شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 8   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 1

1. azxcv نوشته است: باسلام
    چون تو انجمن مخصوص این سوال رفتم اجازه نداد اینجا ناچاراً سوالم را مطرح میکنم

آیا درصورت باکره بودن ودر روز 6 پریود البته خونریزی تقریبا قطع شده در صورت مالش آلت به آلت اگر احیاناً مایع منی ریخته شده باشد امکان حاملگی هست چون دقیقا نمیدونم مایع ریخته شد یا نه اگر امکانش هست راه جلوگیری چیست ؟ با تشکر

اولا دوست عزیز باکره بودن ربطی به عدم بارداری نداره چون با وجود پرده هم، اسپرم میتونه نفوذ کنه. اگر پریودتون منظم هست،در روز 6 پریود چون تخمکی وجود نداره، احتمالش خیلی خیلی کمه ولی اگر پریودتون منظم نیست به نظر من تا دیر نشده از روش اورژانسی استفاده کنید. روش رو میتونید از نوار بالا سرچ کنید یا از متصدی داروخانه بپرسید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام
    با توجه به عکسهایی که از پرده بکارت گذاشته بودین من فکر میکنم اصلا بکارت ندارم در صورتی که تو ارث ما نداشتن بکارت به صورت مادرزادی نیست, از طرفی وقتی 8 یا شایدم 9 ساله بودم از یه دختری استمنا رو یاد گرفتم و تا الان اینکارو انجام دادم, یه کار خیلی بدتر اینکه با برادر کوچکترم نزدیکی کردم ولی اون آلتشو لای پای من میذاشت از اون جایی که تازه بالغ شده میترسم پیشابش رو واژنم ریخته باشه من حامله شده باشم, هنوز 24 ساعت از این موضوع نمیگذره, امروز 4:10 صبح یه قرص ال-دی خوردم, 1 ساعت پیش یه جا خوندم(2rna.com) که برای پیشگیری از بارداری بعد از مقاربت باید 4 تا قرص ال-دی یه جا خورد 12 ساعت بعد باید 4 تای دیگه خورد. ورزش سنگینی به اسم پارکور(parkour) هم انجام میدم, یه با از پزشک زنان پرسیدم که برای بکارت خطر داره یا نه؟ گفت:"نه,شما اگه حتی رو یه شی تیزم بیفتی احتمال اینکه بره تو اون سوراخ تنگ و پاره کنه کمه, فقط نزدیکی میتونه پاره کنه", از دیشب تا حالا خواب و خوراک ندارم, چشمم کور هر گناهی عقوبتی داره, فقط خدا خودش کمک کنه از این کثافت دست بکشم, خودم به درک برادر عزیزمو به بی ناموسی کشوندم, چند بار سعی کردم آخرین بار 8 ماه طاقت آوردم ولی از اونجایی که اون دوران کنکور داشتم و از نظر روحی ضعیفتر و تحریک پذیرتر بودم تو یه روز نحس عهدمو شکستم, هیچکس حتی به ذهنشم خطور نمیکنه من اینکاره باشم, همه منو دختر درس خونو ورزشکارو زرنگی میدونم, همه ی اینا به درک من به همه دروغ گفتم من یه دختر کثیف هرجایی ام که زیر نقاب ارزشهای مثبت مخفی شده, حالا اگه باردار باشم یا شرفم از بین رفته باشه چه خاکی باید به سرم بریزم؟(میدونم که علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد), خدا خودش یه دری به روم باز کنه

3. hopeless110 نوشته است: سلام
    با توجه به عکسهایی که از پرده بکارت گذاشته بودین من فکر میکنم اصلا بکارت ندارم در صورتی که تو ارث ما نداشتن بکارت به صورت مادرزادی نیست, از طرفی وقتی 8 یا شایدم 9 ساله بودم از یه دختری استمنا رو یاد گرفتم و تا الان اینکارو انجام دادم, یه کار خیلی بدتر اینکه با برادر کوچکترم نزدیکی کردم ولی اون آلتشو لای پای من میذاشت از اون جایی که تازه بالغ شده میترسم پیشابش رو واژنم ریخته باشه من حامله شده باشم, هنوز 24 ساعت از این موضوع نمیگذره, امروز 4:10 صبح یه قرص ال-دی خوردم, 1 ساعت پیش یه جا خوندم(2rna.com) که برای پیشگیری از بارداری بعد از مقاربت باید 4 تا قرص ال-دی یه جا خورد 12 ساعت بعد باید 4 تای دیگه خورد. ورزش سنگینی به اسم پارکور(parkour) هم انجام میدم, یه با از پزشک زنان پرسیدم که برای بکارت خطر داره یا نه؟ گفت:"نه,شما اگه حتی رو یه شی تیزم بیفتی احتمال اینکه بره تو اون سوراخ تنگ و پاره کنه کمه, فقط نزدیکی میتونه پاره کنه", از دیشب تا حالا خواب و خوراک ندارم, چشمم کور هر گناهی عقوبتی داره, فقط خدا خودش کمک کنه از این کثافت دست بکشم, خودم به درک برادر عزیزمو به بی ناموسی کشوندم, چند بار سعی کردم آخرین بار 8 ماه طاقت آوردم ولی از اونجایی که اون دوران کنکور داشتم و از نظر روحی ضعیفتر و تحریک پذیرتر بودم تو یه روز نحس عهدمو شکستم, هیچکس حتی به ذهنشم خطور نمیکنه من اینکاره باشم, همه منو دختر درس خونو ورزشکارو زرنگی میدونم, همه ی اینا به درک من به همه دروغ گفتم من یه دختر کثیف هرجایی ام که زیر نقاب ارزشهای مثبت مخفی شده, حالا اگه باردار باشم یا شرفم از بین رفته باشه چه خاکی باید به سرم بریزم؟(میدونم که علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد), خدا خودش یه دری به روم باز کنه

حالا شما فعلا اون روش اورژانسی رو که خوندی اجرا کن تا بعد به مرور با مشکلت کنار بیای

4. hopeless110 نوشته است: سلام

با سلام
    متاسفانه کاری که نباید بشه شده!! ولی به قول خودتون باید راه چاره ای براش پیدا کنید! در وهله اول باید از اینکارتون توبه کنید و به خودتون قول بدید که دیگه حتی بهش فکر هم نکنید! و در وهله بعد در صورت امکان به متخصص زنان مراجعه کنید تا توسط معاینه بالینی، هم نوع بکارت و هم عدم بارداریتونو از ایشون جویا بشید! چون خودتون نمیتونید بکارتتونو درست ببینید و نظر بدید! که ندارید! زیرا این کار ،تخصصی است که هر کسی نمیتونه نظر بده!
    پس دکتر رفتن یادتون نره! ضمناً همواره یادمون باشه برای لذت چند دقیقه ای هیچگاه نباید با زندگی و آبرومون بازی کنیم!
    انشالله مورد خاصی رخ نخواهد داد.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. سلام ممنون از راهنما ییتون.بس سونو گرافی معمولی هیچی رو معلوم نمیکنه؟

6. من وقتی کوچیک بودم اطلاعی درباره پرده و این چیزها نداشتم یک بار دست کردم داخل واژنم اتفاقا پریود بودم اون موقع سیزده سالم بود برای خارج کردن ترشحات میخواستم از انگشتم استفاده کنم و بعد از فرو کردن دستم خون اومد یعنی خون ماله پارگی پرده است آخه نامزدم بعد از نگا کردن گفت پرده ات سالمه پس اون خون ماله چی بود اککان داره با ورود انگشت پرده پاره بشه لطفا کمک کنید

7. hanie22 نوشته است: من وقتی کوچیک بودم اطلاعی درباره پرده و این چیزها نداشتم یک بار دست کردم داخل واژنم اتفاقا پریود بودم اون موقع سیزده سالم بود برای خارج کردن ترشحات میخواستم از انگشتم استفاده کنم و بعد از فرو کردن دستم خون اومد یعنی خون ماله پارگی پرده است آخه نامزدم بعد از نگا کردن گفت پرده ات سالمه پس اون خون ماله چی بود اککان داره با ورود انگشت پرده پاره بشه لطفا کمک کنید

یه پزشک متخصص برای دیدن و تشخیص پرده بکارت کلی اموزش میبینه بعید می دونم اون چیزی که نامزدتون دیده پرده بکارت بوده
    بهتره برای اطمینان از سلامتی به یه پزشک متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. hanie22 نوشته است: من وقتی کوچیک بودم اطلاعی درباره پرده و این چیزها نداشتم یک بار دست کردم داخل واژنم اتفاقا پریود بودم اون موقع سیزده سالم بود برای خارج کردن ترشحات میخواستم از انگشتم استفاده کنم و بعد از فرو کردن دستم خون اومد یعنی خون ماله پارگی پرده است آخه نامزدم بعد از نگا کردن گفت پرده ات سالمه پس اون خون ماله چی بود اککان داره با ورود انگشت پرده پاره بشه لطفا کمک کنید

با سلام
    دوست عزیز،با توضیحات مختصر شما ، بنظرم به احتمال زیاد اون خون در اثر خونریزی عادت ماهانه بوده! ولی  برای تشخیص سلامت پرده ،همونطور که دوستون گفته باید به متخصص زنان مراجعه کنید و لا غیر!!!!
    موفق باشید.

9. سلام.ببخشید که این سوال را مطرح می کنم. با توجه به شکل های که از ناحیه تناسلی خانم ها(پرده بکارت) گذاشتید.ناحیه تناسلی من به این شکل نیست و دارای یک زائده بین مجرای خروج ادرار و مجرای مهبل هست یعنی دچار نقص هستم؟لطفاً جواب بدید.و سوال دیگه اینکه وقتی به این ناحیه نگاه کنیم همین شکل هست؟

10. shamimoo نوشته است: سلام.ببخشید که این سوال را مطرح می کنم. با توجه به شکل های که از ناحیه تناسلی خانم ها(پرده بکارت) گذاشتید.ناحیه تناسلی من به این شکل نیست و دارای یک زائده بین مجرای خروج ادرار و مجرای مهبل هست یعنی دچار نقص هستم؟لطفاً جواب بدید.و سوال دیگه اینکه وقتی به این ناحیه نگاه کنیم همین شکل هست؟

دوست عزیز
    پرده بکارت جزو اجزای بیرونی اندام تناسلی نیست که شما ببینید
    این عکس ها جهت اشنایی و به صورت شماتیک کشیده شدند که دوستان باهاش بیشتر اشنا بشن و منظور از انواع پرده ها رو بفهمنند
    شما برای فهمیدن نوع پرده بکارت نمی تونید خودتون دست بکار بشید و برای این کار نیاز به مراجعه و معاینه پزشک متخصص دارید
    چیزی که شما از اندام تناسلی خود دیدید مثل بقیه هست و نمی خواد نگران باشید
    شاد باشید

11. با سلام
    من دختری 29 ساله هستم و حدود 9 ماه هست که ازدواج کردم. از اول ازدواج تاکنون به دلیل ترس شدیدی که داشتم و یک سری مشکلات با همسرم نزدیکی نکردم. البته چند بار سعی کردیم اما من درد بسیار شدیدی داشتم و نیمه تمام ماند.
    قبلا دو بار به پزشک مراجعه کردم و نوع پرده بکارت من رو غنچه ای تشخیص دادن و چون واژنم تنگ بود و پرده هم ضخیم بود، پزشک گفته بود که ممکنه درد داشته باشی.
    بهر حال طی دو هفته اخیر 3 مرتبه بطور جدی نزدیکی رو با ژلهای بی حس کننده و مرطوب کننده سیمپلکس، انجام دادیدم، بطوریکه آلت همسرم کاملا وارد شد و من درد رو حس کردم اما هر سه مرتبه حتی یک قطره خون هم ندیدم. این بار آخر بیشتر درد در قسمت عقب واژن بود تا کمرم.
    البته شکل ظاهری پرده هم عوض شده، اما من واقعا نمیدانم که پرده از بین رفته یا نه. چون همونطور که گفتم اصلا خون نیامد.
    اگر ممکنه راهنمایی کنید، چون بعد از این همه مدت واقعا کلافه ام و میترسم هیچوقت نتوانم این کار را انجام دهم.
    منتظرم

12. siddhartha نوشته است: با سلام
    من دختری 29 ساله هستم و حدود 9 ماه هست که ازدواج کردم. از اول ازدواج تاکنون به دلیل ترس شدیدی که داشتم و یک سری مشکلات با همسرم نزدیکی نکردم. البته چند بار سعی کردیم اما من درد بسیار شدیدی داشتم و نیمه تمام ماند.
    قبلا دو بار به پزشک مراجعه کردم و نوع پرده بکارت من رو غنچه ای تشخیص دادن و چون واژنم تنگ بود و پرده هم ضخیم بود، پزشک گفته بود که ممکنه درد داشته باشی.
    بهر حال طی دو هفته اخیر 3 مرتبه بطور جدی نزدیکی رو با ژلهای بی حس کننده و مرطوب کننده سیمپلکس، انجام دادیدم، بطوریکه آلت همسرم کاملا وارد شد و من درد رو حس کردم اما هر سه مرتبه حتی یک قطره خون هم ندیدم. این بار آخر بیشتر درد در قسمت عقب واژن بود تا کمرم.
    البته شکل ظاهری پرده هم عوض شده، اما من واقعا نمیدانم که پرده از بین رفته یا نه. چون همونطور که گفتم اصلا خون نیامد.
    اگر ممکنه راهنمایی کنید، چون بعد از این همه مدت واقعا کلافه ام و میترسم هیچوقت نتوانم این کار را انجام دهم.
    منتظرم

دوست عزیز اولاً صمیمیانه بهتون تبریک میگم.ثانیاً بذارید مطلبی رو بهتون بگم.این توهم که ازاله بکارت درد داره در زنان ایرانی بسیار شایعه.در حالی که بارها و بارها گفته شده ازاله بکارت (در صورت عدم استخوانی یا موارد نیازمند به جراحی)بیش از چند ثانیه از زمان دخول سر آلت مرد طول نمیکشه.اون چیزی که سبب درد میشه تنگی واژنه.من قبلاً هم گفتم،واژن یک دختر باکره به مثابه یک بادکنکیه که بخوای برای اولین بار بادش کنید.چی میشه؟سفته و کشسان.دردی که شما میگید همین درده.چون با توجه به اینکه میگید آلت همسرتون کاملاً داخل شده پس دیگه بکارتی نمونده(اگر پردتون ارتجاعی نبوده باشه).و بذارید به تجربه بهتون بگم که بسته به کوچکی و تنگی واژن و نیز میزان نزدیکیها،تمایل برای روابط،میزان آمادگی قبل از روابط،معمولاً 1 ماه طول میکشه تا دردها کم و نهایتاً از بین بره.و بعد میتونید از روابطتون لذت کامل رو ببرید.یادتون باشه که ازاله بکارت مستلزم خونریزی نیست چرا که به خاطر تعدد نزدیکیهاتون ممکنه هر بار آسیبی بهش وارد شده و در نهایت بدون خونریزی (لااقل اون طور که شما انتظار داشتید)ازاله صورت گرفته.نگران نباشید.از ژل لوبریکانت تا مدتی برای نزدیکیهاتون استفاده کنید.از همسرتون بخواهید فعلاً آلتش رو آروم آروم با واژن شما آشنا کنه و در نزدیکیهای اولیه تا ته فرو نکنه.هر چی بیشتر تحریک بشید دهانه واژن و دیواره ها بازتر میشن و این درد کمتر میشه.هرگز از زندگی نترسید.خودتون هم تلاش کنید.اگر درد هم دارید سعی کنید هر بار مقدار بیشتری از آلت همسرتون رو فرو کنید.در نهایت بذارید بگم که همه اینها طبیعیه و به زودی درست میشه.موفق باشید.

13. maraloo7

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    من هروقت بعد از یک مدت طولانی وقفه (4ماه..) ،ارتباط جنسی دارم  با کمی خونریزی همراهه ! مشکل از کجا می تونه باشه؟؟ یعنی پرده ام چجوریه؟

14. maraloo7 نوشته است: با سلام
    من هروقت بعد از یک مدت طولانی وقفه (4ماه..) ،ارتباط جنسی دارم  با کمی خونریزی همراهه ! مشکل از کجا می تونه باشه؟؟ یعنی پرده ام چجوریه؟

سلام

ممکن است پرده شما از نوع حلقوی باشد اما نمیتوان مطمئن بود شاید علت خونریزی چیز دیگر باشد

بهتر است برای مطمئن شدن از نوع پرده و همچنین مشخص شدن علت خونریزی به متخصص مراجعه کنید

موفق باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  15. maraloo7

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    مرسی از راهنمایی تون . فقط دو تا سوال دیگه!   

من اولین نزدیکی که داشتم با درد زیاد و 3 روز خونریزی همراه بود . بازهم  فکر میکنین پرده ام حلقوی بوده؟؟؟

و اینکه بعد از پارگی پرده میشه نوع اونو تشخیص داد؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 8 از 11
رفتن به صفحه :    ... 8   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید