شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    2 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 1

1. با سلام
    من در مدت 1 هفته دو بار از روش اورژانسی استفاده کردم و ده روز زودتر از موعد مقرر پریود شدم. آیا ممکن زمان پریود بعدی من هم دچار اختلال بشه و به تاخیر بیفته؟

2. samanta12 نوشته است: با سلام
    من در مدت 1 هفته دو بار از روش اورژانسی استفاده کردم و ده روز زودتر از موعد مقرر پریود شدم. آیا ممکن زمان پریود بعدی من هم دچار اختلال بشه و به تاخیر بیفته؟

اولا در یک دوره پریود بیش از یک بار مجاز به استفاده از این روش نیستید.بله ممکن هست تا مدتی دچار اختلال بشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام،
    من 32 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی تقریباً منظم دارم. 2 - طول دوره تقریباً28 روز است. 3 - دوره خونریزی 4 روز است. 4 - آخرین بار 23-1-89 خونریزی من شروع شد.البته دو روز زودتر 5 - رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود.. در روز 23 این ماه استرس شدیدی داشتم و این ماه هنوز پریود نشدم. جواب تست بی بی چک منفی بود.

آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

علت عقب افتادگی پریودم چیست؟

4. shompot نوشته است: سلام،
    من 32 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی تقریباً منظم دارم. 2 - طول دوره تقریباً28 روز است. 3 - دوره خونریزی 4 روز است. 4 - آخرین بار 23-1-89 خونریزی من شروع شد.البته دو روز زودتر 5 - رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود.. در روز 23 این ماه استرس شدیدی داشتم و این ماه هنوز پریود نشدم. جواب تست بی بی چک منفی بود.

با سلام
    دوست عزیز،با توضیحاتی که دادید!بطور قطع نمیشه اظهار نظری کرد ولی بنظرم ،هم احتمال بارداری وجود داره!! و هم احتمال تاخیر شروع پریودتون !! چون زیاد نمیشه به بی بی چک ،اعتماد کرد!! از طرفی تماس جنسی محافظت نشده هم داشتید!! پس اگر دونستن  بارداری براتون مهمه! بهتره که آزمایش خون بدید! قطعاً مشخص میشه که در چه وضعیتی هستید!از طرفی هم استرس شدید داشتید ! اینهم در نا منظمی پریود اخیرتون ،تاثیر گذاره!!
    در نتیجه بهترین کار انجام یک آزمایش خون هست!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. shompot نوشته است: سلام،
    من 32 سال سن دارم :

دوست عزیز شما دقیقاً نگفتید که چه روزی نزدیکی محافظت نشده داشتید ولی کلاً نزدیکی محافظت نشده میتونه تا 70% احتمال بارداری به همراه داشته باشه.
    استرس و نگرانی میتونه سبب بر هم خوردن زمان پریود بشه اما اگر خیلی نگرانید حتماً آزمایش خون بدید تا مطمئن بشید.چون زیاد هم نمیشه به جواب بیبی تستها اعتماد کرد.بهر حال با توجه به عدم پیشگیری امکان بارداری در شما هست.ار احساس دلزدگی ،تهوع،یبوست،طپش قلب دارید،اینها میتونه از علائم اولیه بارداری باشه اما استرس زیاد هم میتونه این علائم رو ایجاد کنه.پیشنهاد من اینه که آزمایش خون بدید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. romeo_2

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام ... نامزدم 22 سالشه ...2 فروردین ماه پریود شد .. به علت استفاده از روش اورژانسی در 18 فروردین دوباره پریود شد... پریود بعدیش 15 اردیبهشت شد و تا 20 اردیبهشت طول کشید .. پریود هاش بین 26 تا 28 روز بوده ...در روزهای 21 و 22 اردیبهشت احتمال تخمک گذاری بوده ... در این زمان با پیشاب احتمال بارداری هست؟...منظورم اینه که چون با روش اورژانسی در زمان پریود اختلال ایجاد شده  در روزهای 21 و 22 که یکی دو روز بعد از اتمام پریوده احتمال تخمک گذاری هست؟...

7. romeo_2 نوشته است: با سلام ... نامزدم 22 سالشه ...2 فروردین ماه پریود شد .. به علت استفاده از روش اورژانسی در 18 فروردین دوباره پریود شد... پریود بعدیش 15 اردیبهشت شد و تا 20 اردیبهشت طول کشید .. پریود هاش بین 26 تا 28 روز بوده ...در روزهای 21 و 22 اردیبهشت احتمال تخمک گذاری بوده ... در این زمان با پیشاب احتمال بارداری هست؟...منظورم اینه که چون با روش اورژانسی در زمان پریود اختلال ایجاد شده  در روزهای 21 و 22 که یکی دو روز بعد از اتمام پریوده احتمال تخمک گذاری هست؟...

احتمال تخمك گذاري 2 روز بعد از پريود خيلي كمه.

اما به خاطر اختلال در نظم دوره ها نميشه با اطمينان گفت كه احتمال داره يا نه.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر

8. با سلام

من پریود نامنظم دارم. یعنی از حدود 7-8 ماه قبل اول حدود 50 روز پریود نشدم
    و یه آمپول پروژسترون زدم و بعد از اون هر دو هفته یکبار پریود میشدم و هر بار هم 5-6 روز طول میکشید. از حدود 4 ماه قبل قرص ال دی مصرف میکردم برای مرتب شدن پریود و بعد از 22-23 روز مصرف قرص، یکی دو روز بعد از قطع قرص پریود می شدم. حدودا ماه قبل مصرف قرص رو قطع کردم و طبق معمول 2 روز بعد پریود شدم.
    بعد از پایان پریود حدود 5 روز بعد یک نزدیکی داشتم که البته دخول انجام نشد ولی مقداری از منی روی واژنم ریخت. البته فکر نمیکنم وارد واژن شده باشه. من بعدش 2 تا ال دی و 12 ساعت بعد هم 2 تا دیگه خوردم. به هر صورت من دو سه روز بعد مجددا پریود شدم. و اینبار هم حدود 4-5 روز طول کشید و مقدار خونریزی هم مثل یک پریود عادی بود. ولی بعد از اون یعنی بعد از 5-6 روز که دوره عادی پریود طول میکشه ، هنوز هم همچنان لک بینی رو دارم و باید از نوار بهداشتی استفاده کنم. الان تقریبا 14 روزه که این وضعیت لک بینی که شبیه روزهای آخر پریود هست ادامه داره. چند بار هم تست بی بی چک رو انجام دادم تو خونه و هر بار هم نتیجه منفی بوده. تستها رو یک هفته و 10، 12 روز بعد از رابطه وقتی پریود اول که گفتم 3، 4 روز بعد از نزدیکی بود انجام دادم.
    به نظرتون چه مشکلی می تونم داشته باشم؟ آیا احتمال بارداری وجود داره ؟ با توجه به پریود اول بعد از نزدیکی؟ یا کیست و ...؟
    البته باید بگم به علت یکسری از مشکلات خانوادگی مدتی هست که استرس زیادی هم دارم.
    ممکنه استرس باعث این مساله شده باشه؟

همونطور که در پست 22 اردیبهشت در بخش آیا با این شرایط احتمال بارداری هست، گفتم رابطه من حدود 25-20 روز قبل بوده. من دو سه روز بعد از رابطه پریود شدم و تا الان همچنان پریودم ادامه داره. البته مقدار خونریزی کمه ولی همچنان ادامه داره. من 22/2 تست بتا هم دادم که منفی بود. امروز حالم خیلی بدتر بود. قند خونم به شدت پایین اومده بود و درد های شدیدی اطراف شکمم داشتم که از شدت درد هیچ حرکتی نمی تونستم انجام بدم. احساس سوزش و تیر کشیدن در اطراف شکمم دارم. احساس ضعف و بی حال هم دارم که امروز بیشتر بود. بعد از ظهر امروز هم تست بی بی چک رو انجام دادم که منفی بود. حالا نمی دونم علت این درد های شکم و این ضعفی که دارم از چی میتونه باشه؟ مخصوصا سمت راست شکمم بیشتر سوزش داره. اصلا احتمال بارداری با توجه به پریود بعد از رابطه و اینکه تا الان هم کماکان هر چند کم ادامه داره، وجود داره؟ علت این ادامه خونریزی و درد ها و سوزش شکم و ضعفی که دارم ، چی میتونه باشه؟ آیا لازمه که بازم فردا تست بتا رو انجام بدم؟ آخه من اصلا قصد بارداری ندارم و این مسئله خیلی نگرانم کرده.

منتظر راهنمایی شما هستم

9. sarasepehri نوشته است:

با سلام

من پریود نامنظم دارم. یعنی از حدود 7-8 ماه قبل اول حدود 50 روز پریود نشدم
    و یه آمپول پروژسترون زدم و بعد از اون هر دو هفته یکبار پریود میشدم و هر بار هم 5-6 روز طول میکشید. از حدود 4 ماه قبل قرص ال دی مصرف میکردم برای مرتب شدن پریود و بعد از 22-23 روز مصرف قرص، یکی دو روز بعد از قطع قرص پریود می شدم. حدودا ماه قبل مصرف قرص رو قطع کردم و طبق معمول 2 روز بعد پریود شدم.
    بعد از پایان پریود حدود 5 روز بعد یک نزدیکی داشتم که البته دخول انجام نشد ولی مقداری از منی روی واژنم ریخت. البته فکر نمیکنم وارد واژن شده باشه. من بعدش 2 تا ال دی و 12 ساعت بعد هم 2 تا دیگه خوردم. به هر صورت من دو سه روز بعد مجددا پریود شدم. و اینبار هم حدود 4-5 روز طول کشید و مقدار خونریزی هم مثل یک پریود عادی بود. ولی بعد از اون یعنی بعد از 5-6 روز که دوره عادی پریود طول میکشه ، هنوز هم همچنان لک بینی رو دارم و باید از نوار بهداشتی استفاده کنم. الان تقریبا 14 روزه که این وضعیت لک بینی که شبیه روزهای آخر پریود هست ادامه داره. چند بار هم تست بی بی چک رو انجام دادم تو خونه و هر بار هم نتیجه منفی بوده. تستها رو یک هفته و 10، 12 روز بعد از رابطه وقتی پریود اول که گفتم 3، 4 روز بعد از نزدیکی بود انجام دادم.
    به نظرتون چه مشکلی می تونم داشته باشم؟ آیا احتمال بارداری وجود داره ؟ با توجه به پریود اول بعد از نزدیکی؟ یا کیست و ...؟
    البته باید بگم به علت یکسری از مشکلات خانوادگی مدتی هست که استرس زیادی هم دارم.
    ممکنه استرس باعث این مساله شده باشه؟

همونطور که در پست 22 اردیبهشت در بخش آیا با این شرایط احتمال بارداری هست، گفتم رابطه من حدود 25-20 روز قبل بوده. من دو سه روز بعد از رابطه پریود شدم و تا الان همچنان پریودم ادامه داره. البته مقدار خونریزی کمه ولی همچنان ادامه داره. من 22/2 تست بتا هم دادم که منفی بود. امروز حالم خیلی بدتر بود. قند خونم به شدت پایین اومده بود و درد های شدیدی اطراف شکمم داشتم که از شدت درد هیچ حرکتی نمی تونستم انجام بدم. احساس سوزش و تیر کشیدن در اطراف شکمم دارم. احساس ضعف و بی حال هم دارم که امروز بیشتر بود. بعد از ظهر امروز هم تست بی بی چک رو انجام دادم که منفی بود. حالا نمی دونم علت این درد های شکم و این ضعفی که دارم از چی میتونه باشه؟ مخصوصا سمت راست شکمم بیشتر سوزش داره. اصلا احتمال بارداری با توجه به پریود بعد از رابطه و اینکه تا الان هم کماکان هر چند کم ادامه داره، وجود داره؟ علت این ادامه خونریزی و درد ها و سوزش شکم و ضعفی که دارم ، چی میتونه باشه؟ آیا لازمه که بازم فردا تست بتا رو انجام بدم؟ آخه من اصلا قصد بارداری ندارم و این مسئله خیلی نگرانم کرده.

منتظر راهنمایی شما هستم

با سلام...دوست خوبم شما بعد از رابطه پریود شدین پس واقعا بارداری منتفی هست..باور کن!!!! تازه تست خون هم انجام دادی که منفی بوده پس اصلا احتمال بارداری نده..من احتمال میدم به خاطر مصرف قرصهاست که قطع کردی ولی خواهش میکنم برو دکتر..نه از بابت بارداری چون امکان نداره...از لحاظ سلامتیت میگم. همه چی که فقط بارداری نیست که وقتی مطمئن شدی باردار نیستی بیخیال سلامتیت بشی...برو دکتر!!!!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. mitrayz

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستای عزیزم!
    من دختری 19 ساله هستم.که 20/2/89 یه رابطه سطحی داشتم  ولی به خاطر استرس 22/2/89 لوونورژستریل (2تا به فاصله 12 ساعت) مصرف کردم و پریود بعدی من 23/2/89 بود...(اغلب پریودهام منظمه 28 روزه هست) ولی الان 29/2/89 هست و من هنوز پریود نشدم و دارم از استرس میمیرم! یعنی حامله هستم؟؟
    تو رو خدا کمکم کنید!
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون...!

11. mitrayz نوشته است: سلام دوستای عزیزم!
    من دختری 19 ساله هستم.که 20/2/89 یه رابطه سطحی داشتم ولی به خاطر استرس 22/2/89 لوونورژستریل (2تا به فاصله 12 ساعت) مصرف کردم و پریود بعدی من 23/2/89 بود...(اغلب پریودهام منظمه 28 روزه هست) ولی الان 29/2/89 هست و من هنوز پریود نشدم و دارم از استرس میمیرم! یعنی حامله هستم؟؟
    تو رو خدا کمکم کنید!
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون...!

اگر رابطه سطحی بوده و منی با واژن برخورد نکرده بی خودی نگرانید
    خوردن قرصها در بر هم خوردن بالانس هورمونیتون کمک میکنه و تعویق به همین دلیل هست تازه یک روز چیزی نیست استرس گرفتید
    در کل بارداری با توجه به سطحی بودن رابطه منتفیه

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  12. سلام.من چند روزه تو سایتای مختلف پزشکی گشتم.هر دفعه به یه چیزه نگران کننده خوردم.من سوالم اینه(از طرف دوستم مینویسم تو رو خدا آبرووی مارو نگه دارین جلوش درست و زود جواب بدین) که در زمان پریود(آغاز عادت در 17/2 و نزدیکی در 21/2)اگه نزدیکی شده باشه و چیزی به داخل ریخته نشه(نه پیش آب نه منی که در مورد منی مطمئن تریم-15 دقیقه بعد در دستشویی هنگام شستن و تمیز کردن با آب خون خارج بشه)2 روز بعد هم زمان قاعدگی تموم و خونریزی قطع بشه آیا احتمال بارداری هست؟آخه من جای دیگه خوندم که احتمال بارداری در دوران پریودم هست و مایع لیز که در سر آلت مرد هم هست اسپرم داره .من از اون مطمئن نیستم هرچند که همسرم میگه نه خشک بوده که حتی ببخشید از آب دهان هم استفاده کرده.ولی اگه بوده باشه چی؟باردارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهشن زود بگین از استرس هلاک شدم.(در مورد منظم بودن پریودم نمی تونم قضاوت کنم.ولی هر ماه میشم)ممنون

13. negar_7777777 نوشته است: سلام.من چند روزه تو سایتای مختلف پزشکی گشتم.هر دفعه به یه چیزه نگران کننده خوردم.من سوالم اینه(از طرف دوستم مینویسم تو رو خدا آبرووی مارو نگه دارین جلوش درست و زود جواب بدین) که در زمان پریود(آغاز عادت در 17/2 و نزدیکی در 21/2)اگه نزدیکی شده باشه و چیزی به داخل ریخته نشه(نه پیش آب نه منی که در مورد منی مطمئن تریم-15 دقیقه بعد در دستشویی هنگام شستن و تمیز کردن با آب خون خارج بشه)2 روز بعد هم زمان قاعدگی تموم و خونریزی قطع بشه آیا احتمال بارداری هست؟آخه من جای دیگه خوندم که احتمال بارداری در دوران پریودم هست و مایع لیز که در سر آلت مرد هم هست اسپرم داره .من از اون مطمئن نیستم هرچند که همسرم میگه نه خشک بوده که حتی ببخشید از آب دهان هم استفاده کرده.ولی اگه بوده باشه چی؟باردارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهشن زود بگین از استرس هلاک شدم.(در مورد منظم بودن پریودم نمی تونم قضاوت کنم.ولی هر ماه میشم)ممنون

دوست عزیز در دوران پریود احتمال بارداری واقعا خیلی کم هست.در مورد بعضی ها اونم اونایی که پریودشون یه خط در میون و نامنظم هست،این احتمال هست که بازم واقعا کمه.چون در حالت نرمال در زمان پریود تخمکی وجود نداره و تازه اگه بعدشم آزاد شده باشه اسپرم تا اون موقع توی رحم زنده نمونده که بخواد لقاحی صورت بگیره. احتمال بارداری با پیش آب هم هست ولی خوب میگید که نریخته.در کل اگر هم ریخته باشه،با شرایط پریودی احتمالش در حد صفر هست.نگران نباشید.اگر خیلی استرس دارین برای اینکه خیالتون راحت شه شنبه برید آز خون بدین که بعد از این مدت جوابش قابل اطمینان هست.

14. سلام
    من 26 سالمه، قاعدگیم نامنظم هست، بین 23 تا 28 روز متغیر هست، 20 اردیبهشت پریود شدم و بعد از 6 روز پاک شدم(25 اردیبهشت)، 28 اردیبهشت با نامزدم رابطه داشتم که به خاطر پرده بکارت، لاپایی بودو آب منی نامزدم روی آلت تناسلی من ریخته شد.
    باتوجه به اینکه اولین باره که باهم رابطه داشتیم شدیدا از اینکه باردار بشم می ترسم و از شدت استرس حالم خیلی بده! تو رو خدا راهنماییم کنید دارم دیوونه میشم!

15. zahra136384 نوشته است: سلام
    من 26 سالمه، قاعدگیم نامنظم هست، بین 23 تا 28 روز متغیر هست، 20 اردیبهشت پریود شدم و بعد از 6 روز پاک شدم(25 اردیبهشت)، 28 اردیبهشت با نامزدم رابطه داشتم که به خاطر پرده بکارت، لاپایی بودو آب منی نامزدم روی آلت تناسلی من ریخته شد.
    باتوجه به اینکه اولین باره که باهم رابطه داشتیم شدیدا از اینکه باردار بشم می ترسم و از شدت استرس حالم خیلی بده! تو رو خدا راهنماییم کنید دارم دیوونه میشم!

امکان بارداری با شرایط موجود اصلا نیست

تشکر شده توسط : 5 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 19
رفتن به صفحه :    2 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید