرایط نگار جون پریودمون  ادامه داشته باشه و سره موقع قطع شه  به معنی عدم بارداری هست؟

9. sepidejoonjooni نوشته است: ببخشید سیما جان حرف این خانم یعنی پریودش طبق روال 2 روز ادامه داشته.و هنوز به پریود بعدی نرسیده.حالا سوال من اینه یعنی اگه بعد رابطه ما مثلا با شرایط نگار جون پریودمون  ادامه داشته باشه و سره موقع قطع شه  به معنی عدم بارداری هست؟

اگه خونریزی مطمئن باشید که مربوط به پریوده تحت هیچ شرایطی بارداری صورت نمیگیره! .. چون خونریزی به این معنیه که رحم شرایط لقاح رو نداره .. پس مطمئناً خونریزی ادامه پیدا می کنه و بارداری صورت نخواهد گرفت...

10. zahra136384 نوشته است: سلام
    من 26 سالمه، قاعدگیم نامنظم هست، بین 23 تا 28 روز متغیر هست، 20 اردیبهشت پریود شدم و بعد از 6 روز پاک شدم(25 اردیبهشت)، 28 اردیبهشت با نامزدم رابطه داشتم که به خاطر پرده بکارت، لاپایی بودو آب منی نامزدم روی آلت تناسلی من ریخته شد.
    باتوجه به اینکه اولین باره که باهم رابطه داشتیم شدیدا از اینکه باردار بشم می ترسم و از شدت استرس حالم خیلی بده! تو رو خدا راهنماییم کنید دارم دیوونه میشم!

سلام
    دوسته من احتمال بارداری هست ولی نه به اون شدت که فکر میکنی ، برای اطمینان بیشتر از روشای پیشگیری اضطراری استفاده کن و نگران نباش.
    اگه سرچ کنی این روش هارو تو سایت پیدا می کنی
    موفق باشی

11. yashhar

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    من و نامزدم در پنجمین روز پیریودش که لکه داشت  نزدیکی داشتیم
    الان آیا احتمال حاملگی هست ؟؟؟؟؟؟؟

12. sbbn

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    29 سالمه. با دوره های قاعدگی منظم بین 28 تا 31 روز. روز 7 قاعدگی نزدیکی بدون جلوگیری داشتم البته فقط در حد تماس التها.مایع پیشاب و مقداری مایع منی با دستگاه تناسلی من تماس داشت . 3ساعت بعد نزدیکی از روش اورژانسی استفاده کردم. 2 اچ دی و بعد 12 ساعت 2 تا اچ دی دیگه . اما هنوز نگرانم. میخواستم درصد احتمال بارداری را بدونم چقدره ؟

13. maraloo7

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    sbbn نوشته است: 29 سالمه. با دوره های قاعدگی منظم بین 28 تا 31 روز. روز 7 قاعدگی نزدیکی بدون جلوگیری داشتم البته فقط در حد تماس التها.مایع پیشاب و مقداری مایع منی با دستگاه تناسلی من تماس داشت . 3ساعت بعد نزدیکی از روش اورژانسی استفاده کردم. 2 اچ دی و بعد 12 ساعت 2 تا اچ دی دیگه . اما هنوز نگرانم. میخواستم درصد احتمال بارداری را بدونم چقدره ؟

دوست عزیز وقتی از روش اورژانسی استفاده کردین دیگه جای هیچ نگرانی نیست.

14. نقل قول: با سلام
    من و نامزدم در پنجمین روز پیریودش که لکه داشت  نزدیکی داشتیم
    الان آیا احتمال حاملگی هست ؟؟؟؟؟؟؟

معمولاً در دوران پریودی نزدیکی سبب ایجاد بارداری نمیشه مگر در موارد جزئی که اونهم شامل بارداریهای خارج از رحمیه.ضمناً فارغ از هر چیز بهتره در دوران پریودی نزدیکی نکنید چون سلامتن زن رو تهدید میکنه..

15. دوره پریود منظم حدود 28 روزه است - رابطه بدون دخول و به صورت مالشی 21 روز پس از شروع اولین خونریزی انجام شد - پریود بعدی در موعد مقرر رخ نداد و در روز پنجم تاخیر آزمایش بتا داده شد که جواب 1.1 بود ( 0-15 عدم حاملگی -  25< حاملگی )
    آیا احتمال کاذب بودن جواب آزمایش و وقوع حاملگی وجود دارد ؟
    ممنون می شم سریع تر جواب بدین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 19
رفتن به صفحه :    4 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید