شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کمک اورژانسی (خونریزی پس از معاینه پرده بکارت)

1. سلام
    من برای معاینه سلامت هایمن رفتم پزشکی قانونی.اونجا به طریقه ای خشن من را معاینه کردن و گفتن پرده سالمه.معاینه من را خیلی اذیت کرد و وقتی میگفتم یواشتر میگفتن چیزی نمیشه نترس.وقتی اومدم خونه یه لکه کوچیک خون دیدم.فوق العاده ترسیدم و با اینه و چراغ قوه سعی کردم محل خونریزی را پیدا کنم.در انتهای لبیا مینور درست جایی که 2 لب به هم میپیوندند خراش و قرمزی کوچکی دیدم که کمی خونریزی میکرد.حالا فوق العاده نگرانم که نکنه پزشکای اونجا به پرده من اسیب وارد کرده باشن.چه خاکی توسرم کنم.من به اونا اعتماد کرده بودم.راه Crying or Very sad نماییم کنید

2. ایا این خون از پرده هستش یا از لبیا مینور؟اونجا خیلی شدید لبیا مینور را میکشیدن.اون خانم دکتر با انگشتاش محکم لبیا ها را چنگ زده بود تو دستش.ممکن پرده هم اسیب دیده باشه؟اپزشکی قانونی که منشا صدور حکم قضاییه نباید به پرده اسیب بزنه.مگه نه؟
    ممکن لبیا ها به خاطر معاینه خراشیده باشن و خون ازونجا باشه؟
    ممنون

3. دوست عزیزم پزشکی قانونی در معاینات خود دقت زیادی میکند و اسیبی به پرده وارد نمیکند .به نطر میرسد این خونریزی با منشا خراشی جزیی در لبیا ها باشد
    البته امیدوارم اقای دکتر صادقی هم نظرشون را بگویند .

4. از شما ممنونم اما میخوام اقای دکتر صادقی حتما جواب بدن.چون واقعا نگرانم

5. kamelia2007 نوشته است:
    سلام
    من برای معاینه سلامت هایمن رفتم پزشکی قانونی.اونجا به طریقه ای خشن من را معاینه کردن و گفتن پرده سالمه.معاینه من را خیلی اذیت کرد و وقتی میگفتم یواشتر میگفتن چیزی نمیشه نترس.وقتی اومدم خونه یه لکه کوچیک خون دیدم.فوق العاده ترسیدم و با اینه و چراغ قوه سعی کردم محل خونریزی را پیدا کنم.در انتهای لبیا مینور درست جایی که 2 لب به هم میپیوندند خراش و قرمزی کوچکی دیدم که کمی خونریزی میکرد.حالا فوق العاده نگرانم که نکنه پزشکای اونجا به پرده من اسیب وارد کرده باشن.چه خاکی توسرم کنم.من به اونا اعتماد کرده بودم.راه Crying or Very sad نماییم کنید

سلام،
    معمولا دختران در هنگام معاینه دستگاه تناسلی بخصوص در بارهای اول دچار استرس و حساسیت هستند. مطمئن باشید، پزشکی که شما را معاینه کرده به تمام این مسایل واقف بوده و برای شما هیچ مشکلی به وجود نیامده است. ضمنا حال که از سلامت پرده بکارت خود آگاهی یافتید از دستکاری این ناحیه به هر دلیلی پرهیز نمایید تا دوباره باعث درگیری فکر و ذهن شما نشود.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام اقای دکتر صادفی عزیز
    من به علت نگرانی ناشی از این خونریزی به پزشک زنان مراجعه کردم.ایشون گواهی من را دیدند و شرح حال من را هم کاملا شنیدن.و بعد دوباره پرده را معاینه کردن.گفتن پرده سالمه و طوریش نشده اما به دلیل کشش زیاد فرد معاینه کننده در پزشکی قانونی پوستریور فورشت( که نمیدونم کجاست)ملتهب و خراشیده شده و خون ازونجا اومده.
    1-پوستریور فورشت چیه؟2_ایا به پرده بکارت ربطی داره؟ا3_یا مثل اولش خوب میشه؟
    در ضمن این خانم دکتر برای معاینه خیلی ارام عمل میکردن و برای دیدن سوراخ از من خواستن زور بزنم .4_خب چرا تو پزشکی قانونی این کارو نمیکنن که به مردم اسیب نزنن؟
    5_راستی ایشون گفتن سوراخ مجاری ادراریت دو قسمتیه.این یعنی چه؟
    و 6_همینطور گفتن سوراخ پردت کوچیکه و شاید بعدا برش بخواد.میشه در این مورد هم توضیح بدین
    7_ایا پزشک زنان به اندازه پزشکی قانونی در تعیین سلامت پرده تبحر داره؟
    پیشاپیش از راهنماییتون یه دنیا ممنونم

7. kamelia2007 نوشته است: سلام اقای دکتر صادفی عزیز
    من به علت نگرانی ناشی از این خونریزی به پزشک زنان مراجعه کردم.ایشون گواهی من را دیدند و شرح حال من را هم کاملا شنیدن.و بعد دوباره پرده را معاینه کردن.گفتن پرده سالمه و طوریش نشده اما به دلیل کشش زیاد فرد معاینه کننده در پزشکی قانونی پوستریور فورشت( که نمیدونم کجاست)ملتهب و خراشیده شده و خون ازونجا اومده.
    1-پوستریور فورشت چیه؟2_ایا به پرده بکارت ربطی داره؟ا3_یا مثل اولش خوب میشه؟
    در ضمن این خانم دکتر برای معاینه خیلی ارام عمل میکردن و برای دیدن سوراخ از من خواستن زور بزنم .4_خب چرا تو پزشکی قانونی این کارو نمیکنن که به مردم اسیب نزنن؟
    5_راستی ایشون گفتن سوراخ مجاری ادراریت دو قسمتیه.این یعنی چه؟
    و 6_همینطور گفتن سوراخ پردت کوچیکه و شاید بعدا برش بخواد.میشه در این مورد هم توضیح بدین
    7_ایا پزشک زنان به اندازه پزشکی قانونی در تعیین سلامت پرده تبحر داره؟
    پیشاپیش از راهنماییتون یه دنیا ممنونم

سلام،
    در قسمت تحتانی واژن، جایی که لبه های پایینی لبهاب بزرگ به  هم می رسند پوست نازکی وجود دارد که به آن فورشت گفته می شود، قسمت جلویی Anterior و قسمت پشتی Posterior نامیده می شود. هیچ ارتباطی با پرده بکارت ندارد و همانند پوست سایر قسمتها ترمیم می شود.
    در مورد مجرای ادرار، شاید این یک نوع Variation طبیعی باشد (در حالت طبیعی آناتومی بدن انسانها یکسان است ، مواردی وجود دارد که در برخی افراد آناتومی آن ناحیه با اکثریت افراد متفاوت است ولی مشکلی برای فرد ایجاد نمی کند؛ به این حالت variationگفته می شود).
    در مورد سوارخ موجود در پرده هم اگر مشکلی ایجاد کند، با یک برش ساده آن را رفع می کنند.
    پزشک زنانی که در مطب خصوصی طبابت می کند قطعا تعداد پرده بکارتی که معاینه می کند به اندازه پزشک شاغل در پزشکی قانونی نیست ولی تجربه لازم را دارد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید