شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال جنسی (درد ناحیه کمر بعد از انزال)

1. شوهر من 32 سال دارد و قدش 180 سانتی متر و وزنش65 کیلو است. در طی مقاربتی که با هم داریم بعد از انزال منی بدنش به خصوص در قسمت کمر درد شدیدی دارد علت چیست؟و لطفا راه حل این مشکل را توضیح دهید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. 39857 نوشته است: شوهر من 32 سال دارد و قدش 180 سانتی متر و وزنش65 کیلو است. در طی مقاربتی که با هم داریم بعد از انزال منی بدنش به خصوص در قسمت کمر درد شدیدی دارد علت چیست؟و لطفا راه حل این مشکل را توضیح دهید.

این مورد کاملا طبیعی هستش و با تغذیه مناسب رفع خواهد شد

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام
    من هم بعضي وقت ها اين درد رو احساس مي كنم اما چون مشكل بيرون زدگي مهره كمر د ارم هميشه فكر مي كردم به همين دليله. ايا ممكنه دليل ديگه اي داشته باشه؟

4. خانم 39857

به نظرم هيچ مشكلي وجود ندارد .ممكنه از زياده روري در نزديكي باشه . در سوال خود از مدت ازدواج هم نفرموديد . در هر صورت تقويت اولين راه در درمان است . شكلات و عسل و گوشت كبابي فراموش نشود

شاد باشيد

5. 39857 نوشته است: شوهر من 32 سال دارد و قدش 180 سانتی متر و وزنش65 کیلو است. در طی مقاربتی که با هم داریم بعد از انزال منی بدنش به خصوص در قسمت کمر درد شدیدی دارد علت چیست؟و لطفا راه حل این مشکل را توضیح دهید.

با سلام
    دوست گرامی، چون در انزال انرژی زیادی از مرد تلف میشه داشتن ضعف و درد ! طبیعیه! ولی بعضاً آقایون به دلیل ترشحات هورمونی، در خودشون ، این دردها رو در پاها و یا در کمر و یا بطور سردرد و یا کتف درد یا معده درد، بیشتر حس میکنن! (خوده بنده از این دسته هستم که با مصرف مسکن ژلو بروفن این معضل رو بر طرف میکنم) البته اینم بگم که این سئوال رو بنده هم کردم ولی جوابی پیدا نکردم!؟ولی به تجربه برای خودم مشخص شده اگه این مقاربت یکبار دیگه انجام بشه! این درد یا کمتر شده و یا تماماً بر طرف خواهد شد!
    حال اگر همسر شما این درد رو فقط در یک زمان کوتاه و مقطعی داره !  قضیه بالا براشون منتفیه!! ولی اگه چند روزی به همین وضع هستن !! مانند معضلی که گفته شد بوده و میتونن از این مسکنی که بازگو شد استفاده کنند!؟ولی بهترین کار تقویت خودشون با مواد مقوی و گرم میباشد.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. 39857 نوشته است: شوهر من 32 سال دارد و قدش 180 سانتی متر و وزنش65 کیلو است. در طی مقاربتی که با هم داریم بعد از انزال منی بدنش به خصوص در قسمت کمر درد شدیدی دارد علت چیست؟و لطفا راه حل این مشکل را توضیح دهید.

سلام،
    تاپیک زیر را مطالعه کنید:
    رابطه کمردرد و آمیزش

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  7. با سلام و تشکر به خاطر پاسخ هایی که داده شد
    میخواستم مطمئن بشم که مشکل خاصی وجود نداره ؟
    ایا راهی برای برطرف شدن درد هم وجود داره؟ضمنا ما هیچ افراطی در امیزش نداریم.
    ایا  همه مردان بعد انزال درد کمر دارند؟
    لطفا راهنماییم کنید.

8. 39857 نوشته است: با سلام و تشکر به خاطر پاسخ هایی که داده شد
    ایا همه مردان بعد انزال درد کمر دارند؟
    لطفا راهنماییم کنید.

هیچ مشکل خاصی ایشون ندارند
    اکثر آقایون این چنین دردی رو دارند آن هم به دلیل تغذیه کم است
    سعی کنند موادی که مقاومت بدن را دی این مورد افزایش میدهد مثل موز و این چیزا مصرف کنند
    این درد علتی جز ضعف جسمانی نیست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. سلام
    همسر من هم همين درد رو بعد از آميزش احساس مي كنه ولي تا به حال به مشكلي بر نخورده و بعد از چند ساعتي خوب ميشه در ثاني دردش انقدر زياد نيست كه ازيتش كنه و با كمي دراز كشيدن خوب ميشه

10. سلام دوستان
    من سوال داشتم
    زمانی با همسرم نزدیکی می کنم شوهرم زانو درد و کمر درد زیادی می***ه منم هم کمر درد میگیرم تازه باید بگم زمانی خودم الزا میشم نمیتونم زیاد همسرم رو الزا کنم برای همین فکر میکنم بیشتر اذیت میشه تازه ما به طور طبیعی جلو گیری میکنیم و هرگز از هیچ قرصی یا چیز دیگری استفاده نکرده ایم
    سوال بعدی من اینکه که زمانی پلیود میشم سمت چپم بالای بدم خیلی درد میگیره فقط هم روز اول این درد رو دارم امکان داره که با هم ربط داشته باشه البته دکتر هم رفتم چیزی رو نشون نداد

11. 39857 نوشته است: با سلام و تشکر به خاطر پاسخ هایی که داده شد
    ایا  همه مردان بعد انزال درد کمر دارند؟
    لطفا راهنماییم کنید.

با سلام
    دوست عزیز،تا اونجائیکه میدونم نباید مشکلی باشه جزء همون درد که با مسکن قابل حله! و دیگه اینکه بعضاً دردها از این نوع ربطی به رابطه بیش از حد نداره! (البته بنا به تجربه در آمیزش های بیش از یکبار این دردها کمتر بروز میکنه)ولی بالاخره ضعف درش تاثیر داره! که قضیه ضعف رو میشه با تقویت کردن حل کرد! و در آخر هم اگر این نوع دردها رو به دودسته تقسیم کنیم! اون درد اولیه که ناشی از ضعف نیست! تنها برخی از مردان به اون مبتلا میشن! ولی دومی رو  به نسبه همه دارن! در هر صورت چیزه نگران کننده ای نیست! ولی  برای اطمینان بیشتر ایشون میتونند به یک اورولوژیست متخصص مراجعه کنند.
    موفق باشید

12. azadeh_kha نوشته است: سلام دوستان
    من سوال داشتم
    زمانی با همسرم نزدیکی می کنم شوهرم زانو درد و کمر درد زیادی می***ه منم هم کمر درد میگیرم تازه باید بگم زمانی خودم الزا میشم نمیتونم زیاد همسرم رو الزا کنم برای همین فکر میکنم بیشتر اذیت میشه تازه ما به طور طبیعی جلو گیری میکنیم و هرگز از هیچ قرصی یا چیز دیگری استفاده نکرده ایم
    سوال بعدی من اینکه که زمانی پلیود میشم سمت چپم بالای بدم خیلی درد میگیره فقط هم روز اول این درد رو دارم امکان داره که با هم ربط داشته باشه البته دکتر هم رفتم چیزی رو نشون نداد

سلام

این دردی که شما و همسرتان از آن شکایت دارید میتواند به نوع پوزیشنی(حالتی) که در آن رابطه برقرار میکنید

ربط داشته باشد بهتر است پوزیشنهای دیگر را هم امتحان کنید

البته این را هم بدانید بخش زیادی از این دردها میتواند به انقباض عضلات در زمان ارگاسم برگردد

که این خود به خود برطرف میشود اما اگر این دردها ادامه دار شد حتما به ارتوپد مراجعه کنید

در مورد مشکلات ارگاسم و ناهماهنگی در زمان آن در سایت بحث زیاد شده کمی جستجو کنید

اما به طور کلی خانمها دیرتر ارضا میشوند و این آقایان هستند که زودتر به ارگاسم میرسند

در مورد پیشگیری هم روش طبیعی مناسب نیست و استفاده نکردن از هیچ روشی میتواند منجر به حاملگی ناخواسته گردد

که میتواند مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند همچنین من توصیه میکن اطلاعات خود را در این زمینه

با مطالعه افزایش دهید

درمورد درد های زمان پریود وقبل از آن هم بیشتر جستجو کنید مطالب زیاد است

میتواند عللی نظیر کیست یا عفونت هم به این دردها دامن بزند

و در آخر رعایت نکات املایی میتواند باعث بهتر شدن متن شما گردد

اما رعایت نکردن این نکات میتواند موجب نظر منفی خواننده گردد (الزا=ارضا   پلیود= پریود)

موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  13. azadeh_kha نوشته است: سلام دوستان
    من سوال داشتم

با سلام
    دوست گرامی،شما اگر به مطالب بالا توجه کنید جواب سئوالاتونو خواهید دید! (این جوابها هم برای بانوان و هم برای آقایون مصداق داره)ضمناً این دردها اغلب در زوجینی که از راه طبیعی جلو گیری میکنند ،بیشتر اتفاق می افته!! فقط میتونم پیشنهاد کنم در هر  رابطه جنسی ، بیش از یکبار این عمل رو انجام بدید! احتمالاً مشکل بر طرف میشه!(منظورم اینه که در صورت امکان ،مثلاً دوبار در هر نوبت ،عمل آمیزش رو انجام بدید!) در مورد درد هنگام پریودتون هم باید بگم که به احتمال زیاد همون دردهای طبیعی قبل از عادت ماهانه زنان رو دارید! ولی برای اطمینان خاطر بیشتر ، بهتره که به متخصص زنان مراجعه کنید تا خیالتون راحت بشه!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. سلام
    من خیلی دوست داستم این معذرت خواهی رو دیروز داشته باشم دلیل غلط تایپ کردم این بود که همزمان با سوالم به کارهای مربوط به شغلم رو انجام می دادم
    2 سوال دارم فقط نمی دانم این سوالها را باید در کدام قسمت بنویسم
    1- ممکن است جلوگیری طبیعی باعث شود من بعدها باردار نشوم چون تصمیم داریم 6 سال دیگه به فکر بچه باشیم با توجه به اینکه 4 سال هم هست که ازدواج کردیم؟
    2- از زمانی که ازدواج کردم پهلو زدم که این خیلی منو عصبانی میکنه با توجه به اینکه غذا کم میخورم و به فکر ورزش هستم ولی چون کارم بیشتر نشسته هست زیاد نمی توان فعالیت داشته یاشم البته قبل از ازدواج هم به همین کار مشغول بودم و این مشکل رو نداشتم آیا این ربطی به نوع نزدیکی دارد؟ برای این سوال را پرسیدم چون در سایتی نوشته شده بود که به هم ربط دارد؟

15. azadeh_kha نوشته است: سلام
    من خیلی دوست داستم این معذرت خواهی رو دیروز داشته باشم دلیل غلط تایپ کردم این بود که همزمان با سوالم به کارهای مربوط به شغلم رو انجام می دادم
    2 سوال دارم فقط نمی دانم این سوالها را باید در کدام قسمت بنویسم
    1- ممکن است جلوگیری طبیعی باعث شود من بعدها باردار نشوم چون تصمیم داریم 6 سال دیگه به فکر بچه باشیم با توجه به اینکه 4 سال هم هست که ازدواج کردیم؟
    2- از زمانی که ازدواج کردم پهلو زدم که این خیلی منو عصبانی میکنه با توجه به اینکه غذا کم میخورم و به فکر ورزش هستم ولی چون کارم بیشتر نشسته هست زیاد نمی توان فعالیت داشته یاشم البته قبل از ازدواج هم به همین کار مشغول بودم و این مشکل رو نداشتم آیا این ربطی به نوع نزدیکی دارد؟ برای این سوال را پرسیدم چون در سایتی نوشته شده بود که به هم ربط دارد؟

با سلام
    دوست گرامی،به ترتیب میتونم بگم:
    1- این احتمال وجود داره ! ولی در افراد بسته به توان جسمیشون فرق میکنه! ولی تا اونجائیکه شنیدم تعداد این موارد کمه! حالا نمیدونم در چه حد هست! ضمناً در این مورد میتونید از مشاوره متخصص زنان هم کمک بگیرید.
    2- اگر منظورتون چاق شدن از ناحیه پهلوهاست!! که اغلب بانوان و حتی آقایون هم بعد از ازدواج  و با ترشحات هورمونهای جنسی،این چاقی رو تجربه میکنند ! نباید مشکل خاصی پیش بیاره! البته بنظرم بعیده که  این چاقی به نوع نزدیکی ربطی داشته باشه! ولی در مواقعی ، در پوزیشنهای آمیزشی تاثیر داره( بنا به قوانین سایت ،بیشتر نمیشه این مطلب رو در انجمنهای عمومی باز کرد!) ولی فقط اینو بگم که شاید مزاحمتی در این مواقع برای دو طرف ایجاد بشه!ولی در کل مسئله خاصی نیست! که نگرانی  ایجاد کنه!
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 3
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید