شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم خروج منی

1. با  سلام آقای دکتر مدتی است منی از من تحت هیچ شرالیطی خارج نمیشود  و فقط احساس ارضا شدن به من دست میدهید بفرمایید علت چیست؟ممنونم

2. با سلام خدمت دوست عزیزم
    من اطلاعات خاصی ندارم ولی سوالی از شما داشتم آیا استمنا میکنید اینجور میشه یا در حالت رابطه جنسی؟؟

3. Irboy

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    همياري با سايت 1 بار
    منم شنيدم وقتي كسي زياد استمناء ميكنه يا زياد مني ازش خارج ميشه اگه خودش و از لحاظ جسمي تقويت نكنه باعث ميشه قسمتي كه مني را پمپاژ ميكنه كمي ضعيف بشه. Question حالا دقيق نميدونم كه علت تو از چي ميتونه باشه حالا باز اگه از شرايط خودت بيشتر و بهتر بگي دكتر بهتر ميتونه راهنمائيت كنه چون دلائل زيادي ميتونه براي اين مشكل وجود داشته باشه

4. هم در حالت استمنا و هم رابطه جنسی منی خارج نمیشود، همزمان با عدم خروج منی دچار کمر درد و درد ران پا شدم.

5. ahwazi نوشته است: با  سلام آقای دکتر مدتی است منی از من تحت هیچ شرالیطی خارج نمیشود  و فقط احساس ارضا شدن به من دست میدهید بفرمایید علت چیست؟ممنونم

سلام،
    انزال خشک یا Dry Ejaculation به حالتی کفته می شود که در هنگام انزال منی از فرد خارج نمی شود. این حالت علل مختلفی دارد، مشکل حادی نیست ولی باروری فرد را تحت تاثیر قرار می دهد.
    یکی از علل احتمالی انزال رو به عقب یا retrograde ejaculation می باشد. در این حالت منی به جای خروج از آلت وارد مثانه می شود. این حالت ممکن است در موارد زیر دیده شود»
    دیابت
    جراحی پروستات
    مصرف داروهای خاص مثل مسدودکننده های آلفا که در درمان بزرگی خوش خیم پروستات به کار می رود.
    علت دیگر می تواند کمبود منی به دلیل آسیب به پروستات و سمینال وزیکول باشد. این آسیب ها می تواند در موارد زیر رخ دهد:
    جراحی و برداشتن پروستات
    جراحی و برداشتن مثانه
    پرتو تابی با ناحیه لگن
    پزشک با درنظر گرفتن شرح حال ، علایم و نشانه و معاینه بالینی می تواند علت را تشخیص دهد و درمان مناسب را انجام دهد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید