شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احساس کاهش نعوظ آلت

1. دوستان من مدتیه احساس میکنم وقتی آلتم رو تحریک میکنم به حد حداکثر نعوظ نمیکنه بمانند سابق.یعنی اینکه قبلا هنگام تحریک طول آلتم به 16 سانت هم میرسیده ولی مدتیه که این مقدار به 12 سانت رسیده البته مدتیه که خودمو خیلی تحریک میکنم و قبلا هم ایطوری میشدم که بهد از مدتی خوب میشده.میشه لطفا علت این قضیه رو برام توضیح بدید آیا برای تحریک زیاده یا علت چیز دیگه ایه؟ممنون.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. wolfskin نوشته است: دوستان من مدتیه احساس میکنم وقتی آلتم رو تحریک میکنم به حد حداکثر نعوظ نمیکنه بمانند سابق.یعنی اینکه قبلا هنگام تحریک طول آلتم به 16 سانت هم میرسیده ولی مدتیه که این مقدار به 12 سانت رسیده البته مدتیه که خودمو خیلی تحریک میکنم و قبلا هم ایطوری میشدم که بهد از مدتی خوب میشده.میشه لطفا علت این قضیه رو برام توضیح بدید آیا برای تحریک زیاده یا علت چیز دیگه ایه؟ممنون.

دوست عزیز اگر منظورتون از اینکه خودتون،خودتون رو زیاد تحریک میکنید استمنا(خودارضایی)هست،باید بهتون بگم که تحریک توسط خود شخص پس از مدتی منوط به دریافت عوامل تحریک کننده جدید میشه.وقتی شما اینکار رو انجام میدید از تخیلتون استفاده میکنید یعنی از مغز یعنی از مرکز فرمان کل احساسات و غرایز.پس الان دیگه تحریک یدی(با دست)و تنها فکر نمیتونه برای ذهنتون جالب باشه پس تحریک کم اثرتر و نعوظ نیمه کامل خواهد بود.مسلماً آلت شما کوتاه نشده!اما تخیل و جذابیتهای محرک ذهنتون چرا.سعی کنید دست از استمنا بردارید که کمترین اثرش زودانزالی در زمان ازدواجتونه.فراموش نکنید در خودارضایی شما به اصطلاح عامیانه فقط آبتون میاد یعنی ارضای جسمی میشید نه روحی.چرا که اگر غیر از این بود به صورت مکرر و با فواصل زمانی کم نیاز به اینکار پیدا نمیکردید.زیاد اعصاب حسی آلتتون رو با دست آنهم به صورت خشک تحریک نکنید.که این خودش سبب کاهش حساسیت آلت بعد از مدتی میشه.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 8 کاربر ديگر
  3. سلام من مدتیه فکرم سر یه قضیه درگیره وقتی من بچه بودم حدود 6الی 7 سال که یه پسری بامن رابطه جنسی کرد هیچی نمی فهمیدم حتی نمی فهمیدم داره چیکار می کنه دردیم نداشتم حالا الان می ترسم اون رابطه به پردم آسیب زده باشه خیلی نگرانم تورو خدا جوابمو بدین رابطه جنسی تا اون جا که یادم میاد از روی آلتم بو د خواهش می کنم یه جوابی به من بدین

4. sabaii نوشته است: سلام من مدتیه فکرم سر یه قضیه درگیره وقتی من بچه بودم حدود 6الی 7 سال که یه پسری بامن رابطه جنسی کرد هیچی نمی فهمیدم حتی نمی فهمیدم داره چیکار می کنه دردیم نداشتم حالا الان می ترسم اون رابطه به پردم آسیب زده باشه خیلی نگرانم تورو خدا جوابمو بدین رابطه جنسی تا اون جا که یادم میاد از روی آلتم بو د خواهش می کنم یه جوابی به من بدین

عزیزم خیلی بعیده مشکلی پیش اومده باشه.مخصوصا این که میگی از روی آلت بوده.ولی برای آرامش خیال خودت میتونی بری دکتر و برگه سلامتتو بگیری.از این به بعدم هر سوالی رو توی پست خودش مطرح کنید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. wolfskin نوشته است: دوستان من مدتیه احساس میکنم وقتی آلتم رو تحریک میکنم به حد حداکثر نعوظ نمیکنه بمانند سابق.یعنی اینکه قبلا هنگام تحریک طول آلتم به 16 سانت هم میرسیده ولی مدتیه که این مقدار به 12 سانت رسیده البته مدتیه که خودمو خیلی تحریک میکنم و قبلا هم ایطوری میشدم که بهد از مدتی خوب میشده.میشه لطفا علت این قضیه رو برام توضیح بدید آیا برای تحریک زیاده یا علت چیز دیگه ایه؟ممنون.

براي نعوظ كامل يا فول ايركشن/ يا نعوظ سخت يا اسكلتال ايركشن علاوه بر سلامت جسمي كه شما مسلما داري سلامت كامل روان هم لازمه مثلا خستگي/ سرما/ اضطراب / عصبانيت/ افسردگي/ مشغوليت فكري و هر عامل منفي رواني ميتونه در جمع شدن خون در الت اثر بگذاره بايد ببيني چه عامل غير طبيعي اخيرا برات پيش اومده ضمنا اين موضوع هيچ ربطي به خود ارضايي نداره چون در اين صورت همه جمعيت بايد مشكل نعوظ ميداشتن ضمنا خود تفكر منفي و تلقين هاي معمول در مورد استمناء ميتونه تاثير گذار باشه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید