شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه : 1 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 1

1. wrackful

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سن 24
    1-قائدگی منظم
    2-طول دوره 28
    3-خونریزی 6 روز
    4-22/2/ خونریزی تمام شد
    5-23/2/ رابطه جنسی م
    6-محافظت نشده بود و اسپرم داخل واژن به هیچ عنوان تخلیه نشد امروز یعنی 25/2/ احساس تهوع بدون استفراغ  نظرتون چیه روش اورژانسی از همین تاریخ شروع شده

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. سن: 20/ پريود تقريبا منظم و فاصله 27 تا 30 روز(معمولا 28 روز)/ دوره ي خون ريزي 7 روز/ آخرين پريود 2/15 شروع شد/ رابطه در تاريخ 2/24
    پيش آب پاك پاك شد و رابطه سطحي آلت به آلت ادامه داده شد .
    با توجه به اينكه توي روزهاي  پر خطر بوده و واژن با مني تماس نداشته و پيش آب پاك شده.

احتمال وقوع بارداري چقدره؟؟

3. A_boy

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام

نامزدم 25 سال سن داره .

قاعدگي نسبتا منظمي دارم ( جز سري قبل كه چند روزي تاخير داشت ) ، 7 روز خونريزي طول كشيد ، طول دوره 30 روزه ، 15-2-89 خونريزي شروع شد ، در تاريخ 25-2-89 رابطه جنسي محافظت نشده بوده و مني داخل واژن تخليه نشده

آيا امكان بارداري هست و لطفا با توجه به دوره 30 روزه و بفرماييد زمان تخمک گذاری چگونه محاسبه ميشود و از روش اورژانسي استفاده شود يا خير ؟

با تشكر

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. wrackful نوشته است: سن 24
    1-قائدگی منظم
    2-طول دوره 28
    3-خونریزی 6 روز
    4-22/2/ خونریزی تمام شد
    5-23/2/ رابطه جنسی م
    6-محافظت نشده بود و اسپرم داخل واژن به هیچ عنوان تخلیه نشد امروز یعنی 25/2/ احساس تهوع بدون استفراغ  نظرتون چیه روش اورژانسی از همین تاریخ شروع شده

احساس تهوع از عوارض قرص هاست

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  5. A_boy نوشته است: سلام

نامزدم 25 سال سن داره .

قاعدگي نسبتا منظمي دارم ( جز سري قبل كه چند روزي تاخير داشت ) ، 7 روز خونريزي طول كشيد ، طول دوره 30 روزه ، 15-2-89 خونريزي شروع شد ، در تاريخ 25-2-89 رابطه جنسي محافظت نشده بوده و مني داخل واژن تخليه نشده

آيا امكان بارداري هست و لطفا با توجه به دوره 30 روزه و بفرماييد زمان تخمک گذاری چگونه محاسبه ميشود و از روش اورژانسي استفاده شود يا خير ؟

با تشكر

محاسبه زمان تخمک گذاری كه در بالا توضيح داده شده.

ايشون در روز هاي پر خطر هستند و در صورت تماس پيش آب با آلت احتمال بارداري هست و بهتره از روش اورژانسي استفاده بشه.

اما من خودمم نمي دونم اگه پيش آب پاك بشه بازم احتمالش هست يا نه؟

6. cima نوشته است: سن: 20/ پريود تقريبا منظم و فاصله 27 تا 30 روز(معمولا 28 روز)/ دوره ي خون ريزي 7 روز/ آخرين پريود 2/15 شروع شد/ رابطه در تاريخ 2/24
    پيش آب پاك پاك شد و رابطه سطحي آلت به آلت ادامه داده شد .
    با توجه به اينكه توي روزهاي  پر خطر بوده و واژن با مني تماس نداشته و پيش آب پاك شده.

احتمال وقوع بارداري چقدره؟؟

سیما جان شما که خودت استادی
    احتمال بارداری با توجه به نوع رابطه خیلی کمه
    اما در کل در روزهای پرخطر باید احتیاط کرد
    شاد باشید

7. سلام می خواستم بدونم 1 روز بعد از اخرین روز عادت ماهانه اگر نزدیکی به طور کامل صورت گیرد و منی به داخل ریخته شود ایا احتمال بارداری با توجه به دوره 29 روزه احتمال بارداری هست یا خیر؟                                                                          با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. morvakocholo نوشته است: سلام می خواستم بدونم 1 روز بعد از اخرین روز عادت ماهانه اگر نزدیکی به طور کامل صورت گیرد و منی به داخل ریخته شود ایا احتمال بارداری با توجه به دوره 29 روزه احتمال بارداری هست یا خیر؟                                                                          با تشکر

اگه پريود منظم باشه احتمال بارداري خيلييييي كمه ولي اگر  نا منظم باشه احتمالش هست اما كم.

تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
  9. سلام...من یه سوال تخصصی دارم. امروز بعد از 24 روز از نزدیکی(در روز 3 پریود) من بی بی چک دادم صبح ناشتا منفی بود.
    بعد رفتم 2 تا آزمایشگاه مختلف آز خون دادم که جفتش منفی بود.یکیشون که عدد دقیق نداد و نوشته بود زیر 10 و منفی. یکیشون عدد داد که 1 بود.
    حالا یه سوال دارم.البته 100% دیگه مطمئنم که باردار نیستم ولی یه سوال برام پیش اومده.من ماه قبل هم یه بار قبل پریودم آز خون دادم که اونم منفی و عدد 2 بود.ولی امروز شد 1. یعنی مقدار این هورمون در نوسان هست؟چرا؟
    ممنون میشم نظراتتون رو بهم بگین.

10. sarabahari نوشته است: سلام...من یه سوال تخصصی دارم. امروز بعد از 24 روز از نزدیکی(در روز 3 پریود) من بی بی چک دادم صبح ناشتا منفی بود.
    بعد رفتم 2 تا آزمایشگاه مختلف آز خون دادم که جفتش منفی بود.یکیشون که عدد دقیق نداد و نوشته بود زیر 10 و منفی. یکیشون عدد داد که 1 بود.
    حالا یه سوال دارم.البته 100% دیگه مطمئنم که باردار نیستم ولی یه سوال برام پیش اومده.من ماه قبل هم یه بار قبل پریودم آز خون دادم که اونم منفی و عدد 2 بود.ولی امروز شد 1. یعنی مقدار این هورمون در نوسان هست؟چرا؟
    ممنون میشم نظراتتون رو بهم بگین.

سلام
    خب الان دیگه مطمئنید که باردار نیستید........کلا در موارد عدم بارداری میزان هورمون بتا در بعضی از رفرنسها میگن باید زیر 10 باشه و در بعضی از رفرنسها زیر 5 هم قابل قبوله برای عدم بارداری..........فکر نمیکنم این جور نوسانها مهم باشه(البته زیاد مطمئن نیستم).........فکر میکنم مثل فشار خون که بالا و پایین میشه .....1 یا 2 بودن این هم توجیهی نداره و فقط میگه بارداری منتفیه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  11. با سلام
    <xml><o></o>

یک سوال درباره احتمال بارداری نامزدم داشتم.
    <o></o>

نامزد من پریود منظم نداره(22 دی-بهمن نشده-18 اسفند-20 فروردین) ما 16 اردیبهشت نزدیکی محافظ شده(با کاندوم)از راه واژن داشتیم(کامل نبود)-من سعی کردم قبل از انزال آلتم رو بیرون بکشم ولی اون لحظات رو دقیق یادم نمیاد!متاسفانه بعد چند لحظه متوجه شدم کاندوم پاره شده!(زیر کاندوم)ولی فکر کنم هیچی توی واژن نریخت.در ضمن نامزد من باکرست.حالا تا امروز پریود نشده و ما خیلی نگران حاملگی نامزدم هستیم.تو رو خدا کمک کنید.من جایی رو نمیشناسم.لطفا زود.ممنون.
    <o></o>

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. ahmad_badbakht نوشته است:
    با سلام
    <xml><o></o>

یک سوال درباره احتمال بارداری نامزدم داشتم.
    <o></o>

نامزد من پریود منظم نداره(22 دی-بهمن نشده-18 اسفند-20 فروردین) ما 16 اردیبهشت نزدیکی محافظ شده(با کاندوم)از راه واژن داشتیم(کامل نبود)-من سعی کردم قبل از انزال آلتم رو بیرون بکشم ولی اون لحظات رو دقیق یادم نمیاد!متاسفانه بعد چند لحظه متوجه شدم کاندوم پاره شده!(زیر کاندوم)ولی فکر کنم هیچی توی واژن نریخت.در ضمن نامزد من باکرست.حالا تا امروز پریود نشده و ما خیلی نگران حاملگی نامزدم هستیم.تو رو خدا کمک کنید.من جایی رو نمیشناسم.لطفا زود.ممنون.
    <o></o>

سلام
    در صورتی که چیزی در واژن ریخته نشده باشه که احتمال بارداری وجود نداره...........ضمنا وجود بکارت به منزله باردار نشدن نیست .......یعنی بکارت مثل سد نیست که مانع ورود اسپرم بشه و فرد با داشتن بکارت هم میتونه باردار شه............در صورت گذشت دست کم 21 روز از رابطه میتونید از بی بی چک استفاده کنید...........اگه هم تا اونموقع نمیتونید صبر کنید ازمایش بتا بدید..........البته بی بی چک جوابش قطعی نیست و احتمال خطا داره...............اما ازمایش بتا جوابش قطعیه
    موفق باشید و خوشبخت

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  13. mona22

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    25سال دارم و از زمان ازدواج پریودم نامنظم شده یعنی 5ماهه که نامنظم شده. قبلا طول دوره 30 الی 32 روز بود اما زمان ازدواج طول دوره بین 34 تا 40 روز شده است. اخرین بار دو روز پیش پریود شدم  بعد از 39 روز که مقدار خونریزی نسبت به قبل خیلی کم بوده. با توجه به اینکه من و همسرم از روش منقطع برای جلوگیری استفاده میکنیم و رابطه مون هم در هر زمانی بوده ایا احتمال داره که من باردار باشم؟
    ایا این خون ریزی مربوط به لانه گزینی است یا پریود؟
    سوال دیگه ام هم اینه که چرا بعد از ازدواج طول دوره ها زیاد شده؟ ضمنا در خانواده ما سابقه کیست هم داریم.

14. mona22 نوشته است: سلام
    25سال دارم و از زمان ازدواج پریودم نامنظم شده یعنی 5ماهه که نامنظم شده. قبلا طول دوره 30 الی 32 روز بود اما زمان ازدواج طول دوره بین 34 تا 40 روز شده است. اخرین بار دو روز پیش پریود شدم  بعد از 39 روز که مقدار خونریزی نسبت به قبل خیلی کم بوده. با توجه به اینکه من و همسرم از روش منقطع برای جلوگیری استفاده میکنیم و رابطه مون هم در هر زمانی بوده ایا احتمال داره که من باردار باشم؟
    ایا این خون ریزی مربوط به لانه گزینی است یا پریود؟
    سوال دیگه ام هم اینه که چرا بعد از ازدواج طول دوره ها زیاد شده؟ ضمنا در خانواده ما سابقه کیست هم داریم.

دوست عزیز
    روش پیشگیری طبیعی احتمال بارداری در اون زیاد هست و کلا روش مطمئنی نیست و برای اطمینان از بارداری باید تست خون بدید
    در مورد سوال دومتون هم باید بگم که بی نظمی پریود شما ربطی به ازدواجتون نداره و به احتمال زیاد به خاطر کیست هایی هست که بهش اشاره کردید
    بهتره هر چه سریعتر به یه پزشک متخصص مراجعه کنید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : ROHAM و 7 کاربر ديگر
  15. سلام
    من شروع پريودم 5/2 بوده و 22/2 در تماس با نامزدم چند دفعه ايشان ارضا شدند مني مستقيماً به داخل واژن نريخته ولي آلت آلوده به مني با دهانه واژن تماس سطحي داشته.
    ضمنا من صبح همانروز يعني 23/2 چون اطلاع نداشتم 1 قرص (ld) - و فرداي همانروز 1 قرص ديگر - و وقتي مطلع شدم يعني 48 ساعت بعد 4 قرص (ld) - و 12 ساعت بعد 4 قرص ديگر خوردم
    جاي نگراني وجود داره؟

با حساب سيكل 28 روزه من تو زمان تخمک گذاری بودم؟ (30 روزه چطور؟)

تاريخ بعدي پريود من كي ميتونه باشه؟

من تيروئيدم پركاره و روزي 1 متي مازول مصرف مي كنم اين چند روز اين قرص رو مصرف نكردم . مصرف متي مازول رو ادامه بدم مشكلي داره؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 19
رفتن به صفحه : 1 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید