شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زخم و التهاب در آلت تناسلي

1. با سلام و خسته نباشيد
    با سلام و خسته نباشيد ، پسرجواني هستم 24و مجرد، متاسفانه جهت ارضاء غريزه جنسي خود به استمناءروي آورده ام و بطور ميانگين هفته اي يكبار اين عمل را انجام مي دهم
    مدتي است آلت تناسلي من در قسمت سر و بدنه دچار زخم شده است،زخم ها بصورت سطحي ،محدود و كمي قرمز رنگ مي باشد ، ولي در مدت 2ماهي كه به اين حالت دچار شده ام با كم كردن دفعات انجام استمنا حتي بمدت 2 هفته هيچگونه بهبودي حاصل نشده،بدليل برخي مسايل محيطي از مراجعه به پزشك خودداري كرده ام.خواهشمندم منرا ياري نماييد.
    لازم به ذكر است مدت 2 سالي است كه كيسه بيضه ام بصورت سطحي و محدود دچار التهاب و قرمزي رنگ شده است

2. sa62sa نوشته است: با سلام و خسته نباشيد
    با سلام و خسته نباشيد ، پسرجواني هستم 24و مجرد، متاسفانه جهت ارضاء غريزه جنسي خود به استمناءروي آورده ام و بطور ميانگين هفته اي يكبار اين عمل را انجام مي دهم
    مدتي است آلت تناسلي من در قسمت سر و بدنه دچار زخم شده است،زخم ها بصورت سطحي ،محدود و كمي قرمز رنگ مي باشد ، ولي در مدت 2ماهي كه به اين حالت دچار شده ام با كم كردن دفعات انجام استمنا حتي بمدت 2 هفته هيچگونه بهبودي حاصل نشده،بدليل برخي مسايل محيطي از مراجعه به پزشك خودداري كرده ام.خواهشمندم منرا ياري نماييد.
    لازم به ذكر است مدت 2 سالي است كه كيسه بيضه ام بصورت سطحي و محدود دچار التهاب و قرمزي رنگ شده است

سلام،
    آیا ارتباط جنسی مشکوکی داشته اید؟
    آیا زخمها دردناک هستند؟ آیا ترشح یا خونریزی دارند؟
    آیا توده ای در کشاله ران خود لمس می کنید؟ در این صورت آیا دردناک هستند؟

3. سلام پسری 19 سله هستم که مدته روی بدنه آلت تناسلیم یه لکه بزرگ قرمز رنگ درست شده و وقتی راست میشه یه کم میسوزه بعضی وقتام آلتم پوسته پوسته میشه
    در ضمن تماس جنسی مشکوک یا غیر مشکوکم نداشتم لطفا منو راهنمایی کنین
    ممنون

4. با سلام
    دوست گرامی ،از آنجائیکه این نوع معضل باید حتماً توسط متخصص مربوطه که پوسته،معاینه و تشخیص و درمان بشه لذا مراجعه به متخصصین مذکور رو در اولین فرصت ممکن ،پیشنهاد میکنم.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید