شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 37   

آیا با این شرایط احتمال بارداری وجود دارد؟

1. دوستان عزیزم سلام ... یه سوال داشتم که خواهش می کنم راهنماییم کنین ...
    خانوم من تو روزای آخر پریود بودن ، در واقع دو روزی می شد که خون ریزیشون قطع شده بود ... با هم نزدیکی داشتیم که در خطرناکترین حالت دخول از مقعد بود که مدتش خیلی کم بود و اسپرم داخل مقعد نریخت ، حتی مواظب بودیم که پیشاب هم بهشون نخوره ... در بدتریم حالت ممکنه دستمون که مایع پیشاب بهش برخورد کرده بود و با دستمال تمیزش کرده بودیم با التشون تماس داشته باشه که اونم سریع شستیم . بعد از 24 ساعت یعنی فردا شبش باز به همین ترتیب بالا باهم بودیم که ایشون بدلیل اطمینان بیشتر از روش اورژانسی استفاده کردن به طوری که شب 2 تا قرص اچ دی و 12 ساعت بعد 2 تا اچ دی دیگه خوردن ... حالا از دوستام می خوام راهنماییم کنن که با توجه به توضیحات فوق که در خطرناکترین حالت که نهایتا پیشاب خشک شده و تمیز شده به آلتشون خورده ، احتمال بلردلری چقدره ؟ ممنون از راهنماییتون ... نگرانم ...

2. mandbigS نوشته است: دوستان عزیزم سلام ... یه سوال داشتم که خواهش می کنم راهنماییم کنین ...
    خانوم من تو روزای آخر پریود بودن ، در واقع دو روزی می شد که خون ریزیشون قطع شده بود ... با هم نزدیکی داشتیم که در خطرناکترین حالت دخول از مقعد بود که مدتش خیلی کم بود و اسپرم داخل مقعد نریخت ، حتی مواظب بودیم که پیشاب هم بهشون نخوره ... در بدتریم حالت ممکنه دستمون که مایع پیشاب بهش برخورد کرده بود و با دستمال تمیزش کرده بودیم با التشون تماس داشته باشه که اونم سریع شستیم . بعد از 24 ساعت یعنی فردا شبش باز به همین ترتیب بالا باهم بودیم که ایشون بدلیل اطمینان بیشتر از روش اورژانسی استفاده کردن به طوری که شب 2 تا قرص اچ دی و 12 ساعت بعد 2 تا اچ دی دیگه خوردن ... حالا از دوستام می خوام راهنماییم کنن که با توجه به توضیحات فوق که در خطرناکترین حالت که نهایتا پیشاب خشک شده و تمیز شده به آلتشون خورده ، احتمال بلردلری چقدره ؟ ممنون از راهنماییتون ... نگرانم ...

در خطرناکترین حالتش با توضیحات شما احتمالش پایینتر از صفر در صد هست
    در وحشتناکترین حالتشم باز همینه
    نگرانیت بی مورده دوست عزیز

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  3. با سلام  و خسته نباشید من در شرکت تولیدی خودرو کار می کنم در قسمت خط تولید سایپا پرس کارم خیلی سخت و بهم فشار زیادی می آد تازگی با ادرارم یک مایه ی سفید رنگی خارج می شه می خوام بدونم مشکلی هست یا نه؟ چون شنیدم می گن تو این واحدی که من کار می کنم احتمال عقیمی وجود دارد؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام میشه بهمن کمک کنید دارم از استرس میمیرم من پریود منظم با دوره 32 روزه که پنج روز پریود میشم
    روز چهارم که پریودم بطور موقت قطع شد با نامزد نزدیکی داشتم که با وجود باکره بودن و وارد نشدن آلت تمام آب منی روی واژنم ریخت بعد ده دقیقه دوبارره من پریود شدم برای یک روز میخواستم ببینم احتمال بارداری است لطفا کمک کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5. hanie22 نوشته است: سلام میشه بهمن کمک کنید دارم از استرس میمیرم من پریود منظم با دوره 32 روزه که پنج روز پریود میشم
    روز چهارم که پریودم بطور موقت قطع شد با نامزد نزدیکی داشتم که با وجود باکره بودن و وارد نشدن آلت تمام آب منی روی واژنم ریخت بعد ده دقیقه دوبارره من پریود شدم برای یک روز میخواستم ببینم احتمال بارداری است لطفا کمک کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز اولا باکره بودن ربطی به بارداری نداره چون اسپرم با وجود پرده هم نفوذ میکنه. یعنی چی پریودتون قطع شد دوباره پریود شدین؟ در هر حال شما پریود بودین ولی برای مدتی خونریزی نداشتین.با توجه به اینکه میگین دوره 32 روزه منظم دارین،پس تخمکگذاریتون میشه تقریبا روز  16 ام . یعنی در حال پریودی در مورد شما احتمال بارداری وجود نداره. نگران نباشید.

6. من پریود نامنظم دارم. یعنی از حدود 7-8 ماه قبل اول حدود 50 روز پریود نشدم و یه آمپول پروژسترون زدم و بعد از اون هر دو هفته یکبار پریود میشدم و هر بار هم 5-6 روز طول میکشید. از حدود 4 ماه قبل قرص ال دی مصرف میکردم برای مرتب شدن پریود و بعد از 22-23 روز مصرف قرص، یکی دو روز بعد از قطع قرص پریود می شدم. حدودا ماه قبل مصرف قرص رو قطع کردم و طبق معمول 2 روز بعد پریود شدم.
    بعد از پایان پریود حدود 5 روز بعد یک نزدیکی داشتم که البته دخول انجام نشد ولی مقداری از منی روی واژنم ریخت. البته فکر نمیکنم وارد واژن شده باشه. من بعدش 2 تا ال دی و 12 ساعت بعد هم 2 تا دیگه خوردم. به هر صورت من دو سه روز بعد مجددا پریود شدم. و اینبار هم حدود 4-5 روز طول کشید و مقدار خونریزی هم مثل یک پریود عادی بود. ولی بعد از اون یعنی بعد از 5-6 روز که دوره عادی پریود طول میکشه ، هنوز هم همچنان لک بینی رو دارم و باید از نوار بهداشتی استفاده کنم. الان تقریبا 14 روزه که این وضعیت لک بینی که شبیه روزهای آخر پریود هست ادامه داره. چند بار هم تست بی بی چک رو انجام دادم تو خونه و هر بار هم نتیجه منفی بوده. تستها رو یک هفته و 10، 12 روز بعد از رابطه وقتی پریود اول که گفتم 3، 4 روز بعد از نزدیکی بود انجام دادم.
    به نظرتون چه مشکلی می تونم داشته باشم؟ آیا احتمال بارداری وجود داره ؟ با توجه به پریود اول بعد از نزدیکی؟ یا کیست و ...؟
    البته باید بگم به علت یکسری از مشکلات خانوادگی مدتی هست که استرس زیادی هم دارم.
    ممکنه استرس باعث این مساله شده باشه؟

7. sarasepehri نوشته است: من پریود نامنظم دارم. یعنی از حدود 7-8 ماه قبل اول حدود 50 روز پریود نشدم و یه آمپول پروژسترون زدم و بعد از اون هر دو هفته یکبار پریود میشدم و هر بار هم 5-6 روز طول میکشید. از حدود 4 ماه قبل قرص ال دی مصرف میکردم برای مرتب شدن پریود و بعد از 22-23 روز مصرف قرص، یکی دو روز بعد از قطع قرص پریود می شدم. حدودا ماه قبل مصرف قرص رو قطع کردم و طبق معمول 2 روز بعد پریود شدم.
    بعد از پایان پریود حدود 5 روز بعد یک نزدیکی داشتم که البته دخول انجام نشد ولی مقداری از منی روی واژنم ریخت. البته فکر نمیکنم وارد واژن شده باشه. من بعدش 2 تا ال دی و 12 ساعت بعد هم 2 تا دیگه خوردم. به هر صورت من دو سه روز بعد مجددا پریود شدم. و اینبار هم حدود 4-5 روز طول کشید و مقدار خونریزی هم مثل یک پریود عادی بود. ولی بعد از اون یعنی بعد از 5-6 روز که دوره عادی پریود طول میکشه ، هنوز هم همچنان لک بینی رو دارم و باید از نوار بهداشتی استفاده کنم. الان تقریبا 14 روزه که این وضعیت لک بینی که شبیه روزهای آخر پریود هست ادامه داره. چند بار هم تست بی بی چک رو انجام دادم تو خونه و هر بار هم نتیجه منفی بوده. تستها رو یک هفته و 10، 12 روز بعد از رابطه وقتی پریود اول که گفتم 3، 4 روز بعد از نزدیکی بود انجام دادم.
    به نظرتون چه مشکلی می تونم داشته باشم؟ آیا احتمال بارداری وجود داره ؟ با توجه به پریود اول بعد از نزدیکی؟ یا کیست و ...؟

عزیزم اگر بعد از رابطه پریود شدی پس باردرای منتفی هست.لکه بینی اثر قرصها میتونه باشه ولی اگه داره طولانی میشه به نظرم برو دکتر.نه از جهت باردرای.چون اون امکانش نیست.شاید یه مشکلی چیزی باشه.در هر صورت ضرر نداره بری

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. sarabahari نوشته است:
    sarasepehri نوشته است: من پریود نامنظم دارم. یعنی از حدود 7-8 ماه قبل اول حدود 50 روز پریود نشدم و یه آمپول پروژسترون زدم و بعد از اون هر دو هفته یکبار پریود میشدم و هر بار هم 5-6 روز طول میکشید. از حدود 4 ماه قبل قرص ال دی مصرف میکردم برای مرتب شدن پریود و بعد از 22-23 روز مصرف قرص، یکی دو روز بعد از قطع قرص پریود می شدم. حدودا ماه قبل مصرف قرص رو قطع کردم و طبق معمول 2 روز بعد پریود شدم.

عزیزم اگر بعد از رابطه پریود شدی پس باردرای منتفی هست.لکه بینی اثر قرصها میتونه باشه ولی اگه داره طولانی میشه به نظرم برو دکتر.نه از جهت باردرای.چون اون امکانش نیست.شاید یه مشکلی چیزی باشه.در هر صورت ضرر نداره بری

ممنون از راهنماییتون . البته امروز حتما دکتر میرم. ولی فراموش کردم بگم که الان 5-6 روزه که هر شب یه قرص ال دی هم می خوردم ولی با اینحال همون حالت لک بینی و خونریزی رو دارم. یک مقدار هم شکمم اطراف نافم درد و کمی سوزش دارم که نمیدونم دلیل این چیه

9. mohsen_64 نوشته است: با سلام  و خسته نباشید من در شرکت تولیدی خودرو کار می کنم در قسمت خط تولید سایپا پرس کارم خیلی سخت و بهم فشار زیادی می آد تازگی با ادرارم یک مایه ی سفید رنگی خارج می شه می خوام بدونم مشکلی هست یا نه؟ چون شنیدم می گن تو این واحدی که من کار می کنم احتمال عقیمی وجود دارد؟

با سلام
    دوست گرامی، با این توضیحات مختصر شما نمیشه نظر دقیقی گفت! ولی چند سئوال میشه مطرح کرد:
    1-  متاهلید؟؟؟یا مجرد؟؟؟
    2- مدت زمان بین دو انزالتون چقدر بوده؟؟؟ منظورم اینه که اگه مثلاً بین آخرین انزال و ماقبل اون فاصله زیادی بوده و شما هم از غذاهای گرم وتند استفاده کردید! و بعضاً هم تحریک جنسی شدید ولی انزالی نداشتید!!!! احتمال داره بطور خودکار ،چند قطره ای قبل و یا بعد از ادرار کردنتون ازتون خارج بشه! که این امر برای آقایون متداوله! و جای نگرانی نیست!
    3- بعد از خروج اون مایع سفید رنگ، آیا بی حسی بهتون دست نمیده؟؟؟یا نه؟؟؟ اگه دست میده! قطعاً همون مورد بند 2 رو باید مد نظر داشته باشید.
    و... ضمناً تا جایی که میدونم صرف خروج ،مایع سفید از آلت، دلیلی بر عقیم بودن فرد نبوده و نخواهد بود!ولی با کار سخت و طاقت فرسا شاید احتمال آسیب دیدگی در بخشی از اعضا وجود داشته باشه که باید نظر متخصصین مربوطه رو جویا بشین!
    به هر نحو پیشنهادم اینه که به یک متخصص اورولوژیست مراجعه کنید و یک تست انجام بدید! فکر نکنم مشکل خاصی در موردی که گفتید، باشه!
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  10. ROHAM نوشته است: سلام،
    اگر سوالی در مورد احتمال بارداری دارید، با توجه به قالب و مثال زیر آن را در همین تاپیک مطرح کنید:
    1 - آیا دوره های قاعدگی (پریود) شما منظم است یا نامنظم؟
    2 - در صورت نامنظم بودن: بلندترین و کوتاه ترین طول دوره قاعدگی شما چند روز بوده است؟
    3 - در صورت منظم بودن: طول دوره قاعدگی(پریود) شما چند روز است؟
    4 - در صورت منظم بودن: طول دوره خونریزی شما چند روز است؟ (پس از چند روز پاک می شوید)؟
    5 - تاریخ دقیق آخرین مرتبه که خونریزی در شما شروع شده است چه زمانی بوده است؟
    6 - دقیقا در چه تاریخی رابطه جنسی محافظت نشده داشته اید؟
    7 - در مورد شرح حال خود توضیح دهید. (آنچه علاوه بر موارد بالا لازم به توضیح می دانید را بنویسید)

به مثال زیر توجه کنید (پست ارسالی شما می بایست شبیه مثال زیر باشد):

سلام،
    من x سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار 7-10-88 خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 21-10-88 یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و منی داخل واژن من تخلیه شد.
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

به سوالاتی که خارج از قالب بالا طرح شود پاسخ داده نمی شود.

با سلام
    من 28 سال دارم. 1-قاعدگی نامنظم دارم2-طول دوره معمولا 21 روز یا بیشتراست3-دوره خونریزی 6 یا 7 روزاست.4-آخرین بار 2-2-89 خونریزی شروع شدو در تاریخ 7-2-89 پاک شدم.5-در تاریخ 10-2-89 یک رابطه داشتم.6-شرح حال رابطه جنسی محافظت نشده و منی داخل نریختو روی شکمم ریخت  و البته از پیش منی مطمئن نیستم.
    الان کمی یبوست دارم و چند روزی است نفغ معده دارم.آیا احتمال بارداری وجود دارد؟ در ضمن من هنوز ازدواج نکردم و فقط نامزدم. تشکر از راهنمایی شما

11. roya514 نوشته است:
    ROHAM نوشته است: سلام،
    اگر سوالی در مورد احتمال بارداری دارید، با توجه به قالب و مثال زیر آن را در همین تاپیک مطرح کنید:
    2 - در صورت نامنظم بودن: بلندترین و کوتاه ترین طول دوره قاعدگی شما چند روز بوده است؟
    4 - در صورت منظم بودن: طول دوره خونریزی شما چند روز است؟ (پس از چند روز پاک می شوید)؟
    7 - در مورد شرح حال خود توضیح دهید. (آنچه علاوه بر موارد بالا لازم به توضیح می دانید را بنویسید)

سلام،
    من x سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 28 روز است. 3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار 7-10-88 خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 21-10-88 یک رابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و منی داخل واژن من تخلیه شد.

با سلام
    من 28 سال دارم. 1-قاعدگی نامنظم دارم2-طول دوره معمولا 21 روز یا بیشتراست3-دوره خونریزی 6 یا 7 روزاست.4-آخرین بار 2-2-89 خونریزی شروع شدو در تاریخ 7-2-89 پاک شدم.5-در تاریخ 10-2-89 یک رابطه داشتم.6-شرح حال رابطه جنسی محافظت نشده و منی داخل نریختو روی شکمم ریخت  و البته از پیش منی مطمئن نیستم.
    الان کمی یبوست دارم و چند روزی است نفغ معده دارم.آیا احتمال بارداری وجود دارد؟ در ضمن من هنوز ازدواج نکردم و فقط نامزدم. تشکر از راهنمایی شما

با شرایطی که ذکر کردین .. خصوصاً به علت زمان انجام رابطه .. احتمال بارداری کم هست.. ولی مراقب باشید چون مایع پیش از منی هم می تونه باعث بارداری بشه ... استفاده از کاندوم می تونه خیالتون رو راحت کنه ....
    مواردی هم که گفتید ارتباطی به بارداری نداره ...

12. roya514 نوشته است:
    ROHAM نوشته است: سلام،

سلام،
    من x سال سن دارم :

با سلام

سلام

احتمال بارداری در شما مردود نیست ولی خیلی هم بالا نیست
    توصیه می کنم برای آرامش خیالتون هم که شده لااقل از تست خانگی بی بی چک استفاده کنید .
    چون اینجوری تا روزی که پریود بشید اعصابتون خورده . البته هیچی آزمایش خون بتا نمیشه
    ضمنا
    شما که پریود نامنظمی دارید بهتره زیاد به ایام safe period اعتماد نکنین و  همیشه رابطه محافظت شده داشته باشید

13. mohsen_64 نوشته است: با سلام  و خسته نباشید من در شرکت تولیدی خودرو کار می کنم در قسمت خط تولید سایپا پرس کارم خیلی سخت و بهم فشار زیادی می آد تازگی با ادرارم یک مایه ی سفید رنگی خارج می شه می خوام بدونم مشکلی هست یا نه؟ چون شنیدم می گن تو این واحدی که من کار می کنم احتمال عقیمی وجود دارد؟

سلام

دوست عزیز خروج منی بعد از ادرار به خودی خود نشون از بیماری خاصی نیست بخصوص اگر مدتی انزال نداشته باشید .
    کار پرفشار هم می تونه روی کیفیت رابطه تاثیر سو بذاره ( فرضا بدلیل ایجاد اختلال در نعوظ ) اما کارشما لااقل ربطی به عقیم شدن نداره .
    پس خودتون رو اذیت نکنید و به شعار "سایپا مطمئن" فکر کنید :دی

14. سلام. من پریودی هام منظمه. بین 28 تا 30 روز اتفاق می افته. 22 سالمه . با نامزدم 5 ماه پیش تا به حال رابطه جنسی سطحی بدون محافظت داشتم . جدیدا به مدت 2 ماه میشه که گاهی اوقات احساس می کنم تو روده هام چیزی دور میزنه. دکتر رفتم و با تشخیص دکتر گفتند که انگل روده ای دارم . دارو داد مصرف کردم یک مدتی خوب بود. الان هم زمان پریودمه . همه علائم قبل از پریودی مثل کمر درد - متورم و درناک شدن سینه ها و درد در رحمم رو دارم . اما این بار حس می کنم چیزی توی رحمم در گردشه. و الان 2  روزه که پریودیم به تاخیر افتاده.
    ایا امکان این هست که با وجود باکره بودن باردار بشم؟ این رو هم نمی دونم که مایع پیش از انزال حاوی اسپرم بوده یا نه. آخه فکر این رو نمی کردم که مایع پیش از انزال حاوی اسپرم باشه. ایا امکان بارداری در من هست یا نه؟

15. padideh02 نوشته است: سلام. من پریودی هام منظمه. بین 28 تا 30 روز اتفاق می افته. 22 سالمه . با نامزدم 5 ماه پیش تا به حال رابطه جنسی سطحی بدون محافظت داشتم . جدیدا به مدت 2 ماه میشه که گاهی اوقات احساس می کنم تو روده هام چیزی دور میزنه. دکتر رفتم و با تشخیص دکتر گفتند که انگل روده ای دارم . دارو داد مصرف کردم یک مدتی خوب بود. الان هم زمان پریودمه . همه علائم قبل از پریودی مثل کمر درد - متورم و درناک شدن سینه ها و درد در رحمم رو دارم . اما این بار حس می کنم چیزی توی رحمم در گردشه. و الان 2  روزه که پریودیم به تاخیر افتاده.
    ایا امکان این هست که با وجود باکره بودن باردار بشم؟ این رو هم نمی دونم که مایع پیش از انزال حاوی اسپرم بوده یا نه. آخه فکر این رو نمی کردم که مایع پیش از انزال حاوی اسپرم باشه. ایا امکان بارداری در من هست یا نه؟

خوب باکره بودن دلیل بر عدم بارداری نیست
    شما رابطتون رو به طورکامل شرح ندادید و نگفتید در چه روزهایی رابطه داشتید
    اما کلا با رابطه سطحی احتمال بارداری کمه
    2 روز هم عقب افتادگی پریود نگران کننده نیست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 37 از 39
رفتن به صفحه :    ... 37   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید