شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آمپول پروژسترون در ناباروری

1. سلام من 5ساله بچه دارنمیشم رفتم دکتر گیاهی چند ماهیه مشکلم پریود نامنظم بود که بادارو گیاهی حل شد دوهفته قبل رفتم تهران دکتر بهم گفت هیچ مشکلی نداری وباید حامله بشی گفت چندماه صبرکن حامله نشدی دارو بهت میدم اما همون دکتر گیاهیه گفته از روز 15پاکی تایه هفته آمپول پروژستون بزن اما من میترسم این آمپول برای چیه ؟
    ضررنداره؟
    استفاده بکنم یانه؟
    فرداپونزدهمه کمک کنید زود ممنون

2. asiyeh نوشته است: سلام من 5ساله بچه دارنمیشم رفتم دکتر گیاهی چند ماهیه مشکلم پریود نامنظم بود که بادارو گیاهی حل شد دوهفته قبل رفتم تهران دکتر بهم گفت هیچ مشکلی نداری وباید حامله بشی گفت چندماه صبرکن حامله نشدی دارو بهت میدم اما همون دکتر گیاهیه گفته از روز 15پاکی تایه هفته آمپول پروژستون بزن اما من میترسم این آمپول برای چیه ؟
    ضررنداره؟
    استفاده بکنم یانه؟

سلام
    ميشه بگيد چه داروي گياهي اي ؟؟؟
    دكتر گياهي يعني عطاري ؟؟؟ دكتر گياهي پروژسترون تجويز كرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.....؟؟؟؟؟؟ و يا منظورتون متخصص فارماكوگنوزيه ؟؟؟
    تهران به متخصص زنان مراجعه كرديد ؟؟؟؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. خیلی دارو مصرف کردم چند نوع که درست یادم نیست مارچوبه وپنجه شیروزعفرون و..........درست یادم نمیاد
    عطاری نه یکی که وارد به دارو گیاهی وتجربه زیادی داره گفتم که مشکلم حل شد اما مونده حاملگی
    همونم گفت آمپول بزنم میترسم ضررداشته باشه
    تهرانم اومدم پیش متخصص زنان

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. asiyeh نوشته است: خیلی دارو مصرف کردم چند نوع که درست یادم نیست مارچوبه وپنجه شیروزعفرون و..........درست یادم نمیاد
    عطاری نه یکی که وارد به دارو گیاهی وتجربه زیادی داره گفتم که مشکلم حل شد اما مونده حاملگی
    همونم گفت آمپول بزنم میترسم ضررداشته باشه
    تهرانم اومدم پیش متخصص زنان

عزيزم
    متخصص زنان تاييد كرده مشكي نداري
    پس صبر كن !!!
    كسي كه تجربه زيادي داره شايد بتونه داروي گياهي تجويز كنه اما تجويز دارو و اونهم داروي هورموني خالي از اشكال نيست
    لطفا به متخصص زنانت اطمينان كن ...
    شايد بدنت به پروژسترون نياز نداشته باشه ( بر طبق تاييد سلامتيت توسط پزشك )
    خواهش ميكنم داروي هورموني رو فقط با تجويز پزشك مصرف كن !!!

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  5. سلام عزیزم
    بهتره برای درمان نازایی خودتان حتما و حتما به متخصص زنان مراجعه کنید
    برای استفاده از دارو حتما نیاز به پزشک و تشخیص پزشکی هست
    شما برای اقدام به بارداری حتما باید ازمایشات و سونوگرافی واژینال جدید که مربوط به ماه اخیر باشه و در مورد همسرتان ازمایشات اسپرموگرام را حتما داشته باشید
    تا نسبت به سلامت جسمی و اندازه و تعداد فولیکولهاتون و سلامت و حرکت اسپرم شوهرتان مطمئن نباشید چطور میخواهید از داروهای کسی غیر از متخصص این امر استفاده کنید!!!!!!!

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. asiyeh نوشته است: سلام من 5ساله بچه دارنمیشم رفتم دکتر گیاهی چند ماهیه مشکلم پریود نامنظم بود که بادارو گیاهی حل شد دوهفته قبل رفتم تهران دکتر بهم گفت هیچ مشکلی نداری وباید حامله بشی گفت چندماه صبرکن حامله نشدی دارو بهت میدم اما همون دکتر گیاهیه گفته از روز 15پاکی تایه هفته آمپول پروژستون بزن اما من میترسم این آمپول برای چیه ؟
    ضررنداره؟
    استفاده بکنم یانه؟

با سلام
    دوست عزیز، اولاً چرا توی این پنج سال به دکتر زنان مراجعه نکردید؟؟؟ دوماً آیا قبل از ازدواج هم نامنظمی پریود داشته اید؟؟؟سوماً این بی نظمی درسته که در عدم لقاح اثر گذاره!! ولی فکر نکنم در طی این پنج سال و با آمیزشهای مختلف و در دوران متفاوت ،منجر به بارداری شما نشده باشه!! پس حتماً به متخصص زنان مراجعه کنید!!
    و در ثانی بدون نظر متخصص زنان به هیچ وجه از داروهای هورمونی استفاده نکنید!!! و از طرفی دیگه با آرامش و بدون عجله ضمن مراجعه به دکتر مربوطه، نسبت به استفاده و یا عدم استفاده از داروهای هورمونی اقدام کنید!در ضمن همسرتون هم باید تستهای لازمه جهت صحت و سلامت  اسپرم رو بدهند!! چراکه احتمال نقصان از آن ناحیه وجود داره!!!!
    انشالله که معضلتون بر طرف خواهد شد.
    شاد و سلامت باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  7. من هفت ساله میرم دکتر
    دوسال اول برای منظم شدن رفتم بعدازاونم برای نازایی یه بارم آی یو آی شدم یه بارم حامله شدم وسقط شد همه کاری کردم این آخری هم رفتم گیاهی که منظم شدولی برای امپول شک دارم میگن تقویتیه ولی میترسم

8. asiyeh نوشته است:
    برای امپول شک دارم میگن تقویتیه ولی میترسم

عزيز دلم ؟؟ پست قبلي رو نخوندي ؟؟
    براي آخرين بار ميگم اين دارو تقويتي نيست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!( يعني مثلا چيزي مثل  ب-كمپلكس نيست !!!)
    پروژسترون يك داروي هورمونيه!!!
    كه در حيطه  بارداري هم در موارد خاصي مصرفش ضرورت پيدا ميكنه ...( با تجويز پزشك!)

ببين عزيزم باردار نشدن تو دلايل مختلفي داره ...
    همونطور كه دوستان هم اشاره كردند خودت و همسرت بايد تحت نظر يه متخصص كاملا چك بشيد ...
    سعي كن به پزشكت اعتماد كني ...
    ( و دو توصيه ديگه :
    1- زياد به اين مسئله فكر نكن  ... گاهي وقتي استرس  كم ميشه .... بدن هم از اين فرصت   استفاده ميكنه و بهتر با مشكل كنار مياد .
    اين يه مسئله علميه .البته در مورد تمامي بيماريها و مشكلات عموميت نداره .
    2- گاهي خير ما در اون چيزي نيست كه برش اصرار داريم .)
    اميدوارم هر چه زود تر مشكلت بر طرف بشه .

9. خب سپیده جون چرا میزنی؟بچه که زدن نداره
    عزیزم من همه آزمایشی رفتم شوهرمم رفته هیچ مشکلی نیست یعنی مشکل بوده اما حل شده من خیلی حساسم سر هرچیری خیلی زود قاطی میکنم دکترم گفته باید آروم باشم ولی نمیشه چیکار کنم؟

10. asiyeh نوشته است: خب سپیده جون چرا میزنی؟بچه که زدن نداره
    عزیزم من همه آزمایشی رفتم شوهرمم رفته هیچ مشکلی نیست یعنی مشکل بوده اما حل شده من خیلی حساسم سر هرچیری خیلی زود قاطی میکنم دکترم گفته باید آروم باشم ولی نمیشه چیکار کنم؟

با سلام
    دوست عزیز، با توضیحات شما،بنظرم باید صبر و حوصله به خرج بدید!ضمناً از استرس داشتن،جداً خودداری کنید!بنده چند موردی رو مشاهده کردم که بعداز ده و یا دوازده سال خدا بهشون فرزند عطا کرده ، از طرفی منهم معتقدم نباید چیزی رو از خدای لایزال به زور بخواهیم!! چون امکان داره به صلاحمون نباشه! پس ضمن داشتن صبر،و بودن تحت نظر پزشک، به خدای متعال توکل کنید! انشالله بزودی خبر بارداری شما رو همه دوستان از خودتون خواهند شنید!
    موفق و سلامت باشید.

11. سلام.
    ایا استفاده کردن از هرمون (زیر نظر پزشک) اشکال نداره؟
    ایا بعدها عوارضی رو بوجود نمی یاره؟

12. habibeh نوشته است: سلام.
    ایا استفاده کردن از هرمون (زیر نظر پزشک) اشکال نداره؟
    ایا بعدها عوارضی رو بوجود نمی یاره؟

سلام
    وقتی که پزشک تایید کنه چه مشکلی قراره پیش بیاد؟؟لازم بوده که پزشک تجویز کرده
    موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید