شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

شکستگی آلت و روشهای درمان

1.   با سلام خدمت دکترای محترم. من روز 5شنبه وقتی از خواب بلند شدم متوجه شدم که بیضه هام تورم داره و آلتم هم همینطور همراه با کمی درد. به نظر شما بجز جراهی راه دیگه ای داره؟ چون راستش میترسم عوارض بعد عمل داشته باشه.   ممنون از اینکه مطالب پزشکی رو در اختیار مردم گل ایران میگذارید.

2. vahid3402 نوشته است:   با سلام خدمت دکترای محترم. من روز 5شنبه وقتی از خواب بلند شدم متوجه شدم که بیضه هام تورم داره و آلتم هم همینطور همراه با کمی درد. به نظر شما بجز جراهی راه دیگه ای داره؟ چون راستش میترسم عوارض بعد عمل داشته باشه.   ممنون از اینکه مطالب پزشکی رو در اختیار مردم گل ایران میگذارید.

من يكي كه متوجه منظورتون نشدم.
    يعني شما شب خوابيدي صبح خود به خود اين اتفاق افتاد؟؟/

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام
    یکم بعیده که فردی بخوابه و صبح که پا میشه آلتش شکسته باشه . مگر اینکه توی خواب مثلا موتوری دوچرخه ای چیزی از روی آلتتون رد شده باشه ! شکستگی آلت نشانه های جز درد دارد . مثل انعطاف غیرعادی آلت هنگام نعوظ ( سفت شدن ) و لزوما باعث تورم بیضه ها نمی شود و ...
    بنظر من اگر حین خواب یا قبل از اون ، آلت نعوظ یافته شما با جسم سختی برخورد نداشته یا موردی شبیه این ، و شما صرفا خوابیدی و صبح بیدار شدی و دیدی که ... اونوقت تورم و درد بیضه و آلت شما اگر وسواس نباشه و واقعا رخ داده باشه علل دیگری جز شکستگی آلت داره که میشه به واریکوسل و احیانا عفونتهای احتمالی و حتی فتق و ... فکر کرد
    بنظر من بهتره به اورولوژ مراجعه کنید برای بررسی های بیشتر
    اما اگر از اون دسته افراد هستید که در وهله اول حال پزشک رفتن ندارند باید توصیه کنم اگر یکبار دیگه این جریان تورم و درد رخ داد اینبار حتما به پزشک مراجعه کنید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید