شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خود ارضایی متوالی!

1. DivanE

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوستان عزیز خود ارضایی متوالی چه ضرری میتونه داشته باشه؟
    منظورم از متوالی یعنی اینکه در طول چند سال و به صورت چند مرتبه در هفته یا یه ذره کم یا زیاد؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. gilasoo

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من دركتاب مسائل زناشوئي خواندم كه اثرات روحي مخربي دارد و در اينده به اعتماد به نفس شما لطمه ميزند وكسي كه به اينكار عادت دارد از رابطه جنسی طبيعي لذت كمتري ميبرد  يا حتي ممكن است به مرور ديگر از رابطه جنسی طبيعي لذت نبرد

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. DivanE نوشته است: دوستان عزیز خود ارضایی متوالی چه ضرری میتونه داشته باشه؟
    منظورم از متوالی یعنی اینکه در طول چند سال و به صورت چند مرتبه در هفته یا یه ذره کم یا زیاد؟

منع اين كار بيشتر به خاطر تاثير منفي روحي هست و مشكلاتي كه ممكنه پيش بياره.

خيلي از كسايي كه خود ارضايي دارن توي رابطه واقعي دچار زود انزالي ميشن و همون طور كه دوستمون گفتن از رابطه لذت واقعي رو نمي برن.

رابطه جنسي براي ارضاي روحي هم هست كه تو خود ارضايي وجود نداره و فقط از نظر جسمي ارضا ميشن.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  4. در باب خودارضایی مباحث زیادی اومده که مضراتش به محسانتش چندین برایر می چربه
    شما می تونید با یه جستجو مطالب زیادی در مورد مضرات و ترک اون در سایت خودمون پیدا کنید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. من همیشه خودارضایی میکنم و خیلی وقتها هم تصمیم گرفتم که این کار رو نکنم اما نمیتونم بیشتر مواقعی که ناراحتم این کار رو میکنم اما مدتیه  دیگه هیچ احساس لذتی ندارم نمیدونم چیکار کنم حتی امکان ازدواج الان برام فراهم نیست حتی موقعی که یه مرد بهم دست میزنه خیلی زود ارضا میشم البته نه اون نوع ارضایی که خوشم بیاد وراضی بشم فقط یه لرزشه که زود هم تموم میشه احساس میکنم که خیلی ضعیف شدم اما نمدونم باید چیکار کنم

6. daneshjoo85 نوشته است: من همیشه خودارضایی میکنم و خیلی وقتها هم تصمیم گرفتم که این کار رو نکنم اما نمیتونم بیشتر مواقعی که ناراحتم این کار رو میکنم اما مدتیه  دیگه هیچ احساس لذتی ندارم نمیدونم چیکار کنم حتی امکان ازدواج الان برام فراهم نیست حتی موقعی که یه مرد بهم دست میزنه خیلی زود ارضا میشم البته نه اون نوع ارضایی که خوشم بیاد وراضی بشم فقط یه لرزشه که زود هم تموم میشه احساس میکنم که خیلی ضعیف شدم اما نمدونم باید چیکار کنم

اين همون آثار روحي مخرب خودارضاييه كه فكر ميكنم با ترك خود ارضايي و گذشت زمان حل ميشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید