شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال جنسی (درد ناحیه کمر بعد از انزال)

1. سلام دوستان
    همسرم در اولين نزديكي درد كمي رو احساس كردند وخونريزي هم نداشتند اما بعد از اون با هر بار نزديكي درد افزايش يافت تا حدي كه ايشون ديگه قادر به تحمل درد نبودنددرضمن بعد از هر بار نزديكي حداقل دوروز جهت ترميم زخم هاي احتمالي نزديكي نداشتيم. مي خواستم بدونم علتش چه چيزي مي تونه باشه

2. morteza27 نوشته است: سلام دوستان
    همسرم در اولين نزديكي درد كمي رو احساس كردند وخونريزي هم نداشتند اما بعد از اون با هر بار نزديكي درد افزايش يافت تا حدي كه ايشون ديگه قادر به تحمل درد نبودنددرضمن بعد از هر بار نزديكي حداقل دوروز جهت ترميم زخم هاي احتمالي نزديكي نداشتيم. مي خواستم بدونم علتش چه چيزي مي تونه باشه

سلام

حتما می دونید که علیرغم وجود بکارت لزوما در اولین نزدیکی نباید خونریزی رخ بدهد . پس من خیلی روی این قضیه مانور نمی کنم اما درد فعلی می تونه بعلت وجود کیست یا زخم یا عفونت و ... باشه اما دلیل شایعترش مشکلی به اسم واژینیسموس هست که اگر این عبارت رو از طریق نوارجستجوی بالای صفحه سرچ کنید به اطلاعات جامعی می رسید .
    توصیه من مراجعه به متخصص زنان هست
    خودتون اصرار به برقراری رابطه به هرنحوی که شده نداشته باشید و کمی صبر و بردباری بیشتری به خرج بدید
    مشکل قابل حله

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  3. سلام دوستان
    مجبور شدم همینجا بپرسم

من یه مشکلی دارم که میتونه برای بعضی ها جالب باشه
    یه پسر 18 ساله هستم ، 175 قد و 50 کیلو وزن
    فعالیت جنسی خیلی بالایی دارم
    اما در نزدیکی ها  با نامزدم ، همه منی از من خارج نمیشه ، مقدار منی زیاده ، اما نمی تونم همشو یکباره تخلیه کنم . مثلا 1/3 یا نصف اون خارج میشه و بعد از 10 دقیقه استراحت ، دوباره باید شروع کنم تا بقیه منی خارج بشه و حتی گاهی وقتها این عمل رو 3 بار هم باید انجام بدم تا ارضا بشم !

راهی نیستم که بتونم همه منی رو یکباره تخلیه کنم ؟

4. دوست عزیز،بهتره تحریکات اولیه خودتون رو افزایش بدید.به این معنا که نامزدتون شما رو تا سطح بالایی از تحریک برسونن بعد شروع به نزدیکی کنید(البته اگر زودانزالی ندارید).ضمن اینکه ممکنه اگه شما از روشهایی مانند جلوگیری طبیعی استفاده میکنید یا حتی گاهی کاندوم،تمرکز شما برای کنترل خروج منی،مانع از ارضای کامل شما بشه.در این حالت بهتره نامزدتون از قرص های ضد بارداری استفاده کنن تا شما هراسی از ارضا شدن نداشته باشید.اما اگر هیچکدام از این موارد نیست و البته با استناد به عدم استفاده از هیچ مخدر یا مواد نیکوتین داری توسط شما،و اگر اذیت میشید،بهتره به یک متخصص اورولوژیست مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. سلام به همگي دوستان
    چون نتونستم پست جديد ارسال كنم اينجا سوالم را مطرح ميكنم.
    من موقع رابطه جنسی فشارم مي افته به نظر شما چيكار بايد بكنم؟

6. ladan1356 نوشته است: سلام به همگي دوستان
    چون نتونستم پست جديد ارسال كنم اينجا سوالم را مطرح ميكنم.
    من موقع رابطه جنسی فشارم مي افته به نظر شما چيكار بايد بكنم؟

با سلام
    دوست گرامی، آیا واقعاً فشارتون می افته؟؟؟ و یا فکر میکنید که افت فشار دارید؟؟؟چون بعضاً مشاهده شده که تشخیص این دومورد برای افراد کمی سخته! در ثانی،اصولاً ارتباط جنسی فشار رو بالا میبره! نه اینکه پایین میاره! به دکتر زنان مراجعه کردید؟؟و.... ده ها سئوال دیگه که میشه مطرح کرد و با توضیحات شما شاید به پاسخ اونا رسید و خدمتتون عرض نمود!در هر حال در صورت امکان ،باید بیشتر توضیح بدید تا اگر تجربه ای در این زمینه داریم  در اختیارتون بزاریم!
    موفق باشید.

7. سلام
    من یه چند روزه مشکلی پیدا کرده ام که ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید.
    رنگ "منی" من همیشه سفید بود, ولی این بار چند روز پیش که ارضا شدم خیلی قرمز بود که اصلا ترسیدم نکنه خون توش باشه, بعد از چند روز, امروز امتحان کردم که دیدم مقدار رنگ قرمز کمتر شده ولی چیز دیگه ای که بهش برخورد کردم این بود که بیشتر دفع بی رنگ بود و مقداری هم تقریبا قهوه ای رنگ شده بود می دونم که قبلا این سوال پرسیده شده و گفته شده اگر دفع همراه با درد یا بوی خاصی نباشه ( مال من درد و بو نداره) خطر ناک نیست ولی باز هم نگرانم و میدونم باید به پزشک مراجعه کنم ولی اگه میشه منو راهنمایی کنید که دلیل این قضیه چیه و آیا میتونه خطرناک باشه؟ من تو مقاربتم این بار یه نصفه قرص ویاگرا مصرف کردم که مشکلی هم باهاش نداشتم , آیا میتونه این مسئله از عوارض اون باشه؟
    و یه سوال دیگه این که چی کار باید بکنم تا به حالت عادی برگرده؟

با تشکر

8. Kamran144 نوشته است: سلام
    رنگ "منی" من همیشه سفید بود, ولی این بار چند روز پیش که ارضا شدم خیلی قرمز بود که اصلا ترسیدم نکنه خون توش باشه, بعد از چند روز, امروز امتحان کردم که دیدم مقدار رنگ قرمز کمتر شده ولی چیز دیگه ای که بهش برخورد کردم این بود که بیشتر دفع بی رنگ بود و مقداری هم تقریبا قهوه ای رنگ شده بود می دونم که قبلا این سوال پرسیده شده و گفته شده اگر دفع همراه با درد یا بوی خاصی نباشه ( مال من درد و بو نداره) خطر ناک نیست ولی باز هم نگرانم و میدونم باید به پزشک مراجعه کنم ولی اگه میشه منو راهنمایی کنید که دلیل این قضیه چیه و آیا میتونه خطرناک باشه؟ من تو مقاربتم این بار یه نصفه قرص ویاگرا مصرف کردم که مشکلی هم باهاش نداشتم , آیا میتونه این مسئله از عوارض اون باشه؟

با تشکر

سلام

منی برحسب تغذیه و سایر احوالات درونی ممکنه تغییر رنگ بده
    رنگ مایل به قرمز گاهی طبیعی و گاهی نشون از تروما داخلی ( مثل ضربه هایی که به اون نواحی می خوره ) یا مشکلات دیگری در مجرای هست .
    به وایگرا بعید می دونم ربط داشته باشه . من بودم همین حالا به متخصص مراجعه می کردم
    اما چون بعیده شما اینکار رو بکنید توصیه می کنم اگر در یکی دو انزال بعدی هم چنین موردی رو دیدید به پزشک مراجعه کنید

9. Kamran144 نوشته است: سلام

با تشکر

با سلام
    دوست گرامی، بنا به شنیده ها، چون قرصهای ویاگرا باعث افزایش خون در آلت میشه!(توضیحات بیشتر رو باید متخصصین امر ارائه کنند) شاید این قضیه ناشی از مصرف اون قرص هم باشه! پیشنهاد میکنم در وهله اول فعلاً از مصرف این نوع قرصها بپرهیزید! و در ثانی طبق پیشنهاد دوستمون ، اگر در انزالهای بعدی حتی با عدم استفاده از این مواد، باز هم این تغییر رنگ رو دیدید حتماً به پزشک مراجعه کنید!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. samin61

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    خواهش می کنم کمکم کنید
    چند روزه که می خوام مشکلم رو مطرح کنم ولی امکانش نیست و مجبور شدم اینجا مشکلم رو مطرح کنم

27 ساله هستم و حدود 2 ساله ازدواج کردم و یه دختر 10 ماهه دارم
    همسرم به شدت سرد مزاجه و همین مساله مشکلات روحی و روانی زیادی برام به وجود آورده
    همسرم به شدت از این موضوع فرار می کنه و حتی حاضر نیست با یه مشاور یا دکتر این موضوع رو مطرح کنیم
    احساس مي كنم زندگي خواهر برادري كه با هم داريم زجر آور شده
    ديگه نمي دونم بايد چي كار كنم !!!
    براش مقاله از اينترنت پرينت مي گيرم تا بخونه .... باهاش حرف زدم .... خودم رو به طرق مختلف زينت كردم ولي هيچ و هيچ ...

گاهي فكر طلاق به سرم ميزنه ....
    ولي بچه ام رو چي كار كنم ؟
    علت جدايي رو چي بگم ؟
    اگر اين مشكل از سمت من بود تا حالا رسواي عالم و آدم شده بودم و توي هزار دادگاه محكوم به عدم تمكين از شوهر .... ولي وقتي پاي خودشون در ميون باشه ميگن مگه برات مهمه !!!
    كه انگار با پتكي به سر آدم بكوبن

چند سوال دارم :

1- چند وقتی میشه که کمر دردهای شدیدی می گیرم و این دردها درست زمانی هست که احساس نیاز به همسرم دارم و از طرف او حرکتی صورت نمیگیره .... نمی دونم این دردها مربوط به علت عدم داشتن رابطه جنسی ما هست یا خیر ؟

2- همسرم ناگهان بعد از ازدواج چاق شد با اینکه قبل از ازدواج هيكل خوب و معمولي داشت ولي ناگهان چاق شد ؛ الان خيلي كم ميخوره و كلي رعايت مي كنه ولي هنوز چندان فرقي نكرده
    مشكل تيروئيد يا ديابت مخفي می تونه باعث ایجاد این مشکل بشه ؟

3-  از آنجا که من خودم از نظر مزاجی گرم هستم و هر کاری برای ارضاء او انجام داده ام ولی اثری نداشته برای درمان این مشکل باید چه کنم ؟

4- آیا برای درمان افسردگی خودم و عصبی شدن خودم باید به روانپزشک مراجعه کنم ؟

خواهش می کنم راهنمایی کنید تا این مشکل را به نحو صحیح حل کنم

11. samin61 نوشته است: خواهش می کنم کمکم کنید
    چند روزه که می خوام مشکلم رو مطرح کنم ولی امکانش نیست و مجبور شدم اینجا مشکلم رو مطرح کنم

همسرم به شدت سرد مزاجه و همین مساله مشکلات روحی و روانی زیادی برام به وجود آورده
    همسرم به شدت از این موضوع فرار می کنه و حتی حاضر نیست با یه مشاور یا دکتر این موضوع رو مطرح کنیم
    براش مقاله از اينترنت پرينت مي گيرم تا بخونه .... باهاش حرف زدم .... خودم رو به طرق مختلف زينت كردم ولي هيچ و هيچ ...

علت جدايي رو چي بگم ؟
    اگر اين مشكل از سمت من بود تا حالا رسواي عالم و آدم شده بودم و توي هزار دادگاه محكوم به عدم تمكين از شوهر .... ولي وقتي پاي خودشون در ميون باشه ميگن مگه برات مهمه !!!

چند سوال دارم :

1- چند وقتی میشه که کمر دردهای شدیدی می گیرم و این دردها درست زمانی هست که احساس نیاز به همسرم دارم و از طرف او حرکتی صورت نمیگیره .... نمی دونم این دردها مربوط به علت عدم داشتن رابطه جنسی ما هست یا خیر ؟

2- همسرم ناگهان بعد از ازدواج چاق شد با اینکه قبل از ازدواج هيكل خوب و معمولي داشت ولي ناگهان چاق شد ؛ الان خيلي كم ميخوره و كلي رعايت مي كنه ولي هنوز چندان فرقي نكرده

3-  از آنجا که من خودم از نظر مزاجی گرم هستم و هر کاری برای ارضاء او انجام داده ام ولی اثری نداشته برای درمان این مشکل باید چه کنم ؟

با سلام
    دوست عزیز، بنظرم به ترتیب جواب سئوالاتون میتونه این موارد باشه:
    1- بله به تجربه ،دیده شده این دردها حتی در آقایون به واسطه تحریک شدن و بدنبال اون،بواسطه عدم انزال و یا در زنان به علت عدم اورگاسم،ٍبروز میکنه!( ارضای نیمه کامل)
    2- این چاقی غالباً در افراد چه مرد و چه زن! (البته بنا به تجربه! در مردان بیشتر دیده شده!!) به خاطر تغییرات هورمونی صورت میگیره!! که بعضاً با خوردن و رعایت تغذیه مناسب،تحت نظر متخصص تغذیه تقریباً قابل کنترله!! ولی استثناهایی هم وجود داره!که بسته به مسائل جسمی فرد متفاوته!!
    3-پیشنهاد میکنم نخست به مشاوران خانواده و بعدبه  متخصصین اورولوژیست مراجعه کنید!ضمناً در سبد غذائی همسرتون از مواد گرم و تند بیشتر استفاده کنید!! در منزل در منظر ایشون با لباسهای باز، بیشتر تردد کنید!! و..... در سایت بگردید در این خصوص مطالب جامع تری خواهید یافت!
    4- پیشنهادم اینه که اول به مشاوره خانواده مراجعه کنید! احتمالاً مشکل بر طرف خواهد شد! در صورتیکه ایشون نیاز دیدن میتونید به روانپزشک هم مراجعه کنید!!
    و....
    در پایان این سئوالات و ده ها مورد مانند آنها، در ذهن نقش می بنده که آیا ایشون از اول ازدواج این حالت رو داشتن؟؟؟ یا مدت زمانی است که اینجوری شدن؟؟ آیا کارشون سخته؟؟؟و......
    در هر حال انشالله که امیدوارم  معضل شما بزودی مرتفع بشه!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  12. samin61 نوشته است: خواهش می کنم کمکم کنید

علت جدايي رو چي بگم ؟

چند سوال دارم :

سلام

ضمن تایید سخنان اقای aliyan در مورد افزایش میل جنسی براتون یه مطلب میذارم

تحقيقات نشان داده است که20درصد جمعیت جهان دچار اختلالات جنسی است. بسیاری از مسائل جنسی مانند فقدان میل جنسی،ناتوانی جنسی،ارضای زودرس ،خستگی جنسی،ناباروری و دیگر مسائل ریشه در عدم تعادل مواد شیمیایی و هورمونها در بدن دارد . سروتونین یک ماده شیمیایی است که توسط مغزتولید می شودو نقش مهمی در اعمال جنسی ایفا می کند.استرس از جمله عواملی است که باعث کاهش سروتونین می شود که خود منتج به انزال زودرس و کاهش مقدار اسپرم در مردان می شود.مواد غذایی که دارای اسید آمینه تریپتوفان و برخی کربوهیدراتها می باشند در کاهش استرس و افزایش سروتونین موثرند مانند ماهی،گوشت گوساله کم چرب و نان.
    برخی از عواملی که بر تمایلات جنسی اثر می گذارند عبارتند از:
    -دیابت:مردان مبتلا به دیابت 3 برابر افراد سالم اختلال در نعوظ(erection)دارند و 35درصد زنان مبتلا به دیابت کاهش پاسخ جنسی یا عدم وجودآن را تجربه می کنند.بنابراین کنترل میزان قندخون نقش مهمی را ایفا می کند.
    -چاقی:30درصد افراد چاقی که به دنبال کاهش وزن خود می باشند،در میل جنسی یا انجام عمل جنسی دچار مشکل اند. مطالعات نشان داده ست که یک سوم افراد چاق که دچار اختلال در نعوظ بوده، پس از 2سال ورزش و تلاش در کاهش وزن ،فعالیت جنسی متعادل بدست آورده اند.
    -خستگی:در شخصی که خسته باشد،لذت جنسی کاهش می یابد و اگر فردانرژی بیشتری داشته باشد لذت جنسی بیشتری را تجربه می کند.در واقع مغز باید احساس لذت را ایجاد کند و به اعتقاد گروهی مغز مهمترین اندام جنسی است.
    -رژیم غذایی نامناسب می تواند باعث کاهش میل جنسی شودو هر چه فرد غذای مقوی تری مصرف کند ،توانایی جنسی او بیشتر می شود.یک رژیم مدیترانه ای که شامل غلات، میوجات، سبزیجات،گردو و روغن زیتون است و همچنین مصرف مقادیر کم شکر،غلات بدون سبوس و غذاهای آماده می تواند نعوظ رابهبودبخشد.
    -فشار خون کنترل نشده ، کلسترول بالا و مقاومت به انسولین اثرات منفی بر میل جنسی دارد.
    عملکرد جنسی توسط غدد درون ریز(آندوکرین)کنترل می شود.این غددهورمونهای خاصی ترشح می کنند.برای اینکه این غدد بتوانند درست عمل کنند نیاز به مواد مغذی خاصی دارند. یکی از مهمترین غددی که در تولید مثل نقش دارد غده هیپوفیزاست . نقصان در ترشح این غده می تواند منجر به نقص در اندامهای تناسلی ،یائسگی زوردرس در زنان و ناتوانی جنسی در مردان شود. از غدد دیگرغده آدرنال (فوق کلیه) است که مقدار کم اما مهم از هورمونهای جنسی را تولید می کندو فرسودگی آن می تواند منجر به ناتوانی جنسی یا عدم میل جنسی گردد.
    غده هیپوفیزبرای عملکرد خود به ویتامینهای گروه ب ،اسید پانتوتنیک، ویتامین E و روی نیازدارد. غده فوق کلیه نیزبه ویتامینهای A، B،E،C، اسیدهای چرب اشباع نشده و DHEA نیاز دارد.
    عواملی که باعث افزایش توانایی جنسی می شود :
    -ویتامین A: ویتامین Aاز ویتامینهای محلول در چربی است که نقش اساسی در تولید مثل ایفا می کند.این ویتامین درسیب زمینی شیرین،هویج،کلم پیچ، شلغم،اسفناج،براکلی، کاهو، فلفل قرمز و انبه یافت می شود.
    -ویتامین های گروه ب:از ویتامینهای گروه ب تیامین(B1)، ریبوفلاوین (B2) ونیاسین (B3) لازمه میل جنسی کافی می باشد.البته ویتامینهای B5 ،B6، B12نیز برای کاهش استرس و تنظیم سطح هورمونهای بدن لازمند.
    ویتامین B3(نیاسین) باعث اتساع عروق شده و گردش خون را بهبود می بخشد.این ویتامین همچنین باعث ساخته شدن هورمونهای جنسی می شود.مصرف نیاسین نیم ساعت قبل از فعالیتهای جنسی هیجان جنسی را افزایش می دهد.
    ویتامین B6از افزایش میزان پرولاکتین که خود باعث کاهش میل جنسی می شود جلوگیری می کند.همچنین باعث افزایش باروری در زنان می گردد.
    ویتامینB12 در مردانی که اسپرم ناکافی دارند موثر است.
    پس به طور کلی ویتامینهای گروه ب جهت سلامت تولید مثل لازمند.منابع سرشار از ویتامینهای گروه ب عبارتند از غلات سبوس دار،تخم مرغ،حبوبات(نخود و لوبیاو..)،محصولات سویا، ماهی سالمون و دیگرماهیهای آزاد،آسپاراگوس،مغزجات خام، براکلی، گوشت کم چرب و موز. موزدارای آنزیم بروملین(Bromelain)است که در افزایش میل جنسی مردان موثر است همچنین سرشار از پتاسیم و ویتامین های گروه ب می باشد.باید توجه داشت که مصرف نوشیدنی های الکلی باعث از بین رفتن ویتامینهای گروه ب می گردد.
    -ویتامین C:ویتامین Cجهت عملکرد سالم غدد جنسی لازم است.همچنین اسپرمها را در برابر اثر رادیکالهای آزاد که باعث چسبیدن و عدم تحرک انها می شود،محافظت می کند.
    ویتامین Cاحتمال بارور شدن تخمک توسط اسپرم را افزایش می دهد. منابع سرشار از این
    ویتامین مرکبات،توت فرنگی، کیوی،هلو،انبه گوجه فرنگی وسبزیجات برگ تیره می باشد.
    -ویتامین:E ویتامین Eبه تولید هورمونهای جنسی کمک کرده و گردش آنها را بهتر می کند.همچنین اکسیژن لازم برای اندامهای تناسلی را فراهم می کندو باعث بهبود استقامت جنسی و رسیدن به ارگاسم(اوج لذت جنسی)می شود.این ویتامین در لقاح سلول تخم موثر است. ویتامینE در مغزجات،حبوبات ،غلات سبوس دار،میوجات و سبزیجات یافت می شود.
    -روی:روی از آنتی اکسیدانهایی است که باعث درست کار کردن غده فوق کلیه می شود تابتواند به اندازه کافی انرزی تولید شود.روی برای تولید تستوسترون و افزایش تعداد اسپرم لازم است .همچنین باعث افزایش استقامت جنسی می شودو احساس خستگی را از بین می برد . در ضمن اسپرم را در برابر باکتریهای واژن محافظت می کند.مقدارمورد نیاز روی 40میلی گرم در روز می باشد.روی در صدف خوراکی بخار پز ،دانه های کدوتنبل،تخمه گل آفتابگردان، سیر و اسفناج یافت می شود.
    -منیزیم: منیزیم استقامت ماهیچه ها را افزایش می دهد و باعث افزایش تمدد اعصاب (Relaxation) می گردد.همچنین باعث فعال شدن آنزیمهای لازم برای متابولیسم کربوهیدراتها و آمینواسیدها می شود. کمبود منیزیم باعث کاهش اکسیژن رسانی به بافتهای ماهیچه ای می شود. منابع غنی از منیزیم آجیل و غلات سبوس دار می باشند.
    -اسیدهای چرب ضروری: اسیدهای چرب ضروری در تولید هورمونهای جنسی نقش دارندو همچنین به ذخیره کردن ویتامین های محلول در چربی مثل D،E وKکمک کرده و فرد را از نظر جنسی فعال نگه می دارد. اسیدهای چرب ضروری در گیاهان دریایی،دانه کتان،کنجد،بادام، جوانه گندم و کدو تنبل به وفور یافت می شود.
    DHEA-(Dihydroepiandostron):هورمونی است که توسط غدد فوق کلیوی ترشح می شود.محققان معتقدند DHEA به تقویت سیتم ایمنی بدن کمک می کند و باعث کاهش استرس و بهبود خلق و خوی فرد می گردد. DHEAرا نمی توان از طریق مواد غذایی تامین کرد و باید مکمل های DHEAمصرف شود.این مکمل ها به عنوان افرودیت(داروی موثر بر میل جنسی) مصرف می شود ودارای عوارض جانبی است. پس توصیه می گردد تجویرآن توسط پزشک صورت گیرد.البته هیچ دلیلی بر اثبات اینکه این مکمل ها موثرواقع می شوند وجود ندارد ولی بسیاری از مردم معتقدند که این ترکیبات موثرند.آثار سوء این مکمل ها عبارتند از سردرد،اختلال در بینایی و حتی نابینایی و اختلالات جنسی دراز مدت.
    -اسید فولیک: اسید فولیک به جلوگیری ازایجاد نقایص مادرزادی کمک می کندو باروری را بهبود می بخشد.همچنین باعث افزایش تعداد اسپرم می شود.فقدان هیستامین ها در بدن با اختلالات جنسی مرتبط بوده و اسید فولیک در تولید هیستامین نقش موثری دارد. اسید فولیک در گیاهان برگ تیره،سبزیجات ،نان سبوس دار ،مغزجات،جوانه ها، پرتقال،گریپ فروت،جگر،دل و قلوه،ماکیان و حبوبات یافت می شود.
    -سلنیوم: سلنیوم آنتی اکسیدانی است که بدن را در برابر اثر رادیکالهای آزادمحافظت می کند.همچنین در کاهش نقایص مادرزادی و افزایش تعداد اسپرم در مردان موثر می باشد.
    سلنیوم در گوشت قرمز،ماهی تون،ماکارونی و نان سبوس دار یافت می شود.
    -ورزش:ورزش باعث می شد که جریان هورمونها در بدن به راحتی انجام گیرد.افرادی که ورزش می کنند مقدار انرژی بیشتری داشته و در نتیجه از نظر جنسی فعالترند.
    بطور خلاصه می توان گفت که برای افزایش توانایی جنسی باید تغذیه سالم داشته باشید،در صورت نیاز از مکمل ها استفاده نموده و ورزش کنید.

عواملی که باعث کاهش توانایی جنسی می شود :
    -کافئین:مصرف بیش از حد نوشیدنی های کافئین دار از طریق فرسودگی غدد فوق کلیوی باعث کاهش میل جنسی می گردد.مقادیر زیاد کافئین باعث ایجاد استرس بر بدن شده که خود باعث کاهش سطح کورتیزول می شود. کورتیزول هورمونی است که بدن را در برابر استرس محافظت می کند. مصرف زیاد کافئین باعث خستگی مفرط می گردد و نهایتا موجب مصرف شدن تمام هورمون کورتیزول بدن می شود.این خود منتج به فرسودگی غددفوق کلیوی می شودو کاهش توانایی جنسی را به دنبال دارد.
    -چربیهای اشباع شده:مصرف بیش از حد چربیهای اشباع شده نه تنها باعث افزایش کلسترول و رسوب آن در دیواره عروق قلب می شود،بلکه باعث رسوب کلسترول در مویرگهای متعدد پنیس (آلت)می شود و جریان خون در آلت را با مشکل روبرو می کند و در نتیجه فرد نمی تواند به محرکهای جنسی صادره از مغز به درستی پاسخ دهد.
    غذاهای بسته بندی شده،Fast food و غذاهای آماده دارای سطح بالایی از چربیهای اشباع شده می باشند.
    -الکل:الکل همانند استروژن در زنان عمل می کند واثر مخربی بر قدرت مردانگی دارد و منجر به ناتوانی جنسی و کوچک شدن بیضه ها در مردان می شود.همچنین مصرف بیش از حد الکل علائم افسردگی را به همراه دارد.
    -نیکوتین:نیکوتین باعث آترواسکلروز عروق پنیس می شود که این خود موجب ایجاد پلاک در مویرگهای پنیس و تنگ شدن آن می شود.در نتیجه گردش جریان خون در آلت دچار مشکل شده ومنجربه ناتوانی جنسی می شود.
    تحقیقات نشان داده است که 30درصد زنان میان سال فقدان میل جنسی دارندو رژیم غذایی مناسب در آنان آمادگی جنسی و میل جنسی را افزایش می دهد.خستگی، استرس،بیماری، عدم تعادل هورمونها،مصرف بیش از حد غذا و الکل ، فشار کاری،بالا رفتن سن و در نتیجه کاهش انرژی از عوامل کاهنده میل جنسی در زنان است.
    آندروسترون هورمون جنسی مردانه است که تصور می شود باعث جلب توجه خانمها می شود.مطالعات نشان داده است اگر مردان کرفس مصرف کنند، بعد از هضم آن آندروسترون در تعریق آنان ترشح شده که بدون اینکه زنان متوجه بوی آن بشوند،به طرف آنان جذب می شوند.
    به طور خلاصه می توان گفت:
    -غذاهای آبکی،ترش ، تلخ ، غذاهای خام که نیاز به پختن زیاد ندارند مثل کاهو و میوجات ، بعضی از انواع ماهی ها و نوشیدنی های الکلی باعث کاهش میل جنسی می شوند.
    -غذاهایی که آبکی نبوده ،نیاز به پخته شدن دارند و غذاهای شیرین و تنداثر مثبت بر میل جنسی دارند.پیاز،پیاز کوهی،تره فرنگی،سیر،موسیر،سیب زمینی،کدوتنبل،کدومسما ، زنجبیل،هل،رازیانه، بادیان،دارچین،فلفل، زردچوبه،زعفران،وانیل،،مغزجات ،گردو،کنجد، میوه های استوایی مانند آووکادو،انبه و پاپایاو میوه هایی مانند موز ،هلو،شلیل، آلو، سیب،گلابی ، حبوباتی مانندعدس و لوبیا ، و منابع حیوانی مانند تخم مرغ ،گوشت قرمز، مرغ و ماهی آبهای سرد مانندماهی هالیبوت،سالمون،ساردین و صدف خوراکی افزاینده میل جنسی می باشند.

منبع:http://www.drmirshojaee.com/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=1738

و همچنین لینک زیر رو هم مطالعه بفرمایید:

بالا برنده های ميل جنسی
    http://www.roham.ws/web/ftopict-4860.html

در اخر به زبون خودمونی ...............پیاز و گوشت و فلفل و... و همچنین افشره گل سرخ و موادی که طبع گرم دارند میتونن به شما کمک کنن

موفق باشید و خوشبخت

13. سلام رفیق
    سمین خانوم عزیز......راستش هر چی که میخواستم بگم دیدم اقایون زحمتشو کشیدن و کامل و جامع بیان کردن..........
    ولی منم به عنوان یک زن و البته با تجاربی که دارم چند نکته برات میگم شاید به دردت بخوره......
    1- دردی که داری طبیعیه.......منم مثل تو.........وقتی در ماه به اوج خودم میرسم و نیازمند دستای نوازشگر مردانه هستم.........به شدت دچار انقباضات رحمی میشم.......راه علاجشم کمی تحمل و حوصله و خود سازیه........چون همیشه که نمیشه دست به دامان مرد شد......شاید دلش نخواد.........شاید اون لحظه نبود.........
    پس بهترین کار اینه که خودتو بشناسی و بدن خودتو.........رژیم غذاییتو عوض کن......میوه زیاد بخور........به خودت برس....
    2- یک چیزی........تو یک بچه 10 ماهه داری.........ایا قبل از مادر شدن هم همسرت سرد مزاج بود؟؟؟؟؟؟؟
    این خیلی مهمه.........برخی از اقایون بعد از زایمان خانوم........اخلاقشون عوض میشه......از تصور باز شدن دهانه رحم به اندازه سر نوزاد وحشت زده میشن.........یا خیلی بیزار میشن از خوابیدن........حتی گاهی اوقات ممکنه نسبت به سزارین و اثر جراحی ناراحت بشن
    3- بهترین کار مراجعه به یک روانکاو با تجربه و خوب.........یا یک متخصص در امور رابطه جنسی....باری.........نگران نباش........همه این دوران گذراست........
    4- همسرتو بهتر بشناس...........و سعی کن زنانگیتو بیشتر به کار بگیری..........تحمل کن.....
    5- بهتر نیست به همسرت فرصت بدی.........تا خودشو جمع کن........صادقانه باهاش صحبت کن......بپرس دردش چیه........و اتمام حجت کن..........که صبرت داره به اخر میرسه........رفیقش باش ...........زندگی زناشویی........بخش بزرگیش مربوط به س.کس ......ولی عزیزکم........اگر رفیقش باشی........میتونی با این قضیه خوب کنار بیایی......

14. [quote="samin61"]خواهش می کنم کمکم کنید

علت جدايي رو چي بگم ؟

چند سوال دارم :

سلام.با توجه به اینکه شما اشاره به سرد مزاجی همسرتان نموده اید و انچه دوستان فرموده اند یکی از موارد سرد مزاجی به گذشته تربیتی نیز برمی گردد. غالبا افرادی که در سنین رشد وابستگی های عاطفی شدیدی به مادر دارند و مادر تمامی نیازهای عاطفی را با نوازش کردن و قربان صدقه رفتن با توجه به مقتضیات سنی شخص  و تمامی نیازهای تامینی شخص مثل غذا درست کردن و لباس شستن  و مرتب کردن خانه و ... برطرف می کند این شخص بعد از ازدواج گاهی در زندگی  به همسر خود به چشم یک مادر می نگرد بنابراین نمی تواند از لحاظ روحی و روانی را بطه لازم را برقرار کند و بالعکس نیز در رابطه عاطفی  شدید پدر ودختر نیز صادق است   که تنها راه درمان ان مراجعه به روان پزشک می باشد تا این اشخاص به همسر خود به چشم یک شریک جنسی نیز بنگرند نه  به عنوان کسی که نیازهای روزمره زندگی را تامین می کند.

15. speen نوشته است: سلام دوستان
    مجبور شدم همینجا بپرسم

من یه مشکلی دارم که میتونه برای بعضی ها جالب باشه
    یه پسر 18 ساله هستم ، 175 قد و 50 کیلو وزن
    فعالیت جنسی خیلی بالایی دارم
    اما در نزدیکی ها  با نامزدم ، همه منی از من خارج نمیشه ، مقدار منی زیاده ، اما نمی تونم همشو یکباره تخلیه کنم . مثلا 1/3 یا نصف اون خارج میشه و بعد از 10 دقیقه استراحت ، دوباره باید شروع کنم تا بقیه منی خارج بشه و حتی گاهی وقتها این عمل رو 3 بار هم باید انجام بدم تا ارضا بشم !

راهی نیستم که بتونم همه منی رو یکباره تخلیه کنم ؟

از نظر سني در اوج استعداد ارگاسمي هستي مقدار مايع انزالي در هر نوبت 3-5 ميلي ليتره و نبايد هم به قول شما همه مني تخليه بشه واين كاملا طبيعيه و فيزيولوژيك محسوب ميشه چون نياز جنسي ات و مقدار ترشحات پروستات و وزيكول سمينال در اين سنين بالاست تعداد فعاليت جنسي چه نزديكي باشه چه خود ارضايي هم بالاست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 3
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید